Jak pięknie zawiązać i nosić stułę: 20 stylowych stylizacji

Modne szale i etole 2022-2023 można nosić jako praktyczną i ciepłą chustę, nakrycie głowy lub wykwintną ozdobę wizerunku.

Ważne jest nie tylko dobranie odpowiedniego koloru, ale również skuteczne zawiązanie akcesorium.

Przyjrzyj się kreatywnym rozwiązaniom tego problemu, aby każda Twoja kreacja była niepowtarzalna i stylowa.

Jak nosić stułę z puchową kurtką

Ciepłe i stylowe kurtki puchowe, wbrew stereotypom, można łączyć nie tylko z dzianinowymi szalikami i kominami.

Idealne są miękkie wełniane szale, a także szale wiskozowe z dodatkiem bawełny lub wełny, szale flanelowe, opcje dzianin.

Dowiedz się, jak zimą pięknie zawiązać stułę na kurtce puchowej, aby ozdobić strój i podkreślić doskonały smak:

  • Najprościej jest złożyć szalik w trójkąt, umieścić środek dłuższego boku pod brodą, odciągnąć końce do tyłu, skrzyżować z tyłu głowy i wysunąć do przodu, pozostawiając swobodnie zwisający.
  • Możesz zawiązać akcesorium takie jak szalik – przełóż szalik na ramię, przerzuć jeden koniec do tyłu, a drugi przysuń do klatki piersiowej. Szeroki szal można złożyć kilka razy.
  • Asymetryczne opcje wiązania szalika są modne. Złóż akcesorium w trójkąt, skrzyżowaj końce z tyłu głowy i przesuń do przodu. Niech jeden koniec będzie dłuższy od drugiego. Pozostaw długi koniec swobodnie zwisający, a krótszy schowaj pod główną częścią szalika.

Aby Twój wizerunek był nie tylko stylowy, ale także wygodny, dowiedz się, jak pięknie zawiązać stułę na głowie zimą:

Zawiąż krawędzie szalika mocnym węzłem, zamieniając szalik w kołnierz.

Załóż powstały kołnierz, umieszczając węzeł z tyłu głowy, skrzyżuj szalik pod brodą i ponownie załóż go przez głowę.

Wyprostuj materiał, aby ukryć węzeł i uformować piękne draperie z przodu. Teraz możesz rzucić tkaninę z tyłu głowy zgodnie z zasadą kaptura.

Jak w zimie nosić stułę na głowie z puchową kurtką, aby jak najlepiej chronić się przed zimnem i wiatrem?

Złóż szalik w trójkąt, zarzuć go przez głowę, zakrywając uszy, skrzyżowaj końce pod brodą i odciągnij je do tyłu, następnie skrzyżowaj końce z tyłu głowy i przesuń do przodu.

Zawiąż końce w supeł i ukryj pod warstwami materiału.

Jak zawiązać stułę z futrem

Czasami trudno jest wybrać nakrycie głowy do eleganckiego futra, dlatego modne oryginalne etole na zimę 2022 będą najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli elitarnej odzieży wierzchniej:

READ
W co się ubrać z elegancką całoroczną spódnicą: 25 ciekawych stylizacji

Cienkie, ale jednocześnie ciepłe chusty w dyskretnych jednolitych kolorach najlepiej prezentują się z futrami:

  • Złóż szeroki szalik wzdłuż, zarzuć go na głowę jak obcisły kaptur, skrzyżuj końce pod brodą, odciągnij i zawiąż z tyłu głowy. Futro jest zakładane z góry i ukrywa węzeł z tyłu głowy.
  • Cienką stułę z jasnym nadrukiem można nosić jako komin, ta opcja jest elegancka, jeśli masz futro z kapturem. Najpierw zakładasz kaptur na głowę, a potem zawiązujesz szalik.

Spójrz na zdjęcie, jak zimą założyć na głowę stułę futrem, zawiązać ją jak turban, ozdobić broszką, jeśli chcesz:

Złóż szalik w trójkąt, przerzuć materiał przez głowę, odciągnij końce do tyłu i skrzyżuj z tyłu głowy, następnie przesuń końce do przodu i skrzyżuj dwukrotnie na czole, odciągnij i zawiąż supeł z tyłu głowy głowa.

Aby ostatnia opcja wyglądała schludnie, końce szalika należy złożyć w pęczki, a dopiero potem owinąć wokół nich głowę. Broszkę można przymocować na środku węzła na czole.

Jak założyć stułę z płaszczem

Jeśli nie wiesz, jak zimą zawiązać stułę na głowie z płaszczem, spójrz na stylowe rozwiązania celebrytek:

Wiele gwiazd nosi chusty, owijając je wokół głowy w formie turbanu-bandaża.

Zwiń chustę w wąską chustę, umieść jej środek z tyłu głowy, wysuń końce do przodu, dwukrotnie skrzyżowaj na czole i odciągnij do tyłu, zawiązując z tyłu głowy.

Krawędzie nie powinny być ukryte – niech zwisają swobodnie wzdłuż pleców. Oczywiście ta opcja nie nadaje się do płaszcza z kapturem.

Stuła z bardzo długim końcem wiszącym poniżej kolana wygląda bardzo stylowo.

Owiń drugi koniec wokół szyi i zarzuć go na plecy.

Jeśli zdecydujesz się na podobny sposób wiązania szalika, lepiej wybrać dodatek z dużymi frędzlami lub frędzlami na brzegach.

Cienki płaszcz i dopasowany płaszcz przeciwdeszczowy można uzupełnić szalikiem imitującym kamizelkę.

Zarzuć stułę na ramiona, wyciągnij końce do przodu i wyprostuj na klatce piersiowej, zapinając w talii paskiem lub paskiem z płaszcza.

Z tyłu szeroki pasek materiału zakryje łopatki, a z przodu będzie wyglądał jak pełnoprawna kamizelka.

Biznesowym kobietom bez wątpienia spodoba się sposób wiązania szalika jak krawata.

Przekręć końcówkę lekko wzdłuż, aby nieco zmniejszyć jej szerokość. Teraz złóż szalik na pół, łącząc końce.

READ
Medaliony w kształcie serca od CHARMON

Zarzuć podwójny szalik z tyłu głowy i przewlecz końce przez pętlę z przodu. Możesz mocno zacisnąć węzeł lub odwrotnie, poluzować go, tworząc bujne obszerne draperie.

Ukradł z kurtką lub kamizelką

W schludnych kurtkach i kurtkach szaliki wyglądają tak harmonijnie, jak to tylko możliwe.

Jeśli masz krótką pelerynę, złóż ją wzdłuż, aby uzyskać szalik o szerokości około 10-15 cm.

Przymocuj środek szalika do gardła, odciągnij końce do tyłu, skrzyżuj, podnieś i zawiąż supeł.

Teraz ukryj węzeł pod środkową częścią szalika, będzie wyglądał jak stójka. Zostaw końce szalika zwisające nad klatką piersiową.

Jak pięknie zawiązać zimą stułę na głowie ze skórzaną kurtką lub cienką zamszową kurtką?

Złóż szalik w trójkąt, przerzuć go przez głowę i ramiona, zawiąż supeł na klatce piersiowej, pozostawiając końce swobodnie zwisające.

To rozwiązanie wygląda bardzo kobieco, ale nie chroni szyi przed wiatrem, dlatego warto uzupełnić wizerunek swetrem lub ciepłym golfem.

Jak nosić stułę z kurtką zimą jako szalik, aby wizerunek był modny? Użyj ozdobnej klamry!

Zawiąż szalik pod gardłem, krzyżując końce z tyłu głowy. Przesuń końce do przodu i przewlecz je przez sprzączkę.

Jeśli tippet jest bardzo długi, przymocuj jego środek do tyłu głowy, skrzyżowaj końce pod brodą, odciągnij, ponownie skrzyżuj i przesuń do przodu, a następnie przeciągnij przez sprzączkę.

Zwróć uwagę na fakturę i kolor szalika. Jeśli wybierzesz produkt z teksturowaną dzianiną lub dużym ornamentem, lepiej wybrać sposób wiązania, aby wzór był dobrze widoczny.

Cienkie szaliki można skręcać w pęczki i wielokrotnie owijać wokół szyi.

Przed podjęciem decyzji wypróbuj różne opcje i oceń wynik w lustrze. Możesz więc wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego modnego stroju.

Jesień i zima to tradycyjnie czas, kiedy fashionistki sięgają po takie dodatki w swoich ubraniach jak stylowe szale i etole. Jeśli pierwszy jest mniej lub bardziej wyraźny, to drugi dodatek jest mniej powszechny.

Co to jest napiwek

Palatyn – Jest to szeroki kawałek lekkiej materii, który służy jako szalik, peleryna lub opaska na głowę. Najczęściej wykonywana jest z jedwabiu, satyny, wiskozy lub lnu.

Modne etole nie tylko ogrzeją Cię w chłodne dni, ale także pomogą stworzyć ciekawy, niezapomniany wizerunek. Bardzo często jeden lub dwa modele tego dodatku nie wystarczą, aby stworzyć harmonijne kokardki, dlatego zastanówmy się, jakie kolory i fasony etoli będą pasować do Twojej garderoby.

READ
Dzianinowy oversize 2023: ciepłe i luźne modele dla stylowych pań

Niektóre modele etoli, szalików, szali straciły na znaczeniu. Ale jakie modne opcje dla etoli styliści polecają patrzeć zimą 2022-2023.

Tippet i kurtka puchowa

Poniżej zastanowimy się, jak nosić stułę z kurtką puchową. Zimą ciepłe obszerne kurtki puchowe można nosić nie tylko z dzianinowymi szalikami i kominami, ale także ze etolami. Dobrze nadają się również modele wykonane z wiskozy, wełny z dodatkiem bawełny, dzianiny.

Zastanów się, jak pięknie zawiązać stułę na kurtce puchowej.

Stułę składamy w trójkąt. Kładziemy długi bok pod brodą, odciągamy końce do tyłu, owijamy je wokół szyi i wysuwamy do przodu – zwisamy swobodnie.

Drugą opcją jest zawiązanie stuły jak szalika. Aby to zrobić, musisz przerzucić się przez ramię, zarzucić jeden koniec za plecy, a drugi przesunąć do przodu. Jeśli tippet jest wystarczająco szeroki, można go złożyć wzdłuż 2-3 razy.

Kolejna opcja to zawiązanie na głowie stuły. Złóż tippet w trójkąt, zakryj nim głowę, skrzyżowaj końce z tyłu głowy i przesuń do przodu. Wydłuż jeden koniec stuły. Ukryj krótki koniec pod powstałym bandażem na głowie.

Ukradł z płaszczem

Następnie zastanów się, jak pięknie zawiązać stułę na głowie zimą płaszczem. Aby się zapoznać, radzimy przyjrzeć się stylowym kokardkom z gwiazd.

Wiele celebrytów nosi etole, owijając je wokół głowy w formie bandaża. Aby zawiązać stułę na głowie: zwiń materiał w wąską chustę, następnie zaczynając od tyłu głowy owiń ją wokół głowy, dwukrotnie skrzyżowaj na czole i zawiń końce z powrotem, zawiązując z tyłu głowa. Krawędzi wiszących nie da się ukryć – niech zwisają swobodnie.

Dość stylowo prezentuje się wariant stuły z bardzo długim końcem, wiszącym tuż pod kolanem. Owiń drugi koniec stuły wokół szyi i zarzuć ją za plecy.

Jeśli wybierzesz podobny sposób wiązania stuły z płaszczem, lepiej wybrać akcesorium z dużą grzywką.

Kolejną opcją jest zawiązanie stuły z płaszczem zimą. Cienki płaszcz i dopasowany płaszcz przeciwdeszczowy można uzupełnić szalikiem imitującym kamizelkę.

Zarzuć wyprostowaną stułę na plecy i przesuń końce na ramionach do przodu i wyprostuj je na klatce piersiowej. Krawędzie można zapiąć pod paskiem od płaszcza. Dzięki tej opcji tył stuły zakryje łopatki, a z przodu będzie wyglądał jak kamizelka.

READ
7 elementów mody, które sprawią, że będziesz wyglądać atrakcyjniej dla mężczyzn

Inna opcja wiązania stuły jak krawat. Aby to zrobić, lekko przekręć końcówkę wzdłuż, aby zmniejszyć jej szerokość. Złóż materiał na pół, łącząc końce. Przerzuć podwójną stułę przez tył głowy, a z przodu przewlecz końce przez pętelkę i zawiąż supeł.

Ukradł z futrem

Jak wiadomo, czasami trudno jest znaleźć odpowiednie nakrycie głowy na futro. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą etole, które pozostają modne zimą 2022-2023.

Zimą cienkie etole w dyskretnych jednolitych kolorach dobrze wyglądają z futrami.

Rozważ opcje, jak zawiązać stułę futrem.

Weź szeroką końcówkę i złóż ją wzdłuż, aby stała się węższa. Zarzuć go przez głowę jak szalik, a końce skrzyżuj pod brodą, odciągnij i zawiąż z tyłu. Futro powinno być noszone na stule.

Cienka narzutka może służyć również jako komin. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy mają futro z kapturem.

Aby wybrać najodpowiedniejszą dla siebie opcję tippet – wypróbuj różne opcje z naszego wyboru, spójrz na wynik w lustrze. Opcje, które zebraliśmy w tym wyborze, są uważane za najmodniejsze w bieżącym sezonie zimowym 2022-2023. Dziękuję za uwagę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: