Jak odnosisz się do innych, w zależności od Twojego znaku zodiaku?

Jak komunikować się z różnymi znakami zodiaku? Sekrety komunikacji według horoskopu

Osoby urodzone pod innymi znaki zodiaku, mają swoje charakterystyczne cechy zachowania i komunikacji, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz je zdobyć. Potrzebują zupełnie innego podejścia.

Podstawowa zasada postępowania z oznaki ognia (Baran, Lew i Strzelec) – nie żartują z ogniem, to znaczy nie ma sensu kłócić się i udowadniać im, że masz rację, taka rozmowa nie zakończy się niczym dobrym. A żeby zainteresować przedstawiciela znaku Air, trzeba bardzo się postarać. Sprawienie, by Bliźnięta, Wodnik i Waga uważnie słuchały siebie, mogą być tylko ciekawymi opowieściami o niezwykłych wydarzeniach. Wszystko, co zwyczajne i znajome, szybko je męczy.

Jeśli chcesz zdobyć sympatię przedstawiciela znak ziemi (Byk, Koziorożec i Panna) Bądź zwięzły i rzeczowy. Powtarzanie tego samego zdania w kółko i chodzenie w kółko w rozmowie z nim jest jak drażnienie byka czerwoną szmatką. Komunikując się z przedstawicielami znaków wodnych (Rak, Skorpion i Ryby), przygotuj się z wyprzedzeniem na powolną i bardzo długą rozmowę. Lubią powolność w komunikacji bez pochlebstwa i oczywistych pochlebstw, kiedy wszystko można rozebrać do ostatniego szczegółu.

Każdy znak Zodiak ma swój specjalny sekret komunikacji, a znając go, łatwo go zjednasz i zdobędziesz jego zaufanie. A osoba, z którą ciekawie jest się komunikować, jest kochana przez wszystkich i dla niego nie ma barier życiowych, których nie mógłby pokonać. Dlatego zalecamy zapoznanie się z tajemnicami komunikacji z każdym znakiem zodiaku:

1. Baran. Bezpośrednią drogą do serca Barana jest uważne słuchanie i zgadzanie się ze wszystkim, co mówi. Nie przerywaj mu podczas komunikacji, zwłaszcza narzekaj na swoje życie. Baran jest całkowicie niezainteresowany problemami innych ludzi i opiniami innych ludzi. Różni się od innych znaków Zodiaku nadmierną bezpośredniością, która często graniczy z chamstwem. Próbując powiedzieć Baranowi, że się myli, możesz na zawsze zrujnować swój związek z nim.

Baran jest ostry i dość niegrzeczny dla tych, którzy nie zgadzają się z ich opinią. Po pewnym czasie na pewno będą żałować, że tak się zachowali podczas komunikowania się, ale nie wiedzą, jak prosić o przebaczenie. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem się jako Baran, bezwarunkowo daj mu palmę pierwszeństwa i inicjatywę w rozmowie. Bądź tylko zainteresowanym i wyrozumiałym słuchaczem, ale aktywnym. Baran woli komunikować się z inteligentnymi i biznesowymi ludźmi, którzy mają żywą iskrę w oczach.

Komunikacja z różnymi znakami zodiaku

2. Byk. Byk nie lubi zmian, jest zwolennikiem starych poglądów i przyzwyczajeń. Ma własne podejście do świata. Oznacza to, że aby wzbudzić w Byku sympatię, trzeba uszanować jego konserwatyzm. Obrażanie Byka jest proste – wystarczy zaoferować mu zmianę swojego nastawienia do rzeczy i ludzi. Bezpośredni Byk nie będzie tolerował sarkastycznych uwag skierowanych do niego, przy całym odrzuceniu zmian, natychmiast zdecyduje się zerwać z tobą stosunki.

READ
Skóra węża: jak nosić najdzikszy trend jesieni

Nie próbuj flirtować z drugą połową Byka, jest bardzo zazdrosny i uparty. Żadna ilość argumentów i perswazji nie pomoże Ci już w dotarciu do jego lokalizacji. Komunikując się z Bykiem, staraj się nie pytać o jego wybranego, a zwłaszcza nie krytykuj go. Byk jest natychmiast rozczarowany tymi, którzy próbują rozmawiać o swoim życiu rodzinnym, starych przyjaciołach i partnerze życiowym, chociaż sami mogą godzinami narzekać na swoje zachowanie.

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwy wynik rozmowy z Bykiem, rozmawiaj z nim tylko o interesach, krótko i dokładnie przedstawiając swoje myśli. Byk nie toleruje nadmiernej gadaniny, ale jeśli zapisuje cię na swoją listę przyjaciół, to z reguły jest to na resztę życia.

3. Bliźnięta. Bliźnięta dogadają się z każdym, ale utrzymanie ich uwagi to duży problem. Przygotuj się na to, że podczas komunikacji Bliźnięta będą od czasu do czasu odwracać się od rozmowy, witając się z innymi ludźmi i odpowiadając na niekończące się telefony. Rozmowa z Bliźniętami na temat, który go osobiście nie dotyczy, jest bezużytecznym ćwiczeniem. Nawet jeśli uważnie cię wysłucha, najprawdopodobniej po godzinie zapomni o tym. Tylko ciekawe myśli i nowe pomysły mogą pozostać w pamięci Bliźniąt na długo, a resztę natychmiast „zabierze wiatr”.

Nawet jeśli Bliźnięta zgadzają się z Twoją opinią i przyjmują Twoją propozycję, zawsze zrobi to po swojemu. Nie próbuj mu tego komentować i krytykować, Bliźnięta bardzo szybko się obrażają.

4. rak. Konieczne jest rozpoczęcie rozmowy z Rakiem, biorąc pod uwagę fazy księżyca. Podczas pełni księżyca Raki są wesołe i towarzyskie, a podczas nowiu są zamknięte i małomówne. Nowotwory są bierne w życiu i często zależą od postawy ludzi wokół nich. Oznacza to, że aby zyskać szacunek Raka, komunikując się z nim, musisz go chwalić i zachęcać, ale w żadnym wypadku nie naginaj linii. Atak rozmówcy sprawia Rakowi wielki dyskomfort. Zbyt głośna i pospieszna mowa szybko wytrąca Raka z równowagi, więc aby go przekonać, bądź przygotowany na to, że rozmowa z nim nie zajmie Ci ani godziny.

5. Lew. Leo to silna osobowość, która może osiągnąć wielki sukces, po prostu podejmując wysiłek we właściwym kierunku. Jest bardzo dumny i każde słowo, które nie jest dokładnie wyrażone w jego przemówieniu, może wywołać u Lwa morze negatywnych emocji. Dlatego komunikując się z Leo, należy zawsze uznać fakt, że zajmuje on silniejszą pozycję. Takie zachowanie sprawia, że ​​„król zwierząt” chce chronić i pomagać. Poproś Lwa, aby podzielił się swoim doświadczeniem, a natychmiast otrzymasz mądrą radę i zyskasz od niego szacunek dla siebie.

READ
Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

6. Panna. Panny uwielbiają dawać każdemu niepotrzebne rady i są w stanie torturować każdego szczegółowymi historiami o wydarzeniach związanych z ich życiem osobistym. Ponadto Panny lubią robić bezpośrednie i nie zawsze przyjemne uwagi, wskazując rozmówcy na jego wady. Dlatego wielu osobom trudno jest komunikować się z przedstawicielami tego znaku, tylko ci, którzy potrafią cierpliwie znosić ich nadmierną gadatliwość, narzekanie i czepianie się, mogą znaleźć z nimi wspólny język. Jeśli masz dar nie tylko uważnie słuchać rozmówcy, ale także pominąć niektóre z jego niepotrzebnych wypowiedzi i uwag, to Panna na pewno cię doceni, a rozmawiając z nią, nie będziesz musiał uciekać się do niektórych sztuczek zdobądź jej przychylność.

Komunikacja z różnymi znakami zodiaku

7. Waga. Wagi są niepewne, więc bardzo ciężko przyjmują wszelkie komentarze i krytykę w swoim adresie. Natychmiast załamuje się ich wewnętrzna równowaga, a przed atakiem agresji werbalnej czują się całkowicie bezradni. Nie można im również przerwać podczas komunikowania się z Wagą, rozpraszanie się czymś podczas rozmowy z nim może ich bardzo zranić. Każdy wzrost głosu, kłótnię i nieuważny stosunek do siebie, Waga przyjmuje jako gest obojętności.

Same Wagi zawsze sympatyzują z rozmówcą, który ma nieoceniony dar wysłuchiwania jego długich opowieści i podtrzymywania rozmowy.

Dlatego, aby zdobyć Wagę, nie trzeba go przekonywać, że masz rację i udzielać mu wytrwałych rad, ale zgadzaj się ze wszystkim, co mówi i nie przerywaj mu w rozmowie. Takt, chęć wysłuchania i poddania się – to Twoja “tajna broń”, która pomoże Ci zyskać prawdziwego sojusznika w osobie Wagi.

8. Skorpion. Skorpiony są uparte i mściwe. Nie mogą przeżyć dnia bez ukąszenia. Próba udowodnienia, że ​​masz rację i kłótnia ze Scorpio to najłatwiejszy sposób na popełnienie samobójstwa. Scorpio zawsze ma zapas trucizny dla tych, którzy niewłaściwie z niego żartują lub kpią z niego, z której na pewno skorzysta przy każdej okazji. Jeśli podczas komunikacji ze Scorpio nie interesowałeś się jego opinią lub nie wyraziłeś sprzeciwu, możesz być pewien, że już się obraził i pewnego dnia na pewno cię użądli.

Pragnienia i przekonania Skorpiona muszą być zawsze brane pod uwagę, uważność na jego opinię i propozycję jest ważnym warunkiem udanego dialogu z jednym z najtrudniejszych do porozumiewania się przedstawicieli kręgu Zodiaku.

9. Strzelec. Strzelcy kochają łatwych i pozytywnych ludzi, więc wszelkie narzekania na życie natychmiast ich niepokoją. Przedstawiciele tego znaku są dość rozmowni, zwłaszcza jeśli interesuje ich temat rozmowy. Aby przyciągnąć uwagę Strzelca wystarczy zaprosić go na wspólną wycieczkę lub piknik na skraju lasu. Po wspólnych wakacjach przyjaźń Strzelca jest gwarantowana, jeśli komunikując się z nim, wykażesz się maksymalną łatwością i pozytywnością. Dla Strzelca jest to ważniejsze niż szczegółowe opowieści o jego życiu czy kierowane do niego pochwały.

READ
Jakimi rodzicami jesteście według znaków zodiaku. Przeczytaj wkrótce!

10. Koziorożec. Koziorożec jest powściągliwy i małomówny. Jego surowy wygląd nie sprzyja chęci rozpoczęcia z nim rozmowy. Ale pierwsze wrażenie Koziorożca jest zwodnicze, wie, jak słuchać cierpliwie i bez przerywania. Koziorożec jest dość skryty, woli tylko słuchać i rzadko zdradza coś o sobie. Aby dotrzeć do jego lokalizacji, podaj fakty, dowody i statystyki. Pusta gadanina i gwałtowne emocje Koziorożca nie zrobią wrażenia, a jedynie sprawią, że pomyślisz, że jesteś osobą niepoważną.

11. Wodnik. Istnieje opinia, że ​​​​Wodnik jest jednym z najtrudniejszych do komunikowania znaków zodiaku. Rzeczywiście, trudno przyzwyczaić się do Wodnika, ale wtedy nawet miło jest się z nimi komunikować i przyjaźnić. Wodnik jest jak dziecko, potrzebuje rozrywki i rozrywki przez cały czas. Nudny i poważny rozmówca szybko go męczy. Dlatego, aby Wodnik zainteresował się Tobą i zadzwonił do Ciebie do przyjaciela w ciągu godziny, zaproponuj mu coś ciekawego, co zapiera dech w piersiach i dzięki czemu będzie miał nowe możliwości zabawy.

12. Ryby. Ryby są dość wrażliwymi naturami, ale to nie znaczy, że są słabe. Ten znak zodiaku potrzebuje przede wszystkim silnego partnera, który może wziąć odpowiedzialność za swoje samopoczucie, ale rzadko udaje się komuś znaleźć taką osobę. Dlatego Ryby mają dość trudne życie w tym życiu i cieszą się z każdej oferty, która może im pomóc poradzić sobie z trudnościami życia. Należy to wziąć pod uwagę podczas komunikacji z przedstawicielem tego znaku. Na twoje wrażenia Ryb nie mają wpływu twoje słowa i czyny, ważne jest dla niej, jakie emocje w niej wywołujesz. Jeśli Ryby czują, że jesteś osobą godną zaufania i troskliwą, jej przychylność jest dla ciebie gwarantowana. Ryby ma doskonałą intuicję, ma szczególny dar, który pomaga jej zrozumieć, kiedy ktoś zachowuje się wobec niej nieszczerze.

– Polecamy odwiedzić nasz dział z ciekawymi materiałami o podobnej tematyce „Psychologia według horoskopu”

Informacje na stronie podlegają konsultacjom lekarza prowadzącego i nie zastępują konsultacji bezpośredniej z nim.
Zobacz umowę użytkownika, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli chociaż raz w życiu poczułeś, że nie jesteś w stanie oprzeć się wpływowi jakiejś osoby, a jednocześnie nie miał on żadnego autorytetu, najprawdopodobniej spotkałeś się z tak zwanym „znakiem mistrza”, który , niezależnie od twoich pragnień może cię przytłoczyć jako osobę. Abyś nie zakochał się w astrologicznej przynęty i nie stał się zakładnikiem swojego „dominującego znaku”, ELLE opracowała listę par zodiaku, których nie można nazwać harmonijnymi i których najlepiej unikać.

Koziorożec jest zależny od Leo

Trudno wyobrazić sobie bardziej diametralnie przeciwstawne znaki, ale mimo to Koziorożec jest posłuszny Lwowi, znakowi, którego cechy, takie jak miłość do pochwał i szczególna dbałość o aprobatę innych, zwykle wyśmiewa. Jedyną rzeczą, która może „ocalić” Koziorożca w tym związku, jest prowadzenie wspólnego życia. Kiedy zobaczy Leo w domowym otoczeniu, natychmiast zdejmie różowe okulary i zrozumie, z kim naprawdę się skontaktował.

READ
3 rzeczy, na które inteligentne dziewczyny nie mogą sobie pozwolić

Wodnik jest zależny od Panny

Choć w zwykłym życiu Wodnik myśli przede wszystkim o własnej wygodzie, w relacjach z Panną zapomina o sobie i zaczyna podążać za najbardziej pragmatycznym znakiem Zodiaku – wykonując prace domowe i sporządzając listy niezbędnych zakupów. Ponadto nie wolno nam zapominać, że Panny są doskonałymi psychologami i mogą z łatwością znaleźć klucz do niemal każdego znaku. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że po pewnym czasie Wodnik nadal będzie zmęczony życiem według jasnego harmonogramu i ponownie zacznie stawiać własne pragnienia na pierwszym miejscu.

Ryby są uzależnione od Wagi

Ponieważ zwykle Wadze niezwykle trudno jest podejmować decyzje, w tym związku Ryby przejmują tę funkcję i tym samym wpadają we własną pułapkę. Wszystko od tego, że w zwykłym życiu flegmatyczne i nie zawsze pewne siebie Ryby nagle zaczynają odczuwać swoją wagę i konieczność.

Baran jest zależny od Skorpiona

W tym związku Baran doświadcza wielu nieprzyjemnych emocji, ponieważ próbując całkowicie zdobyć uwagę Skorpiona, w większości przypadków kończy się to niepowodzeniem. Co więcej, w tym przypadku sprawdza się znane przysłowie „im mniej kochamy kobietę, tym bardziej ona nas lubi” – gdy tylko Scorpio próbuje uciec spod całkowitej kontroli Barana, zaczyna z zemstą realizować swój cel .

Byk jest uzależniony od Strzelca

Strzelec jest w stanie przez długi czas pozbawić Byka snu i odpoczynku. Dzieje się tak, ponieważ Strzelec natychmiast zacznie nakłaniać konserwatywnego Byka do wyznaczania nowych celów i zadań, które wymagają natychmiastowych rozwiązań. Problem polega jednak na tym, że powolny Byk niezwykle trudno przechodzi wszelkie zmiany w życiu i patrząc na bardziej energicznego partnera, zaczyna zagłębiać się w siebie i popadać w depresję z powodu niewypłacalności.

Bliźnięta są uzależnione od Koziorożca

Gemini podziwia zdolność Koziorożców do systematycznego dążenia do celu, bycia zawsze zbieranym i robienia długoterminowych planów. Chcąc uporządkować swoje życie, ulegają urokowi Koziorożca i starają się przyjąć ich charakter. Ale zwykle to tylko obniża ich samoocenę i czyni ich jeszcze bardziej nieszczęśliwymi, ponieważ Gemini ma trudności z radzeniem sobie z pragnieniem zmiany.

Rak jest uzależniony od Wodnika

W związku Rak nie lubi niepewności i niedopowiedzeń, a Wodnik z kolei jest mistrzem w ukrywaniu prawdziwych powodów swoich działań i złego samopoczucia. Nic więc dziwnego, że w tym związku rak jest stale dręczony, podczas gdy jego partner, wręcz przeciwnie, czuje się niezwykle harmonijnie. Biorąc pod uwagę, że większości Raków nie można nazwać samolubnymi, może to być prawdziwym dobrodziejstwem dla narcystycznych Wodników.

READ
15 faktów na temat kobiecego ciała, których nie znają nawet same kobiety

Lew jest uzależniony od Ryb

Trudno jest wydobyć Ryby z ich melancholii, dlatego mimo wszystkich działań Lwa, który, jak wiadomo, dąży do tego, by być najlepszy we wszystkim i oczekuje stałego potwierdzania tego faktu od innych, będzie to niezwykle trudne aby mógł dogadać się z pozbawionymi emocji Rybami. Co więcej, z dużym prawdopodobieństwem Ryby również zaczną dokuczać swojemu partnerowi, zauważając jego niedoskonałości, które ogólnie będą dla Leo niezwykle trudne do przetrwania.

Panna jest zależna od Barana

Z natury Panna jest prawdopodobnie najbardziej niekonfrontacyjnym znakiem zodiaku. A gdy tylko Baran zda sobie sprawę, że prawie wszystko ujdzie mu na sucho, z wielką przyjemnością usiądzie na szyi swojej partnerki. Na nieszczęście dla Panny, ze względu na jej skromność, jest mało prawdopodobne, aby była w stanie odwrócić tę sytuację na swoją korzyść.

Waga jest uzależniona od Byka

Pomimo tego, że znaki te są bardzo podobne pod względem stosunku do wartości materialnych i poglądów na życie, są całkowicie przeciwwskazane we wspólnym życiu. Dzieje się tak dlatego, że Byk zawsze będzie chciał czegoś innego niż to, co zaoferuje im Waga. A biorąc pod uwagę, że Waga jest już dość trudna do dokonania wyboru na korzyść jednej rzeczy, w tej sytuacji będą musieli stale oferować alternatywne opcje, a to doprowadzi ich do szaleństwa.

Scorpio jest uzależniony od Bliźniąt

Scorpio uwielbia intrygi i łamigłówki, a jak wiecie, Bliźnięta to jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Ponadto kolejnym ważnym punktem jest fakt, że Gemini potrafi intrygować non stop, nawet nie wydając na niego dodatkowej energii. W rezultacie w tym związku Skorpiony nigdy nie będą w stanie znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, co zrani ich dumę i coraz bardziej pogrążą się w labiryncie tych związków.

Strzelec uzależniony od Raka

Pomimo tego, że swojski Rak tłumi nieprzyzwyczajone do myślenia o codziennych sprawach Strzelca, ich związek może być dość harmonijny. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że Raki bardzo lubią po raz kolejny uczyć innych, jak gotować barszcz i sprzątać, a Strzelec nie jest przeciwny uczeniu się czegoś nowego. Z drugiej strony w takich parach istnieje niebezpieczeństwo, że Strzelec nadal będzie czuł się niespełniony z powodu ciągłej potrzeby nadepnięcia na gardło własnej piosenki i pozbawienia się możliwości spędzenia czasu na podbijaniu świata, a nie rozwiązywaniu codziennych problemów .

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: