Jak posprzątać ganek na wiosnę: 15 żywych przykładów

Wiosną na budowie zawsze jest dużo pracy, ale nie należy zapominać o zewnętrznej części domu! Powinien wyglądać świeżo i atrakcyjnie. Na stronie RMNT dowiesz się, co można i należy zrobić, aby Twoja weranda, a wraz z nią cała przednia część elewacji domu, zyskała „wiosenny”, zaktualizowany wygląd.

Wiosenny wystrój ganku

Więc przeznaczyłeś wiosenny dzień, aby posprzątać swój ganek, uczynić go świeższym i bardziej przyjaznym. Pierwsze kroki:

  1. Zajmujemy się generalnym sprzątaniem. Zaczynamy od góry, oczyszczając przyłbicę lub dach z pajęczyn, zamiatając kurz. Myjemy podłogę i stopnie, oczywiście wycieramy balustrady, jeśli takie są. Po prostu porządkujemy rzeczy, jak w domu. Nie zapomnij wyczyścić lamp sufitowych lamp ulicznych z kurzu i brudu.
  2. Bierzemy farbę. Możesz przejść do drastycznych środków i odmalować drzwi wejściowe. Projektanci zauważają, że obecnie modne jest malowanie sufitu na tarasie i baldachimu nad werandą na niebiesko lub niebiesko. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę! Generalnie można pomalować tylko drewnianą balustradę, zewnętrzną część ganku lub krzesło stojące przy drzwiach wejściowych. Już aktualizacja, coś nowego.
  3. Zainstaluj co najmniej jeden fotel bujany. Oczywiście, jeśli twój ganek nie jest całkiem mały. Uroczy detal, który od razu czyni dom bardziej przyjaznym.
  4. Zabierz rośliny domowe na ganek, który będzie teraz wygodny na ulicy. Dodawaj nowe donice i doniczki, aktualizuj doniczki, udekoruj je. Zawieś doniczkę do bratka lub petunii pod okapem. Ganek natychmiast nabierze bardziej wiosennego wyglądu, stanie się atrakcyjny i zielony. Jeśli pozwalają na to wymiary, doniczki można umieścić wzdłuż krawędzi stopni, w rzeczywistości istnieje wiele opcji.
  5. Ulepsz dywan, kup nowy – jest niedrogi. Portal Rmnt.ru podał przykłady jesiennych dywanów przy wejściu do domu. Bez wątpienia są też wiosenne!
  6. Jeśli masz fotele, krzesła, huśtawkę na werandzie, dodaj do nich poduszki, miękką pościel, udekoruj lekkim kocem. Wystarczy kilka tekstylnych detali, aby uprzyjemnić czas na werandzie.
  7. Postaraj się zwiększyć komfort przebywania na werandzie, jeśli planujesz siedzieć tam wieczorami lub rano przy filiżance kawy. Na przykład zasłona przeciw owadom, wentylator sufitowy, kolejna lampa pozwolą Ci spędzić więcej czasu na zewnątrz.
  8. Zawieś wieniec na drzwiach. Z mleczu lub tulipanów – najlepsze. Tak, tylko na kilka dni, ale jakże pięknie.
READ
Ukryte miejsce do przechowywania w domu: 13 przemyślanych rozwiązań

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Wiosenny wystrój ganku

Nawet jeśli twój ganek ma bardzo skromny rozmiar, nie oznacza to, że nie trzeba na niego zwracać uwagi. Doniczka z kwiatkiem na pewno tu pasuje, a sprzątanie po zimie jest konieczne. Już niedługo zechcesz sprawdzić nasze pomysły na letnią dekorację werandy, ale w międzyczasie ciesz się pierwszymi naprawdę ciepłymi dniami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: