Jak czas i chirurgia plastyczna zmieniły celebrytów

Wiele gwiazd radykalnie zmieniło swoje życie dzięki chirurgii plastycznej: dla niektórych interwencje chirurgiczne podniosły poczucie własnej wartości i pozytywnie wpłynęły na ich karierę, a dla niektórych chirurdzy bezpowrotnie zrujnowali ich wygląd. Zebraliśmy tylko najbardziej sensacyjne i rezonansowe operacje celebrytów.

Nie rozpoznałbyś wielu celebrytów z ich zdjęć z dzieciństwa – i nie chodzi tylko o zmiany związane z wiekiem. Często gwiazdy przed i po operacji plastycznej zmieniają się radykalnie. Jak myślisz, która z gwiazd z naszego wyboru skorzystała na tej zmianie?

Chirurgia plastyczna gwiazd: zdjęcia przed i po

1.Angelina Jolie

Kto wie, jak rozwinęłaby się kariera aktorska Angeliny Jolie, gdyby piękno nie zwróciło się do chirurga. Bez wątpienia Angie zawsze była atrakcyjną dziewczyną, ale operacja nosa i korekta kości policzkowych wyniosły ją na piedestał. Dzięki dobrym lekarzom! A Angelina jest przykładem tego, jak chirurgia plastyczna celebrytów pomaga im w karierze.

2. Donatella Versace

Donatella Versace to jedna z najsłynniejszych ofiar chirurgii plastycznej. Zwykle gwiazdy przed i po operacji plastycznej przynajmniej wyglądają jak one same, ale celebrytka zamieniła twarz w maskę, a jej usta z roku na rok wydają się coraz większe. Dlaczego taka jesteś, Donatello?

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli namiętny romans na planie „Pana i pani Smith”. Pitt znalazł się w delikatnej sytuacji – w domu czekała na niego jego żona Jennifer Aniston. Zdrada na planie doprowadziła do rozpadu ich pięcioletniego małżeństwa.

3. Megan Fox

Megan Fox jest jedną z tych piękności, które same się stworzyły. Ładny wygląd, który Megan odziedziczyła po naturze, został dość poprawiony przez operacje plastyczne – kości policzkowe, usta, kształt nosa. Wszystko to pozwoliło aktorce stworzyć wygląd swoich marzeń. Praca była kolosalna, ale wszystko wygląda bardzo naturalnie – chirurgia plastyczna gwiazdy jest tak dobra. Zdjęcie Megan teraz możesz tylko podziwiać.

4. Mickeya Rourke’a

Wręcz przeciwnie, Mickey Rourke z przystojnego, a nawet seksownego mężczyzny stał się parodią samego siebie. A czasem Chuck Norris. Jednym słowem, wygląd Mickeya zmienia się tak często za pomocą chirurgii plastycznej, że nie zawsze łatwo jest śledzić jego przemiany. Można przypuszczać, że chirurgia plastyczna męskich gwiazd nie jest już rzadkością, częściowo za sprawą Mickeya Rourke’a – był jednym z pionierów. Chociaż sam Mickey żałuje interwencji, wierzy, że stracił swoją indywidualność.

READ
Makijaż - i na próżno: Olga Buzova i inne gwiazdy, które postarzają makijaż

5. Wiktoria Beckham

Victoria Beckham zawsze była bardzo krytyczna wobec swojego wyglądu, ale jej zadarty nos wydawał się być największym problemem gwiazdy. Ale na szczęście dziś takie problemy można łatwo rozwiązać: plastyka nosa i nie ma już kompleksów. Victoria Beckham jest regularną uczestniczką rankingu “Chirurgia plastyczna gwiazd – przed i po”, zdjęcia gwiazd dowodzą, że praca została wykonana delikatnie i wspaniale ozdobiła dziewczynę.

6. Demi Moore

Dzięki chirurgii plastycznej Demi Moore bardzo się zmieniła w sobie – nos, podbródek, usta i klatkę piersiową. Tak, tak i nigdy byśmy nie myśleli, bo wszystko wygląda tak na biżuterię. Gwiazdy, które przeszły operację plastyczną, nie zawsze to reklamują, ale Demi się nie martwi – efekt jej się podoba, a dziwne ujęcia uzasadnia nieudaną pracą wizażystów.

7. Kim Kardashian

Kim Kardashian też nie jest daleko w tyle. Korekcja nosa i powiększanie piersi wydają się dziecinnie proste w porównaniu z faktem, że Kim powiększyła swoje pośladki do niespotykanych rozmiarów. Gwiazdy, które przeszły operację plastyczną, często ukrywają tę informację, ale nie Kim: plastikowy „piąty punkt” zmienił ją ze słynnej dziewczyny w super-mega-popularną gwiazdę. I, co niezwykłe, fotografowie strzelają do jej tyłka tak często, jak jej twarz! Zastanawiam się, czy Kim jest pochlebiona?

8. Nicole Kidman

Niech gwiazda będzie przebiegła i zaprzeczy faktowi operacji plastycznej, zobaczymy, jak zmieniła się twarz Nicole Kidman w ostatnich latach. Aktorka już dawno pożegnała się z wyrazem twarzy na żywo – i oczywiście nie chodzi o plastik, ale w kosmetologii – gwiazda nieustannie wstrzykuje botoks, który może również zmienić wygląd nie gorzej niż skalpel. Operacje plastyczne celebrytów przynoszą różne rezultaty, ale w przypadku Nicole wszystko potoczyło się całkiem dobrze.

9. Pamela Anderson

Pamela Anderson nie byłaby Pamelą Anderson bez licznych powiększenia piersi. Początkowo aktorka ekscytowała umysły fanów swoimi wybitnymi formami w serialu Słoneczny Patrol, a potem fani po prostu śledzili zmiany: zmniejszyła piersi, powiększyła piersi, zmniejszyła, powiększyła. Takie jest błędne koło. Nawiasem mówiąc, wydaje nam się, że rosyjskie gwiazdy po operacji plastycznej marzyły o powtórzeniu sukcesu Pam u szczytu jej popularności: tylko leniwi nie zwiększyli jej biustu.

READ
Elena Temnikova mówiła o produktach do maskowania trądziku

10 Melanie Griffith

W życiu Melanie Griffith wszystkie jej „hobby” posuwają się do skrajności. Tak było z alkoholem, tak było z chirurgią plastyczną. Wszyscy wiedzą, do czego to doprowadziło: twarz Melanie od wielu lat prowadzi w rankingach z nagłówkami takimi jak „Najbardziej nieudana operacja plastyczna celebrytów: przed i po”.

11. Blake Żywy

Ale Blake Lively jest świetny. Korekcja nosa, powiek i korekcja podbródka uczyniły z niej prawdziwą hollywoodzką divę. Na szczęście Blake miał siłę woli, by się zatrzymać i nie kontynuować „ulepszania”. Jej przed i po wygląda tak dobrze, że nadszedł czas, aby zastanowić się, gdzie gwiazdy przechodzą operację plastyczną i zacząć oszczędzać na modernizację Hollywood.

Lata i chirurdzy plastyczni zmienili wygląd niektórych celebrytów nie do poznania. Rozczarowanie fanów nie ma granic, bo pamiętają swoich idoli zupełnie inaczej.

Za każdym razem, gdy w sieci pojawia się szokujące zdjęcie innej światowej klasy celebrytki, jej fani czują się, jakby Neo wyszedł z matrycy. New York Post publikuje nową porcję gwiezdnych transformacji ze znakiem minus, a ta lista jest nieskończona.

Ostatnio fani zostali niemile zaskoczeni Tom Cruise. Aktor pojawił się na meczu baseballowym z opuchniętą twarzą, wywołując falę plotek o nieudanych zastrzykach kosmetycznych. Fani są oburzeni: gdzie się podział czarujący szpieg z serii filmów Mission: Impossible?

Tom Cruise. Zdjęcie © Tiwtter / Tom Cruise / Instagram / tomcruisesource

Tom Cruise. Zdjęcie © Tiwtter / Tom Cruise / Instagram / tomcruisesource

Trudno nie zauważyć, że 48-letnia gwiazda serialu telewizyjnego „Beverly Hills, 90210” Pisownia Tori nadal wygląda oszałamiająco tylko na Instagramie. Każde przypadkowe zdjęcie aktorki zrobione na ulicy rozbija ten efektowny obraz na strzępy.

Tori pisownia. Zdjęcie © Instagram / torispelling / Twitter / Najdrozsza

Tori pisownia. Zdjęcie © Instagram / torispelling / Twitter / Najdrozsza

Madonna nadal szokuje publiczność, mimo lat, jakie minęły od jej debiutu na scenie muzycznej. Piosenkarka okresowo publikuje gorące zdjęcia w sieciach społecznościowych, ale jeśli wcześniej fani dyskutowali o stopniu szczerości jej zdjęć, teraz coraz częściej pojawiają się spory dotyczące dziwnego kształtu jej głowy.

Madonna. Zdjęcie © Wikimedia Commons / Adam Sammler / Instagram / madonna

Madonna. Zdjęcie © Wikimedia Commons / Adam Sammler / Instagram / madonna

W tym roku do aktora dołączyła lista gwiazd, które przeszły niewytłumaczalne metamorfozy Zac Efron. Pojawił się na imprezie publicznej z opuchniętą twarzą, wywołując pogłoski o nieudanej operacji plastycznej. Jednak niektórzy eksperci zapewniali, że kwadratowa szczęka gwiazdy to tylko konsekwencje usunięcia zębów mądrości.

READ
Meghan Markle przyćmiła starzejącą się Kate Middleton

Zac Efron. Zdjęcie © Instagram / 15minutos.pe

Zac Efron. Zdjęcie © Instagram / 15minutos.pe

Na początku roku 58-latek Demi Moore wzięła udział w pokazie Fendi podczas Paris Haute Couture Week, strasząc fanów swoim wyglądem. Fani aktorki nie chcieli uwierzyć, że przed nimi było to samo piękno, które podziwiali przez te wszystkie lata. Gwiazda otrzymała nawet poradę, by pozwała klinikę, w której, ich zdaniem, miała nieudaną operację plastyczną.

Demmy Moor. Zdjęcie ©

Demmy Moor. Zdjęcie © „Kinopoisk” / Instagram / ellehongkong

Gwiazda seriali „Dynastia” i „Melrose Place” Heather Locklear, który zabłysnął na przełomie lat 1980. i 1990., na początku lat 2020. zmienił się nie do poznania. A wiek to nie jedyny powód. Najwyraźniej na wygląd aktorki wpłynął jej styl życia (w 2018 roku Locklear zagrzmiał w klinice rehabilitacyjnej) i próby cofnięcia czasu (za pomocą operacji plastycznych).

Heather Locklear. Zdjęcie ©

Heather Locklear. Zdjęcie © Kinopoisk / Zrzut ekranu wideo: YouTube / The Drew Barrymore Show

Ślicznotka z pulchnymi policzkami z Dziennika Bridget Jones zniknęła, gdy w 2014 roku Renée Zellweger pojawił się przed publicznością w nowym wizerunku – ze zwężonymi oczami, napiętą skórą i bardziej owalną twarzą. Hejterzy natychmiast przedstawili wersję nadużywania plastiku, ale aktorka zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom.

René Zellwegera. Zdjęcie ©

René Zellwegera. Zdjęcie © „Kinopoisk”

U szczytu popularności w połowie lat 1990. Victoria Beckham, która występowała w ramach Spice Girls, pochwaliła się naturalnym pięknem, które niewątpliwie posiadała. Ale nieco później piosenkarka postanowiła zostać ikoną stylu, radykalnie zmieniając swój wygląd, a nie wszystkim jej fanom podobały się takie metamorfozy.

Victoria Beckham. Zdjęcie ©

Victoria Beckham. Zdjęcie © „Kinopoisk” / Instagram / victoriabeckham

Debiut w filmach w 2007 roku, Megan Fox stał się uosobieniem wizerunku „dziewczyny z sąsiedztwa”. Ale z biegiem czasu jej wygląd ulegał zmianom, w wyniku czego po cutie z Transformers nie pozostał ślad. Kości policzkowe, usta i kształt oczu aktorki mogą teraz służyć jako przewodnik dla chirurga plastycznego.

Megan Fox. Zdjęcie ©

Megan Fox. Zdjęcie © „Kinopoisk”

Popularna w XNUMX roku piosenkarka niedawno wystraszyła fanów zmianą wyglądu, wywołując falę plotek o stosowaniu kosmetycznych zastrzyków. Ricky Martin udzieliła wywiadu w telewizji, występując przed kamerami z opuchniętą twarzą, a widzowie mieli wrażenie, że chodzi o niedawne zabiegi odmładzające. Jednak sam Martin pospieszył z oświadczeniem, że to tylko spekulacje.

READ
10 celebrytów, którzy przytyli, aby dostać rolę

Ricky Martin. Zdjęcie ©

Ricky Martin. Zdjęcie © „Kinopoisk” / Twitter / Replikant

Ostatnio Mateusz Perry, który zasłynął dzięki kultowemu serialowi Przyjaciele, regularnie budzi niepokój opinii publicznej. Jego niechlujny wygląd i słaba kondycja fizyczna sprawiają, że fani myślą, że ich idol znów poszedł na złą drogę, pogrążony w otchłani alkoholu i narkotyków. Ale kiedyś doprowadził miliony fanów do szaleństwa.

Mateusza Perry

Matthew Perry’ego. Zdjęcie © „Kinopoisk” / Twitter / nypost

Nawet paparazzi wątpili, czy filmują, kiedy 54-latka dostała się do ich obiektywów Vin Dieselktóry wybrał się na spacer na jachcie we Włoszech. Nie ma śladu po dawnej górze mięśni: wygląd aktora w niewielkim stopniu przypomina wizerunek umięśnionego samca alfa, który stworzył w kinie. „Czy jest w ciąży?” jeden fan zapytał retorycznie.

Vin Diesel. Zdjęcie © Instagram / vindiesel / Twitter / Page Six

Vin Diesel. Zdjęcie © Instagram / vindiesel / Twitter / Page Six

Cameron Diaz od dawna nie występowała w filmach, ale fani nadal śledzą swoją ulubioną aktorkę i biją na alarm. Niedawno paparazzi uchwycili gwiazdę na ulicy w postaci „bezzębnej staruszki”, jak sarkastycznie zauważyli komentatorzy. Piękno z lat 1990. i 2000 nie może już inspirować fanów do komplementów, a ona może zadowolić się tylko krytyką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: