Jak zadowolić przedstawicieli różnych znaków zodiaku: po prostu nigdy.

Posłuchaj Raka, zaskocz Strzelca: jak uwieść człowieka według znaku zodiaku?

Wielu, którzy spotkali mężczyzn Barana, wie, jak asertywni są przedstawiciele tego znaku. Trudno im powiedzieć „nie”, ponieważ trzeba to powtarzać w kółko, aż i tak uzyskają przewagę. Jeśli interesuje Cię Baran, bądź przygotowany na poddanie się jego nieugiętej woli, spełniając najśmielsze zachcianki tych mężczyzn. Nie buduj jednak złudzeń, to nie pokora je przyciąga, a gdzieś w środku o tym wiesz, prawda? Impulsywny Baran równoważy emocje w sferze intelektualnej. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę takiego mężczyzny, rozpocznij z nim inteligentną rozmowę. Wcale nie trzeba dogłębnie rozumieć tego obszaru, wystarczy umieć słuchać. Baran zawsze bierze wodze w swoje ręce, więc daj mu pierwszy impuls, polecając mądry film, ciekawą książkę, opowiadającą o ciekawym fakcie. Mężczyźni tego znaku z pewnością połączą z Tobą swój entuzjazm do nowych informacji. Licz na rozwój tematu i szybki wzrost zainteresowania. Kiedy zrobisz pierwszy krok, po prostu poddaj się przepływowi, grając razem ze wszystkimi przedsięwzięciami Barana: najprawdopodobniej zostaniesz uwiedziony. Ale pamiętaj – Barany są bardzo zaradne i wymagające w łóżku. Dobrze rozważ swoje mocne strony, zanim podejmiesz zdecydowane działania.

Nigdy nie spotkasz bardziej konserwatywnego człowieka niż Byk. Jeśli próbowałeś pośpieszyć go w związku, a tym bardziej czegoś żądać, to doskonale wiesz, że takie próby nie prowadzą do niczego dobrego. Byk można tylko zmotywować, poprosić, maksymalnie – wyrazić życzenia, ale w żadnym wypadku nie kierować. Żadna kobieta, która oczarowała Byka, nie zdradzi żadnych wykwintnych sekretów jego uwodzenia. Im bardziej konserwatywne, zmierzone, czystsze połączenie, tym lepiej. Rządzony przez Wenus Byk bardziej podlega doznaniom zmysłowym na poziomie ciała, na który zwraca uwagę. Wszystko, co zewnętrzne jest dla niego nie tylko konwencją, ale formą zdobywania tych doświadczeń. Byka nie pociągają uroki życia intymnego. Interesuje go tylko seks. I jakie to ciekawe! Nie każda kobieta może wytrzymać tak niestrudzonego i entuzjastycznego kochanka, ale każda z nich potwierdzi, że Taurus nie jest po prostu pchany do czegoś nowego w łóżku, ale kiedy to się uda, innowacja staje się częścią obowiązkowego programu intymnego. Próbując zainteresować człowieka Byka, postaw nie na efekt, ale na jakość. Pyszny domowy obiad, przytulna atmosfera, praktyczność w doborze prezentów – to wszystko prawdziwe drogi do jego serca.

Nastya Slanevskaya przypadkowo stała się gwiazdą. W 2002 roku reżyser Siergiej Kalwarski zauważył dziewczynę w karaoke. Więc Anastasia zamieniła się w piosenkarkę Slavę. W wieku 17 lat Anastasia Slanevskaya zaszła w ciążę. Ojciec córki Aleksandry, Konstantin Morozow, prowadził interesy, ale on i Sława mieli różne poglądy na życie. Wkrótce po urodzeniu Sashy w 1999 roku para rozpadła się, ale Slava zrobiła wszystko, co możliwe, aby jej dziecko niczego nie potrzebowało. Teraz Anastasia ma już dwoje dzieci: najstarszą Aleksandrę i najmłodszą Antoninę, która urodziła się w 2011 roku z biznesmena Anatolija Danilickiego. Młoda Sasha ma już poważny związek, ale Sława nie boi się, że jej córka powtórzy swój los. Piosenkarka jest pewna, że ​​będzie wspaniałą babcią.

READ
20 wskazówek dotyczących makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać jak modelka

GEMINI

Jeśli udało Ci się zainteresować Bliźnięta, to jesteś niezwykłą kobietą. To najbardziej kapryśny znak, jeśli chodzi o wybór partnera na dłuższą metę. Jak wszyscy eksperymentatorzy, przedstawiciele znaku Bliźniąt mogą oddawać się wszystkim poważnym, w tym najbardziej wątpliwym osobom, ale wszystko to nie jest od razu poważne, aby doświadczyć czegoś nowego. Po przeanalizowaniu Twojej komunikacji z mężczyzną Bliźniąt z pewnością zauważysz, że jego przychylność w stosunku do Ciebie w pewnych momentach sięgała najwyższych poziomów. Mogła to być rozmowa o czymś niezwykłym lub samej rozrywce towarzyszył jakiś element zewnętrzny. To należy podkreślić: zaproś Bliźnięta na randkę w nieoczekiwane miejsce, otocz się niezwykłymi, bystrymi, ciekawymi ludźmi. Im więcej nowych emocji dostarczysz Bliźniakom, tym silniejszy będzie powrót mężczyzny do Ciebie. Ale bądź realistą i pamiętaj, że w swoich głębokich, zmysłowych doznaniach Bliźnięta są kapryśne i dzisiejszy sukces w oczach takiego mężczyzny może jutro zamienić się we wspomnienie. Oczywiście wiele kobiet tworzy z Bliźniętami pary na całe życie, ale wszystkie początkowo budują te relacje na potężnym fundamencie oryginalności.

Rządzony przez Księżyc Rak jest jak przypływy i odpływy Ziemi – jest bardzo zależny od emocji, które mu dajesz. Z pewnością z łatwością obraziłeś Raka jakimś drobiazgiem, który wydawał ci się nieistotny. Podobnie przedstawiciele tego znaku nie są trudni do zadowolenia prostym komplementem, uwagą, życzliwością. Jeśli wcześniej tego nie zauważyłeś, szybko popraw się, ponieważ sfera zmysłowa jest tym samym rezerwuarem, w którym żyją Raki. Pragnąc wzajemności od takich ludzi, bądź z nimi szczery. Nie musisz budować z siebie przesadnie ubranych księżniczek ani nieziemskich bogiń. Bądź sobą, dziel się swoimi problemami, doświadczeniami, lękami. Szczerość to najłatwiejszy język do porozumiewania się z rakiem. Zapytaj o jego rodzinę, hobby, życie. Na randkę wybierz miejsce kojarzące się ze sztuką wysoką: wystawa malarstwa klasycznego, koncert ulubionych muzyków, jakościowy film, najlepiej o romantycznej treści. Komunikując się z Rakiem, wyobraź sobie, że jest tak delikatny jak suchy liść – nie naciskaj, nie rób gwałtownych ruchów, bądź łagodniejszy, ale w żadnym wypadku nie udawaj – oszustwo Raka nie jest wybaczone.

Lwy wymagają szczególnej, nieustannej adoracji. Jeśli wszystko jest w porządku z Leo, oznacza to, że w tej chwili dajesz mu wystarczająco dużo pochlebstw i uwagi. Kontynuuj w tym samym duchu! Uwodzenie Lwa wcale nie jest trudne. W komunikacji wszystko jest elementarne: więcej podziwu, uwielbienia i pokory. Lwy uważają się za centrum świata, zasługujące na powszechny szacunek. Kobieta podzielająca ten światopogląd stanie się najlepszym towarzyszem mężczyzn tego znaku. Nie należy jednak sądzić, że jedno zachowanie wystarczy. Jako esteta i bardzo dumny esteta, Leo stawia wysokie wymagania dotyczące wyglądu i zachowania swojej kobiety. Tak, przy nim jest przychylnie zakochanym kotem, ale u innych zamienia się w niedostępną lwicę, upragnioną, spektakularną, niepowtarzalną. Kobieta Leo musi być pożądana, musi być podziwiana, ponieważ po prostu nie może wybrać dla siebie niegodnego towarzysza. Dlatego będziesz musiał spróbować jednocześnie dwóch przeciwnych ról: jednej dla niego, drugiej dla całego otaczającego cię świata. Umawiając się na randkę pamiętaj, że Leo pociąga wysoka, wysoka jakość, to co najlepsze: elitarne restauracje, najlepsze wystawy, miejsca o statusie wartości kulturowej. Udowodnij, że nie jesteś mniej estetą niż on i bądź przygotowany na poddanie się woli zaklętego Lwa.

READ
Niezwykłe nawyki dziewcząt według znaku zodiaku

Istnieje wiele stereotypów na temat mężczyzn spod znaku Panny: są uważani za aseksualnych, nudnych, pozbawionych inicjatywy. Oczywiście każda opinia ma realne podstawy, ale w tym przypadku pogłoski o oziębłości Devów są mocno przesadzone. Komunikując się z Virgos, prawdopodobnie zauważyłeś, że ci mężczyźni wolą raczej trzymać się swoich wyobrażeń o normach dobrej formy, niż unikać tematów związanych z seksualnością. Przyjrzyj się bliżej: za tym chwytliwym wychowaniem kryje się jeszcze głębsze uczucie – zakłopotanie. Mężczyzna z Panny jest bardzo wymagający wobec siebie, dlatego boi się popełnić błąd w nieznanej mu dziedzinie, podczas gdy każda nowa kobieta jest bardzo nieznaną nowością. Twoje zbliżenie sprawi, że Panna będzie bardziej otwarta i szczera. Bądź cierpliwy i czekaj na odpowiednią okazję, ponieważ cokolwiek ktoś powie, pierwszy krok należy do ciebie. Staraj się ostrożnie podchodzić do intymnej rozmowy, aby to przejście nie wprawiło mężczyzny w zakłopotanie, nie uczyniło go nieśmiałym. Doświadczenie wielu par pokazuje, że im bardziej konsekwentnie temat seksu będzie pojawiał się w waszym związku, tym bardziej harmonijne będzie wasze życie intymne. Pod wpływem Wenus mężczyzna Panny ma talenty, by zadowolić swoją kochankę, choć należy to docenić – tutaj uczciwiej jest mówić nie o impulsie namiętnego objawienia, ale o umiejętności szlifowanej przez doświadczenie.

Flirtujące sekrety: jak oczarować dowolny znak zodiaku

Wiele osób uważa, że ​​flirt to prawdziwa sztuka. Czasami, aby pokazać swoje uczucia, nie wystarczy porozmawiać z kimś i opowiedzieć o swojej sympatii, powinieneś polegać na innych, bardziej skutecznych sposobach. Astrologowie zapewniają, że każdy przedstawiciel koła zodiaku ma pewne słabości, dowiedziawszy się o nich, możesz bez większego wysiłku oczarować osobę, którą lubisz. Eksperci serwisu Dailyhoro.ru zwracają uwagę na sekrety flirtu, za pomocą których możesz zdobyć serce dowolnego znaku zodiaku.

Zaczarowanie Barana to zadanie dla silnych i cierpliwych ludzi. Ten Znak Zodiaku nie poddaje się banalnym metodom uwodzenia, a zrelaksowane zachowanie i szczere rozmowy raczej go odstraszą niż zaciekawią tobą. Z natury przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo zmysłowi, ale nieustannie zastanawiają się nad każdą sytuacją, analizują ją i przewidują konsekwencje, co uniemożliwia im po prostu relaks i cieszenie się uwagą płci przeciwnej. Mimo to Baran przywiązuje dużą wagę do wyglądu swojego rozmówcy. Wybierając się na randkę z tym znakiem zodiaku, ważne jest, aby wziąć pod uwagę każdy najmniejszy szczegół swojego wizerunku. Jeśli podczas spotkania będziesz miał na sobie dziwny strój i mnóstwo niesmacznych dodatków, wszelkie próby uwiedzenia go będą bezowocne.

READ
Horoskop wschodni na rok 2023 dla wszystkich znaków

Jeśli chcesz uwieść Byka, użyj umysłu, a nie danych zewnętrznych. Oczywiście, jak każda osoba, przedstawiciel tego znaku zodiaku zwróci uwagę na wygląd tego, który zwraca na niego szczególną uwagę. Jednak o wiele ważniejsze jest dla niego, aby był wygodny obok rozmówcy. Wielu błędnie myśli, że najłatwiej jest wzbudzić pasję u tak nieśmiałych, dobrodusznych ludzi za pomocą zazdrości, ale jeśli w tej chwili nie jesteś w związku, nie będziesz czekać na reakcję Byka: spokojnie cię opuści do przeciwnika. Jeśli naprawdę chcesz zwrócić uwagę na ten znak zodiaku, staraj się zwracać większą uwagę na to, co mówi lub robi. Pokaż, że lubisz przebywać przy nim i słuchać jego rozmów, a wkrótce będzie chciał uczynić cię swoją bratnią duszą.

kawałek

Bliźnięta

Bliźnięta starają się we wszystkim różnić się od innych ludzi, a nawet ich bratnia dusza powinna być wyjątkowa. Aby uwieść ten Znak Zodiaku, musisz pokazać mu swoją indywidualność, a co najważniejsze, udowodnić, że wyróżniasz się z „szarej masy”. Nawet jeśli twoje dane zewnętrzne są dalekie od ideału, nie oznacza to, że nie będziesz w stanie go oczarować, a wręcz przeciwnie, przyciągnie go twój niezwykły wygląd i małe wady. Ponadto ten znak zodiaku zostanie nawet pochlebiony, jeśli inni członkowie płci przeciwnej będą z tobą flirtować. Tym samym ponownie będzie przekonany, że dokonał właściwego wyboru. Czasami same Bliźnięta nie mają nic przeciwko zwracaniu uwagi na innych, ale nie należy popadać w skrajności i robić głośne skandale. Wierzą, że flirt to tylko sposób na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Aby uwieść tego przedstawiciela kręgu zodiaku, musisz dać mu znać, że uważasz go za nieodpartego. Możesz pochwalić jego dane zewnętrzne, cechy biznesowe, seksualność: jego reakcja na wszelkie komplementy będzie pozytywna. Jednak podczas flirtowania ważne jest, aby zrozumieć, czego chcesz od samego raka. Jeśli chcesz przelotnego romansu, zwróć większą uwagę na jego wygląd. Możesz komplementować jego strój, dodatki, a nawet lekko go dotykać, dając do zrozumienia, że ​​naprawdę budzi w tobie szczególne uczucia. Jeśli dążysz do poważnego związku, nie bądź zbyt swobodny. W takim przypadku musisz zachowywać się jak troskliwy rodzic, który zawsze potrafi go wysłuchać, udzielić pomocy i ubolewać w trudnych chwilach. Nie należy jednak posuwać się za daleko, okazując nadmierną ostrożność, w przeciwnym razie łatwo można znaleźć się w gronie jego przyjaciół, a być może zostać tam na zawsze.

Istnieje opinia, że ​​mężczyźni kochają „oczami”, a kobiety „uszami”. Leos może kochać jedno i drugie. Znalezienie podejścia do tego znaku zodiaku jest dość trudne, ponieważ jego wymagania wobec partnera mogą wydawać się zbyt absurdalne. Ten znak zodiaku zwraca uwagę zarówno na wygląd, jak i cechy psychiczne tego, kto próbuje go uwieść. Jednak nie myśl, że próbuje dostrzec w tobie wady, więc chce tylko zrozumieć, czy możesz być dla niego idealnym partnerem. Ważne jest, abyś spełniał jego kryteria, ale jednocześnie w społeczeństwie nie możesz go przyćmić. Widząc, że inni znacznie częściej zwracają uwagę na ciebie, niż na niego, będzie chciał jak najszybciej usunąć cię ze swojego otoczenia.

READ
25 najczęściej łamanych haseł w 2023 r.

Ze wszystkich przedstawicieli kręgu zodiaku Panna jest najtrudniejsza do uwiedzenia. Standardowe metody flirtowania, odsłaniające stroje, a nawet najdroższe perfumy ci nie pomogą, ponieważ Panny po prostu nie interesują takie drobiazgi. Aby przyciągnąć uwagę Panny, musisz stać się perfekcją. Bardzo trudno jest zadowolić przedstawiciela tej konstelacji, dlatego przed wykonaniem pierwszego kroku musisz dokładnie popracować nad sobą i swoim wyglądem. Być może będziesz musiał porozmawiać z przyjaciółmi z Panny, aby dowiedzieć się o preferencjach smakowych swojego przyszłego partnera. Jednak takie trudności będą warte rezultatu, ponieważ jeśli widzi w tobie swój ideał, możesz być pewien, że zrobi wszystko, aby podnieść twój związek na nowy poziom.

kawałek

Przez całe życie Wagi poszukują spokoju i harmonii, dlatego flirt z nimi powinien być miękki i dyskretny. Najlepiej, jeśli spróbujesz go oczarować w ustronnym i romantycznym miejscu, ukrywając swoje prawdziwe intencje. Przede wszystkim ten znak zodiaku zwraca uwagę nie na piękno zewnętrzne, ale na duchowe. Dlatego nie należy obawiać się, że na randce Twój strój nie będzie zbyt jasny i drogi, a miejsce spotkania jest całkowicie pozbawione patosu i szyku. Najważniejsze jest to, że możesz znaleźć prosty i interesujący temat do omówienia. Jeśli w pewnym momencie masz ochotę podpowiedzieć Wadze o swoich uczuciach, spróbuj zrobić to bardzo ostrożnie. Przedstawiciel tego Znaku Zodiaku nie lubi, gdy ktoś próbuje na niego naciskać.

Skorpion

Skorpiony bardzo lubią rozwiązywać zagadki, zwłaszcza jeśli są tajemnicze. Dlatego jeśli chcesz uwieść przedstawiciela tej konstelacji, musisz pokazać mu, że jesteś pełen tajemnic, które tylko on może rozwiązać. Ten Znak Zodiaku uwielbia polować na swoją zdobycz, a taka gra wcale go nie męczy, a wręcz przeciwnie, wzbudza w nim większe zainteresowanie. Ponadto Skorpiony mają dość mistyczne natury, więc jeśli nie masz ochoty czekać, aż Skorpion zdobędzie twoje serce, zainteresuj się nim. Spróbuj nauczyć się zgadywać lub rozmawiać z nim o gwiazdach, a wtedy wspólne zainteresowania i ekscytująca rozrywka zbliżą Cię do siebie.

Strzelec

Jasny i niezwykły Strzelec zwraca uwagę tylko na tych, którzy sami wiedzą, jak wyróżnić się swoim wyglądem lub zachowaniem. Uwodząc przedstawiciela tego znaku zodiaku, musisz zrozumieć, że nigdy nie będzie zainteresowany nudnymi rozmowami o pracy lub o twoich codziennych problemach. Spodoba mu się, jeśli zaczniesz z nim otwarcie flirtować, używając lekkich pocałunków i dotknięć. Co najważniejsze, nigdy nie domagaj się jego wolności ani nie wspominaj, że nie możesz się doczekać poważnego związku, nawet jeśli to prawda. Jeśli nie chcesz, aby twój romans był ulotny, spróbuj pokazać, że masz wspólne hobby. Gdy Strzelec zda sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego, będzie chciał spędzić z tobą znacznie więcej czasu.

READ
Trzeba pamiętać! 12 sztuczek, których potrzebujesz, aby pracować w Excelu

Koziorożec

Koziorożce uwielbiają otaczać się silnymi i odnoszącymi sukcesy ludźmi, ponieważ najczęściej sami są tacy sami. Jeśli chcesz uwieść Koziorożca, będziesz musiał pojawić się przed nim w sposób, który może Ci się wydawać niecodzienny. Być może będziesz musiał słuchać jego nudnych rozmów o pracy, plotkować o współpracownikach i zagłębiać się w sprawy, które w ogóle Cię nie interesują. Może to być jednak tylko test. Jeśli Koziorożec zauważy, że się nudzisz, ale jednocześnie nadal go uważnie słuchasz, zrobi pierwszy krok i będzie chciał się zbliżyć. Jedyną rzeczą, która może odstraszyć osobę urodzoną pod tym znakiem zodiaku, jest frywolność. Nigdy nie próbuj mu przerywać ani rozpraszać go drobnymi drobiazgami, w przeciwnym razie wszelkie próby oczarowania go w przyszłości zakończą się niepowodzeniem.

kawałek

Wodnik

Ten znak zodiaku lubi uczyć się nowych rzeczy i poznawać ludzi, dlatego dość łatwo oczarować Wodnika. Podczas flirtowania możesz użyć dowolnych środków, aby przyciągnąć jego uwagę. Być może na pierwszy rzut oka wydaje się to banalną frywolnością, ale w rzeczywistości tajemnica tkwi w jego wyobrażeniach o związkach. Jeśli zauważy, że jesteś zwolennikiem szybkich powieści, spokojnie ulegnie twojej pokusie, ponieważ przypadkowe związki wcale go nie przerażają. Jeśli jednak chcesz, aby twój związek rozwinął się w coś więcej, będziesz musiał bardzo się postarać. Wodnik jest ostrożny przy wyborze stałego partnera i raczej nie będzie chciał widzieć obok siebie „łatwej zdobyczy”.

Zwykle Ryby mają trudności z nawiązywaniem kontaktu z nieznajomymi i wcale nie jest łatwo ich zainteresować, nie mówiąc już o uwodzeniu. Aby oczarować mężczyznę Ryby, musisz stać się prawdziwym uosobieniem lekkości. Musisz pojawić się przed nim w stroju, który łączy tylko dyskretne tony, rozmawiać spokojnie, a nawet okazywać nieśmiałość. Flirt z tym znakiem zodiaku powinien być ostrożny, w przeciwnym razie możesz go przestraszyć swoją presją i emancypacją. Zamiast tego pokaż, że chcesz go lepiej poznać i nie chcesz, aby wasz związek szybko się rozwijał. Staraj się okazywać zainteresowanie tym, czym żyje, a wtedy możesz nie tylko oczarować, ale także zdobyć jego serce.

Relacje to ciężka praca, która wymaga pewnego wysiłku ze strony partnerów. Jeśli związek z ukochaną osobą jest bliski zerwania, poznaj prawa, które pomogą Ci zachować uczucia na długie lata. Życzymy szczęścia i miłości,

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: