Jak flirtują różne znaki zodiaku

Nie będzie się opierał! Jak flirtować z różnymi znakami zodiaku

Barany to energiczni ludzie, którzy uwielbiają od razu brać to, co im się należy. Nie pozwalają na to konwenanse społeczne – preludium jest konieczne. A wraz z nią przedstawiciele pierwszego znaku zodiaku mają czasem problemy. Oczywiście nie wszyscy. Ale to częsta przypadłość. Tak więc Baran może wyglądać na naiwnie lub niezręcznie, gdy próbuje flirtować. Wykazują taką gorliwość, że z jednej strony jest urocza, az drugiej zaskakuje wytrwałością. I choć przedstawiciele tego znaku zodiaku nie objawiają się jako mistrzowie flirtu, ich szczerość urzeka i urzeka, zmuszając przedmiot zalotów do odwzajemnienia.

Taurus to niespieszni ludzie, którzy podchodzą do każdego biznesu, dobrze to przemyśleli i dobrze zważyli. Ich działania są pełne godności, a naturalna powściągliwość nie pozwala na otwartą kokieterię. Nie oznacza to, że przedstawiciele drugiego znaku zodiaku w ogóle nie flirtują. Robią to – ale w ramach swojego rozumienia tego, co dopuszczalne. W rezultacie okazuje się to jakoś niewyraźnie i przelotnie: może był flirt, a może po prostu się wydawało. Tylko bardzo uważny obiekt zainteresowania Byka zauważy, że podejmuje kroki w jego kierunku. Gdy tylko przedstawiciel tego znaku zodiaku odczuje informację zwrotną, zacznie zwracać się do sądu ze zwiększonym zainteresowaniem. I wtedy jego oznaki uwagi stają się naprawdę zauważalne.

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają flirtować. Dla nich to nie tylko etap związku, ale także bardzo ekscytująca gra. Można śmiało powiedzieć, że wielu przedstawicieli trzeciego znaku zodiaku traktuje flirt lekko, nie myśląc, że ktoś może poważnie potraktować ich znaki uwagi. I dlaczego Bliźnięta miałyby pozwolić na taką myśl? Większość z nas zakłada, że ​​ludzie wokół nas myślą w tych samych kategoriach co my. Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku flirt jest niewinnym żartem. Dlaczego miałby znaczyć więcej dla kogoś innego? Prowadzi to często do nieporozumień na froncie miłosnym, gdy kilku wielbicieli, zafascynowanych osobą urodzoną pod konstelacją Bliźniąt, gotowych jest walczyć o serce obiektu ich adoracji, a on nie wie, że popadł w romantyczny trójkąt.

Większość nowotworów zastępuje flirt opieką. Dla nich jest to najlepszy sposób na zwrócenie uwagi, pokazanie, że jesteś zainteresowany osobą. Ale sympatię przedstawicieli trzeciego znaku zodiaku można czasem wyrazić w ostrzejszej, nawet intymnej formie. Warto zauważyć, że sam flirt nie zawiera romantycznego przesłania. Dlatego wiele osób otrzymuje oznaki uwagi od Raka, które następnie zastanawiają się, który z nich Rak lubi. A sekretem jest to, że nikt. O szczerym odczuciu świadczy nie flirt, ale opieka otrzymana od osoby urodzonej w gwiazdozbiorze Raka. Ale osiągnięcie takiego układu jest dość trudne, ponieważ nie jest to tylko akt. Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku takie działanie wymaga duchowego poświęcenia, dlatego zapewniają taki zaszczyt tylko wybranym.

READ
Poznaj świat bezprzewodowy z Apple AirPods

Leo jest jednym z mistrzów flirtu. Czuje się jak ryba w wodzie w romantycznych grach. Czasami dzieje się to automatycznie, tak że przedstawiciel czwartego znaku zodiaku nawet nie zauważa, że ​​podbił kogoś czarującym uśmiechem lub zbyt długo opierał się o dłoń zauroczonej nim osoby. Mając urok miłosny o takiej mocy, Leo nie stara się oszczędzać sił i chętnie wykorzystuje je do komunikowania się ze wszystkimi wokół siebie. Raz zachwyceni urokiem osoby urodzonej pod konstelacją Lwa, rozmówcy stają się jego fanami, regularnie otrzymującymi nowy emocjonalny pokarm. Śmiało można powiedzieć, że Lwa jest dużo, starczy dla każdego, nawet jeśli nie stawia sobie za zadanie skraść serca każdego przedstawiciela płci przeciwnej. Sekret jest prosty: Leo uwielbia popisywać się przed innymi. Jego starania przez wielu postrzegane są jako działania romantyczne, choć on sam nawet częściowo nie nadaje im takiego znaczenia.

Panna nie flirtuje w zwykłym tego słowa znaczeniu. W obliczu czyichś oznak uwagi woli ich nie dostrzegać, bawić się w niedostępność, uciekać i udawać, że jej to nie obchodzi. Może się wydawać, że osoba urodzona pod znakiem Panny boi się romantycznych związków. Oczywiście pomysł ten nie wziął się znikąd, ale nadal nie odzwierciedla rzeczywistości. Prędzej czy później przedstawiciele tego znaku zodiaku poddają się pod presją zalotów i zaczynają się odwzajemniać. I tutaj mamy już okazję obserwować, jak wygląda flirt od strony Panny. Z reguły są to próby zadowolenia, pomocy, korzyści. Ale przejawy flirtu u Panny są niezwykle rzadkie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Jak flirtują owce?

Dokładnie wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć. Dlatego potocznie nazywa się ich również „wybijającymi rywalami”. Zawsze przyjmują wyzwanie bez wahania. Baran zejdzie mu z drogi, dopóki nie zakocha się w osobie po uszy. Ale pamiętaj: podobnie jak większość dochodowych ofert, u Barana wszystko jest tymczasowe, ponieważ charyzmatyczni i asertywni przedstawiciele tego znaku zodiaku „wypalają się” bardzo szybko, jeśli ich wysiłki pozostaną bez odpowiedzi. Tylko nie próbuj wywierać na nich presji!

Baran nie lubi: Byka, Raka, Skorpiona
Przyciągany Baran: Baran, Waga, Koziorożec
Możliwy przyszły związek między Baranem a: Bliźniętami, Strzelcem, Wodnikiem

READ
Pary, które piją razem, są szczęśliwsze od innych

Byk (20 kwietnia – 20 maja). Jak byki flirtują?

Będąc romantykami, Taurus ma skłonność do otwartego okazywania uczuć iw tym jest bardzo asertywny. Za taką cechę możesz podziękować Wenus, która im patronuje. Byk jest spokojny i opanowany, ale tylko do czasu, gdy przeciwnik rzuci mu wyzwanie. A jeśli tak się stanie, przygotuj się na bezprecedensową walkę! Mają subtelne podejście do flirtowania ze swoją sympatią i są gotowi czekać na odpowiedni moment, aby zabrać się do pracy. Gdy tylko ich przeciwnik zostanie “zneutralizowany”, przygotuj się do zdecydowanej akcji.

Byk nie lubi: Bliźnięta, Lew, Strzelec
Byk przyciąga: Skorpiona, Barana, Pannę
Przyszły możliwy związek Byka z: Koziorożcem, Wagą, Rakiem

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca) Jak flirtują bliźniaki?

Przepis na flirt z Gemini jest dość oryginalny: 2 łyżki niespodzianki + 1.5 łyżki dowcipu + szczypta rozsądku. Wymieszaj to wszystko razem, dodaj trochę wina i masz naprawdę niezapomniany wieczór pełen poważnych rozmów i szczerego śmiechu. A od takiego wieczoru możesz spodziewać się najbardziej nieoczekiwanych rzeczy. Oczywiście Bliźnięta będą szukać swojego „bliźniaka”, testując zdolności intelektualne rozmówcy, aby ustalić, czy jest dla nich odpowiedni. Nie bój się, osoby urodzone pod tym znakiem uwielbiają testować zarówno stronę psychiczną, jak i fizyczną. Ale jak tylko zdasz ten test, zanurzysz się w świat przyjemności, niespodzianek i przyjemności fizycznych. Pamiętaj tylko, że czasami Bliźnięta mogą być bardzo zimne ze swoją bratnią duszą.

Bliźnięta nie lubią: Ryb, Byka, Raka
Przyciąganie Bliźniąt: Lew, Panna, Skorpion
Możliwy przyszły związek Bliźniąt z: Wodnikiem, Wagą, Baranem

Rak (21 czerwca – 22 lipca). Jak flirtują kraby?

Dla tych, którzy nie wiedzą, słynny ragtime Scotta Joplina „The Entertainer” składał się z „skorupiaków”. Podobnie jak sam Frank Sinatra, Raki chcą robić wszystko po swojemu. Są prostolinijni i w zalotach nie obywają się bez pochlebstw i czarującego uśmiechu, jeśli są pewni, że temat ich sympatii również wykazuje zainteresowanie nimi. Nowotwory są zawsze gotowe do walki o potencjalną miłość z rywalami. Z natury rak jest osobą dość dociekliwą, co może drażnić przedstawicieli innych znaków zodiaku.

READ
9 korzyści zdrowotnych kawy, które zostały potwierdzone naukowo

Rak nie lubi: Bliźnięta, Strzelec, Wodnik
Rak przyciąga: Lew, Ryby, Koziorożec
Możliwy przyszły związek między Rakiem a: Bykiem, Panną, Rybami

Lew (23 lipca – 22 sierpnia). Jak lwy flirtują?

Możesz napisać całą książkę o tym znaku zodiaku, ale nie wystarczy powiedzieć absolutnie wszystkiego o Lwie. Celowo grają na dużą skalę. Mają zalety, których nie mają inne konstelacje, i nie zrobią niczego na próżno. Lwy mają tak silny wpływ na ludzi, że wśród nich prawie nie ma nikogo, kto chciałby z lwem rywalizować. Te osobowości są groźnie silne i samolubne, nie mówiąc już o godnej podziwu łatwości, z jaką komunikują się ze swoimi fanami. Są aktywni, asertywni i pełni pasji, próbując zdobyć twoją sympatię. Lwy nie zostawiają rzeczy niedokończonych, wolą pełny posiłek niż lekką przekąskę i coś długiego i znaczącego. Z tego powodu osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do przekładania ulotnych zainteresowań na kategorię długotrwałych związków.

Lew nie lubi: ryb, byków, koziorożców
Lew przyciąga: raka, pannę, skorpiona
W przyszłości możliwe są relacje między Lwem a: Bliźniętami, Wagą, Baranem.

Panna (23 sierpnia – 22 września). Jak dziewczyna flirtuje?

Z czym jeszcze może flirtować Panna, jeśli nie nieśmiała i tajemnicza? Dev kieruje się Wenus, co wyraża się w nawiązywaniu skutecznej więzi z partnerem, głównie niewerbalnej. Te osobowości są bardzo wytrwałe, ale nie w takim stopniu, jak ich odpowiedniki w Byku. Zgodnie ze swoją niewinną naturą Panny dosłownie promieniują seksualnością i są bardzo inteligentne, dlatego dobierają sobie partnera. Ci, którzy mają to szczęście, że zostali wybrani przez Dziewicę, mają dostęp do pewnego „świętego kręgu”, ponieważ wybór Dziewicy jest mądry i zawsze wypływa z czystego serca. Przedstawiciele tej konstelacji rzadko zgadzają się na krótkotrwałe związki.

Panna nie lubi: Wagi, Strzelca, Barana.
Przyciągaj Pannę: Wodnik, Bliźnięta, Skorpion
W przyszłości możliwe są relacje między Panną a: Bykiem, Rakiem, Panną, Koziorożcem

Waga (23 września – 22 października). Jak Libras flirtuje?

Waga rozważy zalety i wady relacji z osobą, a wybór zostanie dokonany na podstawie tego, która z wag będzie przeważać. Wyraża to całą istotę analitycznego sposobu myślenia osób urodzonych pod tym znakiem. Po podjęciu pozytywnej decyzji Waga staje się atrakcyjna, spontaniczna i doceniająca. Jeśli dana osoba wydaje im się interesująca, ich zaloty będą pełne pasji. Ale jednocześnie Libra również lubi grę w czekanie. Są bardzo elokwentnymi ludźmi i odpowiednio się komunikują. Ich miłość do czatowania sprawia, że ​​Libras łatwo opowiada o swojej przeszłości, teraźniejszości i planach na przyszłość. Waga to znak Powietrza, a to bardzo namiętni ludzie.

READ
Odnosząca sukcesy modelka straciła nogę przez zwykły tampon, a teraz mogła stracić drugą

Waga Nie lubi: Raka, Panny, Koziorożca
Waga Przyciąga: Byk, Waga, Baran
Możliwy przyszły związek między Wagą a: Bliźniętami, Lwem, Wodnikiem

Skorpion (23 października – 21 listopada). Jak flirtują skorpiony?

Z tymi ludźmi możesz sprawdzić swoją wolę. Skorpiony to połączenie siły, tajemniczości i zalotności. Są bardzo seksowne i nawet nie próbują tego ukrywać, a wszystkie ich taktyki flirtowania są na tym oparte. Osoby urodzone w tej konstelacji są bardzo emocjonalne. Relacje ze Scorpio odurzają jak narkotyk, sprawiając, że „ofiara” chce coraz więcej, a Scorpio nie musi dwukrotnie prosić o coś. Nawiasem mówiąc, piosenka Groove Coverage zatytułowana „Poison” została napisana specjalnie dla Scorpions. Mówi, że sam agent 007 James Bond również urodził się pod tym znakiem. Więc co sprawia, że ​​wszystkie Skorpiony są tak atrakcyjne? Ich sposób komunikacji? Nie. Język ciała? Nie znowu. Wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć, burząc wszelkie przeszkody na swojej drodze, aż do osiągnięcia celu, chociaż mogą nie mieć planu działania, aby go osiągnąć.

Skorpion nie lubi: Bliźniąt, Lwa, Wagi
Skorpiony przyciągają: Byk, Strzelec, Baran
W przyszłości możliwe są relacje między Skorpionem a: Rybami, Rakami, Koziorożcami

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia). Jak flirtują centaury?

Myślisz, że w stylu Gangam? Prawie! Ci chłopcy i dziewczęta żyją według dwóch prostych zasad: beztroski i nonszalancji. Uwielbiają spontaniczność i uwielbiają być duszą firmy, jednocześnie odwołując się do filozoficznego typu osobowości. W cudowny sposób łączą dzień i noc, Yin i Yang, miękkość i chamstwo. Strzelcy mogą czasem wydawać się zdystansowani i odlegli, ale to tylko mała szczelina w ich zbroi życiowej. Osoby urodzone pod tym znakiem mają skłonność do bezpośredniego flirtu (esencja rewolwerowca) i bardzo lubią przygody (esencja konia). Boisz się, że Twój dach zostanie zdmuchnięty? Cóż, nie masz wyboru, taka jest natura Strzelca, którym kieruje sam Jowisz.

Strzelec nie lubi: raka, panny, ryb
Strzelec przyciąga: Strzelec, Skorpion
Możliwy przyszły związek między Strzelcem a: Wagą, Bliźniętami, Lwem

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia). Jak flirtują Koziorożce?

To jeden ze znaków Ziemi. Są szczerzy, niepoważni i pewni siebie. Koziorożce flirtują wyłącznie z inteligentnymi ludźmi, dlatego jeśli Koziorożec do ciebie przemówił, potraktuj to jako komplement. Jaki jest ich sekret? Przyjrzyj się uważnie ich mowie ciała. Czasami Koziorożce są dla siebie niebezpieczne, przyciągając niewłaściwych ludzi swoim tajemniczym zachowaniem. Z reguły wszystkie ich rozmowy koncentrują się wokół domu, środowiska społecznego i światowych osiągnięć.

READ
10 fatalnych błędów na pierwszej randce, po których mężczyzna już nie zadzwoni

Koziorożec nie lubi: Bliźnięta, Lew, Strzelec
Koziorożec Przyciąga: Baran, Rak, Waga
Możliwy przyszły związek między Koziorożcem a: Bykiem, Skorpionem, Panną

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego). Jak flirtują nosiciele wody?

Flirt z tych osobowości płynie jak woda. Są dowcipnymi intelektualistami i dość towarzyskimi ludźmi. Wodniki wyróżniają się w tłumie i nie ukrywają przed nikim swojej obecności. Aby przyciągnąć „ofiarę”, Wodnicy używają mowy ciała i są dość poważni w swoich intencjach. Są to bardzo uczciwi ludzie i pomimo swojej zmienności nie oszukają nikogo, aby zachować swoją reputację.

Wodnik nie lubi: Byka, Raka, Panny
Wodnik przyciąga: Skorpiona, Ryby, Lwa
Możliwy przyszły związek między Wodnikiem a: Bliźniętami, Wagą, Strzelcem

Ryby (19 lutego – 20 marca). Jak flirtują ryby?

Czy ludzie urodzeni pod znakiem Ryb są naprawdę tak atrakcyjni? Tak, i chodzi o ich tajemniczość i emocjonalność. Ale są bardzo nieśmiałe i potrzebują trochę czasu, aby otworzyć się na partnera. A gdy tylko Ryby się na to zdecyduje, otworzy się przed Tobą nowy wymiar rzeczywistości, bawiąc się niesamowitymi kolorami. Rainbow to tylko kropla w morzu w porównaniu do tego, co kryje się w sercu Ryb. Te osoby są inteligentne i opiekuńcze, a świat, który zobaczysz oczami Ryb, jest po prostu nie do opisania. Ryby mogą bez wysiłku znaleźć bratnią duszę, po prostu podążając za swoimi instynktami. A jeśli się nim staniesz, po prostu ciesz się niekończącą się podróżą!

Ryby Nie lubi: Lwa, Panny, Bliźniąt
Ryby przyciągają: Wodnik, Byk, Waga
Możliwy przyszły związek między Rybami a: Rakiem, Skorpionem, Koziorożcem

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: