Imiona kobiet, od których mężczyźni tracą głowy

Nasza nazwa to nie tylko zestaw pewnych liter i dźwięków. Jest nośnikiem ważnych informacji o każdym człowieku: jego charakterze, zwyczajach, relacjach z innymi. Często pierwsze wrażenie o nowych osobach uzyskujemy za pomocą ich imion, jeśli chodzi o znajomości korespondencyjne. Dzięki nim powstają też trwałe skojarzenia, gdy osoby o tym samym imieniu są z góry „oznaczane”. Dlatego często możemy lubić lub irytować niektóre osoby bez dobrego powodu.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

Wiadomo, że mężczyzn pociągają miękkie i melodyjne połączenia. Zwykle lubią zaocznie kobiety o imieniu Elena, Yuliya, Natalia lub Tatiana. Te imiona kojarzą się z silniejszym seksem ze słodkimi i przyjemnymi ludźmi. Ale są imiona żeńskie, które wywołują u mężczyzn negatywne uczucia. Rzecz w tym, że te 3 panie zazwyczaj mają dość skomplikowany związek z silniejszym seksem.

Właściciele tych trzech imion odpychają mężczyzn:

Alevtina

Mimo pięknego i melodyjnego brzmienia tej nazwy gwarantuje właścicielowi ciężki charakter. Zewnętrznie Alevtina wygląda na spokojną i zrównoważoną, ale po bliższym poznaniu okazuje się, że jest osobą złożoną.

Alevtina uwielbia dominować w każdym związku: w pracy lub w domu. Jest arogancka i arogancka, nie toleruje opinii innych ludzi. Alevtina wyróżnia się zasadami i kategorycznością we wszystkim, nie dostosowuje się do okoliczności.

Mężczyzn przyciąga tajemniczość Alevtiny, jej zdolność do bycia ekonomiczną i mądrą, ale wielu jest przerażonych jej pragnieniem dominacji w związkach.

Tylko łagodny i tolerancyjny mężczyzna dogaduje się z właścicielem tego imienia, który pozwoli jej być dowódcą w rodzinie. Jeśli wybrany chce przejąć rolę lidera w związku, nie będzie mu łatwo z Alevtiną, ponieważ zawsze stara się kontrolować ukochaną osobę.

Snezana

Właściciel tego imienia wydaje się łagodny, łagodny i wrażliwy na mężczyzn. Po poznaniu jej lepiej, silniejszy seks szybko uświadamia sobie, że Snezhana jest rzeczywiście zbyt szczupłą i wrażliwą naturą. Łatwo ją urazić, powodując prawdziwą psychiczną udrękę w Śnieżanie. Tylko mężczyzna o nieskończonej cierpliwości i takcie może się z nią dogadać.

Często Snezhana zachowuje się jak księżniczka z bajki, rozdzielając trudne zadania potencjalnym wybranym. Ci, którzy zdali wszystkie testy i testy, zostaną nagrodzeni, ale zbyt trudno jest żyć obok tak kapryśnej i krnąbrnej osoby.

READ
7 głównych mitów na temat tego, co przyciąga mężczyzn do kobiet

Snezhanie brakuje samokrytyki i spokoju. Działała impulsywnie, kierując się własnymi emocjami. Po wejściu w związek ze Śnieżną mężczyźni często tracą szczerość, ciepło i zrozumienie, więc opuszczają kapryśną księżniczkę, wybierając dla siebie prostszą kobietę.

Snezhana szybko wabi mężczyzn swoim uroczym zachowaniem, ale po chwili staje się jasne, że potrzebuje idealnego wybrańca na białym koniu.

Нонна

Aktywna i celowa Nonna nie zna wątpliwości i psychicznej udręki. Wie dokładnie, czego chce w życiu. Dzięki zewnętrznej życzliwości Nonna szybko pokonuje wielu mężczyzn, ale ta osoba ukrywa również wiele negatywnych cech charakteru.

W związkach Nonna często wykazuje wytrwałość i upór, woląc decydować o wszystkim za mężczyzn. Takiej pozycji nie lubią przedstawiciele silniejszej płci, którzy czują się niepotrzebni obok rzeczowej Nonny. Ta kobieta jest bardzo ostra w języku, potrafi ironizować i obraźliwie kpić z wybrańca, raniąc jego uczucia.

Nonna słynie z oszczędności: wie, jak stworzyć przyjemną, domową atmosferę. Ale w związkach właściciel tego imienia zawsze woli dowodzić i dowodzić. Uwielbia udzielać rad i uczyć, zupełnie lekceważąc opinie innych ludzi.

Nonna nie będzie tolerować obelg i zdrady, szybko staje się mściwa, chcąc ukarać sprawcę. W obliczu tak porywczej i mściwej natury mężczyźni poddają się jej i zostawiają Nonnę w spokoju.

Oczywiście właściciele tych imion mają wiele pozytywnych cech, ale swoim zachowaniem często odpychają mężczyzn od siebie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: