Jak i z czym nosić ciemnoniebieski w swojej szafie: 16 pomysłów na idealny wygląd

Każda kobieta tworzy własne, indywidualne obrazy, opierając się na swoim ulubionym kolorze. Aby wyglądać stylowo i luksusowo, trzeba mieć wiedzę, którą styliści chętnie się z nami dzielą.

W tym artykule dowiesz się, w co się ubrać z granatem i jak je prawidłowo łączyć.

W co się ubrać z granatową spódnicą

Granatowa spódnica ołówkowa jest idealna do stroju biznesowego. Dobierz do niej kilka bluzek i dopasowanych koszul. Unikaj jasnych nadruków, takich jak kropki, paski i kwieciste nadruki. Paleta kolorów białych, beżowych, żółtych i szmaragdowych będzie pasować do ciemnoniebieskiej spódnicy.

w co się ubrać z ciemnoniebieskim zdjęciem 15

Puszysta spódnica „słońce” można przypisać codziennemu stylowi. Dopasują się do niej jasne bluzki i bluzki. Szczególnie korzystne będzie połączenie ciemnoniebieskiego z białym, jasnożółtym i czarno-białym paskiem. Do takiej spódnicy nadaje się również beżowy lub jasnoróżowy sweter oversize.

w co się ubrać z ciemnoniebieskim zdjęciem 3

W co się ubrać z granatowymi spodniami

W dzisiejszych czasach spodnie są wszechstronną opcją na każdą okazję. W przypadku tego samego modelu możesz wybrać wiele opcji stylowej kombinacji. Unikaj brązowych, fioletowych i jasnozielonych odcieni.

Z obcisłymi spodniami każdy top będzie wyglądał nieporównywalnie. Ale jaśniejsze kolory nadają się do klasyki. Spodnie powinny korzystnie kontrastować z tłem bluzki, swetra i bluzki.

w co się ubrać z ciemnoniebieskim zdjęciem 7

Buty do takich spodni lepiej wybrać w kolorze białym, beżowym lub czarnym. Jeśli zdecydujesz się założyć buty w innym kolorze, nie zapomnij, że powinny one być łączone nie tylko z granatowymi spodniami, ale także z górą stroju.

w co się ubrać z ciemnoniebieskim zdjęciem 12

Jak nosić granatową kurtkę

Granatowa marynarka dobrze komponuje się z niebieskimi dżinsami i innymi dopasowanymi spodniami. To opcja na co dzień i na zakupy.

Na spotkanie biurowe i biznesowe załóż beżowe spodnie i białą bluzkę. Granatowy top podkreśli Twoje wyczucie stylu i dobrego smaku.

w co się ubrać z ciemnoniebieskim zdjęciem 6

Lepiej wybrać spódnicę do takiej kurtki według koloru lub o jeden lub dwa tony jaśniejsze. W żadnym wypadku nie łącz ciemnoniebieskiego z elektrycznym niebieskim. Połączenie granatowego topu z jasnoniebieskim dołem i białą bluzką wygląda zupełnie inaczej. Jasnoniebieska sukienka będzie idealną opcją na romantyczną randkę.

https://www.instagram.com/emmahill/ https://www.instagram.com/emmahill/ https://www.pinterest.ru/ https://www.instagram.com/emmahill/ https://www.instagram.com/emmahill/

Tworząc stylowe obrazy, nie zapomnij o połączeniu kolorów i istniejących paletach kolorów. Po ich opanowaniu pytanie na zawsze zniknie dla ciebie: z czym nosić niebieski kolor. Znajdź swoją osobistą paletę.

READ
9 ciekawych pomysłów, w co się ubrać w miętę za 40-50 lat
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: