Idealny przyjaciel według twojego znaku zodiaku

Najlepszy przyjaciel według znaku zodiaku. Wybór dziewczyny według horoskopu

Mężczyźni są pewni kobieca przyjaźń nie istnieje. Że, jak mówią, jest udawana, ulotna i zawsze kończy swoje istnienie w obliczu konkurencji, zazdrości i zdrady. Takie argumenty u wielu kobiet wywołują jedynie oburzenie, bo mogą je obalić własnym przykładem i udowodnić, że większość kobiet ma wiele dziewczyn i bardzo sobie to ceni. Tylko kobieca przyjaźń nie jest darem, ale godną nagrodą za szczerość, zrozumienie i cierpliwość.

Najlepszy przyjaciel – to ten, który na pierwszy rzut oka potrafi odgadnąć Twój nastrój, z którym możesz rozmawiać z sercem, nie próbując pokazać się w jak najlepszym świetle. Zawsze Cię wysłucha, wesprze słowem, przyjdzie na ratunek w trudnych chwilach i nigdy Cię nie oszuka. Najlepszą przyjaciółkę niełatwo znaleźć, nie powinna mieć takich cech charakteru jak egoizm, małostkowość, zazdrość i nieufność. Jednym z najbardziej niezawodnych sposobów wyboru dziewczyny jest: policz 11 ze swojego znaku zodiaku, a kobieta, otrzymany znak zodiaku, jest idealna dla Ciebie jako dziewczyna. A to oznacza:

1. Baran. Najlepszymi przyjaciółmi Barana są kobiety Wodnika. Kobiety – Barana nie można nazwać dobrym przyjacielem. Jest zbyt niecierpliwa, nie umie słuchać i okazywać współczucia. Musi zrobić wszystko szybko i natychmiast. Kobieta Wodnika przyciąga Barana swoją życzliwością, dyskretnością i brakiem zazdrości. Sama dziewczyna – Baran nigdy nie oszukuje, mówi wszystko bezpośrednio i szczerze, a jeśli to konieczne, pomaga pierwszemu.

2. Byk. Kobieta Byk najlepiej przyjaźni się z Rybami. Przyjaciółka Byka potrafi dogadać się na każdej imprezie i w podróży, da ci numer telefonu do dobrego lekarza i udzieli przydatnych rad, jak spodoba się facetowi. Ale Byk absolutnie nie lubi pożyczać pięknej bluzki na randkę lub pieniądze do następnej pensji. Dlatego dziewczyna Ryby jest odpowiednia dla Byka, który nie wkroczy na „jej własność” – garderobę, pieniądze i mężczyznę. Ryby docenią Byka, są dobrze zorientowane w niuansach ludzkich doświadczeń i szanują potrzeby innych.

dziewczyna według horoskopu

3. Bliźnięta. Najlepiej, aby kobieta Bliźniąt zaprzyjaźniła się z Baranem. Optymistyczna i ciekawska kobieta – Gemini będzie dobrym towarzystwem dla Barana. Idealnie uzupełni lidera Barana, który zadba o zorganizowanie wspólnego wypoczynku i wsparcia materialnego dla swojej przyjaciółki. Razem „umyją kości” mężczyznom, a jednocześnie ich poglądy są absolutnie zbieżne.

4. rak. Kobieta z rakiem będzie czuła się komfortowo obok swojego przyjaciela Byka. Jest w stanie znieść upór Byka łatwiej niż wszystkie inne znaki Zodiaku. Przed ślubem kobieta z rakiem może być idealną dziewczyną. Zawsze jest gotowa nakarmić swoje pyszne ciasta i zaprosić ją do mieszkania, jeśli jej przyjaciółka ma problemy z mieszkaniem. Ale macierzyńska opieka nad kobietą z rakiem skierowana jest do jej przyjaciół tylko wtedy, gdy nie ma własnej rodziny. Życie rodzinne całkowicie pochłania raka, więc żonaci przedstawiciele tego znaku prawie nie mają dziewczyn. Wyjątkiem jest przyjaciółka Byka, która umie współczuć jej komplementami, pasją do gotowania i projektowania mieszkań.

5. Lew. Kobieta Lwa stanie się niezawodnym przyjacielem Bliźniąt. Łatwość komunikacji i przeciętność Bliźniąt przyciągają do niej Lwicę jak magnes. Sama kobieta Leo woli nawiązywać tylko ciekawe znajomości i przydatne znajomości. Nigdy nie flirtuje ani nie zdradza. Lwica może być skandaliczna i szkodliwa, ale zawsze prosi o przebaczenie, jeśli sama jest winna.

6. Panna. Kobieta Panna chętnie zaprzyjaźni się ze swoim przyjacielem Rakiem, który będzie ją smakowicie karmił, słuchał i wspierał w trudnych chwilach. Ale sama Panna jest bardzo wymagająca w stosunku do bliskich osób, uwielbia wygłaszać krytyczne uwagi na temat wyglądu swojej przyjaciółki i uczyć jej życiowych lekcji. Tylko Rak może wytrzymać skrupulatną i powolną Pannę, która zawsze zapewnia jej znaczną pomoc w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi.

READ
Uroki i niebezpieczeństwa związków miłosnych w 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

dziewczyna według horoskopu

7. Waga. Niezdecydowana kobieta Wagi będzie się świetnie czuła obok celowej i pewnej siebie Lwicy. Często kobieta Lwa staje się talizmanem na sukces swojej przyjaciółki Wagi. Sama Waga nie wyobraża sobie życia bez dziewczyn i przyjaciół. I zawsze ma ich dużo. W końcu Waga jest niezwykle poprawna i uprzejma w komunikacji. Nie lubi się kłócić i udowadniać swojej racji, kierując się główną zasadą w sytuacjach konfliktowych: „milczenie jest złotem”. Ale przyjaciel Wagi jest zdolny do zdrady i może kłamać patrząc ci w oczy.

8. Skorpion. Kobieta ze Skorpiona jest najbardziej zazdrosną i krytyczną przyjaciółką. Tylko skromna Panna może się z nią przyjaźnić przez długi czas. Tylko ona może odpowiednio znieść obraźliwe wypowiedzi Skorpiona i znaleźć sposób, aby powstrzymać ją przed odrzuceniem ukochanego mężczyzny. Kobieta Scorpio jest pewna, że ​​​​jej przyjaciółka powinna dzielić się z nią wszystkim na równi, dlatego bezceremonialnie ingeruje w jej życie i wszędzie stara się ją kontrolować. Ale Scorpio nigdy nie pozostawi swojej przyjaciółki w tarapatach, jest gotowa rozstać się ze wszystkim ze względu na jej szczęście i rzuci się na krańce świata, aby pomóc bliskiej przyjaciółce w trudnych czasach.

9. Strzelec. Kobieta – Strzelec polubi towarzyskiego przyjaciela Wagi. Wie, jak znaleźć kompromis w sytuacjach konfliktowych i przymyka oko na pogodną i żądną przygód naturę kobiety kochającej wolność – Strzelca. Tylko ona może milczeć, gdy Strzelec śmieje się bez powodu, a także sprawić, że będzie parą na jej niekończących się przyjęciach i spotkaniach. Ale nie powinieneś wierzyć we wszystko, co mówi dziewczyna Strzelca. Ona sama nie zawsze wie, kiedy kłamie, a kiedy mówi prawdę.

10. Koziorożec. Kobieta Koziorożca zawiera przyjaźń jedyną w swoim rodzaju. Najczęściej najlepszym przyjacielem Koziorożca jest Skorpion. Nie będzie plotkować za jej plecami i tak jak ona traktuje życie poważnie. Przyjaciel Koziorożca ma bardzo wysoką opinię o sobie i woli przyjaźnić się tylko z tymi, którzy pomogą jej zrozumieć zawiłości relacji międzyludzkich i znaleźć prawdziwą miłość. Sama przyjaciółka Koziorożca jest opiekuńcza i hojna w prezenty, ale z własnej woli raczej nie będzie chciała organizować wakacji i wyjeżdżać daleko od domu.

11. Wodnik. Kobieta Wodnika najlepiej pasuje do otwartej i wesołej dziewczyny Strzelca. Pomoże jej nawiązać „właściwe kontakty z właściwymi ludźmi”. Wodnik i Strzelec mają te same zainteresowania i poglądy na życie na wiele sposobów. Na przykład oboje uwielbiają podróżować i interesują się najnowszymi trendami w modzie. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsama kobieta Wodnika nie jest w stanie przyjaźnić się przez długi czas i wiernie. Z łatwością może odmówić pomocy przyjaciółce w trudnych chwilach lub nie przyjść na umówioną wizytę.

12. Ryby. Kobieta Ryb przypomina nieco Tatianę Larinę z Eugeniusza Oniegina. Jest „dzika, smutna, cicha, jak bojaźliwa łania w lesie”, dokładnie tak, jak opisał jej główną bohaterkę A.S. Puszkin. Aby zdobyć odwagę i otworzyć serce, Ryby muszą mieć w pobliżu niezawodne ramię. Dlatego tylko poważna i solidna kobieta Koziorożca może zostać jej najlepszym przyjacielem. Przyjaźń między Rybami a Koziorożcem przetrwa lata i odległości i staje się tak silna, że ​​wszystkie inne znaki mogą im tylko zazdrościć. Chociaż sama Ryby nie zawsze może pomóc swojej przyjaciółce, ponieważ często jej pragnienia nie pokrywają się z jej możliwościami.

READ
Jak dbać o skórę: 7 wskazówek dla leniwych

– Polecamy odwiedzić nasz dział z ciekawymi materiałami o podobnej tematyce „Psychologia relacji”

Informacje na stronie podlegają konsultacjom lekarza prowadzącego i nie zastępują konsultacji bezpośredniej z nim.
Zobacz umowę użytkownika, aby uzyskać więcej informacji.

Jak dowiedzieć się, która dziewczyna Cię zdradzi, kto jest z Tobą przez ogień i wodę? Po prostu znajdź jej znak zodiaku i spójrz na tę listę!

Idealna dziewczyna jest dostępna zawsze i wszędzie, bez względu na codzienną rutynę, strefy czasowe i inne nieistotne drobiazgi. Zawsze jest gotowa do rozmowy – wystarczy, że patrzy na monitor w oczekiwaniu na Twoją wiadomość.

Wielu astrologów twierdzi, że jeśli policzysz liczbę 11 ze swojego znaku wzdłuż koła zodiaku, otrzymasz znak zodiaku przyjaciela, który zrozumie cię jako siebie i zawsze będzie cię wspierał. Na przykład, jeśli jesteś Bykiem, to twoja dziewczyna musiała urodzić się pod znakiem Ryb. Jednocześnie nie zapominaj, że Twój znak również musi być uwzględniony.

Niemniej jednak, na początek, dowiedzmy się, jak piękne są dziewczyny, w zależności od ich znaków:

DZIEWCZYNA – BARAN

DOBRZE, ŻE zawsze pierwszy pomaga. Ona nigdy o nic nie naciska. Ona ma teraz wszystko. Gorąca i otwarta osoba.

ZŁĄ RZECZĄ jest to, że nigdy niczego nie ciągnie, że wszystko jest na raz i teraz. I zawsze w złym czasie. Niezwykle nietolerancyjny.
W inteligencji. Cóż, gdybym pojechał z przyjacielem Barana, to myślę, że dużo byśmy odziedziczyli – wysadzilibyśmy coś ekstra, tylko w tym samym czasie. Nie zostawiłaby mi wyboru i musielibyśmy wziąć, nawet gdybyśmy tego nie potrzebowali. Nie wyszlibyśmy niezauważeni. Strzelali do nas. Pytała: Gdybym była ranna w nogi, kazałaby mi czołgać się, pocieszać słowami, ale nie zostawiła mnie. W pełni przyznaję, że gdybyśmy wrócili, otrzymalibyśmy Bohaterów Związku Radzieckiego, ale do końca życia kulałbym i jąkał się.

DZIEWCZYNA – BYK

DOBRE TO jest zawsze zrównoważone i spokojne. Wie, jak głośno i entuzjastycznie cieszyć się pięknem.

ZŁE jest to, że czasami bardzo spowalnia i strasznie odpoczywa.
W inteligencji. Gdybym poszedł z moim przyjacielem Bykiem, szlibyśmy spokojnie, ale daleko. Siedzieli cierpliwie w odosobnionych kątach i liczyli przejeżdżające czołgi wroga. I gdyby w tym momencie ktoś nas zobaczył, po jej przyjaznej twarzy i bukietem polnych kwiatów w dłoni, nigdy bym nie zgadł, że jesteśmy tutaj w inteligencji. To ona, spokojna i spokojna, zbliżała się do tej, która bardzo przeszkadzała w zadaniu, iz takim samym spokojem wbijała nóż w ciało wroga i wspierała ją, aby nie upadła głośno. A gdybyśmy nadal byli związani, co z pewnością by się stało, ponieważ jej reakcja była nieco powolna, nikogo by nie zdradziła. Tak, odgryzłbym palec faszyście. Ale i tak by nas zastrzelili.

DZIEWCZYNA – BLIŹNIĘTA

DOBRYCH, którzy szybko myślą, mają doskonały gust i działają według systemu Stanisławskiego.

ZŁE to, że szybko myśli, ma doskonały gust i pracuje według systemu Stanisławskiego.
W inteligencji. Gdybym wybrał się na eksplorację z przyjacielem Gemini, wypiłbym wcześniej mocnego drinka
waleriana. Bo najbardziej przeraża mnie nieznane. Szliśmy żwawo. Ale zbliżywszy się do tego miejsca, długo kłóciliśmy się w krzakach – mielibyśmy spory dotyczące taktyki. Wtedy bym się poddał. Bo Bliźniakom nie można się poddać tylko wtedy, gdy ma się do dyspozycji dużo wolnego czasu. Potem wyciągała z torby marynarskiej frywolny strój i zamieniała się w frywolną fraulein. I kiedy czołgałem się na brzuchu i podczepiałem minę do samochodu generałów, ona odwracała uwagę ćwiczonym w ziemiance tańcem na rurze. Najprawdopodobniej wrócę sam. I pozostanie rezydentem. A jej ślady zaginęłyby w Polsce.

READ
9 rzeczy, które robimy źle podczas rutynowej pielęgnacji skóry

DZIEWCZYNA – RAK

DOBRE, ŻE obsypuje cię prezentami, napełnia komplementami i zdrobniałymi imionami. Cały czas chce coś nakarmić.

ŹLE, KTÓRY myśli jedno, mówi drugie, robi trzecie. Chociaż być może myśli dokładnie to, co wtedy robi. Ponieważ nigdy nie porzuci tego, na czym się skupiła.

W inteligencji. Gdybym poszedł z moim przyjacielem z Rakiem, nie wróciłbym. Wszystko zostało uzgodnione w najdrobniejszym szczególe – miała rzucić granat przed pierwszy samochód, ja celowałem strzelić do drugiego. Musi mnie osłaniać, a ja muszę przejść przez ulicę. I razem schodziliśmy w głąb lasu krótkimi kreskami. Ale w rzeczywistości z jakiegoś powodu nie rzuca granatu, samochód się nie zatrzymuje. Strzelam do ruchomego celu i chybiam. Podbiega do mnie, tłumacząc po drodze, że nie może wyrwać zawleczki z granatu, myślała, że ​​strzelę w koła pierwszego auta, ale z jakiegoś powodu nie zrobiłam, że była pewna to: Nie ma znaczenia co. Strzały Schmeisera w plecy.

DZIEWCZYNA – LEW

DOBRY, KTÓRY jest niezawodny jak skała. Szlachetny jak złoto. I nigdy nie flirtuje. To nie pasuje do królowej.

ZŁE, ŻE obok niej nie możesz sobie pozwolić na swoje słabości. Sumienie nie pozwala. Obok królowej pozostaje tylko ulubieńcem.

W inteligencji. Gdybym wybrał się na eksplorację z przyjacielem Leo, dokonalibyśmy niemożliwego. Oczywiście bez problemu wykonalibyśmy zadanie. Ale oni tak po prostu nie odejdą. Kiedy przyszli. Che ginie tutaj drobiazgi. Centrala faszystowska jest w zasięgu ręki, a my zaminowaliśmy tylko most. Dojeżdżamy do kwatery głównej. Zdejmowała spinkę z włosów i potrząsając włosami jak w reklamie szamponu, szła do drzwi ze strażnikami. Ci z reklamy opadliby szczęki i nawet nie pomyśleli o zatrzymaniu jej, bo chcieliby spojrzeć na nią od tyłu. A potem byłoby zamieszanie. Pośmiertnie otrzymamy bohaterów. Ale kwatera główna zostanie ścięta.

DZIEWCZYNA – PANNA

DOBRZE, że jej pomoc nie jest emocjonalna, tylko materialna. Trudno ją oszukać – jest analitykiem i długo się nie uspokoi i nie przerwie analizy, jeśli w jej duszę wkradnie się zwątpienie.

ZŁĄ RZECZĄ jest to, że Twój pryszcz na pewno zauważy, doradzisz, jak go leczyć. Ale szczerze lepiej byłoby milczeć.
W inteligencji. Gdybym poszedł z Panną: moglibyśmy to zrobić. To ona sterylnie opatrywała moje rany. I z pewnością byłyby, ponieważ działanie zgodnie z sytuacją oznacza porzucenie pierwotnego planu. Gdy sam nie mógłbym wyciągnąć zawleczki z granatu, plan musiałby zostać zmieniony na miejscu. Ale zgodziliśmy się w najdrobniejszych szczegółach. Powiedziałaby mi to przez całą drogę powrotną, kiedy mnie niosła.

DZIEWCZYNA – WAGA

DOBRZE, że u niej, jak w teatrze – występ jednego aktora nie ustaje ani na chwilę. Jest wspaniałą gawędziarką i bardzo subtelną osobą.

ZŁE, ŻE niesie, a czasem przynosi. I często nie rozumie gdzie. Kłamie i nie rumieni się.
W inteligencji. Gdybym pojechał z moim przyjacielem Wagą, na pewno byśmy wrócili. I nic by nie wybuchło. Zrobilibyśmy wszystko w cywilizowany sposób. Usiądź w restauracji z kim chcesz. Zrobilibyśmy wszystko, co jest konieczne dla ojczyzny. I wiedzieliby wszystko, co powinni wiedzieć. A rano zabierali nas samochodem tam, gdzie jesteśmy najbliżej naszych rodaków. Możliwe, że nie wrócilibyśmy sami. I z zupełnie nieznanym oddziałem likwidatorów na ogonie.

DZIEWCZYNA – SKORPIO

DOBRZY, którzy traktują życie poważnie. Zasadniczo nie nosi okularów w kolorze różowym.

BAD THAT jest znacznie silniejszy niż powinien. Jest egocentryczna. Nadal nie jest jasne, dlaczego jest to tak ważne.
W inteligencji. Gdybym poszedł na rekonesans z moim przyjacielem Skorpionem, wzięlibyśmy na siebie wiele grzechów. Bezlitośnie zdejmowalibyśmy wartowników w całkowitej ciemności. Zaciskaliby zęby, ale uparcie dążyli do celu. Nie zauważyłem, jak wykonywałem jej polecenia. Ale jak by się skończyła ta przygoda, nie wiem, bo jestem prawie pewien, że to mój przyjaciel Skorpion filantropijnie wpakowałby mi kulę w czoło, gdybym został ranny w brzuch.

READ
Top 5 najbogatszych znaków zodiaku

DZIEWCZYNA – STRZELEC

DOBRE W TYM jest bardzo optymistyczne, wesołe i pełne przygód do tego stopnia, że ​​jest też ZŁE.

W inteligencji. Gdybym wybrał się na rekonesans z przyjacielem Strzelca, zrobilibyśmy interes. Szczerze mówiąc, naprawdę brakowało nam innych znaków. Na pewno o czymś zapomnielibyśmy – na przykład wkładach. A może mapa. I długo by się z tego śmiali. Musiałbym działać na pamięci i intuicji. Krzyczałem do Fritza i rzucałem kamieniami. I biła ich od tyłu po głowie z łoskotem. Rzuciłbym piaskiem w oczy. A faszystowski snajper z pewnością uderzyłby ją nie w serce, ale w medalion na piersi.

DZIEWCZYNA – KOZIOROŻEC

DOBRE, że jej się przydarza wszystko, co mi się nie przytrafia. Że o wszystkim mówi ze smakiem. I że dzięki niej wiem, że niemożliwe jest możliwe, wystarczy mieć cel i dążyć do niego.

ZŁE TO może nieumyślnie zainspirować kompleks niższości.
W inteligencji. Gdybym poszła z przyjacielem Koziorożcem, byłabym bardzo zmęczona. Nie jestem taki wytrzymały i długo nie mogłem biegać z karabinem maszynowym przez bagna. Oczywiście będzie na mnie czekać i nie będzie się denerwować. Potem metodycznie kopalibyśmy wszystko według jakiegoś super złożonego schematu, nigdy nie popełniając błędu. A gdyby przypadkowo dostała się do niewoli, a mnie nie zauważono, nigdy by mnie nie zdradziła. Byłaby torturowana i próbowała się zrelaksować i dobrze się bawić. Skąd mam wiedzieć? Sama by mi powiedziała. W końcu na pewno poszedłbym ją uwolnić.

DZIEWCZYNA – WODNIK

DOBRE TO jest z nią zawsze ciekawe i niezwykłe. Jest wyjątkowa pod tym względem, że przy całej swojej kobiecej urodzie jest jedyną całkowicie pozbawioną typowo kobiecych pchnięć.

ZŁE jest to, że jej hobby często przeradza się w manię.
W inteligencji. Gdybym pojechał z moim przyjacielem Wodnikiem, wystarczyłaby nam adrenalina. Za każdym razem serce waliło mi po piętach, kiedy podnosiła się z okopu na pełną wysokość i szła do cywilów porozmawiać. Pewnie porozmawiałaby z niemieckimi oficerami, którzy nie chcieli by jej puścić. W końcu jest z nią tak wspaniale! Opowiadała wszystkim o swojej karmie. Ich zainteresowanie osiągnęło punkt kulminacyjny, gdy wlała im barbiturany do szklanek. Aż strach pomyśleć, że dałabym się wciągnąć w tę historię i usiadła obok mnie jak na szpilkach. zostałbym odtajniony. Nie jest.

DZIEWCZYNA – RYBY

DOBRY TO najbardziej pożądana i dostosowana do zmieniających się warunków osobowość. Nic dziwnego, że to już ostatni w Zodiaku – ulepszony model.

ZŁE TO za bardzo mi odpowiada. Martwi się jednak jedno – kiedy wyciągasz rękę do lustra, ono odpowiada ci tak samo. Ale czy lustro jest twoim najlepszym przyjacielem?

W inteligencji. Gdybym poszedł z moim przyjacielem Rybami, dużo byśmy się śmiali. Zwłaszcza w drodze powrotnej. Po pierwsze, w niemieckiej kwaterze na pewno znalazłaby znajomych, którzy po cichu wyjmowaliby nam wszystkie tajne dokumenty do zapamiętania. Po drugie, faszystowski guz, po bliższym zbadaniu, okazałby się jej krewnym z krajów bałtyckich. Komunikacja oczywiście dyskredytująca, ale we właściwym czasie bardzo przydatna. Wszystko zostałoby zrobione po cichu, bez pirotechniki i efektów specjalnych, na osobistych koneksjach i własnym uroku.

READ
Czym jest ONA - idealna żona: wyniki ankiety mężczyzn

Tak więc idealna dziewczyna na:

♈ Baran

Jeśli czytasz horoskop zgodności przyjaciół, to dla kobiet – Baran, idealnym przyjacielem jest ta, która ma cechy Wodnika, ponieważ dziewczyny urodzone pod tym znakiem wiedzą, jak być przyjaciółmi i rozumieć, nigdy się nie narzucą i nie zrobią nie wchodzić w zbyt bliskie relacje, co jest bardzo wygodne dla Barana. Skorzystaj z porady koleżanki, jeśli potrzebujesz inspiracji i kreatywnych pomysłów, zawsze chętnie Ci pomoże.

♉ Byk

Dla Byka świetną opcją są Ryby, bo to koleżanka z takim znakiem zodiaku potrafi opowiedzieć kobiecie Byk o przeżyciach emocjonalnych, zawsze wysłucha, pomóż, jednak trzeba pamiętać, że to jest zamknięty znak, który ma wiele własnych tajemnic, lepiej nie pytać o nie, jeśli kobieta Ryb nie mówi sobie. Lepiej zwrócić się do przyjaciela z tym znakiem zodiaku, gdy potrzebujesz zachęty i pojawi się zwątpienie.

♊ Bliźnięta

Kobieta Bliźniąt jest najbliższa duchem przyjaciółce urodzonej pod znakiem Barana. Przyjaciel Barana stanie się liderem przyjaźni, ale to nie zdenerwuje Gemini. Baran chętnie przejmie wiodącą rolę i zorganizuje wspólne dni odpoczynku. Przyjaciółka Barana jest niezastąpiona w sytuacjach awaryjnych, zawsze możesz zwrócić się do niej o pomoc i ochronę.

♋ Rak

Najlepszym znakiem zodiaku dla dziewczyny z rakiem jest Byk. Ci przyjaciele zawsze będą mieli wspólne zainteresowania, takie jak projektowanie czy gotowanie. Kobieta z rakiem będzie w stanie złagodzić nieprzyjemne sytuacje, które mogą pojawić się w przypadku upartego Byka.

Leo

Zgodność dziewczyn według horoskopu zaleca Leo wybór dziewczyn Gemini, które są inteligentne i mają szerokie perspektywy. Kobiety Bliźnięta są aktywne, nieustannie podróżują i podróżują.

♍ Panny

Panny chętnie wybiorą na przyjaciela kobietę z rakiem, której zawsze będą patronować i pomagać we wszystkim. Panny muszą wziąć pod uwagę, że przyjaciel Raka lubi przebywać w domu, jej nastrój często się zmienia.

♎ Waga

Lepiej dla Wagi wybrać na przyjaciółkę kobietę Leo, która pasjonuje się sztuką. Należy jednak pamiętać, że Lwów nigdy nie należy krytykować, nawet jeśli coś ci nie odpowiada. Czasami przyjaciel tego znaku może zamienić się w talizman dla twojego szczęścia i sukcesu.

♏ Skorpion

Najlepszą opcją jest przyjaciel Panna, który zawsze będzie ostrożny, skromny i wierny, jednak podczas komunikacji staraj się unikać wzajemnej krytyki. Osoby urodzone pod znakiem Panny naturalnie uzdrawiają.

♐ Strzelec

Lepiej dla kobiety Strzelca zaprzyjaźnić się z towarzyską Wagą, która zawsze będzie w stanie załagodzić sytuację i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jednak po raz pierwszy po spotkaniu Strzelec będzie miał inicjatywę w przyjaźni, ponieważ Waga zachowuje się skromnie i niezdecydowanie.

♑Koziorożec

Kobiety urodzone pod znakami Koziorożca i Skorpiona staną się bliskimi przyjaciółkami na długie lata. Nigdy nie będą o sobie plotkować, zawsze będą lojalni i wierni.

♒ Wodnik

Wodnik chętnie zaprzyjaźni się z wesołym Strzelcem. Często tacy przyjaciele spotykają się na treningach, bo muszą mieć wspólne zainteresowania. Z pomocą Strzelca kobieta Wodnik może osiągnąć znaczący awans zawodowy i zyskać szacunek innych.

♓Ryby

Dla Ryb świetną opcją jest Byk, bo to koleżanka z takim znakiem Zodiaku jest w stanie opowiedzieć kobiecie – Ryby o przeżyciach emocjonalnych, zawsze wysłucha, pomóż jednak trzeba pamiętać, że to jest zamknięty znak, który ma wiele własnych tajemnic, lepiej nie pytać o nie, jeśli kobieta Byk sobie nie mówi. Lepiej zwrócić się do przyjaciela z tym znakiem zodiaku, gdy potrzebujesz zachęty i pojawi się zwątpienie.

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: