Idealny romans dziewcząt według znaku zodiaku

IDEALNY MĘŻCZYZNA DLA KOBIET O RÓŻNYCH ZNAKACH ZODIAKU

Idealny mężczyzna dla kobiet o różnych znakach zodiaku. Kobiety o różnych znakach zodiaku mają swój własny typ mężczyzny, by tak rzec, własny ideał, do którego zawsze dąży, a czasem nawet znajduje. Zobaczmy, kogo tak naprawdę szukają nasze kobiety.

Idealny mężczyzna dla kobiet o różnych znakach zodiaku:

Baran Kobieta
(21 marca – 19 kwietnia)

Baran – kobiety są silne i proste. Mają silne poczucie niezależności. Ponadto są stabilne, a wszystkie ich działania logiczne. Baran zawsze ma zimny umysł. Są gotowi na wszystko, co szykuje im los, bez względu na to, czy jest dobre, czy złe.

rak: Nowotwory są urocze. Ich energia silnie przyciąga Barana. Rak czerpie prawdziwą przyjemność z tak trudnego Barana i stara się, aby ta dama była szczęśliwa.
Ryby: Dobrze rozumieją naturę Barana. Zawsze możesz polegać na Rybach.

Nie para?

Bliźnięta: Nie daj się zwieść Gemini! Być może na początku wybuchnie między wami pasja, ale Bliźnięta są zbyt emocjonalne dla zrównoważonego Barana.

Lew: Dominacja Lwa obrzydza niezależnego Barana. Te dwa znaki nigdy nie zbudują wspólnego szczęścia.

Byk Kobieta
(20 kwietnia – 20 maja)

Taurus czerpie prawdziwą przyjemność z luksusowych przedmiotów. Są oddanymi przyjaciółmi i partnerami. Jednocześnie kobieta Byk zawsze pozostaje tajemnicą, którą mężczyźni próbują odgadnąć.

Byk: Dla kobiety Byka mężczyzna własnego znaku może stać się prawdziwą bratnią duszą. Te znaki mają wszelkie szanse na stworzenie silnego związku.
rak: Nowotwory doskonale zdają sobie sprawę z wrażliwej natury Byka. Doskonale uzupełniają się na poziomie energetycznym.

Zobacz też: Bardzo trudny test jasności widzenia i myślenia.

Nie para?

Lew: Leosi są zbyt wymagający od Byka i ich miłości do relaksu i rozrywki. Leos szybko nudzi się monotonnym biegiem życia Byka, a kobiety Byka z kolei męczą się nieustannym popychaniem Leo.

Strzelec: A priori, Byk nie może mieć nic wspólnego ze Strzelcem. Ona jest zbyt zrelaksowana, on jest zbyt twardo stąpający po ziemi i spięty.

Bliźnięta Kobieta
(21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta są marzycielskie i romantyczne. Życie zawsze im sprzyja, więc są pełni zaufania i miłości. Bliźnięta są przyjazne i żądne przygód. Ludzie je kochają, a oni z kolei wszędzie mogą znaleźć przyjaciół.

READ
10 sposobów na oczyszczenie różnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc z brudu za pomocą gąbki

rak: Raki szukają prawdziwej miłości, a kobiety Gemini są tymi, które mogą im tę miłość dać. Znaki te doskonale się rozumieją.

Waga: Waga i Bliźnięta doskonale się uzupełniają: on jest niezależny, ona jest elastyczna. Nigdy się nie męczą.

Nie para?

Skorpion: Bliźnięta są zbyt zrelaksowane i łatwe dla surowego Skorpiona. Jest zbyt zazdrosny. Bliźnięta preferują stabilność, a nie wulkan uczuć.

Panna: Panna jest zbyt spokojny dla Bliźniąt. Jego brak emocjonalności może rozwścieczyć kobietę.

Kobieta z rakiem
(21 czerwca – 22 lipca)

Jest ambitna, ale jednocześnie życzliwa dla innych. Nowotwory są niezwykle emocjonalne i wrażliwe. To właśnie przyciąga ludzi. Kobieta z rakiem ma świetne poczucie humoru i uwielbia rozśmieszać innych.

Waga: Wagi są stabilne i pewne siebie. Woli zachować równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Jest idealny dla kobiety z rakiem, a ona docenia jego niezawodność i pewność siebie.

Byk: Byk jest stabilny i twardo stąpa po ziemi. Ale wie, jak rozweselić Raka i dać jej potrzebne emocje.

Nie para?

Skorpion: Jest zbyt asertywny i namiętny do Raka. Nadmierna zazdrość o oba znaki nie pozwoli im stworzyć stabilnego związku.

Panna: Oba znaki są nieśmiałe w wyrażaniu swoich uczuć. Brak niezbędnej komunikacji ostatecznie doprowadzi do prawdziwej katastrofy miłosnej.

Lew Kobieta
(23 lipca – 22 sierpnia)

Kobieta ma lew rozdęte ego, o czym doskonale zdaje sobie sprawę. Uwielbia być podziwiana. Kiedy odnajduje swoją bratnią duszę, Lioness staje się niesamowicie oddana. Daje mężczyznom siłę do nowych osiągnięć.

Para:

Bliźnięta: Dżentelmen o dobrym sercu jest w stanie obdarzyć Lwicą prawdziwą miłość. Podziwia jej silny charakter i celowość.

Przeczytaj także: 10 rzeczy, które mężczyźni potajemnie kochają w swoich żonach

Skorpion: W związku z Lwicą Skorpiony nigdy nie dominują. Oba znaki komunikują się na równych warunkach. Raz zjednoczone, nigdy nie są rozdzielone.

Nie para?

Wodnik: Wodnik jest zbyt kochający wolność dla Lwicy. Potrzebuje kogoś, kto stanie w jej obronie i nigdy nie zdradzi. Wodnika we właściwym czasie prawdopodobnie nie będzie ani w chmurach.

Koziorożec: Kochająca wolność natura Koziorożca nie łączy się z celowością kobiety Lwa. W relacjach z Lwicą musisz dostosować się do pewnego systemu, na który Koziorożec nigdy się nie zgodzi.

READ
15 sposobów na życie domowe, aby nadać rzeczom odpowiedni wygląd

Panna
(23 sierpnia – 22 września)

Panna jest zawsze w jej myślach. Jest zamyślona i spokojna. W głębi duszy Virgo jest bardzo wrażliwa, ale stara się to ukryć. Panna jest trudna do rozwikłania, ale jeśli pewnego dnia ci się to uda, będzie twoja na zawsze.

Waga: Człowiek Wagi uparcie podąża za swoimi przekonaniami. Jeśli ma oko na Dziewicę, nie wycofa się, dopóki nie zdobędzie jej serca. Wie, jak się opiekować. I nigdy nie łam jej serca.

Koziorożec: Koziorożecowi udaje się wyciągnąć Pannę z jej skorupy. Nie onieśmiela go jej tajemnicza natura. Jeśli Koziorożec zdobędzie zaufanie Panny, naprawdę otworzy przed nim swoją duszę.

Nie para?

rak: Oba znaki są zbyt wrażliwe, co utrudnia stworzenie stabilnego związku. Panna pasuje do bardziej przyziemnych znaków.

Ryby: Podobnie jak Panna, Ryby są zbyt skromne i uległe. Tych dwoje nigdy nie będzie w stanie stworzyć silnego związku.

Waga Kobieta
(23 września – 22 października)

Waga – najbardziej świadomy znak koła zodiaku. Kobieta Wagi wie, czego chce i nigdy się nie wycofa, dopóki nie postawi na swoim. Logiczne i zrównoważone. Nie zadowalaj się mniej. Jest twardo stąpająca po ziemi i towarzyska.

Strzelec: Strzelec jest dokładnym przeciwieństwem Wagi, ale to właśnie zbliża te dwa znaki do siebie. On jest Alfą, ona jest Omegą. Czują się razem bardzo harmonijni.

Lew: Leo i Waga to prawdziwe bratnie dusze. Doskonale się uzupełniają.

Nie para?

Koziorożec: Koziorożec jest zbyt luźny dla celowej kobiety Wagi. Widzi lenistwo w jego umiłowaniu wolności. Namiętność może szybko wybuchnąć między nimi, a także szybko zgasnąć.

Ryby: Waga nie znosi wrażliwych Ryb. Jest zawsze szczera, a Ryby są wkurzone.

Kobieta Skorpion
(23 października – 21 listopada)

Najbardziej niejednoznaczny znak. Jest bardzo emocjonalna, zazdrosna i jednocześnie namiętna. Wiele wymaga od mężczyzn. Ostry na języku. Scorpio to bardzo silna kobieta, ale jeśli ją podbijesz i ujarzmisz, masz szczęście!

Koziorożec: Cierpliwość i umiejętność myślenia w sytuacjach krytycznych, tkwiące w Koziorożcu, podbijają kobietę spod znaku Skorpiona. Skorpion i Koziorożec cieszą się swoim towarzystwem.

READ
Jak stylowo udekorować dom bez pomocy projektanta: 10 wskazówek

Lew: Leo pociągają namiętne Skorpiony. W towarzystwie takich kobiet czują się swobodnie.

Nie para?

Skorpion: Związek dwóch Skorpionów może przerodzić się w prawdziwą wojnę. Taka intensywność namiętności nie tkwi w innych znakach zodiaku. Ostatecznie związek może się bardzo źle skończyć.

Zobacz także: Linia Anioła Stróża w dłoni: czy ją masz

Bliźnięta: Bliźnięta są zbyt romantyczne dla Skorpionów. Uważa go za uroczego, a on podziwia namiętną kobietę Scorpio.

Strzelec Kobieta
(22 listopada – 21 grudnia)

Kobieta Strzelca niczego się nie boi. Kocha wolność i przygodę. To prawdziwa kobieta dramatu. Zawsze podąża za swoim sercem, gdziekolwiek ono prowadzi. Jeśli chodzi o miłość, szuka wspólnika, który podzieli się z nią chęcią podboju świata.

Baran: Poglądy Barana i Strzelca pokrywają się, patrzą w tym samym kierunku. Kochają zabawę i są łatwe w prowadzeniu. Ich związek jest pełen miłości i radości.

Wodnik: Człowiek Wodnika zawsze pomaga Strzelcowi rozwijać się jako osoba. Wspiera jej pragnienie przygody i oboje cieszą się wspólnym życiem.

Nie para?

Byk: Byk i Strzelec to dwa przeciwieństwa, jeśli chodzi o relacje miłosne. Byk jest zbyt przyziemny dla Strzelców, którzy są w chmurach.

Panna: Człowiek z Panny potrzebuje ścisłej rutyny życia. Nie daj Boże, zbaczaj z kursu! To nie pasuje do Strzelca, jest zbyt zajęta, aby podążać za biegiem życia.

Koziorożec Kobieta
(22 grudnia-19 stycznia)

Mają doskonałe poczucie humoru. Koziorożce mogą być poważne i samodzielne, ale jednocześnie są cierpliwe i są prawdziwymi asami w rozwiązywaniu problemów. Koziorożce mogą patrzeć na sytuacje z zewnątrz i szukać sposobów ich rozwiązania lub obejścia.

Ryby: Na pierwszy rzut oka ta para nie pasuje. Ale Koziorożec doskonale równoważy Ryby, zapewniając sobie i swojemu partnerowi pewność siebie i stabilność. Ryby z kolei wnoszą trochę światła do poważnego życia Koziorożca.

Panna: To są dwa pokrewne duchy. Czują się ze sobą komfortowo, chociaż Panna może czasem wyrzucić coś, co nie pasuje do ram Koziorożca.

Zobacz także: W jakim p@ze śpią małżonkowie – taki jest ich związek

Nie para?

Lew: Koziorożec „zabija” nieprzewidywalność Lwa. Uwielbia być w centrum uwagi, ale ona uważa to za kaprys. Praktyczny Koziorożec jest zbyt zimny dla gorącego Lwa.

READ
Sztuczki, aby wyglądać idealnie: robić i nie robić zdjęć

Baran: Jest beztroski i płynie z prądem, ona jest celowa i wie, czego chce. Koziorożec potrzebuje partnera, który może skupić się na przyszłości, Baran jest na to zbyt zajęty. Przed nimi nowa przygoda!

Kobieta Wodnika
(20 stycznia – 18 lutego)

Kobieta- Wodnik zawsze idzie do przodu. To osoba kreatywna, dążąca do doskonalenia. Nie lubi siedzieć spokojnie. Wodniki jednak nie wiedzą, jak pokazać swoje prawdziwe uczucia. Kobieta Wodnika ceni sobie wolność i możliwość działania tak, jak chce. Nie mogę znieść tego, co im każą.

Waga: Libra doskonale uzupełnia kobiety Wodnika. Oba znaki uwielbiają komunikację. Waga docenia twórczy komponent i umysł w Wodniku. Obaj czują się komfortowo w takim sojuszu.

Bliźnięta: Taki związek przyciąga uwagę innych. Bliźnięta to prawdopodobnie jedyny znak, który może utrzymać Wodnika przy życiu.

Nie para?

Skorpion: Skorpiony są zbyt zazdrosne, co doprowadza do furii kochających wolność Wodników. Skorpiony w końcu zaczynają denerwować oporność Wodnika, a związek się rozpada.

Ryby: Ryby są zbyt wymagające dla wolnych Wodników. Podobnie jak Skorpiony, Ryby wymagają uwagi i zwiększonej opieki. Kobieta Wodnika rozpoznaje związek, w którym czuje się wolna i nie uciskana.

Ryby Kobieta
(19 lutego – 20 marca)

Ryby są trudne do zrozumienia. Są wrażliwi i emocjonalni. Ryby to twórcze jednostki. Są skromne, słodkie i trochę frywolne.

rak: Rak i Ryby nadają na tej samej długości fali. Sami są zaskoczeni tym, jak bardzo się uzupełniają. Rak jest obrońcą, a Ryby bardzo go potrzebują.

Koziorożec: Koziorożce mielą Ryby w chmurach, dają im wsparcie i wsparcie. Podziwia jej wrażliwą naturę, a ona jego mądrość i pewność siebie.

Nie para?

Bliźnięta: Bliźnięta są zbyt proste dla wrażliwych Ryb. Te same wrażliwe i romantyczne znaki są dla niej bardziej odpowiednie.

Zobacz też: PROGNOZY URODZINOWE Z VANGA

Waga: Waga, podobnie jak Bliźnięta, jest zbyt przyziemna dla Ryb. Chłód i niedostępność Wagi przeraża Ryby. Łez w takim związku nie da się uniknąć. Oczywiście Ryby będą płakać.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: