Ile lat będziesz żył: prognoza z Vasilisa Volodina

Pożary, powodzie, trwająca pandemia, QR kody, niestabilność finansowa – wydaje się, że świat zmierza w przepaść. Jakie są powody i gdzie szukać punktów oparcia, zastanawia się astrolog Vasilisa Volodina.

Sierpnia 25 2021

– W tym niespokojnym czasie postaraj się stworzyć wokół siebie wygodny krąg, ośrodek dobrego samopoczucia psychicznego: komunikuj się z bliskimi, z rodzicami, z dziećmi, ucz się odpoczywać, zostawiaj problemy w pracy poza progiem, czytaj książki, rób nie utknąć w letargicznym śnie duszy nad kolejnym filmem, znajdź hobby, które nie jest związane z twoim statusem i poziomem wynagrodzenia. Łatwiej jest też przezwyciężyć kryzys, gdy są ci, którzy na tobie polegają.

– Większość z nas odczuła globalny kryzys nawet podczas początku epidemii koronawirusa, której początek wyznaczyło zaćmienie w grudniu 2019 roku pod rządami Saturna. W 2020 roku sześć kolejnych zaćmień i potężna koniunkcja Saturna z Plutonem dodały swojego wpływu, co określiło dalszy światowy wektor wydarzeń. Wszystko to stało się swego rodzaju początkiem nowej ery, która powinna stopniowo określać zasady życia ludzi od teraz.

Rozpoczęte w tym okresie procesy są z nami już od dawna, bo cykl ten trwa kilkadziesiąt lat.

Astrolog i prezenterka telewizyjna, autorka książki Astrologia uwodzenia. Klucze do serca mężczyzny. Encyklopedia relacji” itp. Oficjalna strona internetowa to www.astrogift.ru.

Koniec święta nieposłuszeństwa

Ludzkość naprawdę przechodzi teraz trudny okres. Potwierdza to ubiegły rok, kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z globalną blokadą, zamykaniem granic, nauczyliśmy się, co to znaczy pracować zdalnie i byliśmy zmuszeni zminimalizować komunikację między sobą. Na szczęście nowoczesne środki komunikacji pozwoliły nieco wygładzić te chwile, ale jednocześnie w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że wraz z technologią w naszym życiu pojawiła się także totalna cyfrowa kontrola. Zasady życia stają się coraz ostrzejsze.

Wydaje się, że święto nieposłuszeństwa w przedszkolu się skończyło, jesteśmy teraz śledzeni na wszystkich frontach przez jakieś nieznane systemy informacyjne.

Jak poważne jest to wszystko widać na przykładzie Donalda Trumpa, któremu zakazano dostępu do sieci społecznościowych, gdy był jeszcze prezydentem Stanów Zjednoczonych, szefem jednego z najpotężniejszych mocarstw na świecie. Do 2020 roku taka sytuacja wydawałaby się absurdalna, ale w tym momencie ludzkość wreszcie mogła zrozumieć, kto jest szefem na świecie. I to nie my, mieszczanie, ale ci, którzy są właścicielami systemów informatycznych, pomijają lub blokują pewne fakty, dane, wiadomości, którzy tworzą agendę, naszą opinię, dają lub nie możliwość zabrania głosu. Stało się oczywiste, że władza na planecie się zmieniła: z instytucji państwowych przeszła na właścicieli mediów elektronicznych. Teraz żyjemy w nowym porządku świata, ale trudno go od razu zaakceptować. Dlaczego jesteśmy tacy źli? Bo władze stały się inne, ale nie zawsze wiadomo, kim są.

READ
Niezwykłe nawyki dziewcząt według znaku zodiaku

– Niestety, dla wielu małżeństwo traci swoją pozycję o fundamentalnej wartości. Im dalej, tym rzadsze i cenniejsze będą długie małżeństwa. Coś jak pierścionek z brylantem – dobrze, jeśli go masz, ale dostępność nie jest gwarantowana.

Walka starych i nowych

W latach 2021-2022 na niebie działa ważny aspekt planetarny – kwadratura Saturna i Urana między znakami Wodnika i Byka. Ma to znaczenie dla całej planety, a zwłaszcza dla Rosji. Ponieważ znaki Byka i Wodnika są tradycyjnie kojarzone z wieloma horoskopami, które są ważne dla naszego kraju.

Saturn odpowiada za konserwatyzm, prawa, ograniczenia, porządek. Uran to zmiana, przełom technologiczny, wszystko nowe. W latach 2021 i 2022 planety te będą się ze sobą gwałtownie zderzać kilka razy. Ich wpływ jest szczególnie silny w lutym, czerwcu, grudniu 2021 roku i jesienią 2022 roku.

Ale przez te dwa lata będziemy odczuwać walkę systemu konserwatywnego i chęć jego zmiany, pragnienie stabilności i próby przełamania starego, nowości i konserwatyzmu.

Dla Rosji będzie to wyraźnie widoczne w próbie uregulowania przez siły państwowe (silny Saturn w Wodniku) procesów gospodarczych nowych czasów (Uran w Byku) przestarzałymi metodami.

W astrologii obowiązuje zasada: im rzadsze zdarzenie obserwujemy, tym jest ono bardziej znaczące. Saturn i Uran to planety powolne, ich cykl koniunkcji wynosi 45 lat, jedna faza trwa dłużej niż 10. zmiana struktury ekonomicznej i politycznej naszego państwa. Początek cyklu to zawsze narodziny pomysłu, jego dojrzewanie nastąpiło w latach 1988-1999, szczyt – w latach 2000-2008. Teraz jesteśmy na początku ostatniego kwartału, aw następnej dekadzie będziemy obserwować stopniowy upadek systemu, który powstał w naszym kraju na przełomie lat 2010. i 80. na gruzach sowieckiego.

Ale dla naszego kraju jeszcze wcześniej nabierze innego znaczenia. Ponieważ dla Rosji ważny jest też inny cykl – Saturna i Neptuna, na koniunkcji tych planet tradycyjnie zmieniamy władzę (ściśle mówiąc, nowa głowa państwa może pojawić się w innych latach, ale w latach koniunkcji na przestrzeni ostatnich 140 lat, zmienia się zawsze co 36 lat). Tak było w 1917, 1953, 1989, jeszcze wcześniej w 1881. Następne połączenie będzie w latach 2025-2026.

Dlaczego mamy teraz wrażenie, że wszystko się rozpada, umiera? Bo obiektywnie tak jest. Ty i ja żyjemy na opadających falach dwóch dużych cykli Saturn-Uran i Saturn-Neptun. Kończą się dwie globalne idee, na których przez ostatnie 30 lat budowano ideologię naszego kraju, system gospodarczy i polityczny.

READ
Horoskop tylko dla kobiet! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w 2023 roku?

Saturn-Neptun bardziej dotyczy gospodarki, tego, jak kraj gromadzi siłę i jak ją trwoni. Kiedy rozpoczął się ostatni cykl (1989), socjalizm został zastąpiony przez kapitalizm. Ożywienie gospodarcze w Rosji było u szczytu cyklu Saturn-Neptun w latach 2003-2007. Przed globalnym kryzysem 2008 r. ropa drożała, a inflacja była wysoka, bo gospodarka się rozwijała, ceny nieruchomości rosły, a firmy szły. Po 2008 roku w Rosji wszystko się pogorszyło. Błędem jest obwinianie wszystkiego o globalny kryzys lub zakładanie, że nikt nie jest winny. Oznacza to, że podjęte środki zaradcze nie były wystarczająco skuteczne. Potem nastąpił punkt kulminacyjny, aspekt opozycji i cykl zaczął się rozpadać, zanikać. Dopóki nie rozpocznie się nowy cykl w latach 2025-2026, dopóki nie zmienią się podstawowe czynniki — paradygmat gospodarczy i polityczny, w którym żyjemy, nie będziemy mogli żyć lepiej. Niestety, z początkiem cyklu nie będzie to od razu łatwiejsze. Po prostu powstanie nowy wektor rozwoju kraju, inny system, ale efekty jego skuteczności, użyteczności i szczytu prosperity nadejdą dopiero po 18 latach, czyli około 2043 roku.

To długi cykl historyczny. W momencie powstania nieuniknione jest zamieszanie, zamieszanie, niezrozumienie tego, gdzie wszystko się porusza.

Wielu uważa jesień za nowy początek i myśli o zmianach w życiu. Jednak słynny astrolog Vasilisa Volodina wyjaśnił, dlaczego ludzie nie powinni podejmować pochopnych decyzji w tym czasie. O tym, jak zaprowadzić harmonię w związkach, pracy i nie borykać się z poważnymi problemami zdrowotnymi, przeczytasz w nowej prognozie gwiazdy Let’s Get Married.

„Od 23 października do 11 listopada bez ślubów”: Vasilisa Volodina o korytarzu zaćmienia w prognozie na jesień

W swoim przemówieniu astrolog wspomniał o programie politycznym, który niepokoi opinię publiczną. „Wiesz beze mnie, że na świecie panuje gorączka, a jesień 2022 roku niestety nie będzie wyjątkiem. Nie zakończy tego napięcia, które narasta wokół nas od ponad roku.

Ale wydarzenia tej jesieni w pewnym sensie podsumowują wyniki ostatnich miesięcy, choć wynik jest oczywisty. Najważniejsze z punktu widzenia zmiany przebiegu procesów światowych i niektórych nowych agentów wpływu, nowych osób, sytuacji związanych z tymi procesami światowymi będą ostatnie dekady października i pierwsze dekady listopada. To najważniejszy czas z politycznego punktu widzenia. Czas największych zmian w porządku światowym. Niektóre procesy w tym czasie prawdopodobnie mogą zacząć się cofać lub wracać do okresu, który można było zaobserwować kilka miesięcy temu ”- powiedziała Volodina na żywo na swoim osobistym kanale YouTube.

READ
Szczęśliwe znaleziska, które przynoszą szczęście

Sytuacja wyjaśni się dopiero wiosną. „Wiosna 2023 roku zmienia program, zmienia go w trudniejszym kierunku, czyli nie w kierunku jakiejś okazji do relaksu. A wiosna 2023 roku, jak już nie raz mówiłem, to prolog jeszcze ważniejszych zmian na świecie w latach 2025-2026. Znany nam świat wokół nas zmienia się, pęka w szwach ”- podkreśliła.

Opowiedział były gospodarz programu telewizyjnego i relacje ludzi. Według Wasylisy dojdzie do konfliktu między tymi, którzy będą próbowali dojść do porozumienia w tej czy innej sprawie.

„Warto zwrócić uwagę na długą pozycję Marsa w Bliźniętach. Co sprawia, że ​​te 7,5 miesiąca różni się od wszystkich innych. Mars to aktywność, aktywność. Bliźnięta – komunikacja, wszystko co związane z komunikacją, rozmowy. Mars w Bliźniętach to czas aktywnych negocjacji, ale niespokojnych. Celem negocjacji będzie przekonanie rozmówcy, wywarcie na nim presji – wyjaśniła blondynka.

“Wsteczny. To czas konfliktu, agresji, kiedy twórcza zasada słoneczna czuje, że ktoś próbuje ograniczyć jej aktywność. Albo może być odwrotnie. Możesz być twórcą, który jest przez kogoś wyzywany, powstrzymywany od działania, jaskrawo manifestowany, zakazany, atakowany. Albo możesz być tym samym napastnikiem, któremu nie podoba się, że ktoś zachowuje się jak król, korona wyrosła mu na głowie, chcesz pokazać, że nie, to nie on jest tutaj najważniejszą osobą. Staraj się nie popadać w żadną z tych skrajności, aby spokojniej przeżyć czas retrogradacji Marsa ”- dodał Wołodina.

Ponadto jesienią musisz być bardziej ostrożny przy planowaniu zajęć na świeżym powietrzu. „Od 23 października do 10-11 listopada w korytarzu zaćmienia wymagana jest ostrożność fizyczna i zmniejszone ryzyko fizyczne. Nie jedźmy na nartach, spadochronach i tak dalej. Po prostu dbamy o siebie fizycznie. Lepiej porzucić strategicznie ważne decyzje, bez względu na to, jak bardzo tego chcesz. Nie planuj swoich przedsięwzięć na dni bliskie zaćmienia. Zaćmienia to nie tylko nagłe niespodzianki, zawsze są nieprzewidywalne. Problem nie polega na tym, że jest niespodzianka, problem polega na tym, że są to zdarzenia wymykające się spod kontroli. Cena błędu jest bardzo wysoka ”- przekonuje astrolog.

READ
7 magicznych fraz, które mogą kontrolować człowieka

Na ten okres nie jest konieczne ustalanie daty zawarcia małżeństwa. „W ogóle nie polecam ślubów w dniach bliskich zaćmienia. W dniu zaćmienia na pewno plus minus dwa dni są niepożądane. Proszę, błagam cię. Statystyki są tak smutne, że ryzyko rozwodu jest trzy i pół raza wyższe dla osoby, która wyszła za mąż lub wyszła za mąż podczas zaćmienia ”- ostrzega Vasilisa.

Mówiła też o zmianie, zwracając się do tych, którzy się jej boją. „Wzywam tych, którzy marzą o przeszłości, aby przestali trzymać się jej niebieskimi rękami. Aby swobodniej spojrzeć na własne życie, nowe nie zawsze jest złe. Jeśli będziesz się czepiać, nowe i tak cię zniszczy. Jednocześnie ci, którzy chcą wszystko zmienić, strząsnąć z nóg kurz przeszłości, mówią, że ich rodzice, dziadkowie się mylili – nie. Mylili się do końca, aw przeszłości jest zbożowe zoo i dużo dobrego. Nie bierz udziału w tych planetarnych grach ”- powiedziała gwiazda telewizyjna.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: