Jak teraz wygląda 53-letnia Natalia Vetlitskaya?

Natalya Vetlitskaya, nieskończenie urocza i błyskotliwa piosenkarka i aktorka, pod koniec lat osiemdziesiątych podbiła serca i uszy milionów kobiet i mężczyzn jako solistka popularnej grupy Mirage.

Gdzie zniknęła gwiazda u szczytu swojej popularności w 2004 roku?

Kariera Natalii rozpoczęła się w 1983 roku, w którym brała udział w nagraniu piosenek do filmu „Mary Poppins, Goodbye”. W 1985 roku na ekranach pojawił się film „Train Out of Schedule”, w którym brzmi piosenka wykonywana przez Vetlitskaya.

W 1988 roku artystka została jedną z solistek grupy Mirage, z którą podróżowała prawie po całym ZSRR. W tym okresie rozpoznał ją cały kraj.

Jej pierwszy solowy album, wydany w 1992 roku, nosił tytuł „Spójrz mi w oczy”. Piosenki z płyty były odtwarzane z niemal każdej stacji radiowej w kraju. A rok później pojawił się jej pierwszy film, który nakręcił sam Fiodor Bondarczuk!

Artystka w swojej karierze wydała 8 albumów, śpiewała w parze z wieloma celebrytami, a także zagrała w kilku filmach.

Co zatem stało się z gwiazdą? Gdzie podział się ulubieniec publiczności w 2004 roku? Krążyło wiele plotek, były bardzo różnorodne, aż po absolutnie śmieszne i skandaliczne.

W rzeczywistości artystka została szczęśliwą matką! Vetlitskaya postanowiła radykalnie zmienić swoje życie w wieku 40 lat. Początkowo Natalya nie chciała mieć dziecka, ale producent Viktor Yudin przekonał ją do opuszczenia ciąży, która w ostatnich latach stała się jej prawą ręką i bliskim przyjacielem. Imię ojca dziecka, Vetlitskaya, do dziś nie zostało upublicznione.

Postanowiła zejść ze sceny, aby całkowicie poświęcić się wychowaniu małej Ulyany. Ponadto Natalia jest poważnie zainteresowana jogą.

We wrześniu Natalia Vetlitskaya została zaproszona do kręcenia programu telewizyjnego, ogłosiła to w sieciach społecznościowych: „Kiedy potrzebowałem Channel One, nie potrzebował mnie. A teraz, kiedy wcale go nie potrzebuję, on potrzebuje mnie rozpaczliwie. W życiu nie ma sprawiedliwości”. Subskrybenci Vetlitskaya zasugerowali, że została zaproszona do udziału w talk show, aby porozmawiać o swoim życiu. Ale w komentarzach piosenkarka odpowiedziała, że ​​nie: „Nigdy w tym nie brałam udziału”. Biorąc pod uwagę, że koleżanka artysty, która również szczęśliwie wyjechała na stałe za granicę, Lika Star, powiedziała, że ​​podobno została powołana, można przypuszczać, że śpiewacy zostali zaproszeni do udziału w projekcie muzycznym. Ale Vetlitskaya od dawna nie była tym zainteresowana, opuściła świat show-biznesu, pisze „Program telewizyjny”.

Obecnie piosenkarka tymczasowo mieszka w małym dwupiętrowym domu w małym hiszpańskim miasteczku Denia. Dziennikarzom udało się też dowiedzieć, że matka i córka mieszkają samotnie, a ogrodnik i niania pomagają rodzinie w opiece nad domem i okolicą.

Vetlitskaya opuszcza swoje gniazdo tylko kilka razy w roku, aby odbyć pielgrzymkę do Indii.

Podczas gdy dziecko Vetlitskaya jest w szkole, pracuje – zajmuje się nową ulubioną rzeczą: renowacją i dekoracją domów. Podobno dom obok jej chaty również należy do artystki i ona go wynajmuje; Pieniądze na zakup nieruchomości otrzymała dzięki sprzedaży domu na przedmieściach. Całkowita powierzchnia terenu, na którym znajduje się dwór Vetlitskaya, wynosi 1578 metrów kwadratowych.

READ
Irena Ponaroshku była zaskoczona ilością zmarszczek wokół oczu

Była piosenkarka monitoruje sytuację polityczną i gospodarczą w swojej ojczyźnie, stale ogląda i czyta wiadomości z Rosji. I dość ostro mówi o życiu w Moskwie, krytykuje wszystko: nowe prawa, drogi, zmiany w telewizji itd. Vetlitskaya zaczęła krytykować życie w Rosji po tym, jak wyjechała do Hiszpanii na pobyt stały. Nie była w stolicy od około dwóch lat: „Dla mnie Hiszpania jest nie mniej droga, a już jeszcze bardziej . ”, pisze „program telewizyjny”.

I najwyraźniej taki mądry stosunek do życia miał korzystny wpływ na wygląd gwiazdy. Vetlitskaya ma 52 lata, ale wygląda znacznie młodziej.

Niedawno wykonawca hitu „A twoje oczy są koloru whisky” opublikował kilka świeżych zdjęć na swojej stronie w sieci społecznościowej.

Natalia niezwykle rzadko publikuje nowe zdjęcia. Stanislav Sadalsky wyjaśnił półtora roku temu, że podobno tyje i nie chce pokazywać się fanom w tej formie. Być może, ale jeśli Vetlitskaya zyskała dodatkowe kilogramy, pożegnała się z nimi dawno temu.

Teraz piosenkarka prowadzi spokojny, wyważony styl życia. Nawet nie myśli o scenie, zabiera córkę do szkoły i idzie do supermarketu po artykuły spożywcze. Niemniej jednak głównym zmartwieniem Natalii jest wychowywanie córki. Kto jest ojcem dziecka – ukrywa się Vetlitskaya. Artyści znający Vetlitskaya twierdzą, że Natalia i jej córka żyją doskonale, niczego nie potrzebują, mają nawet służących w domu. To prawda, że ​​​​gwiazda lat 90. nie wyszła za mąż w Hiszpanii.

Dużo podróżuje po świecie, a obecnie jest w Szwajcarii, w Zurychu, gdzie z wielkim zainteresowaniem zwiedza muzea i teatry, a także po prostu spaceruje cichymi uliczkami miasta, przez nikogo nierozpoznawalnymi, a szczególnie szczęśliwa, bo tego.

Комментарии (44)

Nie była popularna. Jak mówią, pojawiła się, ale na pewno nie talent. A skoro tak dobrze żyje w Hiszpanii, dlaczego krytykuje swoją ojczyznę? Szczęśliwi ludzie tak się nie zachowują. Szczęśliwi ludzie są wdzięczni życiu i Wszechmogącemu za wszystko, co przeszłe i obecne, ponieważ bez przeszłości nie może być teraźniejszości i przyszłości.

Całkowicie się z tobą zgadzam Lydia, nie była zbyt popularna, tylko zadbana kobieta, wygląda na swój wiek i też tak myślę. ten photoshop jest obecny. Nie podoba mi się, że wyjeżdżają za granicę i zaczynają krytykować swoją ojczyznę.

Wygląda zwyczajnie, jak na swój wiek, zadbaną pięćdziesiątkę. Dojrzała kobieta nie wygląda tak samo jak 25-latka – i to normalne.

W latach 90. Vetlitskaya była interesująca z wyglądu, ale NIE miała głosu. I nie ma potrzeby krytykować Moskwy. Moskwa jest obecnie najlepszym miastem na świecie. To Moskwa pomogła Vetlitskaya „zestawić” kapitał. I grupa mężczyzn.

Vetlitskaya jest inteligentna i elegancka. Głosem nie jest Larisa Dolina, ale w showbiznesie to nie jest najważniejsze. Dla Lydii Bulaviny: To jest TA Moskwa, to jest TO, W KTÓRYM Rosja pomogła stworzyć jej stolicę, ale na pewno nie dzisiaj. Co te wszystkie głupie ciotki tu spotykają! Lub zapłacono! Życie nie stoi w miejscu, wszystko się zmienia i nie zawsze na lepsze. Mogę być wdzięczny państwu za niektóre przeszłe rzeczy, które pomogły mnie wychować i nauczyć, ale teraźniejszość, skorumpowana, chciwa, skorumpowana, coraz bardziej okrutna i bezprawna, za co powinnam być wdzięczna? Mam tylko skargi i wszystko zasłużone.
Ja też w młodości nie rozumiałem Eleny Solovey, która w latach 90. wyemigrowała do Stanów, chociaż powiedziała: wyjeżdżam dla dzieci. I nie na próżno. Bardzo możliwe, że efektowne lata 90. nie oszczędziłyby jej i jej rodziny, a także części nabytych nieruchomości. A Vetlitskaya rzuciła się na czas, a Amalia ex-Mordvinova – w Goa. I tylko grube owce teraz nie widzą ani nie czują (a kobiety powinny mieć rozwinięty talent, intuicję), że z każdym dniem sytuacja w Rosji staje się coraz bardziej napięta, a niebezpieczeństwa są bardziej realne. Prawdopodobnie „wydaje się nie czuć” tego z tchórzostwa. lub ogólnie mężczyźni piszą od imion kobiet.)))

READ
Rzadkie wyjście: Jennifer Aniston w uwodzicielskiej sukience stała się gwiazdą czerwonego dywanu

Wreszcie przyznałeś, że jesteś z tego samego stada))):
„Pas się, spokojne narody!
Nie obudzisz krzyku honoru.
Dlaczego gromadzi prezenty wolności?
Powinny być cięte lub cięte.
Ich dziedzictwo z pokolenia na pokolenie –
Jarzmo z grzechotkami i biczem”.

Hej, tak Puszkin! Przecież już wtedy wiedział, że Rosja jest skazana na zamieszkanie przez większość, jak wszelkiego rodzaju domy węglowe, co różni się od owiec tylko tym, że chodzą na dwóch nogach (i nawet nie chodzą, tylko czołgają się i klęczą , teraz przed sługami Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, potem przed urzędnikami wyższego szczebla).
Wiele osób upadło. 200-300 tysięcy rocznie, w ostatnich latach nawet więcej są zastępowane przez Uzbeków i im podobnych, więc odsetek owiec i osłów stale rośnie wraz ze spadkiem dobrobytu i poziomu wykształcenia ludności Federacji Rosyjskiej.
Ja też na razie zostaję – będę patrzeć, jak twój ukochany baran poprowadzi cię na rzeź.)))

pomimo cytowania rosyjskiego poety pozostajecie tylko kosmopolitycznym bydłem, bez wstydu, sumienia, korzeni i ojczyzny. więc wynoś się, a im szybciej rzucisz takie gówno jak ty tym czyściej będzie u nas i tym lepiej zrobimy to własnymi rękoma

Czyli zgadzasz się, że pisał o tobie ROSYJSKI POETA? I co jeszcze? Grzechotki brzęczą, bicz gwiżdże, a jarzmo nie ociera się pod cyckami? Pozostaje tylko przygotować się do kolejnego strzyżenia, brzydkiej owcy i do uboju. Konieczne jest zwiększenie produkcji mięsa w kraju, ale ja nie lubię jagnięciny.
Ty i twoi starsi zrobiliście już wiele rzeczy przez dwie dekady, że cały cywilizowany świat nas nienawidzi i uważa nas za skorumpowanych dzikusów z nielegalnego państwa, a co jeszcze zrobicie z tym krajem w najbliższej przyszłości, aż strach pomyśleć !
Co zrobiłeś własnymi rękami w swoim nędznym życiu? Czy zadowoliłeś kucharzy z gniazda pod stołem wszystkimi częściami swojego podłego ciała?))) Pewnego dnia zostaniesz ekskomunikowany z karmnika z powodu starości i zostaniesz wyrzutkiem w zgniłym i zubożałym kraju korupcja, okupowana przez wyrzutków, dzikich alpinistów i Azjatów, rozdarta przez cywilów i wojny religijne, a nawet uzbecki woźny nie da ci talerza pilaw, gdy zaoferujesz mu swoją zwykłą „klasę mistrzowską” pod schodami.))) Kapets jest tu dla Ciebie. wkrótce. i niestety nie tylko ty, ale i ty pierwszy uciekniesz przed zemstą!

READ
Podążając śladami Kate: Meghan Markle pojawiła się publicznie w niedrogiej sukience Asos

Maniakalnie uwielbiasz czytać problemy innych ludzi, zaglądać przez dziurkę od klucza i chcesz dostać swoją osobistą porcję pomyj na głowę?))) I przestań Poke, złośliwy podglądacz. Normalna osoba nawet nie przeczyta rozbiórki innych ludzi. Twoje własne życie, nie. biedactwo.)))

I moim zdaniem. teraz wszędzie jest wystarczająco dużo niebezpieczeństw, ale uważam, że uciekanie jest niehonorowe, jak robi to wielu, którzy zdobyli kapitał w Rosji.

Gdybyś ty i twoi bliscy byli w realnym niebezpieczeństwie: śmierć, więzienie, utrata mienia, czy potulnie poczekałbyś lub odszedł, gdybyś miał okazję?
Z pewnością po prostu nie zajmowałeś się jeszcze machiną kar państwa rosyjskiego. Tymczasem u nas już są więźniowie polityczni, a oni na ogół nadal mają żony, dzieci i rodziców. Mamy emerytów z Petersburga, z których kart i depozytów Petroenergosbyt odpisał 100-200 tys. dla wszystkich dłużników w mieszkaniu komunalnym, powołując się na „współodpowiedzialność”. Nie wiesz wystarczająco, by nie lubić tutaj. Lepiej przeczytaj odpowiednią grupę w Vkontakte – tam dowiesz się o zawałach serca wśród emerytów, którzy zostali okradzeni DLA TEGO CZŁOWIEKA. Jeśli nigdy nie byłeś za nic ukarany grzywną, nie przypisywano ci różnych naruszeń i okrucieństw, po prostu nie masz prawa o tym wszystkim rozmawiać i dyskutować o tych, którzy wyjechali do PRAWNYCH stanów. Ci, którzy zgromadzili kapitał (fundusze Vetlitskaya to nie KAPITAŁ, ale nędzne okruchy) w Rosji są wszyscy oligarchami i przyjaciółmi Putina. Mieszkają w dwóch domach. W Rosji pojawia się coraz mniej. Mają kilka obywatelstw, m.in. i RF. A ich dzieci od dawna się tam uczą, żyją i tuczą kosztem narodu rosyjskiego. Więc kto jest popieprzony? Przyjaciele i bliskie głowy państw? Powiedz mi, kim jest twój przyjaciel, a powiem ci, kim jesteś. Wynagrodzenie Google Sieczina (przyjaciel Putina, zatrudniony naczelny menedżer Rosnieftu z wykształceniem niepodstawowym w firmie STATE, ma pensję, płatności i świadczenia do 3 milionów dziennie). Każdego dnia NTV może uratować dziecko, ale zbiera grosza od współczujących biednych emerytów. Syn Sieczina też tam zamieszkał, w Rosniefti, nie według jego profilu, ale już z medalem „za zasługi” i pensją równą twojemu 10-latkowi. Trzeba nie tylko żartować z przepisów na kobiecych stronach internetowych i nienawidzić Vetlitskaya, nie lubić rozgoryczonych dysydentów, ale także czytać poważne rzeczy, czy naprawdę przyjemnie jest być słabo wykształconym głupcem, który nie widzi nic poza nosem? Nawiasem mówiąc, po wczorajszym dniu czeka nas trochę zabawy. lis podkradł się niepostrzeżenie. Ale z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Może się do tego przyzwyczaisz i znowu zaciśniesz pasy, chociaż Twój Putin obiecał tylko dwa lata. więc już dawno minęły. A kto podnosi dla ciebie ceny w mieszkaniu i usługach komunalnych, a kto pogarsza jakość produktów bez uchwalania niezbędnych przepisów? Cóż, nawet nie będę marnował czasu na takiego głupca.

READ
Melania Trump przyćmiła nawet swoją pasierbicę Ivankę w różowej sukience

Tych co ścinali to nie kilku, jak bezczelnie kłamie debil, ale SETKI tysięcy, 200-300 tysięcy rocznie rocznie po 2014 roku, ta liczba rośnie, a to są najbardziej poszukiwani fachowcy, a tu liczba a proporcja głupców i głupców takich jak U odpowiednio rośnie.tsy. Wpisz w Google nie tylko przepis na ciasto wielkanocne czy losy kolejnej „gwiazdy” – a będziesz przerażony. Co roku całe MIASTO (liczba równa Noworosyjsk) opuszcza Rosję.

Czego nie zrobili? Kto przeszkadzał Ali? Bezpośrednio wszyscy wrogowie i zdrajcy upadną, biznes odejdzie, mądrzy ludzie odejdą, a tobie stanie się łatwiej i będzie żyło się lepiej? Ludzie tacy jak ty zawsze mają wokół siebie wrogów. Nie umiesz tworzyć, umiesz tylko nienawidzić.

Ilustracja do artykułu

Istnieje wiele krajowych symboli seksu z lat 90., ale Natalia Vetlitskaya jest jedyna w swoim rodzaju: wśród nie mniej błyskotliwych kolegów piosenkarka zawsze się wyróżniała. Nawet w tych szalonych, szczerych strojach, które cieszyły oko widza naszą sceną, Vetlitskaya nie wyglądała wulgarnie, ale jakoś gwiezdnie szykownie. Pamiętamy czasy, kiedy piosenkarka była u szczytu sławy i dowiadujemy się, co teraz robi.

Breakthrough

Kariera Natalii Vetlitskiej zaczęła się dość standardowo: jej pasja do tańca, szkoła muzyczna, praca jako tancerka wspierająca, rola wokalisty wspierającego w popularnych zespołach – przeszła przez to wszystko, zanim została solistką legendarnego Mirage. Nie wszyscy o tym wiedzą, być może dlatego, że Natalia nie przetrwała długo w grupie.

Natalya Vetlitskaya

Ale klip „Spójrz w oczy” pamiętają wszyscy, którzy byli już w świadomym wieku w latach 90. Teledysk był pierwszym solowym dziełem Vetlitskaya i wyreżyserował go mało znany wówczas Fiodor Bondarczuk. Sztuczka wideo polega na tym, że została nakręcona prawie bez budżetu. Operator Sergey Kozlov powiedział prasie, że w tym czasie w Moskwie mieli własną partię, w skład której wchodzili on, Bondarczuk, Vetlitskaya i Tigran Keosayan. Kiedy pojawił się pomysł nakręcenia filmu, firma zebrała się i zgodziła się na bezpłatne korzystanie z pawilonu w VGIK. Zespół otrzymał również nieodpłatnie sprzęt do czasowego użytku – kamerę i jedyny w kraju dźwig telewizyjny. Nie było scenariusza, a wszystko, co dzieje się na ekranie, to kompletna improwizacja.

Natalya Vetlitskaya

Natalya Vetlitskaya

Vetlitskaya świeciła w kadrze w kilku strojach, w tym w niebieskiej sukience z lat 60., którą podarowała jej Zhanna Aguzarova.

Symbol seksu

Nie trzeba dodawać, że po wydaniu filmu „Spójrz w oczy” Vetlitskaya stała się gwiazdą i nowym symbolem seksu. Jej sposób śpiewania, mimika twarzy, ruchy – wszystko to wydawało się czymś niezwykłym na początku lat 90-tych.

Natalia Vetlitskaya na łamach Playboya

Natalia Vetlitskaya na łamach Playboya

Natalia Vetlitskaya na łamach Playboya

Oczywiście naśladowano również styl Natalii: kolczyki koła, szerokie paski, opaski – wszystkie te akcesoria, już wtedy popularne, stały się jeszcze bardziej modne po wydaniu klipów Vetlitskaya.

Wydaje się, że niektóre gwiazdy zapożyczyły niektóre momenty obrazu Vetlitskaya: na przykład często porównywano z nią Irinę Saltykovą. Sama Vetlitskaya została uznana za skopiowanie stylu Madonny i naprawdę istnieje pewne podobieństwo, weź przynajmniej obraz Natalii z innego jej słynnego filmu „Playboy”.

READ
Jak żądliły pszczoły: Gwen Stefani tak wypełniła górną wargę wypełniaczami, że wisiała nad dolną

Mężczyźni

Jak przystało na symbol seksu, Vetlitskaya nieustannie łamała męskie serca. Przypisywano jej powieści z dosłownie połową przedstawicieli sceny krajowej. Według Wikipedii Vetlitskaya miała relacje z Dmitrijem Malikowem, Władem Staszewskim, Pawłem Waszczekinem, Michaiłem Topałowem (ojcem Włada Topałowa), a nawet Siergiejem Zverevem.

Natalya Vetlitskaya

Dużo szumu w prasie wywołał romans gwiazdy z oligarchą Sulejmanem Kerimovem. Tabloidy wciąż cytują Natalię, która rzekomo mówi o swoim byłym chłopaku, że „dał jej pieniądze w workach”. Nie wiadomo, czy Vetlitskaya to powiedziała, ale fakt, że biznesmen nie skąpił prezentów, jest faktem. Dziennikarze poinformowali, że w 38. urodziny Kerimov podarował Natalii diamentowy wisiorek za 10 tysięcy dolarów, a na przyjęciu urodzinowym, które obchodzono w szlacheckiej posiadłości XIX wieku, śpiewali Modern Talking i Toto Cutugno. Po rozstaniu, według prasy, Kerimov dał piosenkarzowi samolot i mieszkanie w Paryżu.

Oficjalnie Natalia była czterokrotnie zamężna: z muzykiem i aktorem Pavlem Smeyanem, Zhenya Belousov, którego małżeństwo trwało tylko dziewięć dni, modelem Kirill Kirin i trenerem jogi Aleksiejem.

Natalia Vetlitskaya i Zhenya Belousov

Natalia Vetlitskaya i Zhenya Belousov

W 2004 roku urodziła się córka Natalii Ulyany, ale piosenkarka wciąż nie mówi, kto jest ojcem dziecka.

Nowe życie

Co teraz robi Natalya Vetlitskaya? Piosenkarka jest dość zamknięta i niewiele komunikuje się z prasą, od dawna nie mieszka w Rosji i zakończyła karierę popową. Nowym domem gwiazdy lat 90. była rezydencja w Hiszpanii, w elitarnej dzielnicy starożytnego miasta Denia, która jest uważana za prestiżową i kosztowną. Tam Vetlitskaya mieszka z córką od początku XXI wieku i nie zamierza wracać do Moskwy (i według niej rzadko odwiedza ojczyznę).

Natalia nie przestała pracować twórczo: pisze muzykę, poezję, lubi malować, zajmuje się restauracją i dekoracją domów.

O tym, co dzieje się w życiu Vetlitskaya, Rosjanie dowiadują się głównie z jej Facebooka, bo piosenkarka odmawia zostania bohaterką popularnych rosyjskich programów telewizyjnych, mimo że, jak sama mówi, dostaje takie propozycje.

Natalya Vetlitskaya

Na stronie w serwisie społecznościowym Natalia często opowiada o swojej obywatelskiej pozycji i nie waha się krytykować rosyjskich (i nie tylko) władz. Na przykład piosenkarz ostatnio ogólnie skrytykował system podatkowy:

Myślę, że cały świat powinien powstać przeciwko systemowi podatkowemu, przeciwko temu nienasyconemu krwiopijcy. To jest absolutnie okrutny, przestępczy system.

Natalya Vetlitskaya

Możesz również dowiedzieć się z relacji Vetlitskaya, że ​​pasjonuje się praktykami duchowymi, jogą, numerologią itd.: piosenkarka często pisze o „przepływach energii”, „wyższej jaźni” i „kosmicznych mrugnięciach”. Ponadto okresowo zachęca czytelników do ochrony środowiska, pozostawiając emocjonalne wiadomości na Facebooku:

Wszyscy zdają sobie sprawę, że nie ma zapasowej planety i nie ma nikogo, kto mógłby pomóc i uratować w razie niebezpieczeństwa, a przecież imponująca część dwunożnych z zanikłymi mózgami, ale z godną pozazdroszczenia wytrwałością, nadal niszczy nasz kosmiczny dom i wszystkich jego mieszkańców. Wszystko jest jasne i oczywiste dla wszystkich, ale nikt nie wie, jak chronić planetę przed tymi niebezpiecznymi stworzeniami z zanikowymi mózgami,

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: