Idealna żona według znaku zodiaku to.

Najlepsze żony według znaku zodiaku

Najlepsza żona według znaku zodiaku jest tradycyjnie uważana za Raka. Zwiewne i ziemiste kobiety również mogą być właściwym wyborem. Najgorsze żony według znaku zodiaku to wszystkie ogniste damy i Skorpion. Chcesz poznać cechy każdego z nich?

Dolne linie rankingu żon według horoskopu

Podczas studiowania horoskopów należy pamiętać, że kobiety tego samego znaku mogą wychowywać się w różnych warstwach społecznych, kulturach, więc nieuchronnie wpływa to na cechy charakteru. Ale nadal istnieją ogólne cechy, na które warto zwrócić uwagę.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że żony na niższych stanowiskach są koniecznie złe. Ale są pewne tendencje zodiaku, które można wziąć pod uwagę przy wyborze partnera życiowego.

Na niższych pozycjach rankingu żon znajdują się:

  • Kobiety Barana;
  • Kobiety Strzelca;
  • Kobiety Skorpiona;
  • Lwie kobiety.

Czy spotkałeś w swoim życiu takie kobiety jako żony? Jak zachowywali się w małżeństwie?

Pewny siebie Baran

Baran

Za małżeństwo Baran jest uważany za odpowiedzialnego. Wybór partnera zależy tylko od pragnienia dziewczyny.

Kobieta Baran wiele bierze na siebie, wyróżnia się bezinteresownymi zainteresowaniami.

Pani poważnie myśli o wyborze, jest zasadniczo monogamiczna. Dlatego w trudnej sytuacji nie zerwie związku, ale będzie starał się w każdy możliwy sposób go zachować, aby uniknąć rozwodu.

Żądza kariery i władzy kieruje Barana w poszukiwaniu tylko silnego mężczyzny. W końcu tylko taka osoba może wytrzymać agresywność, asertywność charakteru. Słabi męscy przedstawiciele zostaną po prostu spaleni na drodze gwałtownego charakteru kobiety.

Baran nigdy się nie podda i będzie zaciekle walczył o zwycięstwo. Słabi są eliminowani, a walka z silnymi trwa. Jeśli wybraniec nie spełni żadnych parametrów, wówczas pani bezpośrednio go odrzuci.

W ognistej kobiecie dominują męskie cechy charakteru. Jaki człowiek by tego chciał? Pani byłaby bardziej miękka i czuła – ale nie chodzi o Barana.

Energiczny Strzelec

Strzelec

Strzelec jest uważany za najbardziej energetyczny znak zodiaku. Lady Strzelec nie tylko kocha zmianę, ale się nią żywi. Ciągły ruch, podróże, nowe miłe znajomości – to jest obecne w jej życiu.

Kobieta Strzelca próbuje zrobić wiele rzeczy, ale daleko jej do zakończenia wszystkiego. Dzieje się tak w jej pracy iw małżeństwie. Wizerunek żony Strzelca opisuje wygląd „uciekającej panny młodej”, ponieważ wciąż trzeba próbować doprowadzić ją do korony.

READ
Jeszcze więcej miejsca do przechowywania! 18 niszowych pomysłów kuchennych

Strzelec rzadko myśli poważnie o rodzinie, dlatego rzadko łączy się to z legalnym małżeństwem.

Najczęściej jej wybór pada na cierpliwego i wytrwałego młodzieńca o podobnych zasadach. W wybrance szuka przede wszystkim duchowego przyjaciela, dopiero potem kochanka. Nie znajdzie winy i nie zniesie mózgu, więc na pierwszy rzut oka wydaje się idealną żoną.

Dlaczego żona Strzelca jest zła? Nie chce pogrążać się w codzienności, rutynie, pieluchach, kamizelkach. Potrzebuje energii, ruchu, zmiany, a nie siedzącego trybu życia.

Wymagające Skorpiony

Skorpion

Przedstawiciele znaku zajmują dziesiąte miejsce w rankingu najlepszych żon.

Skorpiony to niezwykle namiętne żony. Ich energia nie będzie dla wszystkich. A co najważniejsze: poprawna jest tylko jedna opinia – kobiety Scorpio. I dotyczy to wszystkich dziedzin życia.

To jedyny powód, dla którego małżeństwo z kobietą ze Skorpiona jest uważane za dobrowolne niewolnictwo. I w takiej sytuacji nawet nie musisz zgadzać się z jej opinią. Jeśli Scorpio dostrzegł w mężczyźnie ideał, chętnie przejmie inicjatywę w swoje ręce i zniewoli go.

Przez wierność kobieta Skorpiona jest uważana za najlepszą żonę. Nawet bez miłości pozostanie wierna przez wiele lat. Złożony charakter może z czasem złagodnieć, jeśli żona zaspokaja swoje potrzeby w zjednoczeniu.

Jasne Lwy

Lew

Oszałamiające i przepiękne Lwice zajmują 9 miejsce w rankingu najlepszych żon. Wszystko w ich domu jest zawsze wysokiej jakości, drogie. Szafa jest modna. To odróżnia ją od rywalek. Ponadto pani Leo sama wie, jak zarabiać pieniądze i niczego nie potrzebuje, więc niektórzy faceci są po prostu nieosiągalni.

Kobieta Leo, jak królowa, wybiera tylko godnego siebie partnera. Takie, że mógł dawać drogie prezenty, noszone na rękach. Aby inni, patrząc na swoją parę, odwrócili się.

W małżeństwie z damą Lwa małżonek musi pamiętać, że żona nie została stworzona do życia domowego, do sprzątania i gotowania. Nie chodzi o nią. Lwica się nie podda, trzeba się z tym pogodzić.

W zamian za zgodę na małżeństwo będzie wymagała nieustannej uwagi i podziwu. Jeśli Lwica nie dostanie tego w małżeństwie, pójdzie szukać z boku. A mąż powinien to wyraźnie zrozumieć. Jest wymagająca w stosunku do partnera, więc za każdym razem będzie oburzona, jeśli nie dostanie tego, czego chce.

READ
8 głównych błędów, które popełniamy przy projektowaniu wnętrz

Złoty środek oceny

Otwierając zasłonę tajemnicy, możesz skrócić czas poszukiwania ukochanej. W rzeczywistości nie ma idealnych żon, są małżonkowie, którzy są idealni dla określonego mężczyzny. Jednak w żeńskim kręgu zodiaku są przedstawicielki, które śmiało zajmują złoty środek w rankingu.

Panie w środku listy to znaki:

Podwójne Bliźnięta

Bliźnięta

Dla tego znaku zodiaku na świecie jest o wiele ciekawszych rzeczy niż małżeństwo i losy gospodyni domowej. Dlatego Gemini nie spieszy się z zawiązaniem węzła. Pani jest nieprzewidywalna i pełna temperamentu, więc jej towarzystwo nie będzie nudne.

Kobieta Gemini jest w stanie robić kilka rzeczy jednocześnie, doprowadzając je do końca. Lekka natura przyciąga mężczyzn. Pani nie dręczy męża drobiazgami. Tylko jeśli się znudzi. Dzieje się tak, gdy Bliźniaczki nie otrzymują nowych informacji. Dla szczęśliwego związku facet o takim samym spojrzeniu na życie jest odpowiedni dla kobiety.

Mężczyzna nie powinien zapominać, że Bliźnięta to podwójny znak, którego decyzje często się zmieniają. Nie możesz być pewien, co myśli taka żona. Ale podczas sporów przedstawi nagrane frazy i słowa swojego partnera, aby udowodnić swoją rację.

Marzycielskie Ryby

Ryby

Najbardziej romantycznymi i czułymi żonami są Ryby. Nie interesuje ich materialna strona małżeństwa. Uczucia do partnera kształtują się przez różowe okulary, które kobieta zdejmuje tylko wtedy, gdy jest rozczarowana.

Uczucia do Ryb są na pierwszym miejscu. Dla mężczyzn dama wydaje się nieziemska, niesamowicie atrakcyjna.

Praktyczne cechy kobiety Ryb są całkowicie nieobecne, więc może osiągnąć bezpieczeństwo finansowe tylko z partnerem.

Żona Ryby nie uratuje. Jej bezradny wygląd hipnotyzuje podczas znajomości. Chociaż nie można jej nazwać dobrą gospodynią domową, mężczyźni wciąż za nią szaleją. W końcu Ryby to prawdziwa aktorka, która umiejętnie odegra rolę, aby dostać to, czego chce.

Praktyczna dziewica

Panna

Z tego znaku zodiaku uzyskuje się mądre i poprawne żony. Jeśli mężczyzna szuka przyjaciela i sojusznika w swojej żonie, należy zwrócić uwagę na kobietę z Panny.

Pani wierzy, że małżonkowie są jednością. Kobieta we wszystkim pomoże mężowi. I zażądać w zamian tej samej kwoty.

Okresowo żona Panny przyprowadzi wybrankę ze swoim zbieraniem nitów, nauczy, jak prawidłowo żyć. Jest doskonałą gospodynią domową, umiejętnie radzi sobie z obowiązkami, których wymaga również od ukochanego męża.

READ
Wykładzina podłogowa: płytki lub drewno

W relacjach rodzinnych Panna ma tendencję do zajmowania pozycji przywódczych. Ale robi to nie otwarcie, ale niezauważalnie. Główną wadą związków z Panną jest wymierzona nuda. Nie ma w nim momentów romansu i zaskoczenia, więc małżeństwo bardziej przypomina przyjaźń i współpracę biznesową.

Wszechstronna waga

Waga

Przedstawicielki znaku zajęły zaszczytne piąte miejsce w rankingu najlepszych żon. Lady Libra potrafi obdarzyć męża czułością i romansem. Żona jest pełna wdzięku w każdym stroju. Ale w poszukiwaniu ideału potrafi nagiąć obraz.

Pani Wagi często zmienia swój nastrój, co wpływa na relacje w małżeństwie. Ogarniają ją wątpliwości i zwątpienie w siebie. A to sprawia, że ​​Waga jest podejrzliwa wobec innych.

Żona nie będzie dusić męża skandalami i szukaniem dziury w całym. Będzie niepostrzeżenie manipulować, zmuszając ją do robienia tego, czego potrzebuje.

Wagi są uważane za troskliwe matki. Będą w stanie znaleźć równowagę w edukacji, aby nie zepsuć dziecka i zaszczepić w nim niezbędne cechy. Jednocześnie Wadze udaje się być dobrą żoną i kochanką. Ale jeśli dama jest rozczarowana współmałżonkiem, szuka ideału na boku.

Twórczy Wodnik

Wodnik

Żony, które nie wywołują skandali i napadów złości wobec swoich mężów. Wodniki nie będą publicznie krytykować i wyśmiewać człowieka, nawet jeśli coś im nie odpowiada. Kobiety będą wyrażać swoją opinię prywatnie, w dowolnej formie.

Według astrologów Wodnik jest uważany za najlepszą żonę, ale nie za najlepszą kochankę. Nie będzie czekać na męża w domu ze świeżo przygotowanym obiadem. Dama nie jest w stanie ciągle rozwiązywać nudnych codziennych spraw.

Wodnik szuka różnorodności i ruchu. Dlatego poślubią tylko mężczyznę o podobnych zainteresowaniach, który zrobi dla nich wszystko. Wodnik jest zabawny i interesujący w komunikacji. Ich dziecinny stosunek do życia może kontrolować tylko wytrwały i uparty mężczyzna.

Zaszczytne drugie i trzecie miejsce

Zbliżamy się do zwycięzcy. Przedstawiciele znaków ziemi są zatwierdzani na drugim i trzecim miejscu w rankingu najlepszych żon.

  • Kobiety Byk;
  • Panie Koziorożca.

Od innych pań wyróżniają się miarą, rozwagą i powściągliwością emocji.

Drodzy czytelnicy płci męskiej, jak myślicie – czy możemy zadowolić się drugim i trzecim miejscem, czy też powinniśmy dążyć tylko do pierwszego? Czy przy wyborze przyszłej żony bierzesz pod uwagę swój znak zodiaku?

Byk domowy

Byk

Znak ziemi Byk jest urodzoną kochanką. Byk wie, jak doskonale przyjmować gości, umiejętnie gotować, z godnością postrzegać obowiązki domowe. Żona umiejętnie gospodaruje pieniędzmi, co czyni ją oszczędną.

READ
12 opcji wygodnych i przytulnych opcji ręczników

Dama, pewnie motywująca i domowa, ma powściągliwy i spokojny charakter, więc nie załatwi publicznie spraw z mężem. A hałaśliwe skandale i ostateczna rozgrywka nie będą na niego czekać w domu.

Wszelkie zmiany w życiu, czy to przeprowadzka, czy gruntowny remont w mieszkaniu, Taurus woli myśleć z wyprzedzeniem. Nie będzie tolerować, jeśli wcześniej poczęte plany się nie powiedzą. Dlatego wybiera męża rozsądnego, bez awanturnictwa w duszy.

Według astrologów kobiety Byk tworzą silne małżeństwa. Ale jest jedna wada – przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo uparci i po prostu uwielbiają nalegać na swoją opinię. Dlatego mąż będzie musiał być posłuszny, jeśli ma do niej szczere uczucia.

Obliczanie Koziorożców

Koziorożec

Żony Koziorożca zajmują 2 miejsce w rankingu najlepszych w znaku zodiaku. Przedstawiciele znaku uwielbiają swoją rodzinę. Koziorożce lubią spędzać wieczory z mężem i dziećmi przy kominku lub telewizorze. Mają tradycje rodzinne. Te żony również uwielbiają tworzyć komfort, wykonywać prace domowe, dbać o dom.

Żona Koziorożca starannie dobiera swojego partnera, aby nie poślubiła pierwszej napotkanej osoby. Rozum i uczucia koniecznie uczestniczą w wyborze narzeczonej. Koziorożec, wybierając, trzeźwo oceni perspektywy małżeństwa.

Wychodząc za mąż, kobieta Koziorożca dąży do niezależności finansowej. Dziewczyna nie będzie szukała partnera, który mógłby ją utrzymać, nie jest to ważne dla Koziorożca. Chociaż zaaranżowali małżeństwa.

Dla żony Koziorożca ważna jest równość w rodzinie, nie będzie tolerować patriarchatu i przywództwa męża.

Jaki znak zodiaku jest uważany za najlepszy dla kobiety

Patrząc na ocenę idealnych żon według znaku zodiaku, pojawia się naturalne pytanie: więc który z przedstawicieli horoskopu jest uważany za idealną żonę?

rak

Najlepszym znakiem zodiaku kobiety w roli żony jest Rak.

Żona Rak stawia rodzinę i opiekę nad nią na pierwszym miejscu w życiu. Nie stara się jak najszybciej wyjść za mąż. Ważne, żeby była potrzebna. Oto idealne kobiety według znaku zodiaku dla macierzyństwa. Raki są szczęśliwe, dopóki jest ktoś, o kogo można się troszczyć.

Kłótnie i konflikty w rodzinie żony Raka są rzadkie. Dziewczyna stara się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi członkami rodziny. Rzadko żeni się bezmyślnie. Dążenie do idealnego małżeństwa z miłości.

READ
15 prostych trików, które zamienią Twoją łazienkę w luksusowe spa

Jeśli spojrzysz na znak Raka, możesz znaleźć w nim wady. Mówiąc o statusie żony, Pani z Rakiem bez wątpienia zasługuje na pierwsze miejsce. Ale z natury jest powolna i bierna. Dlatego jeśli mężczyzna szuka aktywnego towarzysza, będziesz musiał spojrzeć na przedstawicieli innych znaków zodiaku.

W rankingu najlepszych żon do wspólnego życia według znaku zodiaku swoje miejsca zajęły Rak, Byk i Koziorożec. Inne znaki mogą również stać się dobrymi żonami. Wybierając towarzysza, pamiętaj, że oboje partnerzy są odpowiedzialni za szczęście rodziny. Nie tylko dobra żona tworzy idealne małżeństwo. Szczere uczucia są ważne w połączeniu z działaniami i ze strony współmałżonka.

Czy zgadzasz się z tym rankingiem najlepszych i najgorszych żon? Napisz swoje przemyślenia w komentarzach, porozmawiajmy. Dodaj artykuł do zakładek – przyda się przed podjęciem ważnej decyzji. Wyślij link swoim znajomym, niech też mądrze podchodzą do małżeństwa.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: