Jak tego nie robić: 10 wskazówek od Vlada Lisovetsa

Każda kobieta chce dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Możesz przeznaczyć większość swojej pensji na aktualizację swojej garderoby, ale jednocześnie tworzyć bez smaku obrazy.

Moda jest zmienna i sprzeczna. Nie należy brać z reguły wszystkiego, co oferują projektanci, a także tego, co otrzymało odpowiedź od mas.

Stylista Vlad Lisovets wymyślony anty-ocena rzeczy, które bardzo lubią współczesnych fashionistek, ale które nie mają nic wspólnego ani z dobrym gustem, ani stylem.

Jak prawidłowo się ubrać dla kobiet

Редакция „Tak łatwo!” przygotowała 10 antytrendów, które sprawią, że będziesz wyglądać wulgarnie, według stylisty mody Vlada Lisovetsa. W końcu popularne nie znaczy piękne!

    Białe dżinsy
    Według Vlada Lisovetsa białe dżinsy są wizualnie tuczące i w rzadkich przypadkach wyglądają korzystnie. Więc jeśli widziałeś to w jednym ze sklepów, lepiej przejść obok bez zatrzymywania się!

jak ubrać kobietę?

Zwykle rzecz jest ozdobiona błyskotkami i cyrkoniami, aby zwiększyć jej wartość warunkową w oczach konsumenta. To nie przypadek, że większość czapek z cyrkoniami sprzedaje się w przejściach, ponieważ jest to uderzające.

W inne dni lepiej zostawić te buty na wypady za miasto i zimowe spacery, ale już na pewno nie zakładać ich na co dzień do pracy. Ponadto mężczyźni na całym świecie krytykują dziewczyny za te buty, które szpecą nawet najbardziej idealną sylwetkę.

Rada redakcyjna

Moda jest ulotna i nic na to nie można poradzić. Kilka lat temu zalecano noszenie trampek nawet z surową ołówkową spódnicą. A teraz to oznaka złego gustu. Proponuję zapoznać się z 10 niewybaczalnymi kombinacjami ubrań. Staraj się nie popełniać tych błędów, a zawsze będziesz wyglądać pięknie i stylowo.

Ubieranie się bez smaku i wyzywająco ryzykujesz nie tylko bycie napiętnowanym jako wulgarna młoda dama, ale także dodanie sobie kilku lat, zwłaszcza jeśli zaostrzysz sprawę nieudolnym makijażem. Od siebie powiem, że nie zgadzam się ze stylistką we wszystkim, ale tak jest, gdy nadszedł czas na modne szczepienie!

Czy zgadzasz się z opinią Vlada Lisovetsa, czy nadal będziesz nosić swoją ulubioną futrzaną kamizelkę? Podziel się tą informacją ze znajomymi i dowiedz się, co o tym myślą. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoją opinię w komentarzach.

READ
Podstawowe jesienne kolory i tekstury: porady Wiaczesława Zajcewa

Nastya uprawia jogę i uwielbia podróżować. Moda, architektura i wszystko co piękne – do tego dąży dziewczęce serce! Anastasia zajmuje się projektowaniem wnętrz, a także wykonuje niepowtarzalne dekoracje z motywem kwiatowym. Marzy o życiu we Francji, nauce języka i żywo interesuje się kulturą tego kraju. Uważa, że ​​człowiek musi uczyć się czegoś nowego przez całe życie. Ulubioną książką Anastasii jest Jedz, módl się, kochaj autorstwa Elizabeth Gilbert.

Powiązane artykuły

Jesteśmy na Facebooku

Jak gotować śledzie pod futrem

Błędy nieuważnych gospodyń domowych

Jak gotować śledzie pod futrem

Zobaczyłam jak moja teściowa dosypuje mi czegoś do herbaty, postanowiłam po cichu zmienić kubki

Przypowieść o dobrych celach

Zobaczyłam jak moja teściowa dosypuje mi czegoś do herbaty, postanowiłam po cichu zmienić kubki

Syn zostawił starego ojca samego w zimnym domu, pewnego ranka pod rozpadającą się chatę podjechał drogi samochód

Spokojna starość

Syn zostawił starego ojca samego w zimnym domu, pewnego ranka pod rozpadającą się chatę podjechał drogi samochód

Nowy kolega narobił kpin w serpentarium, ale wszyscy byli w szoku, gdy szef przyszedł na imprezę firmową z żoną

Sprawiedliwość zwyciężyła

Nowy kolega narobił kpin w serpentarium, ale wszyscy byli w szoku, gdy szef przyszedł na imprezę firmową z żoną

Nakładam buty wilgotną chusteczką bezpośrednio w sklepie, jestem przekonana, że ​​sprzedawca rażąco oszukuje

Sztuczka ujawniania

Nakładam buty wilgotną chusteczką bezpośrednio w sklepie, jestem przekonana, że ​​sprzedawca rażąco oszukuje

Postanowiłem sprawdzić uczucia dziewczyny i zostawiłem notatkę mówiącą, że wyjeżdżam na zawsze, ale nie mogłem przewidzieć takiej reakcji

Sprawdzam ukochanego

Postanowiłem sprawdzić uczucia dziewczyny i zostawiłem notatkę mówiącą, że wyjeżdżam na zawsze, ale nie mogłem przewidzieć takiej reakcji

Co zrobić ze złotem odziedziczonym po zmarłych krewnych

Złoto przodków

Co zrobić ze złotem odziedziczonym po zmarłych krewnych

Nagłe odejście mojego męża powaliło mnie na kolana, a kiedy zobaczyłam jego testament, zupełnie odebrało mi mowę

Nieoczekiwany cios

Nagłe odejście mojego męża powaliło mnie na kolana, a kiedy zobaczyłam jego testament, zupełnie odebrało mi mowę

Dziecko zniknęło podczas lotu samolotem, wkrótce biedna mama dowiedziała się prawdy

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dziecko zniknęło podczas lotu samolotem, wkrótce biedna mama dowiedziała się prawdy

Mój mąż szydził ze starego jajka, które kupiłam na pchlim targu, ale potem się otworzyło.

Objawienie zbieracza

Mój mąż szydził ze starego jajka, które kupiłam na pchlim targu, ale potem się otworzyło.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, my i nasi partnerzy używamy technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam i naszym partnerom przetwarzać dane osobowe, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na powyższe lub dokonać szczegółowych wyborów. Twoje wybory zostaną zastosowane tylko w tej witrynie. Możesz zmienić swoje ustawienia w dowolnym momencie, w tym cofnąć zgodę, korzystając z przełączników w Polityce plików cookie lub klikając przycisk zarządzaj zgodą na dole ekranu.

READ
Alexander Rogov: idealna podstawowa garderoba

Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie wymaganej przez abonenta lub użytkownika lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.

Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.

Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolne podporządkowanie się dostawcy usług internetowych lub dodatkowe zapisy od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.

Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika w witrynie internetowej lub w kilku witrynach internetowych w podobnych celach marketingowych.

Znany stylista Vlad Lisovets mówił o tym, jak pozostać w trendach w 2021 roku. To pytanie jest interesujące dla wszystkich fashionistek, od młodych do dojrzałych. Jeśli zastosujesz się do prostych rad samego stylisty, możesz wyglądać stylowo, modnie, kobieco i efektownie.

Porady Vlada Lisovetsa na 2021 rok

Szczur przekazuje pałeczkę kolejnemu właścicielowi roku, którym jest Wół. Tak więc rok 2021 obiecuje nowe trendy w modzie i stylu, za którymi musisz podążać, jeśli chcesz wyglądać nowocześnie.

Wybierz kolor biały

Elementem nowego właściciela jest metal, a jego kolor to biały. Oznacza to, że biel, w tym inne jasne odcienie, jest modna. I nie bój się nosić tego koloru. Niektórzy fashionistki odmawiają mu, ponieważ jest zbyt łatwo zabrudzony i uważają, że jest trochę gruby. W rzeczywistości jest to jednak błąd. Absolutny trend można nazwać miękką białą koszulą wykonaną z naturalnego materiału. Taka rzecz powinna znaleźć się zarówno w damskiej, jak i męskiej garderobie.

Utwórz obraz

Pompa i ekstrawagancja nadają się na imprezy i wieczorne imprezy towarzyskie. Ale w środku dnia ciągłe nawijanie włosów, nakładanie dużej ilości makijażu, podkładu, jasnej szminki i czarnych jasnych cieni nie jest tego warte. Najlepiej być po prostu sobą, zrelaksowanym, spokojnym i wolnym.

READ
Jak zawsze wyglądać stylowo: wskazówki Aleksandra Wasiliewa

Moda jest taka, że ​​można łączyć różne rzeczy. Innymi słowy, możesz tworzyć nowy wizerunek przynajmniej codziennie, mając w szafie tylko podstawowe opcje. Jednak akcesoria pomogą Ci wyglądać ciągle inaczej. Bycie banalnym i wykrochmalonym to przeszłość. Lepiej jest preferować naturalność. To ona sprawia, że ​​obraz jest wyjątkowy i przyjemny.

Połącz niezgodne rzeczy

Moda we współczesnym świecie jest taka, że ​​pozwala łączyć najbardziej niepasujące do siebie obrazy. Na przykład wraz ze złotymi butami możesz sobie pozwolić na noszenie srebrnej biżuterii i przymierzanie sukienki ze sneakersami. Tak, a połączenie klatki z paskiem będzie wyglądało niecodziennie, ale jednocześnie bardzo interesująco.

Vlad Lisovets zaleca również, aby każda kobieta miała przynajmniej jedną parę szorstkich butów. Nadaje się na wiele imprez. Ponadto ta opcja jest zwykle odporna na zużycie i pomaga w najbardziej nieprzyjemnej pogodzie. Tak, a szorstkie buty łączy się z wieloma rzeczami.

Vlad Lisovets radzi być sobą i dążyć do naturalności

bądź nieostrożny

Moda casual istnieje już od jakiegoś czasu i nadal zyskuje popularność w 2021 roku. Jeśli włosy są krótkie, należy je ułożyć nieco niedbale. Jeśli loki są długie, zaleca się stworzenie efektu nieporządnego zabarwienia. Na przykład, gdy korzenie są ciemne, wszystko inne może być jasne. Fryzura powinna być wykonana tak, jakbyś właśnie się obudził lub leżał trochę w łóżku. Nie bój się eksperymentować. Jeśli chcesz obciąć włosy, nie musisz sobie tego odmawiać. Nowy obraz może odświeżyć i prawdopodobnie zmienić twoje życie.

umieścić akcenty

Akcent to coś, co przede wszystkim podkreśla osobę, kreuje jej wizerunek, dodaje zapału. Możesz więc pomalować usta na przykład jasnymi kolorami lub pięknymi niezwykłymi cieniami. Lub noś dużą biżuterię i dużo jednocześnie, a także nie zapomnij o dodatkach. Nie musisz próbować wyglądać sztucznie – to poważny błąd. Musisz tylko trochę upiększyć, podkreślić naturalne piękno – i to wystarczy.

Idol

Vlad Lisovets zdecydowanie zaleca regularne śledzenie mody. Pomogą w tym błyszczące magazyny modowe, które teraz bez problemu można kupić w sklepie. Ponadto pomocny jest również Internet. Istnieje wiele witryn, które mówią o nowościach w modzie.

READ
Jak się ubrać w sierpniu do biura i wieczorem: porady Wiaczesława Zajcewa

Jeśli ktoś idzie ulicą i jest ściśle ubrany, to po prostu wyraża się w ten sposób i nie warto go za to osądzać. Ponadto Vlad Lisovets zaleca podążanie za stylowymi ludźmi. Na przykład możesz subskrybować ich strony w sieci społecznościowej Instagram. Te wskazówki pomogą Ci obudzić własne poczucie stylu i mody, rozwinąć własny gust.

Nie powtarzaj

Nie noś tych rzeczy, które często noszą wszyscy wokół. Najlepiej po prostu się ich pozbyć i tym samym zaktualizować swoją garderobę. Jeśli na ulicy spotkasz jedną, potem drugą, trzecią, dziesiątą osobę w tych samych ubraniach, to zdecydowanie nie warto tego kupować. Nie musisz bać się rozstać z rzeczami. W końcu zawsze znajdą dobrego zamiennika. Wystarczy otworzyć oczy i przyjrzeć się temu, co jest w butikach, sklepach odzieżowych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: