Jak każdy znak zodiaku tęskni

Według znaku zodiaku: jak się zachowujesz, gdy za kimś tęsknisz / zdjęcie jest poglądowe

Są ludzie, którym bardzo trudno jest wyznać swoje uczucia, ponieważ sprawia to, że czują się bezbronni. Osoby te mogą cierpieć z powodu nieobecności osoby w ich życiu, czy to byłego partnera, przyjaciela lub członka rodziny, ale doświadczają swoich uczuć wewnętrznie. Inni ludzie mogą być bardziej nietolerancyjni wobec poczucia tęsknoty za kimś i próbować szybko i bardziej agresywnie nawiązać z nią kontakt.

Osoby urodzone pod bardziej wyrazistymi znakami słonecznymi są bardziej otwarte i mogą swobodnie przyznać się do swoich uczuć. Inni wyrażają swoje emocje poprzez swoje działania. A inni potrzebują, aby druga osoba zrobiła pierwszy krok w ich kierunku, zanim przyznają, że w ogóle za nimi tęsknią.

Aby dowiedzieć się, do której kategorii należysz, przeczytaj, co astrologia mówi o naszym zachowaniu, gdy brakuje nam osoby:

Baran

Stosujesz bardzo pasywno-agresywne podejście, aby dać komuś znać, że tęsknisz. Albo wysyłasz mu SMS-a z bardzo krótką, ale niejednoznaczną wiadomością, np. „Co robisz?”, albo lubisz stare zdjęcie na Instagramie tylko po to, by zastanawiał się, co masz na myśli. Ale nigdy nie powiesz mu wprost, że jest ci smutno z jego powodu.

Byk

Podobnie jak Baran, nie odważysz się powiedzieć komuś wprost i otwarcie, że tak bardzo za nim tęsknisz. Raczej informujesz go w jakiś dziwny sposób lub stosujesz nietypowe podejście. Na przykład rzekomo przez przypadek będziesz szukał kontaktu z tą osobą na ogólny temat. Możesz żartować po prostu rozpoczynając z nim rozmowę.

Bliźnięta

Jesteś znacznie bardziej bezpośredni niż Byk i Baran, a mimo to będziesz starał się zachowywać tak subtelnie i swobodnie, jak to tylko możliwe. Najprawdopodobniej będziesz udawać, że rozmawiasz z tą osobą z nudów. Geminis zwykle przyjmują proaktywne podejście, gdy chcą wchodzić w interakcję z osobą, więc będziesz działać bez wahania. Gdy porozmawiasz z tą osobą, będziesz starał się podtrzymać rozmowę przez długi czas.

rak

Twój znak zodiaku jest prawdopodobnie najbardziej szczery ze wszystkich, a jeśli tęsknisz za kimś, powiedz mu to lub pokaż wyraźnie, a nie w zawoalowany sposób. Jesteś osobą, która jest bardziej skłonna do ujawniania swoich uczuć i zawsze jesteś gotowa wylać swoją duszę na osobę, która z jakiegoś powodu nie jest już częścią twojego życia. Możesz napisać długą wiadomość tekstową lub poprosić o prywatną rozmowę.

READ
Ponad 10 sztuczek, jak skutecznie myć rzeczy

Lew

Od razu wydaje ci się, że tęsknisz za tą osobą. Nie omieszkasz mu o tym jak najszybciej powiedzieć, chociaż będziesz się starał nie ranić swojego ego. Jednak pokażesz tej osobie, że Ci na niej zależy, nawet jeśli nie ma jej już w Twoim życiu. Możesz do niego zadzwonić i zacząć zachowywać się jak detektyw, wypytując go o szczegóły jego aktualnego życia.

Panna

Panna jest odważna w takiej sytuacji i zawsze wybierze bardziej bezpośrednie podejście, aby dać komuś do zrozumienia, że ​​za nią tęskni, nawet ryzykując, że zostanie odcięta. Bardziej prawdopodobne jest, że powiesz tej osobie na głos, że chciałbyś znowu spędzić razem czas i że jesteś szczególnie chętny do spędzenia z nią czasu pomimo napiętego harmonogramu i pozwolisz jej wrócić do swojego życia.

Waga

Wszyscy wiedzą, że Waga jest istotą społeczną. Są też mistrzami mediów społecznościowych. Dlatego mogą szybko dać znać osobie, że tęsknią za nią poprzez swoją aktywność online. Wagi są pobierane od osób, które polubią wszystkie zdjęcia tej osoby na Instagramie, Facebooku, Snapchacie i nie tylko. Będą komentować jego status iw ten sposób szukać kontaktu i interakcji z nim.

Skorpion

Skorpion jest zwykle osobą bardzo zamkniętą w sobie i nawet jeśli za kimś tęskni, zachowa to uczucie dla siebie. Ale jeśli przypadkowo przedawkuje alkohol i jego powściągliwość spada, Scorpio spieszy się, aby skontaktować się z tą osobą i powiedzieć jej, co czuje w swoim sercu. W takich chwilach ludzie tego znaku są gotowi powiedzieć wiele bzdur, których później mogą żałować.

Strzelec

Jesteś nieco bardziej podstępny i przebiegły w swoim podejściu niż inne znaki zodiaku. Jeśli za kimś tęsknisz, znajdziesz sposób, aby przywrócić go do swojego życia. Możesz zaproponować mu pracę dla ciebie lub uprzejmie pomóc mu w jakimś aspekcie jego życia. Możliwe jest również pojawienie się na jego przyjęciu urodzinowym niespodziewanie, nawet bez zaproszenia.

Koziorożec

Jeśli Koziorożec mocno odczuwa nieobecność jakiejś osoby w swoim życiu, zrobi pierwszy krok, by z nią porozmawiać. Będzie też starał się nie mówić o swoich uczuciach, ale skupić rozmowę na emocjach drugiej osoby. Mogła zapytać go wprost, czy on też za nim tęskni. Mogła też zaprosić go jak najszybciej na rozmowę o starych, dobrych czasach.

READ
10 sekretów projektowania, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał jak okładka magazynu

Wodnik

Wodnik wyśle ​​osobie, za którą tęsknił, wiadomość z losowym tekstem, na przykład „Hej, właśnie przechodziłem obok restauracji, w której jedliśmy obiad kilka miesięcy temu”. Zrobi to zupełnie nieoczekiwanie, bardzo intymnie i indywidualnie. Ogólnie rzecz biorąc, druga osoba nie ma sposobu, aby nie pamiętać, co myśli o nim Wodnik. Osoby spod tego znaku są prostolinijne i wiedzą, jak czerpać korzyści z emocji innych ludzi.

Ryby

Ryby zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ożywić stare wspomnienia o osobie, której nieobecność je dręczy. Sprawią, że ta osoba przypomni sobie niektóre niezwykle emocjonalne, szczęśliwe i sentymentalne chwile, które dzielił z Rybami, aby opłakiwać swoją przeszłość. Mogą to zrobić osobiście lub wysłać mu wiadomość. Ich pomysłem będzie skłonienie drugiej osoby do zrobienia kroku w ich stronę.

Subskrybuj Grodno 24 o godz Wiadomości Zen i na naszym kanale Zen

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: