Idealny ślub według twojego znaku zodiaku

Szczęśliwa data ślubu według znaku zodiaku

Pamiętaj, aby sprawdzić swoją zgodność miłosną, ponieważ wybranie daty nie rozwiąże problemów, które ma twój związek. Obliczenia zgodności pomogą ci zrozumieć, nad czym musisz popracować, aby stworzyć naprawdę silny i szczęśliwy związek.

Baran rodzi się w kwietniu i maju. Dlatego w kształtowaniu ich szczęśliwej randki biorą udział cyfry 4 i 5. Lepiej, aby Baran wziął ślub w styczniu, kwietniu lub maju. Najbardziej udane liczby w tym przypadku to 4, 5, 14, 15, 24, 25. Innymi dodatnimi liczbami każdego miesiąca dla ślubu będą 1 i 11. Jednostka ma wyraźną energię odpowiadającą elementowi ognia.

Ślub w takich terminach pomoże Baranowi i jego partnerce przyciągnąć szczęście i szczęście do ich życia, a także zachować pasję na długie lata.

Liczby elementów Ziemi to 4, 5, 9. Oznacza to, że Byk musi zagrać wesele 4, 5, 9, 14, 15, 19, 24, 25 lub 29 każdego miesiąca. Najbardziej udane miesiące to maj, sierpień, listopad i luty.

Eksperci serwisu Dailyhoro.ru zauważają również, że Byk nie powinien nikomu z góry mówić o swoich planach na przyszłość. Może to prowadzić do nieprzewidzianych problemów zarówno na samym weselu, jak i po nim.

Bliźnięta

Dobrze wybrana data ślubu pomoże Bliźniakom przyciągnąć pozytywne myśli do ich życia i wzmocnić relacje z ukochaną osobą. Astrologowie radzą podejść do wyboru tak ostrożnie, jak to możliwe.

Bliźnięta to podwójny znak zodiaku, więc najlepsze miesiące na ślub to luty, kwiecień, sierpień, grudzień. Jeśli nie możesz wybrać jednego z tych miesięcy, możesz wybrać dowolny parzysty miesiąc w roku. Najlepsze liczby to 2, 4, 8, 12, 16, 20, 22, 24, 28.

Nowotwory są typowymi przedstawicielami żywiołu Wody. Woda jest elementem materialnym, dlatego data ślubu powinna zawierać liczby takie jak 8, 2, 5. Te liczby są najbardziej odpowiednie, a im więcej ich w dacie ślubu, tym lepiej. Na przykład 25.08.2020 to bardzo dobra data, a 17.08.2019 niezbyt dobra, bo jest tylko jedna ósemka i jedna dwójka.

Wybór odpowiedniej daty pomoże Rakom przyciągnąć miłość, szczęście i pieniądze. Wielu przedstawicieli tego Znaku potrzebuje silnego wsparcia, którego nigdy dość.

READ
15 kreacji od projektantów, którzy nie wiedzieli, że wyobraźnia ma granice

Właściwa data ślubu pomaga Leosowi spełnić ich życzenia i marzenia. Liczba szczęścia dla Leo wynosi 7. Jeden i dziewięć są również korzystne, ucieleśniające element ognia.

Lepiej dla Leosa zaplanować ślub na miesiące letnie lub zimowe. Liczby obiecujące szczęście to 1, 11, 7, 9, 17, 19, 27, 29. Wesele rozegrane w tych dniach minie bez problemów i bez przykrych niespodzianek, jak całe dalsze wspólne życie.

Wybierając datę wesela, ważne jest, aby Panny zwracały uwagę na obecność liczb 3, 6 i 7. Liczby te są w dużej mierze istotne ze względu na Merkurego, planetę patrona Panny. Mogą być zawarte zarówno w miesiącu, jak iw roku. Im więcej takich liczb, tym bardziej udana data jako całość.

Randka z zawartością takich liczb będzie doskonałym talizmanem przeciwko nieżyczliwym, wrogom i zazdrosnym ludziom. Takie małżeństwo będzie bardzo silne, a zdrada będzie praktycznie wykluczona.

Właściwa data ślubu pomoże Wadze i ich bratniej duszy stać się lepszymi. Waga do szczęśliwego ślubu potrzebuje nietypowych lub lustrzanych dat, takich jak: 12.12, 21.12, 11.11, 10.10, 10.01, 09.09, 08.08 i tak dalej.

W takie dni Wadze towarzyszy maksymalne szczęście. To ich dni mocy, które świetnie nadają się nie tylko na wesela, ale także na wszelkie inne ważne wydarzenia.

Skorpion

Dla Skorpionów najkorzystniejszymi terminami na ślub są następujące terminy dowolnego miesiąca jesiennego: 3, 8, 10, 13, 18, 23, 28, 30. Oprócz 9, 10 i 11 miesięcy Skorpiony mogą zaplanować ślub na marzec, czerwiec, grudzień.

W zasadzie szczęście tych osób nie zależy tak bardzo od wyboru daty, ale właściwy jej wybór pomoże zniszczyć negatywne postawy i lęki związane z relacjami.

Strzelec

Strzelcy są najbardziej przystosowani do energii liczb nieparzystych. Dotyczy to nie tylko wyboru dnia, ale także wyboru miesiąca, a nawet roku. Według astrologów Strzelec kategorycznie nie powinien grać wesela w roku przestępnym.

Jeśli musisz odbyć ceremonię ślubną w parzysty dzień, miesiąc lub rok, lepiej wcześniej skorzystać ze spisków na szczęście. Pomoże to zminimalizować ryzyko pomyłki.

Koziorożec

Sekret szczęścia Koziorożca tkwi w wyborze odpowiedniego momentu. Ci ludzie czerpią wiele pozytywnych emocji z robienia czegoś we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać odpowiednią datę ślubu.

READ
Najbardziej niedostępna kobieta według znaku zodiaku

Wybór miesiąca dla Koziorożców nie jest tak ważny, ale lepiej wybrać pierwszą, ostatnią lub podwójną liczbę, np. 11 lub 22. Dwie kolejne szczęśliwe daty ślubu dla Koziorożców to 22.01 lub 22.12, ponieważ dwójka jest odpowiedni dla przedstawicieli żywiołów Ziemi. Grudzień i styczeń to miesiące Koziorożca. Ponadto styczeń symbolizuje początek czegoś dobrego.

Wodnik

Dla Wodnika najlepsze liczby to te, które wywołują rozkwit uczuć: 3, 7, 9. Pożądane jest, aby przynajmniej jeden z nich był w dniu ślubu. W takim przypadku możliwe będzie pozbycie się negatywu i przyciągnięcie dobrego samopoczucia. Wspólne życie przez bardzo długi czas pozostanie jasne i emocjonalne.

Rządzącą planetą Ryb jest Wenus. Ta planeta dobrze komponuje się z liczbami takimi jak 3 i 7. To właśnie te liczby powinny znaleźć się w dniu, w którym planowany jest ślub. Wybór miesiąca powinien opierać się na znaczeniu elementu Wody. Może to być luty, marzec, czerwiec, lipiec, listopad, grudzień.

Najlepsze daty to nie tylko 3, 7, 13, 17, 23 i 27, ale także 11, 22. Liczby z tymi samymi liczbami są istotne dla Ryb ze względu na ich podwójny charakter zodiaku. Pomogą przyciągnąć jeszcze więcej sukcesów.

Oprócz horoskopów numerologia pomoże w ustaleniu odpowiedniej daty ślubu. Można to zrobić za pomocą obliczeń opartych na datach urodzenia przyszłego męża i żony.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: