Jak dbają o siebie znaki zodiaku?

Długa kąpiel perełkowa, kojąca maseczka na twarz, kryształowa sesja uzdrawiania: każdy rytuał samopielęgnacyjny jest ważną częścią życia, która ma pozytywny wpływ na zdrowie. Dbanie o kondycję psychiczną i fizyczną jest niezbędne do wygodnego toku życia i stabilnej konfrontacji z problemami, które towarzyszą nam od zawsze.

Czy kiedykolwiek próbowałeś wybrać rytuały regenerujące zgodnie ze swoim znakiem zodiaku? Astrolog Lisa Stardust twierdzi, że dzięki temu rytuały są bardziej efektywne, a samoopieka odbywa się na głębszym poziomie.

Oto jak każdy znak zodiaku powinien o siebie zadbać.

Nawet najlepsi z nas czasami potrzebują wskazówek. Nie możesz być numerem jeden bez odpowiedniego nastroju przed rozpoczęciem pracy, pójściem na randkę, rozmową kwalifikacyjną lub zrobieniem czegoś bardzo ważnego dla ciebie. Dlatego musisz wyrobić w sobie nawyk patrzenia na siebie każdego ranka w lustro i wypowiadania afirmacji – intencji, które chcesz sprowadzić na ten świat. Mogą to być uczucia (silne i niezbyt silne), których doświadczasz i które czynią cię silniejszym. Możesz wybrać marzenie, które chcesz spełnić. W tym przypadku wiara w siebie jest celem, który chcesz osiągnąć.

Przedstawiciele tego znaku muszą się rozpieszczać! Jako najbardziej pobłażliwy znak zodiaku, znajdziesz pocieszenie w dodaniu odrobiny uroku do swojej rutyny kosmetycznej. Robiąc sobie manicure lub eksperymentując z makijażem będziesz miała okazję docenić swoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno. Wyglądanie dobrze dla siebie to forma uwielbienia siebie, która pomaga poprawić swój wizerunek. Zrób kilka selfie tylko dla siebie, aby zobaczyć, jaka jesteś piękna i atrakcyjna. To zwiększy Twoją pewność siebie.

Aby uniknąć jednej negatywnej tendencji [do plotkowania], Bliźnięta potrzebują jakościowego odwrócenia uwagi. Oznacza to tylko jedno: weź romans, imponujący thriller polityczny lub zbiór poezji i zanurz się w grze słów. Twój intelektualny umysł połączy się z historią i zatraci się w fabułach i nieoczekiwanych zwrotach akcji. Będziesz tak pochłonięty czytaniem, że będziesz chciał trzymać się z daleka od kontrowersyjnych wydarzeń w prawdziwym życiu. Rytuał ten pozwoli też jeszcze lepiej rozwinąć wyobraźnię, dając możliwość głębszego poznania bohaterów dzieł i ich losów.

Kąpiel terapeutyczna pomoże Ci uporać się z problemami. Dodaj trochę soli, aby oczyścić swoją aurę, kryształy, aby zrównoważyć energię i płatki róż, aby wywołać uczucie miłości do siebie. Najlepszą porą na taką kąpiel jest pełnia księżyca. Pozwoli ci to zwiększyć wibracje księżyca i znaleźć pokój ze wszechświatem. Możesz nawet ładować wodę i kryształy podczas pełni księżyca, aby uzyskać maksymalną wydajność. Po 25 minutach w wodzie blues i napięcie znikną. Wydajesz się odradzać.

READ
Top 6 najbardziej niewiernych kobiet według znaku zodiaku

Dla najbardziej kreatywnego ze znaków aktywność artystyczna będzie najlepszą formą dbania o siebie. Spróbuj tie-dye, tworzenia biżuterii, garncarstwa, malarstwa, kolażu i martwej natury. Stworzenie czegoś pięknego i przyjemnego pomoże Ci pozbyć się wszelkich rozczarowań i przykrości, uwolni Cię od stresu emocjonalnego. Za każdym razem, gdy spojrzysz na swoje dzieło, będziesz się uśmiechać, wiedząc, że włożyłeś w nie swoją duszę i serce. Ponadto będziesz mógł zaprezentować swoje talenty i otrzymać pochwały za swoje kreatywne prezenty.

Osoby z tym znakiem mają skłonność do nadmiernego myślenia, co może prowadzić do zbytniego zagłębiania się w myśli i poczucia niepokoju. Ważne jest, aby móc wypuścić wszystko, wyrazić lub krzyczeć o niepokoju, jeśli o to chodzi. Śpiewanie ulubionej piosenki leczy Deva, otwierając czakrę głosu i pozwalając, by prawda wyszła na jaw. Pozwoli ci to podążać w kierunku swoich intencji, zmniejszyć stres i pewnie realizować swoje marzenia oraz żyć najlepszym życiem bez zbytniego zmartwienia. Wyraź swoje emocje, aby odnaleźć swoją wewnętrzną melodię.

Kochasz życie, ale czasami dobre chwile dnia codziennego uważasz za coś oczywistego. To jeden z powodów, dla których musisz zaznaczyć wspaniałe i niesamowite chwile w swoim dzienniku wdzięczności. Będziesz więc wdzięczny za wszystko, co masz i za wszystko, co stanie ci na drodze. Liczenie pięknych chwil sprawi, że poczujesz się szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej. Czasami debriefing wystarczy, aby naładować psychikę, wzmocnić pozytywność i zwiększyć pewność siebie.

Skorpion, będąc bardzo intuicyjnym i wrażliwym znakiem, często wyraźnie odczuwa energię innych. Jedynym sposobem na zwalczenie tego jest oczyszczenie środowiska palo santo, szałwią lub innymi ziołami (takimi jak melisa, kadzidło, rozmaryn i mirra). Uwolni Cię od negatywnych emocji w domu i Twojej przestrzeni. Przestrzeganie podstawowych zasad higieny duchowej nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także zmieni sposób, w jaki odnosisz się do innych ludzi. Bez wahania będziesz mógł polegać na swoich wewnętrznych uczuciach i szybko podejmować najlepsze decyzje.

Największe napięcie odczuwasz w biodrach, więc musisz uwolnić się od zatorów poprzez taniec. Taniec brzucha jest szczególnie korzystny, ponieważ aktywuje i stymuluje ogniska czakry sakralnej. Jej otwarcie (czakra znajduje się na wysokości bioder w dolnej części pleców i brzucha) pomoże uwolnić emocjonalny przepływ, zmysłowość i kreatywność. Pod koniec praktyki tanecznej będziesz bardziej zrównoważony we wszystkich obszarach swojego życia.

Jesteś pracoholikiem, co oznacza, że ​​nigdy nie robisz sobie przerwy w pracy. Problem polega na tym, że nigdy nie masz czasu na nadrobienie zaległości w spaniu, życiu i spotkaniach towarzyskich z przyjaciółmi, ponieważ zawsze masz mnóstwo rzeczy do zrobienia, które cię śledzą. Daj sobie dzień wolny od pracy. Nie bój się odkładać rano budzika i spać dłużej. Wypij filiżankę kawy podczas czytania gazety. W wolny dzień poświęć się relaksowi, który wyciszy i zregeneruje siły.

READ
Jak zmusić mężczyznę do myślenia o kobiecie

Wodniku, tchnij nowe życie w swój świat, wykonując jogę. Poświęcenie czasu na rozciągnięcie mięśni na macie przyniesie korzyści Twojemu umysłowi, ciału, sercu i duchowi. Jako jeden z najbardziej świadomych znaków, używasz pozycji psa skierowanego w dół lub pozycji dziecka, aby ponownie połączyć się ze sobą na głębszym poziomie. Joga pozwoli ci poszerzyć granice twojego umysłu, dzięki czemu możesz skupić się na chwili obecnej bez rozpraszania uwagi. Pomyśl o jodze jako o darze, który nadal dajesz swojej duszy i umysłowi.

Podążaj za wieczornym rytuałem, aby przygotować się na spokojny sen. Zacznij od umieszczenia kryształu ametystu przy łóżku, aby odegnać złe sny, a następnie umieść trochę lawendy w poszewce na poduszkę, aby uzyskać kojący zapach. Na koniec wyłącz wszystkie gadżety elektroniczne co najmniej 30 minut przed snem. Przespana noc doładuje Twoje ciało i doda Ci energii na kolejny dzień.

Święta noworoczne dobiegają końca i nadszedł czas, aby określić swoje priorytety, które pomogą Ci czuć się komfortowo nie tylko fizycznie, ale także psychicznie w nadchodzącym roku. Zacznij od kilku porad od Gear Hungry Medical Practitioner, Gemmy Hampson. Doradzi najlepsze metody samoopieki dla każdego znaku zodiaku.

Gemma uważa, że ​​Baran to urodzony przywódca, który przywiązuje dużą wagę do swojej kariery i działa zdecydowanie, rozwiązując każde stojące przed nim zadanie. Nie toleruje zamieszania i uwielbia, aby wszystkie obowiązki były wykonywane rzetelnie i terminowo.

Baran jest krytyczny wobec siebie i musi być uważany za „numer jeden” przez otaczających go ludzi. To wyczerpujące, więc Gemma zachęca Barana, aby pamiętał o możliwości wypalenia. W nadchodzącym roku będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Z tego powodu nie wolno nam zapominać, że potrzebujesz odpoczynku i dbania o siebie. Na początku roku przeanalizuj swój e-mail. Spędź wieczór anulując subskrypcję, usuwając i tworząc foldery, aby uporządkować swoje wiadomości. W przyszłości uchroni Cię to przed codziennym stresem. Gemma jest pewna, że ​​otrzymasz natychmiastowe nagrody, co jest bardzo ważne dla Barana.

W astrologii znak ten charakteryzuje się jako niesamowicie uparty i bardzo pewny siebie. Gemma zauważa, że ​​kiedy ludzie urodzeni pod tym znakiem mają cel, idą w jego kierunku bez rozpraszania się drobiazgami.

READ
Odnosząca sukcesy modelka straciła nogę przez zwykły tampon, a teraz mogła stracić drugą

Ze znacznie większą determinacją niż większość znaków, Byk potrzebuje stabilności i jasnej rutyny. Zawsze mają wolę osiągnięcia celu. Byk potrzebuje spokoju, domowego komfortu oraz możliwości relaksu i odprężenia się w spokojnym otoczeniu. Często te osoby są określane jako leniwe i pozbawione motywacji, ale to tylko na pierwszy rzut oka.

Byk może stanąć w obronie siebie, a nawet być agresywny. Gemma uważa, że ​​medytacja w otoczeniu zapachowych świec jest idealna dla Byka. Częste stosowanie tej praktyki pomoże zredukować stres poprzez hamowanie produkcji kortyzolu. Ponadto medytacja może pomóc Taurusowi zwiększyć poziom samoświadomości, ponieważ pozwala mu docenić otoczenie. Ponieważ Byk jest ważny i miarowy, Gemma radzi jednocześnie ćwiczyć medytację.

Bliźnięta

Towarzyskie, wychodzące Bliźnięta uwielbiają spotykać się i wchodzić w interakcje z różnymi ludźmi. Gemma poleca im treningi HIIT (HIIT). Jest to trening interwałowy o wysokiej intensywności. Opiera się na naprzemiennych krótkich intensywnych fazach treningu z mniej dotkliwymi okresami regeneracji aktywności fizycznej.

Częsta zmiana ćwiczeń podczas treningu pozwoli Gemini skupić się i zapewnić, że żadne dwa treningi nie będą takie same. Ta praktyka zwiększa produkcję kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), który kontroluje przekazywanie wiadomości chemicznych do mózgu. Jej niski poziom wywołuje uczucie niepokoju i zły nastrój. Kiedy energia zostaje spalona, ​​gwarantowany jest równy i spokojny nastrój, co jest bardzo ważne dla Gemini.

Rak ma głębię emocjonalną, której nie ma żaden inny znak zodiaku. Gemma uważa, że ​​osoby urodzone pod tym znakiem mają silne instynkty emocjonalne, często polegają na intuicji, a ludzie z ich otoczenia często zwracają się do nich o radę. Są to raczej zamknięte osoby, którym trudno jest otworzyć się na innych.

Często są to osoby, które lubią spędzać czas w domu, w swoim „bezpiecznym” środowisku. Często analizują możliwe wyniki przed podjęciem decyzji. Rak jest rządzony przez Księżyc, który reprezentuje troskę o siebie. Przedstawiciele znaku są świadomi wagi tego i spędzają dużo czasu na studiowaniu praktyk, które pozytywnie wpływają na ich samopoczucie.

Gemma Hampson wyjaśnia, że ​​rak w naturalny sposób przyciąga wodę. Dobrze czuje się na plaży, pływając w morzu lub w innym akwenie. Jeśli nie ma możliwości zwiedzania morza, może je zastąpić kąpiel z ciepłą wodą. Podniesie temperaturę ciała i rozluźni mięśnie. W ten sposób następuje natychmiastowe odprężenie, a rak pozbywa się niepokoju i stresu.

READ
Jakie zwierzęta są wysyłane „z góry” i co mówi takie spotkanie

Jasny i dumny Leo nigdy nie wątpi w swoje zdanie i nie boi się „kołysać łodzią”. Leo jest lojalny i uwielbia otrzymywać komplementy. Z całą pewnością ten znak stara się zwrócić na siebie uwagę i, co prawda, mu się to udaje.

Jak wiecie, to Leos urządzają najlepsze imprezy i dają najlepsze prezenty, bo to oni są najbardziej troskliwi. Dążąc do perfekcji, Leos musi stosować metody dbania o siebie, które pozwolą mu pokazać swoje talenty i zebrać pochwały.

Virgos są perfekcjonistami, więc często charakteryzują się ostrym samokrytycyzmem. Są to osobowości twórcze, filozofowie i marzyciele. Są artystyczni i często używają tego jako sposobu wyrażania swoich najskrytszych myśli. Aby czuć się komfortowo emocjonalnie

Wystarczy, aby dziewice siedziały w spokojnej atmosferze i wykonywały swoje ulubione hobby: robótki ręczne, rysowanie. Gemma wierzy, że uważność pomaga Pannie uporządkować myśli i uczucia.

Wagi rozwijają się w związkach, cenią komunikację i są lubiane przez ludzi. Ale krewni mogą być nimi rozczarowani, ponieważ Waga stara się uszczęśliwić wszystkich, w tym nieznanych ludzi.

Gemma mówi, że Waga nie jest zbyt zdecydowana w podejmowaniu decyzji. Dla nich praca z kryształami może być idealną praktyką samoopieki. Krótkoterminowe praktyki są najbardziej odpowiednie dla Wagi, ponieważ doceniają piękno rzeczy materialnych.

Praca z kryształami to niesamowita praktyka. Waga nie będzie w nim osamotniona, bo pasjonują się nią Adele, Victoria Beckham i Kylie Jenner, którym minerały dodają siły i pozytywnej energii. Klasę kryształu można ćwiczyć przez 30 sekund lub kilka godzin. Jest to idealne dla estetyki Libra.

Skorpion

Nie mogą łatwo pozwolić innym uzyskać dostępu do swoich najskrytszych myśli lub pragnień, ale kiedy kochają, robią to całym sercem. Gdy tylko Scorpio wyznaczy sobie cel, nic go nie powstrzyma. Ten znak jest w stanie dość łatwo wybaczyć ludziom, ale nigdy nie zapominają obelg. Ludzie z otoczenia są zaskoczeni sukcesem Skorpionów, ponieważ często trzymają swoje sposoby na osiągnięcie celu w tajemnicy.

Stan emocjonalny tego znaku przywraca komunikację z naturą, czy to spacer, czy praca w ogrodzie. W naturze Scorpio czuje się jak w domu: czas spędzony na świeżym powietrzu przyczynia się do dobrego samopoczucia, zwiększa samoocenę i poziom produkcji serotoniny.

Strzelec

Rozmowa z pełnym energii i chęci do zabawy Strzelcem zawsze gwarantuje dobrą zabawę. Mimo beztroskiej natury nie boją się być szczerzy. Strzelcy wolą żyć w idealnym świecie niż w prawdziwym świecie. Może nie spełniają wszystkich swoich marzeń, ale nigdy z nich nie rezygnują.

READ
Jakie kobiety przyciągają mężczyzn

Strzelec wie, jak znaleźć wyjście z trudnych sytuacji i cieszyć się nim. Skoncentruj się na swoich marzeniach, sporządzając ich listę na papierze. Pomoże Ci to zoptymalizować swoją wizję i zrozumieć, co naprawdę jest dla Ciebie ważne. Ponadto może zwiększyć poziom energii i motywację, zwiększając produktywność.

Koziorożec

Gemma jest przekonana, że ​​Koziorożec jest synonimem pracoholika. To osoby bardzo niezależne, samowystarczalne i ambitne. Koziorożce widzą negatywy przed pozytywami, ale ta cecha sprawia, że ​​są realistami, ponieważ rzadko są zaskoczeni najbardziej nieprawdopodobnymi wydarzeniami.

Koziorożce są bardzo zdyscyplinowane. Ich umysł pracuje z niesamowitą szybkością: po wykonaniu jednego zadania już myślą o następnym. Koziorożce są zawsze skupione na sukcesie. Dość często szybko wspinają się po szczeblach kariery i osiągają wielkie wyżyny. Pomimo tego, że osiąganie sukcesów jest dla Koziorożca normą, nigdy nie będzie o tym krzyczał ani chwalił się swoimi sukcesami.

Trzeba przyznać, że pracoholicy są podatni na wypalenie. Gemma zaleca, aby Koziorożce stale uczyły się nowych rzeczy. Praktyki samopomocy, które nigdy się nie kończą i zachęcają do znalezienia czegoś nowego, są w zasadzie stworzone dla Koziorożców. Dla nich joga może być świetnym rozwiązaniem.

Wodnik

Ten znak jest kreatywny. Gemma uważa, że ​​to urodzeni ekscentrycy, wyróżniający się dbałością o szczegóły i uporem. Wodnicy to świetni gracze zespołowi, którzy nie boją się zmian i dążą do uczynienia świata lepszym miejscem.

Analityczny sposób myślenia pozwala im łatwo znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Jednak Wodnik może potrzebować czasu, aby inni mu zaufali, ponieważ często jest postrzegany jako osoba zimna. Wodnik nigdy nie podejmie spontanicznej decyzji i zamiast tego woli dokonać przemyślanego wyboru.

Kup konsolę do gier lub wymyśl własną zagadkę. Gemma mówi, że Wodnik skorzysta z praktyki pielęgnacji, która jest ciągłą grą. To jest idealne dla Wodnika, który chce trochę odpocząć. Taka rozrywka będzie okazją do wykazania się kreatywnością.

Są to ludzie emocjonalni, którzy mogą łatwo wychwycić uczucia innych, czując ich emocjonalne wibracje. Uważa się, że z natury Ryby są obdarzone zdolnościami psychicznymi i często robią rzeczy w oparciu o swoją intuicję.

„Najbardziej satysfakcjonującą praktyką dla Ryb może być prowadzenie pamiętnika” – mówi Gemma. Manifestacja to druga natura tego znaku. Dziennik przemawia do lewej części mózgu, pomagając odblokować prawo do tworzenia i odczuwania.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: