Jak przyciągnąć miłość do siebie: 6 wskazówek od Marilyn Kerro

bitwa psychików Marilyn Kerro

Jedną z najbardziej znanych uczestniczek programu telewizyjnego „Bitwa o psychikę” jest Marilyn Kerro. Spektakularna czarownica brała udział w sezonach 15, 16 i 17 i zawsze zajmowała drugie miejsce. Po pomyślnym zdaniu wszystkich testów Estończykowi zabrakło kilku procent do upragnionej nagrody.

Jak Marilyn Kerro została medium?

Co to jest magia, przyszła uczestniczka słynnego spektaklu nauczyła się we wczesnym dzieciństwie dzięki ciotce, która zarabiała na życie zgadywaniem na kartach. Kiedy Marilyn miała sześć lat, uderzył ją piorun, a potem jej dar został w pełni ujawniony. Zaczęła przepowiadać przyszłość, widzieć zmarłych i tak dalej. Znana psychika Marilyn Kerro znalazła magiczną księgę swojej prababki, a jej duch ukazał się jej, mówiąc, że powinna zaakceptować moc swego gatunku i zostać czarownicą.

Jak dostać się do Marilyn Kerro?

Oglądając program „Bitwa o wróżki”, ogromna liczba osób chętnie osobiście komunikowała się z czarownicą, aby uzyskać od niej porady w rozwiązywaniu problemów. Marilyn bierze to pod uwagę i od czasu do czasu przeprowadza sesje osobiste. Informacje o tym, jak skontaktować się z Marilyn Kerro, można znaleźć na jej stronie internetowej i profilach w mediach społecznościowych. Ponadto okresowo prowadzi masowe seminaria poświęcone ważnym tematom, takim jak miłość, pieniądze i tak dalej. Nagrywanie dla Marilyn Kerro prowadzi jej menadżer. Niedawno wiedźma ogłosiła otwarcie własnego sklepu.

Rada Marilyn Kerro

Ogromna liczba osób próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania dzięki pomocy magików i czarownic. Po bitwie o wróżki Marilyn Kerro stała się popularna i była zapraszana na różne wywiady, w których zadawano jej najczęstsze pytania. Coraz częściej Estończycy są pytani, jak znaleźć miłość, jak poprawić swoje życie osobiste i przyciągnąć szczęście. Czarownica Marilyn Kerro nie dotrzymuje tajemnic iz łatwością dzieli się swoją wiedzą, aby pomagać innym.

marlyn kerro dobre wskazówki na szczęście

Wskazówki na szczęście Marilyn Kerro

Jeśli dana osoba chce wygrać fortunę, możesz wykonać rytuał za pomocą guzików, które od czasów starożytnych uważano za talizmany i amulety. Estońska Marilyn Kerro zaleca, aby wszyscy używali ich do przyciągania tego, czego chcą.

 1. Rytuał jest bardzo prosty, polega na przyszyciu małego czerwonego guzika po wewnętrznej stronie ubrania, które nosi się często wcześnie rano. Czarownica zaleca używanie odzieży wierzchniej.
 2. Podczas szycia należy przeczytać fabułę. Gotowy talizman nie tylko przyciągnie szczęście, ale będzie również dobrym amuletem przeciwko obrażeniom i innym negatywnym wpływom.
 3. Jeśli przycisk zniknie, musisz go zmienić.
READ
4 pomysły na uzyskanie odpowiedniego monochromatycznego wyglądu

„Przyszywam sobie szczęście, mocno, mocno. Dopóki ten przycisk jest ze mną, nie boję się żadnych kłopotów.

Rady Marilyn Kerro dotyczące miłości

Słynna estońska wiedźma ujawniła swoim fanom magiczne sekrety, jak przyciągnąć do życia szczerą miłość. Porada Marilyn Kerro, jak znaleźć miłość, opiera się na otwarciu serca na prawdziwe uczucia. W tym celu możesz wykonać prosty rytuał.

 1. Zaleca się rozpoczęcie akcji po zachodzie słońca, a najlepiej w piątek.
 2. Z pokoju należy usunąć wszystko, co może rozpraszać i zakłócać ceremonię.
 3. Przygotuj różową świecę, która reprezentuje miłość i serce. Zapal go i połóż przed sobą.
 4. Patrząc na płomień, wizualizuj swoje szczęśliwe życie wypełnione miłością.
 5. Przez jakiś czas skoncentruj się jak najwięcej na swoich pragnieniach, a już następnego ranka świat może się radykalnie zmienić.
 6. Jeśli nic się nie wydarzy, rytuał można wykonywać codziennie, aż do uzyskania wyniku.

Wskazówki od Marilyn Kerro – jak przyciągnąć mężczyznę?

Wiele dziewczyn ma uczucia do konkretnej osoby, ale boją się podjąć odpowiedzialny krok i wyznać. Jasnowidz Marilyn Kerro daje kilka wskazówek, jak łatwo naprawić sytuację.

 1. Wiedźma zaleca ciągłe powtarzanie szeptu, który wprawi Cię w pozytywną falę, na przykład: „Jestem pewien, że się zakocha, inaczej być nie może”. Dzięki temu możesz stworzyć wokół siebie potężną aurę.
 2. Będąc obok kochanka, zaleca się dotknąć jego ręki, mówiąc: „tylko ze mną, na zawsze, na zawsze”. Umożliwi to dzielenie się własną energią miłości z inną osobą.
 3. Po zakończeniu „Bitwy o psychikę” Marilyn Kerro stała się sławna, więc jej rady są bardzo popularne. Wiedźma radzi, jeśli to możliwe, wziąć jakąś rzecz lub włosy mężczyzny, którego lubi i od czasu do czasu trzymać je w dłoniach, myśląc o swoim pragnieniu i nasycając go swoją energią.

Rada Marilyn Kerro – jak zwrócić ukochaną osobę?

Jeśli nastąpiła separacja, ale uczucia nie ostygły, a chcesz zwrócić kochanka, możesz wykonać prosty rytuał przy użyciu pół- lub szlachetnego kamienia. Kiedy miała miejsce „Bitwa o psychikę”, Marilyn Kerro otrzymała wiele pytań o to, jak wybrać odpowiedni talizman, dlatego zaleca się, aby podczas kontaktu skoncentrowała się na swoim znaku zodiaku lub na własnych uczuciach.

 1. Estońska czarownica Marilyn Kerro radzi czytać spisek na kamieniu podczas pełni lub nowiu, kiedy energia księżyca jest wzmocniona.
 2. Dekorację należy umieścić w misce z wodą, stojącej w kręgu siedmiu czerwonych świec.
 3. Zanurz lewą rękę w wodzie i szepnij spisek.
 4. Dekoracja powinna pozostać w wodzie przez całą noc, a rano przykryć ją czerwoną szmatką.
 5. Nie usuwaj zgaszonych świec do rana.
 6. Zaleca się ciągłe noszenie biżuterii z kamieniem, który przyciągnie ukochaną osobę.
READ
Co faceci naprawdę widzą o nas, kiedy się spotykamy?

„Kamień to moja siła i piękno, moja miłość i szczęście. Niech sługa Boży (imię osoby) mi się objawi i da mi szczęście. Wszystko, co jest zaplanowane, się spełni, tak, mówi się. Amen”

porady Marilyn Kerro

Marilyn Kerro – jak zbierać pieniądze?

Innym popularnym tematem, z którym ludzie zwracają się do wiedźmy, są finanse. Pomoc Marilyn Kerro może uzyskać każdy, ucząc się prostych sztuczek.

 1. Estończyk mówi, że słowa, które odpychają energię pieniężną, należy wykluczyć z jej słownika, na przykład „Nie mam pieniędzy”. Aby stać się osobą bogatą, trzeba kochać i szanować pieniądze.
 2. W „Bitwie o psychikę” Marilyn Kerro często mówiła o mocy talizmanów, dzięki czemu można użyć specjalnych amuletów, aby przyciągnąć przepływ finansowy. Zaleca się nasycenie wybranego przedmiotu szczęściem, które można ukraść osobie odnoszącej sukcesy. Aby to zrobić, musisz nawiązać odpowiednią znajomość i pocierać amulet w dłoniach podczas komunikacji.
 3. Mówiąc o Marilyn Kerro, warto wspomnieć o kilku innych sztuczkach zwiększających bogactwo materialne: trzymaj pieniądze w jednym miejscu, utrzymuj porządek w portfelu i nie podawaj pieniędzy z ręki do ręki, aby nie stracić szczęścia.

Prognozy Marilyn Kerro

Wiele osób często prosi Estończyka o rozmowę o przyszłości, więc co roku sporządza prognozę. Ta wersja jest na rok 2017.

 1. Styczeń – miesiąc będzie spokojny pod każdym względem.
 2. Luty – biznes związany z życiem osobistym odniesie sukces.
 3. Marzec – Marilyn Kerro przewidziała, że ​​ten miesiąc jest idealny do rozpoczęcia akcji, czas urzeczywistnić swoje plany.
 4. Kwiecień – jest wzrost biznesu, ale mogą wystąpić problemy w rodzinie.
 5. Maj to idealny czas na podróże i pracę z ziemią.
 6. Czerwiec – miesiąc idealny na inwestycje finansowe i długie podróże.
 7. Lipiec to czas odbierania owoców za wykonaną pracę.
 8. Sierpień to spokojny miesiąc, odpowiedni do nauki i kreatywności.
 9. Wrzesień to miesiąc zdrowia i urody.
 10. Październik – poświęć czas na wizyty u krewnych i rozwój intelektualny.
 11. Listopad – czas na samopoznanie i relaks.
 12. Grudzień – czas wydawać pieniądze, dokonywać napraw i komunikować się z dalekimi krewnymi.

Marilyn Kerro – niezwykłe fakty

Są informacje, które nie są powszechne, więc niektóre fakty mogą Cię zaskoczyć. Niewiele osób wie, że Estończyk jest wegetarianinem od ponad 10 lat, ponieważ wierzy, że pokarm zwierzęcy zanieczyszcza jej energię. Tym, których interesuje cała prawda o Marilyn Kerro, warto zaproponować jej jeden ciekawy fakt – wiedźma zna swoją datę śmierci i stanie się to w kwietniu 2071 roku. Ciekawe fakty związane z Marilyn Kerro dotyczą również jej tatuaży. Nie wiadomo, ile konkretnych rysunków zostało nałożonych na jej ciało, ale wielu osobom udało się zobaczyć niektóre tatuaże.

 1. Na jej nadgarstku widnieje napis „Michael”. Według plotek tak nazywa się jej bliska przyjaciółka, która zmarła.
 2. Na karku, pod włosami, napisane jest słowo, które w tłumaczeniu oznacza „wierzyć”. Tradycyjnie w takich miejscach umieszcza się amulety.
 3. Na rękach Wiedźmy jest Feniks – mistyczny ptak, który odradza się z popiołów.
 4. Na brzuchu estończyka znajduje się wzór ochronny, który obejmuje runy.
 5. Kerro ma na piersi napis, który w tłumaczeniu oznacza „prawdziwą miłość”.
READ
15 nowych sposobów wykorzystania starych rzeczy

Zdemaskowanie Marilyn Kerro

Gdy tylko spektakularna wiedźma pojawiła się na ekranach telewizorów, zaczęły pojawiać się doniesienia, że ​​Marilyn była kłamcą. Można znaleźć różne negatywne recenzje osób, które rzekomo były na jej przyjęciu i były przekonane, że nie ma prezentu. Uwierzyć, że Marilyn Kerro jest szarlatanem, to sprawa wszystkich, ponieważ można się o tym przekonać tylko poprzez spotkanie z medium, a nie wierzenie w różne plotki.

Psychic Dasha stał się znany opinii publicznej dzięki zwycięstwu w 17. sezonie Bitwy o psychikę. Wiele informacji związanych z tą osobą jest nieznanych, ale niektóre fakty są nadal ujawniane. Jego rady i przepowiednie są bardzo popularne.

Dzięki filmom i Internetowi słowo „lewitacja” jest znane wielu, a istnieje wiele legend i prawdziwych opowieści o zdolności niektórych ludzi do wznoszenia się w powietrzu. Czym jest ta właściwość, wrodzonym darem czy ugruntowaną praktyką – odpowiedzi na te pytania udzielają naukowcy i media.

Nie wszyscy wiedzą, czym jest medium, ponieważ istnieje wiele terminów, które są używane do opisania ludzi o nadprzyrodzonych mocach. Możesz nauczyć się komunikować z duszami zmarłych, jeśli regularnie rozwijasz swoje umiejętności.

Bogini Afrodyta jest najpiękniejszą ze wszystkich żeńskich przedstawicielek Olimpu. Jest samą miłością i namiętnością, jej urokom podlegają zarówno zwykli śmiertelnicy, jak i niebianie: Ares, Hefajstos, Posejdon, Hermes. Rzymianom znana jest jako Wenus.

Nieodwzajemniona miłość jest uważana za niezmienny atrybut beztroskiej młodości. Szybko mija i pozostawia rany, które goją się z czasem. Jednocześnie wszyscy wiedzą, że nieodwzajemniona miłość przynosi człowiekowi wielkie cierpienie. Bez miłości wszyscy trochę wariujemy, ale z miłością bez wzajemności po prostu spadamy na dno. Marilyn Kerro dokładnie wie, jak wnieść miłość do swojego życia. Prosty sposób z tego materiału zapewni harmonię i żywe uczucia. Więc…

Jak przyciągnąć miłość do siebie: 6 wskazówek od Marilyn Kerro

➡ Zaklęcie miłosne na kamieniu od Marilyn Kerro

Aby przyciągnąć miłość za pomocą kamienia talizmanu, musisz najpierw określić swój kamień talizmanu zgodnie ze znakiem zodiaku. Musisz zdobyć biżuterię z tym kamieniem i regularnie go nosić. Zaczarowany kamień zwróci na Ciebie uwagę płci przeciwnej. Jeśli chcesz, aby wybrana osoba się w tobie zakochała, jest to najlepszy sposób na zwrócenie jego uwagi.
Spędź spisek na kamiennym amulecie w dniu pełni lub nowiu. W dzisiejszych czasach energia Księżyca jest szczególnie wzmocniona, co wpływa na wynik każdego spisku lub zaklęcia miłosnego.

READ
5 żenujących chwil na żywo

Opuść biżuterię z kamieniem na dno miski z wodą, która powinna stać w kręgu siedmiu zapalonych na czerwono świec. Zanurz lewą rękę w wodzie i szepnij słowa spisku:
„Kamień to moja siła i piękno, moja miłość i szczęście.

Niech sługa Boży (imię osoby) mi się objawi i da mi szczęście
Wszystko, co jest zaplanowane, spełni się, tak to się mówi. Amen”
Pozostaw kamień w misce na noc, przykryj czerwoną szmatką. Zgaszone świece również nie usuwają przed świtem. Do rana Twoje zaklęcie miłosne zostanie naładowane silną energią i będzie w stanie przyciągnąć odpowiednią osobę.

Dla tych, którzy chcą się w nich zakochać, medium Marilyn Kerro ma proste wskazówki, jak przyciągnąć uwagę wybrańca bez większego wysiłku i rytuałów:
Jeśli osoba, którą lubisz, jest już zakochana w innej osobie, trudno będzie ją rozdzielić. Nie powinieneś uciekać się do Czarnej Magii, w ten sposób tylko stłumisz uczucia danej osoby do wybranego, ale nie przyciągniesz do siebie miłości.

Jak przyciągnąć miłość do siebie: 6 wskazówek od Marilyn Kerro

 • Marilyn Kerro radzi codziennie powtarzać sobie szept, który przygotowuje cię do zwycięstwa: „Wiem, że się zakocha, nie może być inaczej”. Dzięki temu stworzysz wokół siebie potężną aurę i poczujesz się pewnie w sobie.
 • Kiedy spotykasz kogoś, kogo kochasz, spróbuj dotknąć jego ręki i powiedzieć sobie: „tylko ze mną, na zawsze, na zawsze”. To skuteczny sposób na dzielenie się energią miłości z właściwą osobą.
 • Jeśli to możliwe, zatrzymaj coś lub włosy osoby, której miłość chcesz osiągnąć. Wkładając w to swoje uczucia, przyczynisz się do powstania silnej chęci zobaczenia się z Tobą.
 • Nie mów wszystkim i wszystkim o swoich uczuciach, pamiętaj, że spełniają się tylko najskrytsze pragnienia, które do końca są utrzymywane w tajemnicy.
 • Patrząc w oczy osoby, której uwagę chcesz zwrócić, powiedz sobie: „nie możesz uciec od losu”. Taki sygnał będzie prawdziwym „wyrokiem” dla ukochanej osoby, informacja przekazywana przez oczy zawsze ma ogromny wpływ na ludzki umysł.
 • Nastaw się na pozytywy i otwórz swoje serce na miłość. Wyobrażając sobie tylko korzystny wynik wydarzeń, możesz osiągnąć wynik i zakochać się w zbuntowanym sercu.

Jak przyciągnąć miłość do siebie: 6 wskazówek od Marilyn Kerro

Uczestniczka 14. sezonu „Bitwy o psychikę” jest pewna, że ​​postępując zgodnie z jej radą, z łatwością zakochasz się w tym, na którego uwagę zwracasz. Użyj zaklęcia miłosnego Marilyn Kerro, a wkrótce usłyszysz długo oczekiwaną „miłość” i odnajdziesz osobiste szczęście.

READ
9 rzeczy, które robi tylko Rosjanka

Podobał Ci się artykuł? Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z najciekawszymi materiałami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: