Ile dzieci potrzebujesz według swojego znaku zodiaku

Zdjęcie użyte jako ilustracja, vospituy.ru

Nie ma prawie XNUMX% sposobu, aby dokładnie wiedzieć, ile będziesz mieć dzieci. Ale istnieją zalecenia dotyczące tego, jak bardzo się zatrzymać.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Jesteś po prostu rodzicem wielu dzieci. Baran jest w stanie samodzielnie wyhodować całą drużynę piłkarską. To oczywiście przesada, ale 3 lub 4 dzieci będzie właśnie dla Ciebie, ponieważ jesteś urodzonym człowiekiem rodzinnym. Uwielbiasz możliwość opieki nad kimś i chętnie bierzesz odpowiedzialność za rozwój i sukces dzieci.

Przykład gwiazdy: Sarah Jessica Parker (troje dzieci), Eddie Murphy (dziewięć), Victoria Beckham (czworo), Alla Pugacheva (troje) i Ivan Urgant (troje dzieci).

Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Dwa to magiczna liczba dla Byka. Pożądane jest również, aby dzieci były w podobnym wieku. A najlepszym scenariuszem jest urodzenie bliźniąt. Szkoda, oczywiście, że nie da się tego zaprogramować. Nie masz cierpliwości i siły woli, aby poradzić sobie z grupą dzieci. Ale nadal kochasz dzieci na tyle, by chcieć więcej niż jednego dziecka. Więc dwie to najlepsza opcja dla ciebie.

Przykład gwiazdy: George Clooney, Philip Kirkorov, Penelope Cruz, Michelle Pfeiffer.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Bliźniaczy scenariusz, odpowiedni dla Byka, byłby również idealny dla Bliźniąt. W końcu jesteś dwoistą naturą, taka jest twoja postać zodiaku. Mamy Bliźnięta są bardzo praktyczne, wiedzą, jak wychowywać samodzielność u dzieci. Są też bardzo dobrzy w zmianie stylu komunikacji, w zależności od tego, z kim mają do czynienia. Ogólnie rzecz biorąc, z dwójką dzieci naraz będzie dobrze, nawet jeśli mają zupełnie inny charakter. Więc dwa lub więcej.

Przykład gwiazdy: Johnny Depp, Natalie Portman, Adriana Lima, Colin Farrell, Hugh Laurie (ma troje dzieci).

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dwoje dzieci to optymalna liczba dla raka. Rodzice tego znaku bardzo różnią się od Byka i Bliźniąt. Te pierwsze są bardzo poważne, te drugie bardzo elastyczne. A Raki są gotowe zanurzyć się w macierzyństwo lub ojcostwo z głową. Są nawet gotowi poświęcić karierę i osobiste marzenia dla dobra dzieci i spełnienia jako rodzic. Jeśli jest więcej niż dwoje dzieci, Rak może im nie wystarczyć. Chociaż istnieją inspirujące przykłady: na przykład Meryl Streep, która ma czworo dzieci.

READ
Modne wiatrówki damskie w 2023 roku

Przykład gwiazdy: Gisele Bundchen, Benedict Cumberbatch, Josh Hartnett, Patrick Wilson.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Leos ma dość miłości dla stosunkowo dużej liczby dzieci: od dwóch do czterech. Jedno młode to zdecydowanie za mało. To bardzo emocjonalni rodzice, którym z łatwością udaje się rozwiązać wiele problemów i problemów na raz. Dlatego Lwy nie muszą się ograniczać, posiadanie wielu dzieci jest dla Ciebie.

Przykład gwiazdy: Madonna (dwa biologiczne i czworo adoptowane), Arnold Schwarzenegger (cztery), Dustin Hoffman (sześcioro), Mick Jagger (ośmioro! ośmioro dzieci!), David Duchovny (trójka).

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Tylko jeden. A jedno dziecko może być trudnym zadaniem dla Panny. Panny nie są najbardziej stabilne emocjonalnie spośród innych znaków zodiaku, a niestabilność emocjonalna sprawia, że ​​nie są najlepszymi rodzicami. Mogą jednak być wspaniałymi mamami i tatusiami, jeśli nie przesadzą. Ogólnie rzecz biorąc, poprawnie oblicz swoją siłę. W końcu są też udane przykłady, kiedy Panny są rodzicami wielu dzieci. Na przykład Beyoncé lub Lew Tołstoj.

Przykład gwiazdy: Salma Hayek, Aleksiej Czadow, Richard Gere.

Waga (23 września – 22 października)

Weź głęboki oddech – masz aż sześcioro dzieci! Wagi są urodzonymi rozjemcami. Generują pozytywną energię i łatwo rozwiązują konflikty. Ich specjalnością jest uwzględnianie osobistych interesów innych i zaszczepianie w ludziach poczucia, że ​​są wyjątkowi i że zawsze będą traktowani na równi. W każdym razie tak twierdzi badanie cytowane przez Relrules.

Przykład gwiazdy: Will Smith (trzy), Michael Douglas (trzy), Kate Winslet (trzy), Sacha Baron Cohen (trzy), Jean-Claude Van Damme (trzy).

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Podczas gdy Wagi są w stanie wychować sześcioro dzieci, Skorpiony podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej. Jako Skorpion możesz urodzić i wychować ponad sześciu spadkobierców. Najlepszym środowiskiem dla Ciebie jest duża rodzina, ponieważ masz w sobie tak wiele, że chętnie się dzielisz. Pamiętaj tylko, aby rozdzielić swoją miłość równo między wszystkie dzieci.

Przykład gwiazdy: Roman Abramowicz (siedem), Maria Kozhevnikova (trzy, ale do tej pory), Matthew McConaughey (trzy), Demi Moore (trzy), Ethan Hawke (cztery).

READ
Jak ubierają się żony rosyjskich oligarchów

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Horoskop okrutnie stwierdza, że ​​najlepiej jest w ogóle nie mieć dzieci. Ale jeśli czujesz pilną potrzebę posiadania dzieci, ogranicz się do jednego dziecka. Nie chodzi o to, że będziesz złym rodzicem, najprawdopodobniej przeciwnie, staniesz się bardzo dobrym rodzicem. Tyle tylko, że jest tak wiele rzeczy, które chcesz odkryć i osiągnąć dla siebie, że posiadanie dzieci może uniemożliwić tę misję. Ale dlaczego nie uczynić dziecka swoim towarzyszem? Ponadto przykład Milli Jovovich czy Brada Pitta stawia pod znakiem zapytania wersję astrologów. Ale uczciwie zauważamy: jest naprawdę niewiele gwiazd Strzelca z wieloma dziećmi.

Przykład gwiazdy: Jake Gyllenhaal, Krysten Ritter.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jako rodzic zachowujesz się jak dobrze naoliwiona maszyna. Jesteś bardzo zorganizowana i traktujesz wygląd dzieci bardzo formalnie i metodycznie. Dlatego Koziorożce nie mają trudności, jeśli w domu nosi się troje lub więcej potomstwa.

Przykład gwiazdy: Mel Gibson (dziewięć), Adriano Celentano (trzy), Jude Law (trzy), Kate Middleton (trzy).

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Podobnie jak Strzelec, jesteś żądny przygód i wolny duchem. Urodziłeś się włóczęgami i zawsze kierujesz się własną ciekawością. Dlatego według astrologów lepiej jest mieć tylko jedno dziecko. Gwiazdy zapewniają, że nie chcesz być w sytuacji, w której Twoje marzenia i cele będą musiały zrezygnować ze względu na dzieci.

Przykład gwiazdy: Justin Timberlake, Benicio del Toro.

Ryba (19 lutego – 20 marca)

Oczywiście Ryby są bardzo emocjonalnymi ludźmi i dlatego są doskonałymi rodzicami. Nie możesz bać się posiadania co najmniej pięciorga dzieci. Twoja strefa komfortu jest w wielkiej kochającej rodzinie, która da ci siłę i energię do twórczego sukcesu.

Przykład gwiazdy: Bruce Willis (pięć), Natalia Vodianova (pięć), Jensen Ackles (trzy), Eva Herzigova (trzy).

Nikt poza samymi rodzicami nie wie, ile będą mieli dzieci. Ale astrologowie mogą doradzić, ile dzieci lepiej zatrzymać.

Baran jest zbyt aktywny, ma burzliwy temperament. Lepiej, żeby mieli co najmniej troje lub czworo dzieci. Ten znak poradzi sobie ze wszystkimi i zapewni każdemu niezbędną uwagę i troskę. Zdolności znaku ognia wystarczą, aby poradzić sobie z całą drużyną piłkarską. To ludzie, którzy są nieskończenie oddani rodzinie, z przyjemnością opiekują się swoimi pociechami.

READ
Top 10 najbardziej irytujących kobiecych nawyków, które wkurzają wszystkich facetów

Byk to przykładni rodzice, których dzieci zawsze wyglądają schludnie i są zadowolone z życia. Mogą mieć dwoje małych dzieci. Będą ich wspierać i nie będą krytykować. Właściwe wychowanie pomoże dzieciom samodzielnie zrozumieć, gdzie iw czym popełniają błędy.

Bliźnięta

Dual Gemini też nie będzie miał dość jednego dziecka. Dwa to dobry wybór. Matki bliźniaczki są rozsądne, cenią niezależność u ludzi, dlatego wychowują ją u dzieci. Ponadto znak ten wie, jak dostosować się do każdej osoby, z którą się komunikuje, co pomaga mu zarówno w życiu, jak iw rodzinie. Dlatego poradzą sobie z dwójką dzieci, które będą miały różne charaktery i temperamenty.

W przypadku nowotworów rodzinnych preferowana liczba dzieci to 2. Ale powinna istnieć różnica wieku między nimi. W przeciwieństwie do Byka i Bliźniąt, Raki są całkowicie zanurzone w rodzicielstwie. Są w stanie dokonać wyrzeczeń, aby realizować się w roli matki i ojca. W razie potrzeby z łatwością zrezygnuj z kariery. Posiadanie więcej niż dwójki dzieci będzie dla nich trudne, emocje i siła mogą nie wystarczyć dla wszystkich.

Leo są kochające i pragną uwagi. Jedno dziecko im nie wystarczy. Aby pokazać siebie i swoje umiejętności ludziom i sobie, podejmą edukację dwóch, trzech, a nawet czterech. Ponadto Leos są wielozadaniowi, łatwo im poradzić sobie ze wszystkim naraz i jednocześnie zwracać uwagę na siebie, bliskich i karierę. W edukacji będą starali się zrobić wszystko, aby ich potomstwo mogło rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia, a także było sumienne i uczciwe.

Panny potrzebują tylko jednego dziecka. Wprowadzi również pewien brak równowagi w ich miarowym, wygodnym życiu, ale nadal łatwiej jest poradzić sobie z jednym niż z dwoma. Przedstawiciele tego znaku nie są stabilni emocjonalnie, więc nie można ich nazwać wspaniałymi rodzicami. Ale nadal kochają mamy i tatusiów, w szczególności, jeśli nie przeciążają się w pracy. Najważniejsze jest prawidłowe obliczenie siły. Zaszczepią w swoich dzieciach zamiłowanie do praktyczności i porządku oraz rozwiną ich zdolności umysłowe. A matki Panny są wyrozumiałe i zorganizowane.

Dla Wagi najważniejsza jest harmonia i równowaga. Dlatego jeśli urodzisz, to dwa, cztery lub sześć. Niech każdy ma parę. Są to rodzice, którzy zawsze starają się dawać swoim dzieciom tylko to, co najlepsze i nie pozwalają osobom z zewnątrz na relacje rodzinne. Waga nie będzie tolerować instrukcji, jak najlepiej żyć i edukować, a wszystko zrobią sami.

READ
5 nawyków, które sprawiają, że jesteś badassem

Osoby urodzone pod tym znakiem są wyjątkowymi rozjemcami, z łatwością łagodzą konflikty i szerzą wszędzie pozytywną energię. Ich główną cechą w relacjach z dziećmi jest uwzględnianie zainteresowań każdego z nich i inspirowanie, że są wyjątkowymi osobowościami. Waga zawsze będzie traktować dzieci jak równe osoby.

Skorpion

Ekscentryczne Skorpiony pasują do dużych rozmiarów. Są w stanie urodzić i wychować ponad sześciu spadkobierców. Lubią dużą rodzinę. W ich życiu pojawia się więc od razu kilka nowych osób, z którymi mogą dzielić to, co najskrytsze. Najważniejsze jest, aby nauczyć się dzielić miłość, aby wszyscy mieli jej dość. Dzieci uczą się od nich determinacji i samodzielności. Skorpiony są ponadto wrażliwe i zawsze gotowe do udzielenia wsparcia i opieki.

Strzelec

Dla Strzelców lepiej jest ograniczyć się do jednego dziecka. Nie dzieje się tak dlatego, że Strzelcy są nie do pozazdroszczenia matkami lub ojcami, wręcz przeciwnie. Są mobilni, chcą odkrywać wiele rzeczy, wiele miejsc do odwiedzenia, wiele rzeczy do studiowania. A więcej niż jedno dziecko to niemal pożegnanie marzeń. Ale możesz nauczyć potomstwo kochania ciągłego ruchu, a potem razem podróżować.

Strzelcy będą starali się, aby ich dzieci były ambitne, mądre i aktywne.

Koziorożec

Wysoko zorganizowane Koziorożce mogą mieć trojaczki. Metodycznie podchodzą do edukacji, nie doświadczają żadnych trudności. Wyróżnią się troskliwością i wymaganiem wobec dzieci.

Wodnik

Wodniki, podobnie jak Strzelcy, są niezależni i żądni przygód. Cieszą się swoim stanem włóczęgi, a ciekawość zawsze ich gdzieś prowadzi. Dlatego nie zaleca się posiadania więcej niż jednego dziecka. Ten znak nie chce być w sytuacji, w której musisz zrezygnować ze wszystkich pragnień i celów dla dobra dzieci. Dla nich będzie to nie do zniesienia.

Będą wychowywać dziecko na towarzyskie i otwarte na świat i nową wiedzę. Chociaż ekscentryczność znaku może prowadzić do konfliktów z młodymi ludźmi.

Emocjonalne Ryby są niesamowitymi rodzicami i mogą mieć 5 lub więcej dzieci. Ich credo to duża rodzina. Zachętą dla nich jest empatia i uczestnictwo w życiu dzieci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: