Jak być dziewczyną za milion dolarów

„Kobieta na milion” – tak mówią o zachwycających, uwodzicielskich i absolutnie czarujących przedstawicielkach płci pięknej. Myślisz, że to nie o tobie? Na próżno, ponieważ przekształcenie się z Kopciuszka w księżniczkę nie jest takie trudne, najważniejsze jest, aby znaleźć w sobie chęć zrobienia tego. Podpowiadamy, jak zostać kobietą na milion, podziwianą przez innych.

A kto jest “kobietą na milion”

Aby zrozumieć, do czego dążyć, dowiedzmy się, kim ona jest, ta „kobieta na milion”. Jeśli zapytasz o opinię mężczyzn i psychologów, możesz wyróżnić następujące cechy:

  • kobiecość – ta cecha nazywa się główną;
  • zmysłowość;
  • seksualność;
  • mądrość;
  • spokojna.

Oczywiście są inne ważne cechy, ale to one są na pierwszym miejscu. Oznacza to, że kobieta na milion jest zarówno magnetycznie atrakcyjną, jak i inteligentną osobą, z którą jest o czym rozmawiać. Nie pozwala sobie na histerię, panikę czy depresję – taka dziewczyna zawsze odnajduje w sobie spokój, który przyciąga innych.

Jak zostać kobietą na milion: psychologia sukcesu

Cóż, czas ujawnić sekret, jak stać się prawdziwą kobietą na milion – uroczą i uwodzicielską. Jak można się domyślić, musisz wykonać na sobie trudną pracę. Ale nie zniechęcaj się: warto się postarać, a efekt będzie po prostu oszałamiający.

Sprawdź swoją garderobę

Zacznijmy zmiany od zmian zewnętrznych i nie trzeba popadać w skrajności i przecinać kwadratu, do czego przywykło wiele młodych kobiet. Lepiej najpierw przejrzyj swoją garderobę.

Wyobraź sobie, że przyszła do ciebie pani, którą bardzo szanujesz, chcesz być taka jak ona. Co by wybrała dla siebie w twojej szafie? Czy jest coś, na co zasługuje?

Jeśli znoszone trampki, rozciągnięty sweter i dżinsy z zepsutym zamkiem patrzą smutno z szafy, coś pilnie trzeba zmienić. Nie możesz wymyślić, jak stać się prawdziwą kobietą za milion, jeśli nie zmienisz swojego stylu.

Niechlujne, tanie, niskiej jakości ubrania – brak szacunku dla siebie. Wyrzuć złe rzeczy, niech ich miejsce zajmą te wysokiej jakości i piękne.

Bądź pewny siebie

Z pewnością odbierzesz ten punkt ze sceptycyzmem: łatwo powiedzieć, ale niełatwo zrobić. Ale nawet tutaj jest prosty sekret: aby być pewnym siebie, musisz szanować siebie.

READ
Systemy prasowania: cechy i zalety

Żeby było jasne: szacunek nie dotyczy pensji, skóry wolnej od trądziku ani umiejętności gotowania kurczaka na 33 sposoby. Musisz bezwarunkowo szanować siebie nawet w chwilach porażki.

Kiedy szanujesz siebie, nie pozwolisz sobie nosić niechlujnych rzeczy, nie pozwolisz koledze krytykować twojego ubioru na oczach wszystkich, nie pozwól partnerowi zaniedbywać twoich zainteresowań. Stajesz się pewny siebie, nie boisz się wyrazić swojej opinii, nawet jeśli jest to sprzeczne z punktem widzenia innych.

Nie kłopocz się

Zanim staniesz się elegancką kobietą, obserwuj ludzi wokół siebie. Kto zyskuje więcej szacunku?

  • Dziewczyna, która wylała na siebie keczup, była strasznie zawstydzona i zaczęła pocierać plamę. Z nerwów mówi wysokim głosem, próbując żartować i ukryć swoje zakłopotanie.
  • Dziewczyna, która oblała się ketchupem i bez zbędnych ceregieli poszła umyć plamę w zlewie. Mówi spokojnie, porusza się z umiarem, całkiem normalnie dostrzega swój błąd.

Myślimy, że już odgadłeś, o czym mówimy. Próżność jest twoim wrogiem: podnosi twój głos do przenikliwych nut, czyni cię „biedną niefortunną” ofiarą okoliczności, przedstawia cię w zły sposób.

Oderwij się od zgiełku, naucz się spokojnie reagować na każdą sytuację. Ludzie nie oczekują, że zawsze będziesz we wszystkim perfekcyjny – nie pozwól, by przeszkadzały Ci błędy.

Przestań narzekać

„Jak wyglądać jak milion dla kobiety z pensją 20 tysięcy rubli miesięcznie?” dziewczyny w całym kraju pytają z wyrzutem. I nie chodzi tu wcale o wysokość zarobków, ale o to, jak pani postrzega to życie.

Ktoś będzie cieszył się na co dzień, mimo niepełnosprawności, brakiem stałego dochodu i myszką wiszącą w lodówce.

A ktoś wyleje łzy we własnym trzypokojowym mieszkaniu, jedząc kanapkę z czerwonym kawiorem, bo przebił oponę w samochodzie.

Przestań narzekać na życie, bardzo mocno uderza w twój wizerunek, natychmiast zmienia cię z księżniczki w zrzędliwą starą wiedźmę.

Szanuj swój wiek

Dowiedz się, jak stać się pożądaną kobietą na milion, i postaraj się to zrobić, by w żadnym wieku nie było za późno. Nie trzeba gonić za młodością, wykonując różnego rodzaju zabiegi upiększające czy przebierając się za nastolatka. Naucz się doceniać swój wiek i jego uroki.

READ
Wybór praktycznego dywanu do kuchni

Ciesz się życiem, ciesz się każdą minutą życia. Pomyśl: dla ciebie to tylko kolejny dzień, ale dla kogoś był to ostatni. Doceniaj każdą chwilę, życie to prawdziwy prezent!

Nie bój się starzeć z wdziękiem, to naturalny proces. Ale nie powinieneś wpadać w histerię i starać się odzyskać młodość: po prostu regularnie wykonuj zabiegi kosmetyczne, ubieraj się zgodnie z wiekiem i dbaj o kondycję.

Pluć na opinie innych

Być może ta rada powinna być ogólnie umieszczona na pierwszym miejscu, jest tak ważna. Kiedy przestaniesz przejmować się tym, co myśli o tobie Julia z sąsiedniego wydziału lub sąsiadka ciocia Masza, będziesz zarówno bardziej pewny siebie, jak i spokojniejszy.

Wyobraź sobie: nie musisz dostosowywać się do niczyjej opinii, rób to, co podpowiada ci serce, nie oglądając się na poglądy innych ludzi. Teraz nie musisz wychodzić za mąż przed 25, rodzić przed 30 i unikać czerwonej szminki czy minispódniczki. Jeśli chcesz – wyjdź za mąż w wieku 34 lat, jeśli chcesz – nie miej dzieci w ogóle, jeśli chcesz – załóż odważną mini, pomaluj usta czerwoną szminką. Rób to, co podpowiada ci serce.

Oto jak stać się kobietą na milion – przepracować wszystkie swoje lęki i kompleksy, nabrać pewności siebie, zakochać się w sobie po uszy. Nie podchodź sceptycznie do wskazówek: spróbuj je przećwiczyć i zauważ, jak świat wokół ciebie zmienia się na lepsze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: