Jak wyglądają żony zagranicznych chirurgów plastycznych?

Jak wyglądają żony i dziewczyny słynnych chirurgów plastycznych. 8 najlepszych par na świecie

Słynny chirurg plastyczny od 21 lat rozdrabnia ciało swojej żony. Podobno z miłością, bo ta 43-latka wygląda całkiem nieźle. Ponadto para ma 3 dzieci. Mąż nie ukrywa, że ​​Anna przeszła implantację piersi, pośladków, plastykę twarzy, plastykę brzucha. To nie liczy się z nieznaczną terapią iniekcyjną według standardów chirurga za pomocą Botoxu i wprowadzeniem wypełniaczy.

Dawid i Weronika Matlock

Dawid i Weronika Matlock

Veronica była pacjentką Dawida. Dziewczyna zwróciła się do chirurga o jedną operację i zanim zdążyła mrugnąć okiem, urocza pani doktor zasugerowała, by zrobiła jeszcze kilka zabiegów, takich jak plastyka uszu, liposukcja bioder, podniesienie ramion, podniesienie pośladków, serce do rozruchu.

Muffy Potter i Cheryl Aston

Muffy Potter i Cheryl Aston

Dorosła dama wygląda całkiem przyzwoicie jak na swoje 66 lat. W przeciwieństwie do naszych młodych gwiazd wygląda jak kobieta, a nie jak naleśnik z wydatnym podbródkiem i kocimi oczami. Nie ukrywa, że ​​wielokrotnie korzystała z usług męża, chirurga, ale wynik rzeczywiście godny pochwały.

Lisa i Leni Hochstein.

Lisa i Leni Hochstein.

Słoneczne Miami przyciąga piękności z całego świata. Atmosfera słońca i ciągłych wakacji wymaga po prostu idealnego ciała. Lisa, podobnie jak wiele innych osób w podobnych historiach, zanim poznała swojego przyszłego męża, już uciekała się do interwencji chirurgicznej, a młody i obiecujący lekarz poprosił o korekcję nieudanego z jej punktu widzenia biustu. Poprawione, ale po ślubie.

Gale i Howard Sobain.

Gale i Howard Sobain.

To opowieść o dwóch słynnych lekarzach w swoim świecie. Ona jest kosmetyczką, on chirurgiem plastycznym. Znali się od około 20 lat, ale pozostali tylko znajomymi, aż przypadkiem oboje rozstali się ze swoimi połówkami niemal jednocześnie. A potem zaczęło się kręcić. Co znamienne, przed ślubem chirurg dosłownie zafundował kobiecie innowacje w świecie chirurgii plastycznej, błagając ją, by spróbowała jednego lub drugiego. Po ślubie nagle zdał sobie sprawę, że jego żona jest bliżej ciała i należy o nią dbać. A teraz zazdrośnie obserwuje, czy Gail nie jest zainteresowana jakąś nowomodną procedurą.

Yana Laputina i Otari Gogiberidze

Yana Laputina i Otari Gogiberidze

Yana jest spadkobierczynią chirurga plastycznego Jewgienija Laputina, więc od dzieciństwa była przyzwyczajona do mówienia o wypełniaczach, botoksie i silikonie. Przyszły mąż zoperował jej skrzywioną przegrodę nosową i tym samym uwolnił ją od alergii i migren. No dobrze.

READ
Najbardziej inteligentne kobiety wśród znaków zodiaku

Tatiana i Marlena Sulamanidze

Tatiana i Marlena Sulamanidze

Mąż, chirurg, przed zastosowaniem implantacji nici, wszywał je w przedramię, aby zobaczyć, jak podtrzymują skórę i tkanki. A potem wypróbował tę praktykę na swojej żonie – stała się prawie pierwszą kobietą w Rosji z szytymi nitkami.

Siergiej i Irina Błochin.

Siergiej i Irina Błochin.

Piękna para, w której widać, że ludzie są razem od dawna. Piękna kobieta i troskliwy mężczyzna. Może niektóre z tych pań miały szczęście spotkać swojego Pigmaliona, a ktoś wkroczył w wieczną pogoń za młodością i pięknem? Jedno jest pewne: żaden chirurg plastyczny nie będzie mógł patrzeć z założonymi rękami, jak jego kobieta blednie. I czy jest to konieczne?

Te kobiety mają niesamowite szczęście, ponieważ są żonami znanych chirurgów plastycznych. Okazuje się, że w każdej chwili mogą zrobić sobie operację plastyczną i przemienić się. Jak wyglądają małżonkowie najwybitniejszych chirurgów plastycznych planety.

Anna Kraft

Anna Kraft

Anna Kraft, fot. m.fishki.net

Philip Kraft wykonał liposukcję bratniej duszy, obrysował talię, powiększył pośladki i piersi. Anna skorzystała również z zastrzyków z botoksu i wypełniaczy.

„Jestem żywym ucieleśnieniem żmudnej i skrupulatnej pracy mojego ukochanego męża. I to dosłownie napełnia mnie dumą”.

Weronika Matlock

Weronika Matlock

Weronika Matlock, fot. gubdaily.ru

Ukochany David Matlock zgodził się na plastykę pochwy, lifting pośladków, liposukcję ramion, ud, podbródka i plastikowe uszy.

„Uwielbiam być żywą reklamą jego pracy”

Laura Broumand

Lauro Broumand,

Laura Broumand, fot. lucky-women.ru

Stafford Broumand wstrzyknął mu pod pachy swoją ulubioną toksynę botulinową, aby zmniejszyć pocenie się. Tylko kobieta pilnie ukrywa całą listę swoich zabiegów kosmetycznych.

„Jeśli podoba ci się mój wygląd, to jesteś takim samym zwolennikiem nieradykalnych i ledwo zauważalnych zmian w wyglądzie, jak ja”

Muffy Potter Aston

Muffy Potter Aston

Muffy Potter Aston, fot. kaprizulka.mediasole.ru

Narzeczona Cheryl Potter, Aston, regularnie leży pod skalpelem męża.

„Otwarcie deklaruję, że moja klatka piersiowa i twarz są wynikiem dobrej pracy mojej małżonki. Nie ukrywamy, że wykonujemy manicure czy np. farbujemy włosy. Dla mnie plastik jest taki sam. Ważę 57 kilogramów, mam szczupłą sylwetkę, prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia oraz stosuję różne zabiegi kosmetyczne. Głupotą z mojej strony byłoby udawanie, że wyglądam świetnie i nie wkładam w to zbyt wiele wysiłku ”

Lisa Hochstein

Lisa Hochstein

Lisa Hochstein, fot. Instagram›lisahochstein

READ
12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

Jeszcze przed spotkaniem z Lennym Hochsteinem dziewczyna przeszła plastykę nosa i powiększyła biust. Ostatnia operacja nie powiodła się. Wkrótce jej mąż zrobił jej piękne piersi.

„Mąż był temu przeciwny, ponieważ uważa, że ​​robienie bezsensownych operacji jest złe. Jest w tej kwestii bardzo konserwatywny. Spędziłem dużo czasu i dałem setki powodów, aby go przekonać,

Gale Sobel

Gale Sobel

Gale Sobel. zdjęcie: all4soul.com

Kobieta jest stałą pacjentką swojego męża Howarda Sobela od ponad 20 lat.

Yana Laputina

Yana Laputina

Yana Laputina. fot. gubdaily.ru

Otari Gogiberidze zrobił Yanie nowy nos i powiększył jej piersi.

Tatiana Sulamanidze

Tatiana Sulamanidze

Tatiana Sulamanidze, fot. totalcharm.ge

Marlen Sulamanidze wykonał żonie plastykę powiek i wszczepił jej nici wokół oczu, aby pozbyć się kurzych łapek i opadających brwi. Następnie nastąpiło lekkie uniesienie okolicy policzkowo-jarzmowej, a po 3 latach – uniesienie poważniejsze. Później miałem plastykę skóry.

Tymczasem Sosedov mówił o ślubie Maksakowej i Sadalskiego: „Ona jest surową kobietą”. Ponadto Denis Matrosov wymienił osoby odpowiedzialne za rozwód z Kulikovą. A Bożena Ryńska opowiedziała o nowym związku po odejściu męża Igora Małaszenki.

A co myślisz o kobiecej pasji do chirurgii plastycznej? Napisz swoją opinię w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: