Jak niedoskonałe są celebrytki: nieoczekiwane zdjęcia nóg hollywoodzkich gwiazd

Jak Keira Knightley, Victoria Beckham i inne gwiazdy ukrywają wady? Wszystko jest używane: ubrania, plastik, a nawet makijaż!

493_large

Natalia Vodianova w pozie Y

Przyznaj się, czy zauważyłeś kiedyś, że Natalia ma krzywe nogi? Ale to prawda, choć czasami bardzo trudno to zauważyć. Rzecz w tym, że gwiazda umie umiejętnie ukryć swoje wady za pomocą modelki w pozie Y – kolana są zsunięte, przez co nogi wydają się dłuższe i bardziej uwodzicielskie.

Christina Aguilera na wysokich obcasach

Gwiazda najwyraźniej nie ma kompleksów co do swojego wyglądu – jej miłość do obcisłych legginsów w połączeniu z balerinkami nie pozostawia szans na ukrycie niesamowitej krzywizny nóg. Widać to nawet wtedy, gdy wyraźnie przybiera na wadze. Czasami diva wydaje się budzić i wychodzić w długich sukniach, które podkreślają kobiece formy.

Buty na wysokim obcasie rekompensują niski wzrost i przynajmniej wizualnie wyszczuplają nogi. Ale paparazzi są zawsze na straży, a gdy tylko „louboutins” w sukienkach idą do szafy, w Internecie pojawiają się świeże zdjęcia krzywych i, co tu ukrywać, pulchne nogi piosenkarki.

Heidi Montag po plastikowych nóżkach

Amerykańska prezenterka telewizyjna Heidi Montag ma idealne ciało. Ale pracowała nad tym nie tylko sama Heidi, ale także czołowi amerykańscy chirurdzy plastyczni. Np. dziewczyna przeszła więcej niż jeden zabieg liposukcji – została wypompowana tłuszcz z całej powierzchni ciała. Nogi piosenkarza otrzymały specjalną – zewnętrzna strona ud przechodziła tę procedurę więcej niż jeden raz. Jeśli spojrzysz na nią przed zdjęciem, możesz zauważyć, że wcześniej jej nogi można było nazwać równymi i smukłymi z dużym rozciągnięciem. Ale dzięki osiągnięciom chirurgów wszystko jest teraz bardzo piękne i harmonijne.

Sarah Jessica Parker z niespodzianką

Nogi Kerry’ego Bradshaw słusznie znajdują się na szczycie rankingów najbardziej krzywych i nieatrakcyjnych w całym Hollywood. Ale stało się coś niesamowitego – nikt nie odbiera tego jako wadę. Bardziej jak atrakcja. I przez lata aktorka nauczyła się ukrywać swoje chude i krzywe nogi za pomocą odpowiednich szpilek i pozować.

Ksenia Sobczak w długich sukniach

Ksenia Anatolyevna może być doskonałym przykładem w podręcznikach mody w dziale „Jak wszystko zmienia styl”. Jej nogi są dalekie od idealnych parametrów, o których absolutnie wszyscy wiedzieli około siedem lat temu. Teraz towarzyska zmieniła stylistę (lub zatrudniła?), a jej sylwetka stała się znacznie bardziej atrakcyjna! Sukienki i spódnice zakrywające kolana korzystnie podkreślają talię, biodra i na pewno nie zwracają uwagi na nogi.

READ
Nowe wyjście Melanii Trump w kremowym płaszczu

Victoria Beckham z implantami łydki

Ikona stylu nigdy nie ukrywała, że ​​w pogoni za pięknem i zachowaniem młodości niejednokrotnie korzystała z usług chirurgów plastycznych. Ale jeśli piersi i kości policzkowe są sprawą życia, to z jakiegoś powodu milczy o swoich łydkach. Tymczasem znający się na rzeczy ludzie ustalili, że Posh Spice sięgnęła po cruroplastykę – w łydki wszczepiła implanty, dzięki którym jej nogi nabrały wreszcie harmonijnego kształtu.

Kim Kardashian w makijażu ciała

Ale to piękno w każdej wadze wygląda bardzo uwodzicielsko. I chociaż wielokrotnie uciekała się do liposukcji (ona sama oczywiście twierdzi, że jest odwrotnie), kilka dodatkowych kilogramów pomaga ukryć ją z dala od idealnych nóg. Ponadto Kim używa tak zwanej marki ciała z mocą i siłą. Tak tak. Nakłada makijaż na nogi, aby wizualnie ukryć ich krzywiznę. I stała się tak biegła w tym biznesie, że wprowadziła nawet własną linię kosmetyków do makijażu ciała.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: