Jak rysować na krótkich paznokciach: 17 stylowych pomysłów

Nawet kobieta z krótkimi paznokciami marzenia o eleganckich zdobieniach paznokci. Ale co może jej pomóc? Oczywiście rysunki! Okazuje się, że nawet na krótkiej płytce paznokcia można zrobić niesamowicie Piękny designprzy użyciu różnych technik rysunkowych.

Jeśli więc jesteś zwolenniczką minimalizmu, powinnaś poprosić swoją mistrzynię paznokci o zrobienie na swoich paznokciach wzory geometrycznektóre w tym roku cieszyły się szczególną popularnością. Kropki, linie, kółka, trójkąty, kwadraty, które można idealnie ze sobą łączyć, będą idealną opcją do stworzenia wzoru na krótkich paznokciach.

Oprócz opcji wyrażonej powyżej możesz odwołać się do innych wzorców: motywy kwiatowe, etno, abstrakcja, monogramy czy koronki. Uwierz mi, nawet na twojej krótkiej płytce każdy wzór będzie wyglądał naprawdę pięknie i harmonijnie, oczywiście jeśli nie przesadzisz z jego wzornictwem.

Dlatego jeśli twój wybór nie jest minimalistyczny, ale bardziej aktywny rysunek, dla uzyskania najlepszego efektu radzimy rysować go nie na wszystkich paznokciach, ale tylko na jednym lub dwóch, co pomoże uzyskać najbardziej eleganckie i stylowe zdobienie paznokci.

Ale porozmawiajmy bardziej szczegółowo o najczęstszych wzorach na krótkich paznokciach, które kobiety najczęściej wybierają do tworzenia zdobień paznokci.

Manicure z geometrycznymi wzorami na krótkich paznokciach

Chcesz wyglądać naprawdę stylowo i jednocześnie nie odrywać się od minimalistycznego designu. Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Przyjrzyj się bliżej manicure na krótkich paznokciach z geometrycznym wzorem. W tej wersji zdobienia paznokci można znaleźć szaloną różnorodność wzorów, które będą idealnie wyglądać w codziennych, biznesowych i wieczorowych stylizacjach.

instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/nail__master__russia instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana

Abstrakcja

Niektóre panie wolą widzieć na swoich paznokciach abstrakcyjne motywy rysunków. Cóż, chcemy zauważyć, że jest to idealny wybór dla krótkiej płytki paznokcia. Tutaj wystarczy ozdobić abstrakcyjnymi rysunkami tylko kilka paznokci, a Twój manicure automatycznie stanie się bardziej modny i stylowy. W końcu abstrakcja jest teraz u szczytu popularności.

instagram.com/irisbeautylab/instagram.com/irisbeautylab/instagram.com/irisbeautylab/instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana.

Wzory kwiatów

Jeśli chcesz dodać swojemu manicure kobiecości i zwiewności, radzimy sięgnąć po niezwykle popularne wzory kwiatowe. Manicure z kwiatami wygląda szczególnie interesująco na krótkiej płytce paznokcia, dodając szczególnej delikatności uchwytom i całemu obrazowi. Tutaj możesz odnieść się zarówno do kolorowych rysunków kwiatów, jak i czarnych, które wyglądają szczególnie zwięźle i oryginalnie w zdobieniu paznokci.

READ
Pikantna elegancja manicure w kolorze „Cognac”: 30 stylowych pomysłów dla każdej fashionistki

instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/irisbeautylab/ instagram.com/irisbeautylab/ instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana instagram.com/nail__master__russia instagram.com/nail__master__russia instagram.com/nail__master__russia instagram.com /nail__master__rosja

Zdobienie paznokci zwierząt

Pewnie już słyszeliście, że wzór w panterkę cieszy się ostatnio szczególnym powodzeniem zarówno wśród projektantek, jak i zwykłych kobiet. Jak pokazuje praktyka, ten nadruk wygląda bardzo interesująco nie tylko w garderobie, ale także w manicure. Ponadto stylistki paznokci odważnie eksperymentują z tym wzorem i tworzą niezwykle ciekawe projekty, które sprawiają, że krótkie paznokcie stają się prawdziwym dziełem sztuki.

instagram.com/irisbeautylab/ instagram.com/razumova_oksana instagram.com/razumova_oksana

Rysunki na krótkich paznokciach: najbardziej stylowe i modne pomysły na każdy gust

instagram.com/nail__master__russia instagram.com/nail__master__russia instagram.com/razumova_oksana

rysunki na krótkich paznokciach fot. 37

rysunki na krótkich paznokciach fot. 74

rysunki na krótkich paznokciach fot. 73 rysunki na krótkich paznokciach fot. 67 rysunki na krótkich paznokciach fot. 36 rysunki na krótkich paznokciach fot. 35 rysunki na krótkich paznokciach fot. 34

rysunki na krótkich paznokciach fot. 4 rysunki na krótkich paznokciach fot. 1 rysunki na krótkich paznokciach fot. 8 rysunki na krótkich paznokciach fot. 9 rysunki na krótkich paznokciach fot. 2 rysunki na krótkich paznokciach fot. 6 rysunki na krótkich paznokciach fot. 12 rysunki na krótkich paznokciach fot. 11 rysunki na krótkich paznokciach fot. 10 rysunki na krótkich paznokciach fot. 7

rysunki na krótkich paznokciach fot. 22 rysunki na krótkich paznokciach fot. 23 rysunki na krótkich paznokciach fot. 21 rysunki na krótkich paznokciach fot. 22 rysunki na krótkich paznokciach fot. 19 rysunki na krótkich paznokciach fot. 20 rysunki na krótkich paznokciach fot. 13 rysunki na krótkich paznokciach fot. 14 rysunki na krótkich paznokciach fot. 15 rysunki na krótkich paznokciach fot. 16 rysunki na krótkich paznokciach fot. 17 rysunki na krótkich paznokciach fot. 18

rysunki na krótkich paznokciach fot. 54 rysunki na krótkich paznokciach fot. 50 rysunki na krótkich paznokciach fot. 52 rysunki na krótkich paznokciach fot. 53 rysunki na krótkich paznokciach fot. 47 rysunki na krótkich paznokciach fot. 46 rysunki na krótkich paznokciach fot. 45 rysunki na krótkich paznokciach fot. 43 rysunki na krótkich paznokciach fot. 44 rysunki na krótkich paznokciach fot. 49 rysunki na krótkich paznokciach fot. 51 rysunki na krótkich paznokciach fot. 48 rysunki na krótkich paznokciach fot. 42 rysunki na krótkich paznokciach fot. 41 rysunki na krótkich paznokciach fot. 40 rysunki na krótkich paznokciach fot. 39 rysunki na krótkich paznokciach fot. 38

rysunki na krótkich paznokciach fot. 66 rysunki na krótkich paznokciach fot. 65 rysunki na krótkich paznokciach fot. 59 rysunki na krótkich paznokciach fot. 58 rysunki na krótkich paznokciach fot. 57 rysunki na krótkich paznokciach fot. 56 rysunki na krótkich paznokciach fot. 55 rysunki na krótkich paznokciach fot. 61 rysunki na krótkich paznokciach fot. 62 rysunki na krótkich paznokciach fot. 64 rysunki na krótkich paznokciach fot. 60

Jaki rodzaj manicure ci się podobał? Czekamy na Wasze komentarze!

Manicure na krótkie paznokcie znów stał się trendem. Jaki wzór ozdobi twoje palce, jeśli nie zamierzasz wyhodować długich pazurów?

606_large

perłowy blask

Dlaczego nie udawać małej syrenki Ariel? I nawet jeśli wakacje nie są tak szybko, piękny manicure nie będzie wyglądał dziwnie. Delikatny połysk masy perłowej można uzyskać na kilka sposobów: wystarczy zwykły lakier z połyskującymi drobinkami lub perłowy pomadka, którą stosuje się po nałożeniu lakieru hybrydowego. Jeśli chodzi o kształt paznokci, najlepiej pozostać na miękkim kwadracie.

Manicure gradientowy stał się niemal klasykiem, a na krótkich paznokciach wygląda jeszcze bardziej spektakularnie niż na długich. Ważna zasada: unikaj kwaśnych odcieni (jasnozielony, cytrynowożółty, jasnopomarańczowy), ponieważ wizualnie zwężają płytkę paznokcia. Kobieca i jednocześnie stylowa opcja – degraduje się w pastelowych kolorach. Możesz zrobić manicure w domu za pomocą gąbki, lakierów i szklanki wody lub poprosić mistrza o ukończenie projektu, mieszając różne odcienie lakieru żelowego.

Miłośnikom sztuki współczesnej z pewnością spodobają się graficzne linie, kropki i minimalistyczne zdobienia. Pomysł jest łatwy do samodzielnego wdrożenia. Będziesz potrzebował kropki, cienkiego pędzla i lakieru. Projekt można wykonać tylko na dwóch paznokciach, a resztę można pozostawić monochromatyczną. Wąskie paski na przezroczystej podstawie wyglądają nie mniej imponująco.

Projektanci są zmęczeni ponurymi odcieniami na krótkich paznokciach i zaproponowali alternatywę: jasnoróżowe odcienie, które wyglądają zwięźle i jednocześnie tak dziewczęco. Główna zasada: cień powinien wyglądać jak najbardziej naturalnie, leżeć z powłoką monochromatyczną, może nawet półprzezroczystą. Ozdobą takich paznokci mogą być cyrkonie lub linie foliowe.

READ
Jasnoróżowy manicure: 40 uniwersalnych pomysłów na 2023

Obalony zostaje mit, że francuski manicure można wykonać tylko na długich paznokciach! Na krótkiej długości wygląda jeszcze bardziej wyraziście. Najważniejsze jest to, aby linia brzegowa była wąska, wtedy paznokcie nie będą wydawały się zbyt małe. Manicure możesz uzupełnić elementem księżycowego designu. Zgrabny księżyc i kilka kryształków będzie wyglądać kobieco i delikatnie.

Kwiaty, liście, gałązki i inne elementy nawiązujące do natury od dawna są w trendach manicure. W przypadku krótkich paznokci wybierane są rysunki średniej wielkości (ale szczerze mówiąc, nie warto szlifować). Pod względem techniki zarówno tłoczenie, jak i naiwne rysunki są równie dobre, bardziej przypominające sztukę dziecięcą.

Chmury, lekkość, lot fantazyjny – ten projekt pochodzi z Instagrama i początkowo był postrzegany przez Rosjanki jako coś zbyt frywolnego, ale w końcu się zakochał. Najdelikatniejsza opcja występuje w wersji różowej, często występuje również niebieski, ale wygląda jaśniej, choć nadal pozostaje romantyczny.

Manicure w chmurze jest przyjazny dla transparentnych, nude lakierów, stosuje się go zarówno do baz matowych, jak i błyszczących. Jednocześnie ten rodzaj stylizacji zawsze wygląda naiwnie i delikatnie na krótkich paznokciach. Naprawdę opcja dla natury, która często chowa głowę w chmurach.

Podobnie jak w przypadku długich i średnich paznokci, zawsze odpowiedni jest wielobarwny manicure na krótkie. Tutaj możesz naprawdę wędrować i dać upust swojej wyobraźni! Tęczowa paleta lub różne odcienie tego samego koloru to bardzo popularny projekt.

Znalezienie zwycięskiej kombinacji to połowa sukcesu. Mistrzowie używają zarówno palet Pantone, jak i okręgów Itten. tak, do czego po prostu nie idą, czasami inspirują się nawet kultowymi obrazami światowej sławy artystów. W rezultacie kolorowy manicure to też niemal sztuka, może być w wersji błyszczącej, w formie powtarzających się wzorów (jak na zdjęciu poniżej), oraz w wersji matowej.

Faktura przypominająca kamień wygląda szlachetnie i drogo. Jego najpopularniejsze opcje są w podstawowych odcieniach – różowym i białym. Czarny, szary i inne odmiany manicure marmurowego są mniej powszechne, ponieważ trudno je połączyć z biurowym dress codem. Generalnie imitacja materiałów (kamień, drewno, metal, szkło) to od dawna trend. Technologia tworzenia jest prosta – mistrz miesza kilka lakierów o różnych kolorach, a powstałe plamy, krzepnące, tworzą pożądany wzór.

READ
Litery, słowa i zdobienia paznokci: 100 wspaniałych pomysłów na rok 2023

Ten wzór najlepiej wygląda na paznokciach w kształcie migdałów i owalu: miękkie linie płytki podtrzymują marmurowe wzory, a palce wyglądają bardzo elegancko.

Lustrzane odbicie kurtki – odwróconej kurtki lub anty-francuskiej – jest często nazywane „manikiurem księżycowym”. Tak więc trzy nazwy dla jednego projektu, tak bardzo spodobały się zarówno mistrzom, jak i klientom. Będziesz zaskoczony, ale podkreślanie obrysu (mały zaokrąglony obszar nad naskórkiem u podstawy paznokcia) został wynaleziony w latach 30. i dopiero w 2018 roku stał się popularny.

Przy takim manicure palce wyglądają na cieńsze i dłuższe, niezależnie od tego w jakiej wersji kolorystycznej jest wykonany. Lunula może też wyróżniać się na różne sposoby: w postaci naturalnej dziury, odwróconego miesiąca, w kształcie litery V (jej mistrzowie nazywają ją „szewronem”).

Sądząc po trendach z ostatniego Tygodnia Mody, zwierzęce printy nie znikną. Kto tam uważał je za antytrend? Opowiedz proszę. W ubraniach, w manikiurze, we wnętrzu – zwierzęcy kolor będzie odpowiedni jeszcze przez długi czas.

W przypadku manicure bardzo popularne są „zebra”, „lampart” i przepraszam „krowa”. Tak, tak, krowie cętki (nie tylko w czarnej wersji) to must-have. Jeśli dezorientuje cię analogia ze zwierzęciem, możesz powiedzieć swoim przyjaciołom, że jest to kolor dalmatyńczyka (i oni sami).

Nacisk na jeden gwóźdź jest dla skromnych i niezdecydowanych miłośników minimalizmu. Ten projekt dobrze wpasuje się w dress code, ale jednocześnie pozostawi odrobinę zapału. Możesz więc na przykład poeksperymentować z kurtką lub podkreślić jeden palec w pastelowym manicure: zrób jasny rysunek, modną teraz geometrię lub po prostu umieść kropkę na krawędzi nagietka.

Trendy mody w 2020 roku płynnie przeszły w 2021: wzornictwo przypominające skorupkę jaja przepiórczego jest nadal jedną z najczęstszych próśb w salonach paznokci. Na matowej podstawie, z błyszczącym blatem, beżowymi lub kolorystycznymi opcjami – mistrzowie próbują wymyślić nowe interpretacje.

Na całej płytce paznokcia rozmieszczone są losowo różnej wielkości plamki – efekt ten uzyskuje się za pomocą specjalnego lakieru i pędzla wachlarzowego. Najmodniejsze w tym sezonie wariacje manicure przepiórczego z napisem, gradientem, pajęczynem, tłoczeniem i naturalnymi teksturami.

Imitacja rysunku dziecka na każdym gwoździu przypomina nieco sztukę naiwną – prostą, jasną, emocjonalną. Przeniesienie takiego pomysłu na manicure wcale nie jest trudne. Nie trzeba czarować pędzlem (ponadto bardzo przydaje się ogólna nieumiejętność rysowania).

READ
Manicure wrzesień 2023: pomysły, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę

Kwiaty, obrazki, postacie, jakby narysowane dziecięcą ręką, motywy z kreskówek – im więcej karykatury, tym lepiej. Naiwny manicure oczywiście nie jest przyjazny dress code’owi, ale jest idealny na relaks, wakacje, długie weekendy i nastrój „chcę się ogarnąć”!

Bazę należy wybrać neutralnie (różową, mleczną, przezroczystą) i wpuścić w rysunki całą swoją wyobraźnię.

Taki manicure to trochę więcej niż zwykły projekt paznokci. To manifest, oświadczenie, które dziewczyna przekazuje światu. Coś słodkiego, bezczelnego, afirmującego życie, kojarzącego się ze wszystkim, o ile czujesz się komfortowo. Otoczenie, może napis pierwszy raz i nie będzie widać, ale coś wiesz.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: