Jak pokonać mężczyznę: 5 uniwersalnych komplementów dla niego

Zdradźmy mały sekret: mężczyźni też kochają uszami. Słuchanie komplementów od kobiety, którą kochają, jest dla nich bardzo cenne i ważne. Faceci są czasami jeszcze bardziej wrażliwi na miłe słowa w ich kierunku.

Pomimo faktu, że istnieją niewypowiedziane zasady postępowania dla mężczyzn i kobiet, których rzekomo nie powinni naruszać, w praktyce sprawy mają się nieco inaczej. Dotyczy to również komplementów. W rzeczywistości słyszenie miłych słów skierowanych do nich jest nie mniej pochlebne dla silnej połowy ludzkości niż dla dziewcząt. Więc co mówisz mężczyźnie? Jeśli chcesz uszczęśliwić swojego partnera, naucz się go chwalić i rób to jak najczęściej. A my powiemy Ci właściwe frazy.

Komplementuj wygląd mężczyzny

Tak, zacznijmy od prostych. Nie znamy ani jednej osoby, która nie byłaby zadowolona słysząc komplementy dotyczące ich wyglądu. Mimo to często kochamy także oczami. Mężczyzna z pewnością będzie pochlebiony, gdy usłyszy, że nadal pociągasz go fizycznie, że nadal podoba ci się jego wygląd tak samo, jak przy pierwszym spotkaniu.

Nie ukrywaj, że jesteś bezpieczny i wygodny w obecności ukochanej osoby.

Faceci również cenią w sobie takie cechy jak niezawodność, pewność siebie, stabilność. Mężczyzna ucieszy się słysząc, że jego obecność daje wybranemu spokój i ukojenie, poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi tylko o to, że mówią „za mężczyzną, jak za kamiennym murem”. Przypomnij o tym dżentelmenowi.

Zapraszam do zauważenia, jak mężczyzna cię podnieca

Co powiedzieć mężczyźnie, aby okazać mu miłość i pasję? Zauważ na przykład, jak cię podnieca. Zdjęcie © Unsplash

Co powiedzieć mężczyźnie, aby okazać mu miłość i pasję? Zauważ na przykład, jak cię podnieca. Zdjęcie © Unsplash

Mężczyźni szczególnie doceniają nie tylko takie słowa, ale także Twoje czyny w tym momencie. Jeśli zaczniesz mówić wybranemu, jaki jest seksowny, jak go chcesz, a nawet pierwszy, który zainicjuje intymność, to uderzy twojego partnera na miejscu. Zapewniamy, że będzie niesamowicie szczęśliwy z takich Twoich słów i czynów.

Porozmawiaj więcej o męskiej wodzie kolońskiej

Jeśli partner dba o siebie, dba o higienę i wybiera perfumy, które są dla Ciebie przyjemne, nie wahaj się przy tej okazji pochwalić mężczyznę. Powiedz wprost, że zapach doprowadza cię do szału, a zapach jego skóry jest tym, który chciałbyś cały czas czuć.

READ
Jak zadowolić przedstawicieli różnych znaków zodiaku: po prostu nigdy.

Zawsze we właściwym momencie powinieneś powiedzieć, jak potrzebujesz mężczyzny

I dotyczy to nie tylko pomocy w czymś. Po prostu przypomnij pannie, jak bardzo twoje życie zmieniło się na lepsze obok niego. Na przykład wcześniej byłeś samotny, ale teraz zawsze jest ukochana osoba, która wesprze i pomoże w trudnych chwilach.

W razie potrzeby nie skąpij słów zachęty.

Co powiedzieć mężczyźnie na wsparcie w trudnym momencie. Zdjęcie © Unsplash

Co powiedzieć mężczyźnie na wsparcie w trudnym momencie. Zdjęcie © Unsplash

I choć przedstawiciele silniejszej płci mają postawę, że nie powinni okazywać słabości, to doświadczenia i wątpliwości są znane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Dlatego, zauważając, że partner zwiędł, nie oszczędzaj na tak wielu miłych słowach wsparcia, jak to tylko możliwe. Powiedz mu, że wszystko się u niego ułoży, że wierzysz w mężczyznę i że przyniesiesz jakikolwiek wynik.

Naładuj mężczyznę pewnością siebie, mówiąc, że jego włosy lub łysina są bardzo seksowne.

Wszystkie te odwieczne żarty o dziewczynach mdlejących, gdy facet pokazuje nową fryzurę, nie są takimi żartami. Mężczyźni mogą również komplikować się z powodu nieudanej fryzury lub braku włosów jako takich. Dlatego nigdy nie będzie zbyteczne chwalenie nowej fryzury partnera, nawet jeśli nie do końca ci się ona podoba. Zapewniamy, że nie wszystkie trendy w modzie damskiej dotyczące włosów są doceniane również przez facetów.

Zwróć uwagę na siłę fizyczną mężczyzny

Czy Twój partner chodzi na siłownię, gdzie wyciska sztangę? Jakoś od niechcenia powiem, że jego mięśnie się powiększyły. Uwierz mi, facet chętnie usłyszy taki komplement. Tak, nawet jeśli nigdzie się nie uczy i po prostu sam przykręcił kolejną banalną półkę, nie będzie zbyteczne czepianie się mężczyzny i głośne podziwianie jego siły.

Jak urazić mężczyznę komplementem: 5 zwrotów, o których musisz teraz zapomnieć

Zły komplement może urazić mężczyznę. W związku z tym psychologowie radzą zapoznać się ze zwrotami, które mogą zagrozić relacjom z kochankiem.

Każda osoba czasami chce powiedzieć coś miłego ukochanej osobie lub bratniej duszy. Istnieją pewne zasady dotyczące komplementów. Najpierw musisz dowiedzieć się, jak ich nie robić. O wiele bardziej niebezpieczne jest zrobienie czegoś złego niż nicnierobienie.

READ
Czy naprawdę to robisz? Jak alkohol wpływa na przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Komplementy w stylu „mi-mi-mi”

Mężczyźni nienawidzą seplenienia i komplementów w dobrym stylu “Uchi-way, jaki z ciebie dobry, mój króliczku.” Jeszcze gorszym błędem byłyby takie komplementy w obecności innych.

Wiele kobiet myśli, że robią w ten sposób coś dobrego, wyrażając swoją miłość. Psychologowie przypominają, że przeciętny człowiek marzy o byciu brutalnym i silnym. Chce, jeśli nie wprowadzić wszystkich w stan zachwytu, to przynajmniej stworzyć wrażenie dorosłego i dojrzałego przedstawiciela silniejszej płci. Komplementy w dobrym stylu “mój króliczek”, “mój kotek” i tak dalej – to najlepszy sposób na pokazanie mężczyźnie, że nie jest męski. Drobne słowa denerwują mężczyznę, oddalają od kobiety.

Komplementy w stylu „Mistress”

„Chcę cię pochwalić – podobało mi się twoje wczorajsze zachowanie w sklepie”. Te słowa przesycone są arogancją kobiety i jej pragnieniem kontrolowania mężczyzny. Tworzą dokładnie taki sam efekt jak komplementy z kategorii “uti-way, mój dobry”, bo podważają godność człowieka. Jedyna różnica polega na tym, że te słowa agresywnie sugerują mężczyźnie, że jest on osobą drugorzędną.

Takie komplementy wygłaszają wysocy rangą szefowie podrzędnym pracownikom, którzy są w jakiś sposób nieco dystyngowani. Jeśli kobieta chce zbudować harmonijną i długoterminową relację z mężczyzną, nie należy takich komplementów. Jeśli mąż lub partner coś naprawił, musisz włożyć więcej emocji w komplement: „Wow, jesteś taki fajny. Uwielbiam Cię”.

Porównanie z poprzednim

„Wow, cóż, jesteś waletem we wszystkich transakcjach, nie jak mój były”. Takie słowa na pierwszy rzut oka wydają się normalne, ale mężczyzn denerwuje każda wzmianka o tych pierwszych, bez względu na to, jak złe lub dobre mogą być.

Każde porównanie, które dana osoba postrzega z wrogością. Mężczyzna może myśleć, że bierze udział w jakiejś rywalizacji o uwagę kobiety. Takie komplementy zdają się sugerować: “spróbuj lepiej”. Nikt nie lubi czuć, że musi kogoś prześcignąć, aby być numerem jeden dla swojego partnera.

Komplementy „z krytyką”

„Wyglądasz po prostu cudownie – gdybyś mógł obciąć włosy, ogólnie byłoby świetnie”. Zasadniczo takie komplementy kierują rodzice swoim dzieciom: „Mój ukochany synu, dziękuję za pomoc, jesteś najlepszy. Gdybyś nie opuścił instytutu, nie miałbyś ceny ”.

Jeśli chcesz komplementować, wystarczy to zrobić. Nie możesz dodać do tego krytyki, ponieważ każdej osobie wydaje się, że widzą w nim tylko negatywne. Jeśli uwagi rodziców i „latać w maści” bolą, ale dana osoba wie, jak się od nich abstrahować, to takie komplementy od ukochanej kobiety mogą wywołać poważną negatywność i emocjonalne odrzucenie. Możesz skrytykować za to w innym, bardziej dogodnym czasie. Niech komplement będzie komplementem.

READ
3 znaki zodiaku, które sprawiają, że dziewczyny są najgorsze w związkach

szczere pochlebstwo

Na przykład, jeśli mężczyzna jest niski, z nadwagą i ogólnie nieatrakcyjny, komplementy w stylu „jesteś bardzo piękna” mogą go ostrzec, ponieważ doskonale wie, że tak nie jest.

Nawet jeśli kobieta ma dobre intencje i stara się zwiększyć pewność siebie mężczyzny, najlepiej tego nie mówić. To najgroźniejszy komplement, bo dzięki niemu mężczyzna może zmienić zdanie na temat budowania relacji z towarzyszem. Wielu może postrzegać takie fałszywe komplementy jako kpinę lub ośmieszenie. Warto pochwalić naprawdę mocne strony.

Wcześniej rozmawialiśmy o słowach i zwrotach, które sprawią, że serce każdego mężczyzny się roztopi. Jeśli chcesz powiedzieć coś bardzo przyjemnego i niezwykłego, lepiej ich użyć, niż wymyślać komplementy lub robić je źle.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: