Jak zachowują się znaki zodiaku na pierwszej randce?

Jak zachowują się mężczyźni z różnymi znakami zodiaku na pierwszej randce

Każdy mężczyzna zachowuje się inaczej na randkach. Pierwsze spotkanie jest najbardziej ekscytujące, najbardziej niezwykłe i trudne. Eksperci odkryli, jak zachowują się mężczyźni z różnymi znakami zodiaku na pierwszej randce.

Niezależnie od tego, jaki znak podpisuje twój mężczyzna, pamiętaj, że najważniejszą rzeczą na pierwszej randce jest jej prawidłowe wypełnienie. Psychologowie radzą ci przeczytać pięć wiadomości, które powinieneś napisać do mężczyzny po pierwszym spotkaniu. To znacznie zwiększy prawdopodobieństwo, że zadzwoni do ciebie na drugą randkę.

Baran dużo się uśmiecha i nie wie, co powiedzieć, lub żartuje bardzo głupio. Nie oznacza to, że nie mają poczucia humoru. Martwią się tylko, czy wszystko jest w porządku. Z drugiej strony po pewnym czasie dostosowują się. Sygnałem, że się uspokoili, jest rozmowa o przyszłości io życiu.

Byki na pierwszej randce starają się pokazać z jak najlepszej strony, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie. W ich rozumieniu jest to opłacenie towarzyszki w restauracji, odwiezienie jej do domu. Byk jest zawsze zebrany, nie mówią nic zbędnego, nie podejmują ryzyka.

Bliźnięta

Bliźnięta to mężczyźni, którzy są jak najbliżej swojego normalnego stanu. Pierwsza randka czy dziesiąta, nie ma dla nich znaczenia. Zawsze pozostają sobą – lekką, rozmowną, bystrą i bardzo atrakcyjną. Z nimi nie trzeba iść do najdroższej restauracji – wystarczy pospacerować, a morze emocji pozostanie.

Nowotwory na pierwszej randce mówią tylko o sobie. Naprawdę chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie, ale z jakiegoś powodu myślą, że za to muszą się chwalić. Jednak niektóre panie są pod wrażeniem tej taktyki. Ale wiele niekończących się rozmów o sobie po prostu rozwściecza.

Lwy myślą o pierwszej randce tak dokładnie, jak to możliwe, więc nigdy nie mają fiaska. Wiedzą, dokąd pójdą, co zrobią. Zawsze mają też plan awaryjny, aby zaoferować alternatywę w przypadku działania siły wyższej. Na randce zachowują się powściągliwie – więcej słuchają niż mówią.

Mężczyźni tego znaku zodiaku nie chcą wydawać dużych pieniędzy na pierwszą randkę, ponieważ muszą mieć pewność, że to spotkanie doprowadzi do czegoś dobrego. Sprawdzają miłość kobiety do pieniędzy mężczyzny, więc przynajmniej pierwsza randka jest jak najbardziej skromna.

READ
13 pomysłów na zwiększenie przestrzeni dzięki regałom

Waga to ci sami mężczyźni, którzy przychodzą na randkę z kwiatami, zabierają kobietę do restauracji – wszystko zgodnie z kanonem, wszystko zgodnie z zasadami. Waga robi wiele komplementów, są bardzo romantyczni i uważni na pragnienia towarzysza.

Skorpion

Skorpiony to mężczyźni, którzy zadają najwięcej pytań na pierwszej randce. Bardzo ważne jest dla nich jak najlepsze poznanie kobiety, aby zrozumieć, czy chcą ją widzieć obok siebie, czy nie. Oczywiście opowiadają o sobie wszystko. Nie lubią sekretów i tajemnic. Dla nich zaufanie jest ważne.

Strzelec

Strzelec na pierwsze spotkanie wybierz najbardziej niezwykłe miejsce. Są bardzo interesujący jako rozmówcy, zawsze jest z nimi dużo zabawy. Pierwsza randka ze Strzelcem to prawdziwe wydarzenie. Te spotkania na długo pozostają w pamięci kobiet.

Koziorożec

Koziorożce umawiają się na różne sposoby – w różnych miejscach, w różnym czasie i w różnych nastrojach. Najważniejsze dla nich nie jest pokazanie kobiecie, jakie są fajne, ale zrozumienie, jaki jest ich towarzysz. Bardzo uważnie słuchają kobiety, wyciągają wnioski i lakonicznie opowiadają o swoim życiu.

Wodnik

Daty z Wodnikiem są zawsze ciekawe. Wybierają przytulne i nietuzinkowe miejsca spotkań, w których wygodnie jest przebywać. W zasadzie są to miejsca, w których pracują ich znajomi. Kochają komunikację, więc mogą zaprosić kobietę gdzieś, gdzie będą ich przyjaciele.

Ryby są wyjątkowo nieśmiałe na pierwszej randce. Uśmiechają się, żartują i zachowują się z godnością, ale z jakiegoś powodu nie mogą się całkowicie zrelaksować. W dużej mierze zależy to od samej kobiety. Jeśli jest dobroduszna i otwarta, mężczyzna tego Znaku również się otwiera.

Niezależnie od znaku zodiaku, pamiętaj o pytaniach, które zadają tylko wietrzni mężczyźni. Od nich będzie można określić, czego potrzebuje – przelotny romans lub długi poważny związek.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: