Jak kobieta na czajniczku: 9 gwiazdek, których nie lubią styliści

639_large

Gwiazdy to zwykli ludzie, ubierani przez stylistów, stylizowani przez mistrzów i wymyślani przez wizażystów. Dlatego tak wiele narzekań na ich nieudane występy: gdzie szukał ten zespół profesjonalistów? A może nasze gwiazdy nie, nie, tak, same chodzą na czerwony dywan? W każdym razie te niepowodzenia zasługują na uwagę. Uczmy się na błędach innych!

Halsey

halsey nieudanych wycieczek

Oburzające oburzające, ale buntownicze obrazy Halseya czasami graniczą z wręcz złym gustem. A przecież w zwykłym życiu piosenkarka ubiera się stylowo, a wychodzenie raz za razem zamienia się w porażkę. Pozostaje winić stylistów.

Neonowe cienie i cyrkonie oczywiście wróciły do ​​​​mody, ale wydaje się, że są tutaj nieco przesadzone. Ostatnim akcentem są ogromne sztuczne rzęsy (naprawdę, widziałaś kiedyś dłuższe?). Przemilczmy asymetryczną satynową sukienkę w duże wielokolorowe groszki – sama wszystko widzisz.

dipsy pielęgnacyjne w drzewie

A oto nasz krajowy odpowiednik szokowania. Wszyscy rozumiemy: wizerunek sceniczny, identyfikację wizualną. Ale nadal – dlaczego? Piosenkarka słynie z zamiłowania do dziwacznych eksperymentów z fryzurami, ale w większości przypadków jej wizerunki wyglądają stylowo i elegancko.

Co mamy tym razem: niezidentyfikowane myjki na czubku głowy i nie mniej kędzierzawy obszerny wystrój na ramionach. Dodaj do tego kolorowy makijaż z czerwoną szminką pasującą do sukienki, kruczoczarnymi oczami i przedłużonymi rzęsami – gotowe! Możesz bezpiecznie wysłać ten obraz do skarbonki o jasnym pięknie zawodzi.

Nicole Kidman

Nicole Kidman złe wycieczki

Szczerze myśleliśmy, że arystokratycznej urody Nicole nic nie może zepsuć, dopóki nie zobaczymy tych zdjęć. Wygląda na to, że styliści chcieli zrobić z niej Barbie, ale okazało się, jak trafnie zauważyły ​​tabloidy, „kobieta na czajniczku”.

Może to z powodu nadmiernego rumieńca na policzkach? A może gorąca różowa sukienka z cekinami i marszczeniami nie jest najodpowiedniejszym strojem dla 50-latki? Pozostawiamy pytanie publiczności i naprawdę mamy nadzieję, że po tym wydaniu gwiazda zmieniła stylistów.

Christina Orbakaite

kristina orbakaite złe obrazy

Wygląda na to, że piosenkarka chciała powtórzyć jasną twórczość Nicole. W przeciwnym razie nie potrafimy wytłumaczyć wyboru sukienki: trujący kolor, solidne cekiny, rozeta na szyi, aby uzupełnić obraz . Tak, taki strój moglibyśmy spotkać, w najgorszym przypadku, na absolwentach modelu z 2003 roku.

Makijaż też ma problemy. Różowa szminka tak naprawdę nie pasuje do piosenkarki (czerwone i nagie odcienie wyglądają na niej o wiele bardziej spektakularnie), aw połączeniu z grafitowymi cieniami można bezpiecznie zapomnieć o wizualnej harmonii.

READ
9 celebrytów, którzy pomimo swoich wad wyglądu, zasłynęli na całym świecie

Adriana Lima

Adriana Lima zły makijaż

Oczywiście, architektoniczni hiperstrzelcy są teraz w modzie, ale dlaczego wizażyści zupełnie zapomnieli o kształcie oczu? Brazylijski model ma oczywiście nieco bardziej wydłużone oczy niż powinien. Dlatego rozciągnięte do skroni i nieumiarkowanie uniesione strzały po prostu „zjadły” powieki Adriany. A powinien był być modnym lisim wyglądem.

Modelka uwielbia eksperymentować ze strzałami: często jest krytykowana za wybrane formy i nieumiarkowanie. Na podium ta opcja może być odpowiednia, ale w prawdziwym życiu lepiej wybrać coś prostszego. W przeciwnym razie ludzie mogą nie zrozumieć, co to jest: trend w modzie czy niefortunny błąd?

Zobacz, jak w prawdziwym życiu ubierają się piękności z wybiegu: Wyszliśmy po chleb: jak ubierają się supermodelki w prawdziwym życiu

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: