Jak nisko spadły rosyjskie gwiazdy

Ten, który latał wysoko, boli upaść. Dotyczy to zwłaszcza gwiazd krajowego show-biznesu. Zdobywszy wszystkie możliwe piedestał, zasmakowawszy porywającej pogoni za uwielbieniem licznej rzeszy fanów, wzbijając się w obłoki sławy, sukcesu i masowego uznania, trudno to wszystko stracić jednego dnia.

Tysiące autografów i ogromne opłaty, twarze, które nie schodzą z ekranów telewizorów, szalona popularność – i nagle cisza. Albo, jako alternatywa, udział w podejrzanych skandalicznych pokazach z brudnym praniem na lewą stronę i ujawnianiem soczystych szczegółów z jego życia osobistego. Aleksiej Panin, Anastasia Volochkova, Vadim Kazachenko, Andrey Arshavin i wielu innych milionowych idoli. O tym, czym są „zestrzeleni piloci” i jak celebryci należą do tej nie do pozazdroszczenia kategorii, Dni.ru rozmawiał z psychologiem klinicznym Lucią Suleimanovą.

Ekspert jest pewien, że każda osoba ma wielkie możliwości i zdolności, każdy ma za to ich realizację i otrzymanie za to hojnych dywidend od życia. Ale nie każdy jest w stanie cieszyć się nimi przez całe życie, ustalając wynik. „Kim jest pilot? To profesjonalista z zestawem rzadkich umiejętności, zdolności i możliwości. Zestrzelony pilot to osoba, która straciła te możliwości – mówi Lucia Suleymanova. – „Piloty w dół” są zawsze poszukiwane i odnoszą sukcesy na początku, a potem pojawiają się pewne wydarzenia – alkohol, trauma, zacieranie granic tego, co rozsądne i dopuszczalne, niezdolność do rozwiązywania problemów, depresja, przepracowanie, wyzywające zachowanie, kłopoty osobiste. To odbiera im energię i myli punkty orientacyjne, po których dawni zdobywcy wysokości pozostają bez pracy za samolotem. Pomimo tego, że przedstawiciele tej grupy całkowicie wypadają z klatki, nie rezygnują z prób udowodnienia całemu światu, że wciąż są coś warci. Zraniona samoocena odgrywa w tym ważną rolę. Pyszniąc się z całych sił, często stają się pośmiewiskiem dla tych fanów, którzy do niedawna byli gotowi nosić idoli w ramionach.

Anastasia Volochkova. Zdjęcie: instagram.com/volochkova_art

Dlaczego ludzie popularni i odnoszący sukcesy spadają w przepaść? Powodem, zdaniem psychologa, jest to, że mają traumę i kontuzje, ale uparcie nie chcą się do tego przyznać. „Każdy z nas na pewnym etapie życia jest „zestrzelonym pilotem” — mówi Lucia Suleimanova. Każdy potrzebuje czasu, aby dojść do siebie i ponownie uwierzyć w siebie. Z reguły to zgasłe gwiazdy nie dają się tym razem. Wręcz przeciwnie, próbują w jakikolwiek sposób ponownie wspiąć się na znajomy szczyt, nie zdając sobie sprawy, że jest to prawie niemożliwe. Wymaga to nowych zasobów i energii. Schemat jest zawsze ten sam: wysokość – upadek – naprawa, przegląd, pełne zbiorniki – start – wznoszenie – leciał. Ktoś będzie potrzebował więcej czasu, ktoś mniej, wszystko zależy od stopnia obrażeń i zniszczeń podczas upadku.

READ
Nieudane wyjścia gwiazd w bikini: zdjęcia, które chcesz zobaczyć

Ignorując takie zasady, „zestrzeleni piloci” zaczynają zachowywać się niewłaściwie. Psycholog podaje jako przykład Aleksieja Panina: „Pomimo tego, że był poszukiwanym aktorem, ma wybuchowy histeryczny charakter, niestabilną psychikę, nadmiernie aktywną psychomotorykę i ostrą reakcję na wydarzenia zewnętrzne. Dlatego jest bardziej wrażliwy niż jego inni koledzy w sklepie. Stąd wybryki, spotęgowane alkoholem, niepohamowane oburzające z kategorii „breaking bad”. Doprowadziło to do tego, że Aleksiej jest teraz bohaterem filmów nie wysokiej jakości, ale uczestnikiem różnych szokujących rozmów i skandalicznych historii, które przekazują szczegóły, które mrozi krew w żyłach. Nieustannie udowadnia całemu światu, że jest gwiazdą. Powodem jest to, że pewnego razu Panin odmówił przyznania się do zestrzelenia. Widać, że aktor czuje się głęboko nieszczęśliwy, samotny i pełen litości dla własnej osoby. Jego problemy są przez niego postrzegane jako katastrofy o największej skali. Zgodnie z typem Aleksieja Panina jasne jest, że wymaga on więcej troski i szacunku, podczas gdy on sam nie zawsze jest przyjemną osobą. Ludzie wokół niego zachowują się odpowiednio, a on z kolei bawi się dawnymi szczytami sukcesu i chwały. Jednak jego kariera jako aktora filmowego skończyła się dawno temu” – mówi Łucja Suleymanova.

Aleksiej Panin. Ramka youtube.com

Problem „zestrzelonych pilotów” polega na tym, że odmawiają uznania siebie za zestrzelonych, żyją jak dawniej, wywołując irytację i wyśmiewanie innych. „Innym przykładem jest Anastasia Volochkova”, mówi psycholog. – Po niekontrolowanym przybieraniu na wadze zakończyła się jej kariera baletnicy, ale od tego czasu pojawiła się „sztuczka” – prosty sznurek. Jako argument za swoją niewyczerpaną przydatnością zawodową, demonstruje tę sztuczkę w temacie, a nie w przedmiocie, w miejscu i nie na miejscu. Była baletnica od dawna przekwalifikowała się na towarzyską i wzbudza zainteresowanie zabawnymi sesjami zdjęciowymi w najbardziej odkrywczych strojach, a nawet w stylu nagim. Lub ujawnia intymne szczegóły swojego życia osobistego. Wszystko to są pewne oznaki „zestrzelonego pilota”. Nie może już dawać byłym fanom pięknych kroków baletowych, ale nie jest też w stanie pozbyć się pragnienia dawnych laurów ”.

Wadim Kazachenko. Zdjęcie: GLOBAL LOOK press/Anatolij Łomochow

W tym kontekście specjalista wspomina również Vadima Kazaczenkę. „Śpiewał „To mnie boli, boli” i doprowadzał miliony fanów do szaleństwa. Był kochany, podziwiany, w pewnych latach jego hit pochodził z każdego „żelazka”. Potem zniknął na długi czas. Jak mówią, piosenkarka miała poważne problemy z alkoholem. Jednak los ponownie przywrócił gwiazdę na duże ekrany jako bohatera programu emitowanego w federalnym kanale telewizyjnym. Ranking Vadima znów poszybował w górę, wykonawca był u szczytu sławy, ale nie mógł utrzymać swojej pozycji. Dlatego teraz utrzymuje swoją popularność skandalami z licznymi żonami i kochankami. Media chętnie mu w tym pomagają. Podobnie jak Aleksiej Panin, Vadim Kazachenko został gwiazdą programu telewizyjnego. Oznacza to, że „zestrzeleni piloci” już nie latają, ale z całych sił dążą do nieba” – mówi Łucja Suleymanova.

READ
Victoria Beckham uważa Samanthę Cameron za rywalkę mody

Andriej Arszawin. Zdjęcie: prasa GLOBAL LOOK/Dmitry Golubovich

Historia Andrieja Arszawina jest nie mniej smutna. Psycholog zauważa, że ​​Andrei był obiecującym utalentowanym piłkarzem, idolem milionów. Prawdopodobnie nie był gotowy na takie wysokości. Dlatego tak naprawdę jednym zdaniem zrujnował kiedyś stosunki z całym politycznym beau monde. Arszawin spadł z piedestału ze straszliwym trzaskiem. Gdzie on teraz jest? Gra w Kazachstanie. Jego była żona Julia Baranowska zdołała zarządzać swoją pozycją i została gwiazdą. Jej literackie zachowanie polityczne pomaga jej pozostać na podium.

Jak uniknąć losu „zestrzelonych pilotów”? Jak przetrwać stres związany z upadkiem, jeśli tak się stało, i wstać ponownie? Psychologowie jednoznacznie radzą zrozumieć i zaakceptować ten trudny moment i przyznać przed sobą, że popularność, sława i uznanie były wczoraj. Dziś sytuacja się zmieniła. Czas usiąść na ławce, naprawić emocje, zaopatrzyć się w energię i ćwiczyć najlepsze cechy podane z góry. To znaczy przygotuj się na nowe rekordy. Tylko ciężką pracą możesz znów latać. Być może nawet wyższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Gregory Leps

Latem 2018 roku Grigorij Leps wraz z Timati wystąpili na weselu Emina Agalarowa z piosenką „Idę mieszkać w Londynie”. Podczas wykonywania piosenki piosenkarka nie dostała się do ścieżki dźwiękowej. Film przedstawiający tę awarię natychmiast rozprzestrzenił się po sieci.

Fani artysty byli oburzeni faktem, że nawet na imprezie jego przyjaciół „zwolnił”.

Alla Pugacheva

Alla Pugacheva

Ałła Pugaczowa, fot. liveposts.ru

Tak, nawet sama Diva kiedyś popełniła błąd podczas swojego występu.

Podczas następnego koncertu fonogram Pugaczewy „wpadł w bałagan”, ale Ałła Borysowna nie była zawstydzona i nadal śpiewała, jakby nic się nie stało.

Dima Bilan

Dima Bilan, fot. tvsamara.ru

Dima Bilan, fot. tvsamara.ru

Koncert Dimy Bilan dla mieszkańców Samary przerodził się w skandal. Młoda piosenkarka wyszła na scenę w stanie odurzenia. Artysta został zdradzony swoim dziwnym zachowaniem, nie wszedł w muzykę, a nawet upuścił mikrofon. Następnego dnia Bilan skomentował sytuację na swoim profilu na Instagramie:

„Wystąpiłem na scenie pijany: po spotkaniu z przyjaciółmi w garderobie i ogólnie w hotelu piłem koniak i całkowicie się przeliczyłem”.

W ramach przeprosin Dmitry zorganizował nowy bezpłatny koncert i podarował miastu plac zabaw i urządzenie do leczenia dzieci.

READ
Płaskie pośladki i fałdy po bokach: Britney Spears znów nie udało się uporządkować figury

Vera Breżniew

Vera Breżniew

Wiera Breżniew, fot. obaldela.ru

Wiosną 2018 roku Breżniew pojawił się na scenie festiwalu Russian Radio Star w topie i długiej spódnicy. W trakcie występu piosenkarka zaplątała się we własny rąbek i upadła. Vera zareagowała na sytuację z humorem i zażartowała:

„Jak widać, droga artysty nie zawsze jest łatwa”.

To nie pierwszy incydent, który przydarzył się gwieździe na scenie. W 2016 roku odleciała jej spódnica, którą następnie trzymała w dłoni do końca piosenki.

Jegor Creed

Jegor Creed

Egor Creed, fot. yandex.ru

W 2015 roku na koncercie w Serpukhov Jegor Creed poruszył się tak energicznie, że zleciał ze sceny prosto w tłum widzów.

Oczywiście asystenci szybko przywrócili wokalistę na swoje miejsce, a on również żarliwie kontynuował swój występ.

“Wiagra”

Wiagra

VIA Gra, fot. cosmo.ru

W 2003 roku na koncercie MuzTV wystąpiła grupa VIA Gra w ramach. Jednak podczas występu z jakiegoś powodu w fonogramie słychać było głos jednej Sedokovej.

W tym samym czasie wszyscy soliści grupy udawali, że śpiewają. W tym samym czasie po prostu otworzyli usta.

Nikolay Baskov

Nikolay Baskov

Nikołaj Baskow, fot. telegra.ph

Podczas tego samego koncertu Nikołaj Baskow, który jako gospodarz wyszedł na scenę w towarzystwie Victorii Boni, nadepnął na długi rąbek jej sukienki i padł prosto na aktorkę Marię Syomkinę.

Artyści zamienili wszystko w żart i kontynuowali swoją pracę.

Irina Dubtsova

Irina Dubtsova

Irina Dubtsova, fot. riavrn.ru

Koncert Dubtsovej w 2016 roku w Homlu zakończył się skandalem. Publiczność była oburzona, że ​​piosenkarka wyszła na scenę w stanie odurzenia. Mówiła bezsensowne zwroty i była w stanie zaśpiewać tylko kilka piosenek.

Organizatorzy imprezy obiecali wszystkim zwrócić pieniądze za bilety, a niedopatrzenie Iriny tłumaczyli złym samopoczuciem w związku z zaostrzeniem alergii na kwiaty brzozy.

Sergey Lazarev

Sergey Lazarev

Siergiej Łazariew, fot. hotgeo.ru

Podczas jednego z występów popularnej piosenkarki w 2010 roku dźwięk został całkowicie wyłączony na scenie.

Sam Siergiej Łazariew nie stracił głowy i nadal wykonywał swoją piosenkę.

Ani Lorak

Ani Lorak

Ani Lorak, fot. vk.com

W 2014 roku Lorak pojawił się na scenie w dopasowanej mini sukience. Podczas występu wokalistka zapomniała o sobie i pod koniec piosenki podniosła rękę zbyt wysoko.

W efekcie artystka odsłoniła część piersi. Operatorzy oczywiście natychmiast przesunęli kamery na twarz Anyi.

READ
Nowe wideo piosenkarki: Madonna przesadziła z „zastrzykami piękności”

Wcześniej pisaliśmy o celebrytach, którzy odciągali od rodziny cudzych mężów, a potem bardzo tego żałowali. Pisaliśmy też o gwiazdach, które wystartowały nie do poznania. A inne rosyjskie gwiazdy miały romanse z przestępcami.

Czy uważasz, że artyści mają prawo wyjść na scenę pijani? Napisz w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: