Jak stylowo nosić pomarańcz na wiosnę: 20 spektakularnych stylizacji dla kobiet, które znają swoją wartość

„Być w kolorze, być w modzie!” postanowili i dodali projektanci mody kolor pomarańczowy do swoich kolekcji. Teraz jest to jeden z najbardziej odpowiednich kolorów sezonu wiosenno-letniego. Ta wiadomość może zszokować niejedną fashionistkę. W końcu pomarańczowy to tak złożony kolor, że prawie nikomu nie pasuje i nie da się go połączyć z innymi kolorami. TAk?! Czy nadal nie? Rozwiążmy to razem.

Pomarańczowy to trudny kolor?!

Cóż, największą trudnością, o której można się przekonać, jest to, że uzyskuje się go przez zmieszanie dwóch kolorów: czerwonego i żółtego. To koniec trudnego programu szkolnego.

Co możesz powiedzieć o tym kolorze?

Pomarańczowy to kolor ognia, owoców, słońca i przypraw. Kolor radości i witalności. Uważa się, że ten kolor noszą jasne, komunikatywne, ambitne, pewne siebie osoby, które kochają przygodę i cieszą się życiem.

Jednak to nie wszystko. Jest to kolor silnie emocjonalny i może wywołać zupełnie inne wrażenie. Na przykład, czy wiesz, że królowie i rycerze woleli kolor pomarańczowy?! W końcu wiąże się to również z wielką samodyscypliną, dumą, pychą, egoizmem, a nawet nadmiernym marzycielstwem. Cokolwiek powiesz, kolor, który może wiele powiedzieć.

Jeśli słysząc słowo „pomarańczowy” wyobrażasz sobie tylko 3 odcienie tego koloru: jasny pomarańczowy, jasny i ciemny, to jest to złudzenie. Istnieje wiele odcieni, na przykład ochra i miedź również należą do pomarańczy.

Dodając pomarańcz do swoich ubrań, mówisz o sobie jako o osobie wesołej, aktywnej, niestandardowej i ryzykownej.

Jeśli chcesz zjednywać sobie ludzi, zdobywaj nowe znajomości, łącz to z ciepłymi i/lub jasnymi kolorami.

Jeśli chcesz podkreślić swoją ekskluzywność i zobaczyć na sobie podziwiające spojrzenia, użyj bardziej kontrastowych zestawień, na przykład pomarańcz + czerń.

Czy nie pasuje prawie każdemu?

Po pierwsze i najważniejsze, zapomnij o zdaniu: „Ten kolor ci nie pasuje”. Nie ma na ziemi koloru, który mógłby komuś nie pasować. Wystarczy poeksperymentować z odcieniami i makijażem, a kolor zagra zupełnie inaczej.

Porozmawiajmy o fajnych typach wyglądu, istnieje popularna legenda „Zimne dziewczyny nie pasują do pomarańczy”. Ale to nie jest.

Zimne, ciemne dziewczyny, takie jak Królewna Śnieżka i Marticia Addams, pasowałyby do zimnych, jasnych odcieni pomarańczy. A dziewczyny o blond włosach, takie jak Daenerys i Królowa Śniegu, mogą z łatwością używać jasnych, zimnych odcieni pomarańczy.

READ
Styl torebki”: 6 uroczych małych torebek w szmaragdowym odcieniu

I nawet ta zasada dotyczy tylko tych, którzy nie lubią makijażu, zawsze zbierają włosy w kok i chcą, aby kolor ubrania wyglądał dobrze, niezależnie od innych czynników.

Wszystkie inne dziewczyny mogą eksperymentować z innymi odcieniami pomarańczy.

Nie bój się dodać pomarańczy do swoich stylizacji. Gdyby był taki wybredny, nie widzielibyśmy go w kolekcjach mody.

Noś go z przyjemnością i poczuj się pięknie!.

Jak połączyć pomarańcz w ubraniach?

Najprostszym, ale najskuteczniejszym jest połączenie koloru pomarańczowego + monochromatycznego (czarny, biały, szary). Takie kombinacje zawsze wyglądają niecodziennie i stylowo.

Pomarańczowy będzie również dobrze wyglądał z neutralnymi kolorami. Spróbuj nosić go z beżem, denimem, niebieskim, brązowym, bordowym, ciemnozielonym i innymi neutralnymi.

I bardziej złożona kombinacja, ale nie mniej atrakcyjna: pomarańczowy + inne jasne kolory.

Nie krępuj się łączyć jasnych kolorów. Po prostu trzymaj się zasady: niech będą albo całe zimne, albo całe ciepłe, albo całe jasne, albo całe jasne, albo całe ciemne. Rozumiesz system.

Możesz też pokusić się o dodanie pomarańczy do swoich akcesoriów lub wykorzystanie pomarańczowych nadruków.

Możesz i powinieneś nosić pomarańczowy. Nie myśl stereotypami, baw się dobrze.

Pomarańczowy to oszałamiający kolor, który pasuje do wszystkiego i ma nieskończoną liczbę kombinacji. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś go nosić, to masz okazję to zrobić w nowym sezonie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: