Irina Ponarovskaya i inne gwiazdy, które wróciły adoptowane dzieci

Pod koniec lata pojawiła się informacja, że ​​​​prezenterka telewizyjna i radiowa Ksenia Strizh, która przez długi czas była uważana za jedną z najbardziej przekonanych domowych bez dzieci, w wieku 51 lat była „dojrzała” do macierzyństwa i postanowiła adoptować 15-letni nastolatek z sierocińca w Czelabińsku. Zdjęcia Strizh z jej młodym mężem i „adoptowanym” synem pojawiły się w sieciach społecznościowych, a następnie subskrybenci, którzy już zaczęli pogratulować gwiazdie długo oczekiwanego dodatku do rodziny, byli zaskoczeni faktem, że Nikita wróciła do domu dziecka.

Sama Ksenia Strizh wyjaśniła sytuację: została źle zrozumiana, nie było mowy o żadnej adopcji. Według prezenterki telewizyjnej nie wszyscy rozumieją różnicę między adopcją dziecka, nadzorem a „trybem gościa”, na który przyjęła chłopca. Prezenter telewizyjny poznał rok temu Nikitę, który został bez rodziców, przesiąknięty losem nastolatka i chciał pomóc, zeszłej zimy przyjechał do Moskwy, a latem Strizh pomógł mu w przyjęciu do szkoły cyrkowej. Nikita „zawiódł” w trzeciej rundzie i wkrótce wrócił do Czelabińska. Nastolatek nie przestał komunikować się ze swoimi „gościami”, według Kseni Strizh korespondują w sieciach społecznościowych i zawsze czekają na Nikitę w domu.

Ksenia Strizh i jej mąż pokazują Nikitę Moskwę. Zdjęcie: sieci społecznościowe

Jednak niektóre gwiazdy naprawdę „oddały” adoptowane dzieci. O tym, dlaczego to zrobili, mówi Teleprogramma.pro. Irina Ponarovskaya Irina Ponarovskaya z mężem i adoptowaną córką. Ramka YouTube

Piosenkarka dwukrotnie porzuciła swoją adoptowaną córkę Betty. Dziewczyna pojawiła się w rodzinie artysty, gdy Ponarovskaya wyszła za mąż za muzyka jazzowego, syna Amerykanów, którzy przenieśli się do ZSRR, Weilanda Rodda. Para marzyła o dziecku, ale ciąża nigdy nie zaszła. Na jednym z koncertów zaistniała absurdalna sytuacja: 18-letnia fanka powiedziała artystce, że urodziła córkę z Afryki, ale nie mogła jej opuścić i zaproponowała Irinie… kupienie dziewczyny za 50 rubli. Ponarovskaya i jej mąż zabrali dziecko do rodziny. Dziewczyna żony nazywała się Betty, piosenkarka była szczęśliwa, a potem Ponarovskaya miała własnego syna. Kiedy Betty miała cztery lata, trafiła do sierocińca. Mówiono, że Rodd był inicjatorem tego, po urodzeniu syna stracił zainteresowanie „obcym” dzieckiem.

Tam dziewczynie nadano imię Anastasia. Kiedy Anastasia Kormysheva (tak nazywa się jej biologiczna matka) skończyła 16 lat, Irina Ponarovskaya spotkała ją w jednym z talk-show i zaprosiła Betty Anastasia do powrotu do rodziny. Ale dziewczyna długo nie mieszkała z artystą – wkrótce została przyłapana na kradzieży, oskarżona o nieprzyzwoite zachowanie i wyrzucona ze skandalem. Potem gwiazda popu przerwała wszelką komunikację ze swoją adoptowaną córką. 37-letnia Anastasia-Betty sama twierdzi, że została oczerniona, nie ukradła żadnych diamentów swojej przybranej matce, a ponadto nie próbowała uwieść swojego nastoletniego przyrodniego brata. Według kobiety, która kilka lat temu sama została matką, nadal nie traci nadziei na pojednanie.

READ
Zdjęcia Victorii Boni rozczarowanych subskrybentów

Anastazja (Antonika) Kormyszewa. Ramka YouTube Evdokia Germanova Gwiazda filmu „Żart” Evdokia Germanova przez wiele lat marzyła o dziecku, ale nie mogła urodzić. Kiedy aktorka miała 41 lat, w 2001 roku adoptowała półtorarocznego chłopca Kolę Erokhina z sierocińca. Początkowo Germanova była w siódmym niebie ze szczęścia, otrzymała mieszkanie od państwa, dziecko często jeździło w trasę i kręciło z matką, jednak gdy jej adoptowany syn dorósł, zaczęły się problemy. Kiedy Kolya poszedł do szkoły, nauczyciele zaczęli narzekać na jego zachowanie, według aktorki sześcioletni chłopiec zaczął wykazywać ataki agresji.

Evdokia Germanova z małą Kolą. Kadr z programu „Niech mówią”

Jak później powiedziała Germanova, kilka razy zauważono, że kradnie, jakoś zaatakował koleżankę z klasy nożyczkami, a raz próbował dźgnąć ją nożem. Evdokia Germanova nalegała na badanie psychiatryczne swojego syna, według niej, wykazało, że dziecko miało schizofrenię. Jak zasugerowała aktorka, wszystko sprowadza się do genów: rodzice Kolyi byli narkomani. W rezultacie Kolya Erokhin najpierw trafił do dziecięcego szpitala psychiatrycznego, gdzie spędził prawie rok, a następnie wrócił do sierocińca.

Nikołaj Erokhin, 2014. Ramka YouTube

Nowy zwrot w sprawie Evdokii Germanowej: groźby, oszustwo adoptowanego syna i sprawa mieszkaniowa Następnie dorosły adoptowany syn Evdokii Germanowej zapewniał, że nie pamięta napadu na koleżankę z klasy, nie mówiąc już o przybranej matce, i że nie był „trudnym dzieckiem”. „Cóż, dziecko pobiło się w szkole, no, dostał dwójkę” – wspominał i przyznał, że przez osiem lat bezskutecznie próbował zrozumieć: dlaczego jego adopcyjna matka mu odmówiła. Kilka lat temu, po kolejnym badaniu, diagnoza została usunięta z Mikołaja. A według brata aktorki Aleksieja Germanowa, który później przejął częściową opiekę nad Kolą i zabrał go na lato, Erokhin najprawdopodobniej miał zupełnie inną „diagnozę”, nie psychiatryczną, ale behawioralną – zaburzenie deficytu uwagi. Dziś jest podawany wielu dzieciom.

Nikołaj Erokhin z żoną i córką. Kadr z programu „Niech mówią”

Teraz młody człowiek ma 19 lat, studiuje na technika kucharza. Nie tak dawno temu były adoptowany syn Evdokii Germanovej został ojcem, wraz ze swoją konkubiną żoną Victorią, uczennicą tego samego sierocińca, i małą córeczką Nikołaj Erokhin mieszka w małym mieszkaniu, które otrzymał po wyjeździe sierociniec. Młodzi ludzie planują ślub, ale na razie nie ma na to pieniędzy. Nie chce komunikować się z Evdokią Germanovą. Natalia Karpovich Natalia Karpovich. Zdjęcie: Ivan Vislov / archiwum KP

READ
Sieć omawia nowe zdjęcie Ałły Pugaczowej

Gwiazdy adoptują dzieci: Wiktor Rakow, Siergiej Semak i inni Sportowiec, prezenter telewizyjny, osoba publiczna i polityk, zdobywczyni srebrnego medalu na pierwszych mistrzostwach świata w boksie kobiet w 2002 roku, mistrzyni świata wśród mistrzów biathlonu, matka wielu dzieci. Dziś Natalia ma pięcioro dzieci, choć mogła mieć sześcioro. W 2006 roku, kiedy miała troje własnych dzieci, Natalia Karpovich adoptowała małego chłopca z sierocińca. A pięć lat później, w 2011 roku, zwróciła go z powrotem. Kiedy Danila dorósł, w rodzinie zaczęły się problemy: przestał być posłuszny, zaczął wykazywać agresję wobec brata i sióstr. Po tym, jak Karpovich pokazała lekarzom swojego adoptowanego syna, okazało się, że cierpi na zaburzenia psychiczne. Następnie kobieta postanowiła zwrócić chłopca do sierocińca.

Natalia woli nie pamiętać tej nieprzyjemnej historii. Według przyjaciół, którzy 17 lat temu nazywają sytuację tragedią Karpowicza, po prostu nie miała innego wyjścia: chłopiec nie był odpowiedni i zagrażał bezpieczeństwu jej dzieci. Monica Columbianu Monica Columbianu. Ramka YouTube

Przyjaciółka Paris Hilton, rumuńska bywalczyni Monica Columbeanu i była żona jednego z najbogatszych mężczyzn w kraju, postanowiła adoptować trzyletnią sierotę z sierocińca w Bukareszcie, którą odwiedziła z wizytą charytatywną. Podczas gdy Monica po prostu odwiedzała dziecko, które lubiła i zabierała go na spacery, wszystko poszło dobrze. Po rozpoczęciu procesu adopcji 26-letnia dziewczyna zabrała kiedyś małego Alexa Gabriela do swojego domu na weekend.

W dworku dla adoptowanego syna przygotowano już osobne pomieszczenie. Ale następnego dnia kobieta zwróciła chłopca do sierocińca ze słowami, że „już go nie chce” i starała się nie informować o tym dziennikarzy, bo do niedawna opowiadała, jak marzy o obdarowaniu dziecka miłością rodzicielską. Ale historia wciąż się pojawiała. Według zagranicznej prasy Columbianu był zszokowany, że dziecko zaczęło się zachowywać, płakać i nie uspokajać się przez całą noc. Postanowiła zakończyć procedurę adopcyjną.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: