Internauci skrytykowali brzydki pępek Emily Ratajkowski

7 czerwca 1991 roku w Londynie urodziła się Emily Ratajkowski, która dziś obchodzi swoje 26 urodziny w statusie symbolu seksu, modelki i kultowej osoby portali społecznościowych. ELLE opowiada o dziewczynie, która ma wszelkie szanse stać się prawdziwym symbolem nowych czasów, feministką i intelektualistką, która nie wstydzi się swojej seksualności.

Emily urodziła się w Londynie, mieszkała w Hiszpanii i Irlandii. W rezultacie rodzina osiedliła się w San Diego, gdzie rodzice – matka, feministka i pisarka, ojciec artysta – uczyli w Akademii Żydowskiej. Ratajkowski ma żydowskie, irlandzkie, polskie korzenie, uważa się za polską izraelkę. To prawda, że ​​nigdy nie była w Ziemi Obiecanej.

Emily jest późnym dzieckiem: jej ojciec miał 45 lat, matka miała 39 lat, kiedy się urodziła. Dziewczyna dorastała w środowisku intelektualnym i artystycznym. Latem z matką odpoczywała na Majorce, gdzie często odwiedzała plaże nudystów. A w domu czasami można było spotkać młode nagie dziewczyny pozujące ich ojcu. Emily jest pewna, że ​​to wszystko nauczyło ją, że w nagości nie ma nic wstydliwego. Rodzice bohemy mieli jednak dość surowe zasady, a Ratajkowski musiał bronić swoich poglądów w poważnych sporach. Sprawę komplikowało, powiedzmy, wczesne dojrzewanie Emilki, co bardzo zawstydziło jej rodzinę. Ale nie ona sama: Emily napisała o tym niedawno w eseju, który stał się częścią feministycznego projektu gwiazdy serialu „Dziewczyny” Leny Dunham. Główne tezy twórczości Ratajkowskiego są oczywiste: uroda jest wielka, ciało jest piękne, nie myl luzu z rozwiązłością, każdy ma prawo się wykazać.

„Od wczesnego dzieciństwa słyszałam od innych, że dziewczyna ma obowiązek być skromna” – pisze Emily, relacjonując, że w wieku 12 lat miała już piersi w rozmiarze D. Rok później, po tym, jak zagrała w szkolnym przedstawieniu („ umalowana, w krótkim topie i bardzo piękna”), obecna krewna mojej mamy rozpłakała się, mówiąc, że boi się o Emilkę („Powinieneś był zobaczyć, jak patrzą na nią dorośli mężczyźni!”). Nic dziwnego, że rozpoczęcie kariery modelki w wieku 14 lat nie wzbudziło entuzjazmu rodziców. „To było niesamowite, ale okazało się, że jest trudniej nie w branży, ale poza nią. Wszyscy – przyjaciele, nauczyciele, rodzice – ci, którzy nie pracowali w tym biznesie – to oni sprawiali, że cały czas czułem się nieswojo, straszono i robiono wyrzuty” – wspomina Ratajkowski i mówi, że nie chce „żyć w społeczeństwie, które wyzwiska”. „Sposób, w jaki reagujesz na moją seksualność, to twój problem, nie mój” – mówi Ratajkowski.

– Masowa sława przyszła do Ratajkowskiego oczywiście po teledysku do piosenki Robin Thicke Blurred Lines. Piosenka stała się wielkim hitem, teledysk, wydany w marcu 2013 roku, odniósł nie mniejszy sukces. A jeśli Tike, którego kariera również wystartowała dzięki Blurred Lines, nie wykorzystała szansy i jakoś się w końcu zgubiła, to Emily okazała się bardziej zwinna. I nawet skandal związany z faktem, że pojawia się w teledysku topless, Ratajkowski zmusił się do pracy na własny rachunek, nieustraszenie propagując klasyczną tezę „Po co wstydzić się idealnego ciała?”. Rzeczywiście, dlaczego?

READ
5 rosyjskich gwiazd kobiecych, które nadużywają alkoholu

– Emily pracuje w branży modowej od 14 roku życia, od momentu podpisania umowy z agencją Ford Models i wszystko jej odpowiada. Tak bardzo, że nawet dostrzega szansę zrobienia kariery filmowej bez większego fanatyzmu. „Chcę dalej pracować jako modelka i wątpię, czy jestem gotowa zmienić zawód i zostać aktorką” – przyznał kiedyś szczerze Ratajkowski. Nie odmawia jednak niektórych ról. Początek został ustanowiony przez film Davida Finchera Zaginiona dziewczyna, w którym została osobiście wezwana do roli epizodycznej przez Bena Afflecka. Doprowadziło to później do plotek o możliwym romansie między Benem i Emily, ale plotka okazała się krótkotrwała i szybko zdeformowana. A potem była prawie główna rola w dramacie z Zacem Efronem „128 uderzeń serca na minutę”, ale to wszystko nie do końca było tym, czego Ratajkowski chciałby uzyskać z filmu. Wzięła udział w przesłuchaniu do reżyserskiego debiutu Ewana McGregora American Pastoral, ale Dakota Fanning była preferowana, ponieważ Emily „nie była wystarczająco dziwna”. A w następnej broadwayowskiej produkcji „Mewy” Czechowa nie zachwyciło jej sformułowanie „zbyt piękna”. Wszystko to denerwuje Ratajkowskiego, który kocha zarówno Czechowa, jak i Philipa Rotha (Amerykański Pastor jest kręcony na podstawie jego powieści o tym samym tytule), ale zmuszony jest żyć w ramach gotowego obrazu „symbolu seksu”.

– Oprócz Blurred Lines, Emily zagrała także w teledysku Maroon 5 do piosenki Love Somebody. Wszystko było tam znacznie skromniejsze niż z Robinem Thicke i Farrellem.

– Emily częściowo przypisuje swoje wybitne walory i piękną formę lekcjom baletowym w dzieciństwie. Nauczył ją dyscypliny i ograniczeń. Jednak doskonałe dane to przede wszystkim dziedziczność: bez względu na to, co Ratajkowski ze sobą robi, zawsze wygląda świetnie. Być może dlatego Emily nie ma obsesji na punkcie diet. Oznacza to, że oczywiście nie zjada wszystkiego, ale z łatwością może połknąć burrito. Jeśli chodzi o sport, lepiej zacytować ją samą: „Robię bez osobistego trenera. Nie chodzę na siłownię. Jedyne, co robię, to dużo chodzić po ulicach. Fitness mnie nie interesuje”. Nawiasem mówiąc, o dziedziczności: na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji) Ratajkowski ma wiele zdjęć rodzinnych, w tym zdjęcia ojca i matki. Ogólnie rzecz biorąc, jest jasne, kim jest Emily.

Z jakiegoś powodu inteligentni ludzie są przyciągani do Kim Kardashian. Kanye West został jej mężem, a Emily Ratajkowski została jej nową najlepszą przyjaciółką. Po tym, jak Kim zrobiła w sieci zamieszanie wokół nagiego selfie zrobionego przez Kim, Emily postanowiła wesprzeć ją nie słowem, ale ciałem: obie zrobiły wspólną nagość. „Jesteśmy czymś więcej niż nasze ciała” – skomentowała po swojemu Ratajkowski zdjęcie.

READ
Neonowy monochromatyczny: jasny Blake Lively na premierze nowego filmu

– Od ponad trzech lat Ratajkowski spotyka się z mało znanym muzykiem Jeffem Magidem. Nie chce o nim rozmawiać, ale nie ukrywa się też przed opinią publiczną. Sądząc po zdjęciu, para ma się dobrze.

– W marcu ubiegłego roku Emily zagrała w teledysku Dimy Bilan do piosenki „Indivisible”. Film, w którym Bilan bez końca fotografuje Emily, został zaprezentowany pod koniec maja. Autorem wierszy był rosyjski biznesmen i poeta na pół etatu Michaił Gutseriew.

Cóż, ludzie? Więc dotarliśmy do modeli. Obiecałam zaczynając serię, że na mojej liście pięknych kobiet znajdą się modelki, których nie lubię. Choć mogłoby się wydawać, jak może im się to nie podobać? Z ich referencyjnym wyglądem zewnętrznym? Ale jak to! A wśród Bohini jest kilka egzemplarzy, które nie robią na mnie wrażenia. I niech będzie pierwszy

Emily Ratajkowski ma 29 lat.

Powodem napisania tego artykułu w tej chwili była wiadomość – pani jest w ciąży. Poinformowano nas o tym zaledwie kilka dni temu. Czas jest już dobry. Przynajmniej na razie Ratajkowski pyszni się w ponad otwartej półprzezroczystej sukience ze szczerze ciężarnym brzuchem i cyckami do pępka:

Czy Emily przypomina ci kogoś w swoim stroju?

Czy Emily przypomina ci kogoś w swoim stroju?

Powiedzmy, nie przezroczystą sukienkę, ale dość gęstą? Ale nifiga! Patrzymy dalej:

Ratajkowski jest wielkim fanem Kim Kardashian

Ratajkowski jest wielkim fanem Kim Kardashian

To ten sam strój, sfotografowany tylko pod kątem prostym. Pytanie brzmi, po co w ogóle nosić sukienkę? Od razu poszedłbym nago, naprawdę cho. szczególnie Ratajkowski nie jest obcy taki ekshibicjonizm

Światowa sława spadła na dziewczynę, gdy praktycznie urodziła matkę, skoczyła przed kamerę w teledysku Robina Thicke ft TI, Pharrella do piosenki „Blurred Lines” oznaczonej jako 18+:

Ludzie, jak można było się spodziewać, sprawdzili szczupłe ciałko z przepysznymi cyckami nieznanej dotąd modelki, a Ratajkowski rozpoczął zupełnie inne życie. Zaczęli o niej pisać jako o najpiękniejszej i najseksowniejszej kobiecie świata!

Jej Instagram szybko stał się niezwykle popularny wśród palantów wszystkich pasków i kolorów tęczy
26,9 miliony abonent! Całkiem nieźle, nawet jak na światowe standardy.

Jednocześnie Ratajkowski jako model nie jest nigdzie szczególnie zajęty. Jeśli chodzi po wybiegu, to rzadko. Występowała głównie w reklamowych strojach kąpielowych. Nawiasem mówiąc, jej wygląd nie jest całkowicie naturalny, nie nadaje się do haute couture. Rustykalny! (IMHO) Ale w przypadku bielizny i strojów kąpielowych w sam raz:

Emilia w reklamie

Emilia w reklamie

A teraz właściwie moje doświadczenie znajomości z tą postacią. Dlaczego w ogóle dostała się do mojej konkretnej serii.

Czy jesteś zainteresowany?

Wangyu – wielu zgadza się z definicją Emily jako najpiękniejszej i najseksowniejszej z żyjących. Bez względu na to, ile o tym czytam – czysta rozkosz! Którego nie oddzielam od słowa „absolutnie”. Co więcej, w ogóle nie zwróciłbym uwagi na Ratajkowskiego, gdyby nie entuzjastyczne epitety i prawdziwe poruszenie wokół jej imienia, zwłaszcza wśród mężczyzn, ale kobiety nie są daleko w tyle.

READ
Słynne piękności pokazały, jak wyglądały ich matki, gdy były młode

Byłem ciekaw, dlaczego tak nagle? I poszła do google.

Mój werdykt: Przyznaję, figura dziewczyny jest naprawdę dobra! Bujne piersi o ogólnej szczupłości modelki są zawsze piękne, nie kłócę się. Ale oto twarz, nawet z rozciągnięciem, nie można nazwać piękną. Ona nawet nie wygląda słodko. Chociaż po pewnym uluchshayzingov mógł stać się trochę ładniejszy. Co było zrobione? Zdecydowanie usta. A raczej górna warga. Z natury Ratajkowskiego praktycznie nie było. Widać to nawet na zdjęciach dzieci:

Emily jako dziecko

Emily jako dziecko

A później na zdjęciach w młodości:

to jest w młodości

to jest w młodości

Dolna warga jest dość pulchna, ale górna wyraźnie nie wystarczała. Zostając modelką, Ratajkowski pospiesznie poprawił ten niuans, a teraz jej usta wyglądają na równomiernie pulchne:

Być może podniosła też dolną wargę. Zdecydowanie jej to pasuje, ale haute couture z takim „roboczym gwizdkiem” musi teraz trzymać się z daleka.

Eksperci mówią też o możliwej plastyce nosa Ratajkowskiego. Myślę też, że przeprowadzono plastykę nosa i to bardzo kompetentnie. Nos zaczął wyglądać schludniej (porównaj nosy na zdjęciu w młodości i z wydętymi ustami), ale zachował swój naturalny rys, a twarz modelki nie straciła swojej indywidualności.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny są właścicielami takich snobów. Nie możesz obciąć nosa, jeśli nie ma widocznej deformacji lub jeśli żal ci ciasta dla normalnego chirurga! Ale potem zrównoważ je na twarzy pulchnymi ustami. Emilka wykonała bardzo dobrą robotę.

Wyobraź sobie takiego schnobela z cienkimi ustami ze sznurka. To będzie koszmar!

Młoda Sophia Loren miała ten sam typ twarzy – duży nos na tle spadzistego podbródka, ale sytuację uratowały równie duże usta aktorki https://misscaprizzz.livejournal.com/38834.html. Gdyby był mały z wąskimi ustami, a jego twarz z takim sznobyarem wyglądałaby brzydko i brzydko.

Więc mając duże nosy w kształcie dzioba i małe usta, popraw usta. Spraw, aby były obszerne, aby zrównoważyć proporcje, a będziesz szczęśliwy. Ale jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, nadal jestem za odpiłowaniem dziobów lub przynajmniej ich zmniejszeniem, nawet z ryzykiem komplikacji. Tyle, że jak się ma pieniądze, to można znaleźć naprawdę fajnego fachowca i nie martwić się, że na jego usługi może nie starczyć pieniędzy.

Dobra, to była liryczna dygresja. Wracamy do naszej bohaterki.

To, co jeszcze od razu rzuca się w oczy, to bardzo brzydki profil:

Ratajkowski to marzenie ortodonty i jaskrawy przykład zgryzu nagryzowego (więcej o tym, co to jest przeczytasz tutaj https://misscaprizzz.livejournal.com/46147.html)

READ
Strasznie piękne: 10 hollywoodzkich aktorek, których wygląd daleki jest od ideału

Tutaj możesz zobaczyć na przykład, jak nisko znajdują się jej uszy w stosunku do poziomu oczu. Uważa się, że im wyższe uszy, tym wyższa inteligencja i odwrotnie.

Jeśli chodzi o intelekt Emily, ten znak w jej przypadku usprawiedliwia się w pełni Pozując w ciąży dla magazynu Vogue, modelka napisała esej o płci, sile i macierzyństwie:

Kiedy mój mąż i ja mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po gratulacjach prawie zawsze brzmi: „Czy wiesz, kogo chcesz?”. Lubimy odpowiadać nie znamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat. Wszyscy się z tego śmieją. Jest w tym jednak prawda, która jest o wiele bardziej złożona niż genitalia, z którymi może urodzić się nasze dziecko: prawda jest taka, że ​​ostatecznie nie mamy pojęcia, kto, a nie co, rośnie w moim brzuchu. Kim będzie ta osoba? Jakiej osoby będziemy rodzicami? Jak zmieni nasze życie i kim jesteśmy?

Jak mówią, poznaj komentarze:

Twarz jest mniej lub bardziej wyraźna. Przejdźmy do ciała. I tutaj osobiście miałem wątpliwości co do naturalności jej wspaniałych form.

Generalnie powiedzmy czosnkowy – gdyby nie rewelacyjny biust w rozmiarze 4, czy Ratajkowski stałby się tak popularny?

Wspaniałe piersi modelki wcale nie są darem natury

Wspaniałe piersi modelki wcale nie są darem natury

Nie sądzę. Nawet się nie zbliży. Takie chude dziewczyny o cienkich kościach na całym świecie są jak brud. Tak, a dla wielu proporcje będą lepsze. Na przykład nogi Emily są naprawdę krótkie. Widać to na wszystkich zdjęciach, na których jest kręcona w pełnym wzroście – długość jej nóg wyraźnie nie wystarcza, patrzymy na zdjęcie bez ubrania:

A teraz w ubraniach:

Jak dla mnie ciało wydaje się nieproporcjonalnie długie, a tyłek niski. Na zdjęciach powyżej jest bez obcasów. Ale też niewiele pomagają:

Zdjęcie na szpilkach, również z platformą, ale nogi nadal wyglądają na krótkie

Zdjęcie na szpilkach, również z platformą, ale nogi nadal wyglądają na krótkie

Nie wiem jak wy, przyjaciele, ale dla mnie osobiście niewystarczająca długość nóg przy niskim tyłku to ogromna wada kobiecego wyglądu.

Podobna wada tkwi w innym wybitnym modelu, znanym całemu światu, Alessandrze Ambrosio. To prawda, że ​​nie przeszkodziło jej to przez długi czas pozostać aniołem Victoria’s Secret:

Dla mnie to koszmar! I jak wpuścili ją na podium?

Dla mnie to koszmar! I jak wpuścili ją na podium?

Przypuszczam, że mężczyźni nie przejmują się zbytnio długością kobiecych nóg przy wystarczającej szczupłości samej kobiety. Teraz jest to model, który jest modny, zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Moskwa i Sankt Petersburg. Ale jednocześnie wiele osób zapomina o pięknych proporcjach, gdy długość ciała jest mniejsza niż długość nóg.

Nogi Emily Ratajkowski są prawie krótsze niż jej tułów. W najlepszym razie równa jego długości. I to przerażające, jak brzydko, zwłaszcza w płaskich butach.

READ
Co robią dzieci gwiazd w latach swoich rodziców?

Właściwie wracając do miejsca, w którym zacząłem analizować jej ciało – bujne piersi w 4 rozmiarach! To jest naprawdę najpiękniejsza i najwspanialsza rzecz, jaką ma Emily Ratajkowski – jej piersi! Wszystko inne jest szczerze mówiąc takie sobie. Nawet tyłek i ten zwiotczały plus jest pokryty cellulitem:

Każdy ma cellulit, nawet ten cienki.

Każdy ma cellulit, nawet ten cienki.

To nie jest zaskakujace. Emily nie lubi sportu. Modelka przyznaje, że dużo spędza czas z koleżankami, to cała jej aktywność fizyczna. Ona nie uprawia fitnessu. Prawda jest taka, że ​​nie można tego zabrać – Ratajkowski ma talię. I całkiem niezły abs. Jak udaje jej się utrzymać go w takim stanie bez kondycji, jest dla mnie zagadką. Albo dziewczyna jest szczerze nieszczera.

W zasadzie teraz, dzięki możliwościom, jakie dają edytory zdjęć, każdą prasę można głupio narysować w Photoshopie:

Po lewej Photoshop, po prawej rzeczywistość

Po lewej Photoshop, po prawej rzeczywistość

Ale na zdjęciach na żywo wciąż ma brzuszek:

A to najseksowniejsza kobieta na świecie? Na serio?

A to najseksowniejsza kobieta na świecie? Na serio?

Widzisz, jaki fałd? To jest tłuszcz. Pomimo faktu, że sam model jest dość cienki.

Jeśli chodzi o najpiękniejszą część ciała Emily Ratajkowski, można nawet bez przesady powiedzieć, że jej pielęgniarką są jej piersi. krążą plotki, że to bogactwo nie jest naturalne, a raczej nabyte na stole chirurga plastycznego. Nie ma 100% dowodów na to, że modelka wykonała operację plastyczną. Jednak następujące wczesne zdjęcia dziewczyny są wyszukiwane w sieci:

bez biustu więc najzwyklejsza dziewczyna, nic specjalnego

bez biustu więc najzwyklejsza dziewczyna, nic specjalnego

Czy widzisz tutaj rozmiar 4? Ja nie! Tutaj nawet trzeci rozmiar nie śmierdzi, nie tak jak czwarty. Z siły drugiego, pod warunkiem, że klatka piersiowa była mocno ściśnięta przez górę.

I to właśnie ten rozmiar jest najczęstszy przy budowie ciała Emily!

To znaczy, co się dzieje. jeśli obszerne uwodzicielskie piersi Ratajkowskiego nie są darem natury, ale sztuczną protezą, to okazuje się, że samo jej ciało jest bardzo zwyczajne i absolutnie nijakie. A z krótkimi nogami i niskim cellulitowym tyłkiem, jeszcze bardziej.

Jestem absolutnie pewna, że ​​biust Ratajkowskiego jest silikonowy. Co więcej, kiedy była w pobliżu natury, nikt nie zauważył jej wprost i nie ślinił się nad nią. A potem och, jak bardzo pragnęłam chwały. Ale gdy tylko włożysz cycki, zmieniła się z najzwyklejszej dziewczyny w boginię i najseksowniejszą kobietę na świecie.

A jak wam się podoba Emily Ratajkowski, przyjaciele?

Dziewczyny, chcecie tak wyglądać? Nawet ze wszystkimi powyższymi?

Chłopaki, cóż, czy wam się to podoba, czy nie, nie widzę nawet sensu zadawania pytań, ponieważ odpowiedź jest oczywista. Śledzisz ją na insta?
TAk! A co wolisz? Silikon, ale 4? Albo niech będzie półtora, ale naturalne?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: