Idealna kobieta dla mężczyzn o różnych znakach zodiaku! Kogo tak naprawdę szukają?

Chcesz wiedzieć, co widzi idealna kobieta Barana i komu mężczyźni Wagi nie mogą się oprzeć? Następnie przeczytaj wszystkie męskie sekrety w horoskopie od astrologa Very Khubelashvili!

„Kochanie, jesteś idealna!”: jakich kobiet szukają mężczyźni o różnych znakach zodiaku

Baran zdaje sobie sprawę z tego, jak silne wrażenie wywiera na płci przeciwnej. Innymi słowy, znają swoją wartość i dlatego szukają partnera, którego mogą ze sobą porównać. Jednocześnie kryteria oceny Barana są zawsze indywidualne. Jeden Baran może zwracać szczególną uwagę na wygląd, podczas gdy inni będą szukać osoby, w której docenią inteligencję lub determinację. Najważniejsze, co pozostaje niezmienione, to to, że Baran szuka godnej kobiety, a jeśli wiesz, co kocha i docenia twój przyjaciel przedstawiciel tego znaku zodiaku, możesz założyć, że znaleziono klucz do jego serca.

Byki są dość przewidywalne i bezpretensjonalne w swoich wymaganiach wobec płci przeciwnej. Idealny partner Byka to kobieta, która jest w stanie zaspokoić jego prośby na czas, ucieleśnić fantazje i okazać uwagę. Pod tym względem Taurus można porównać do rośliny, którą trzeba na czas podlać, a wtedy zakwitnie i da jasne, radosne kwiaty, dosłownie iw przenośni. Niemniej jednak należy pamiętać, że Byk jest wymagający i wytrwały, dlatego jego idealna partnerka powinna być gotowa spełnić każdą zachciankę jej wybranki.

Bliźnięta

Bliźnięta nie szukają bratniej duszy ani miłości swojego życia. Przede wszystkim ukochana kobieta jest dla nich przyjaciółką. Takiemu przyjacielowi można powierzyć ważny sekret, bawić się razem, dzielić zainteresowania, a wszystko w tym samym duchu. Nuda nie jest dla nich, a czysty romans z Bliźniętami nie zajdzie daleko. Jeśli chcesz zdobyć serce Bliźniąt, musisz dokładnie ocenić swoje możliwości: urok jest dobry, ale przedstawiciele tego znaku zodiaku nie muszą podziwiać ukochanej osoby. Ich potrzeby są inne – z tobą powinno być ciekawie.

Raki szukają partnerów, którzy potrafią się dogadać z ich subtelną organizacją umysłową. Wiele powiedziano o wrażliwości Raków, o kruchej równowadze ich życzliwego nastroju. Pod tym względem Raki szukają przede wszystkim troskliwej i wrażliwej osoby, która nie będzie okazywać niegrzeczności na emocje, zrzędzić ani zachowywać się niestosownie – oczywiście każdy Rak definiuje odpowiedź na pytanie, co jest „niestosowne”. Wiele Raków idzie w przeciwną stronę – szukają orędownika, silnej osobowości, która jest w stanie uchronić ich przed widoczną wrogością świata. Jeśli nie jesteś gotowy na taką odpowiedzialność, zastanów się dobrze, zanim spróbujesz zdobyć serce Raka.

READ
Eleganckie rajstopy to jasny akcent kobiecego wyglądu.

Lwy potrzebują bardzo kontrowersyjnego partnera: z jednej strony musisz dorównywać jego królewskiemu statusowi (piękność, inteligencja, urok itd.), ale z drugiej strony bądź na tyle skromny, by rozpoznać przewagę Leo nad tobą w którejkolwiek z tych cech . Jak połączyć te sprzeczności, to trudne pytanie. Związek z Lwem przypomina prawdziwy związek monarchy, w którym królowa ma wysoki status społeczny, ale jest znacznie niższy niż poziom jej męża. Jeśli świetnie czujesz się w tej roli i potrafisz nieustannie podziwiać swoją bratnią duszę, jesteś idealnym partnerem dla Lwa.

Panny potrzebują niezależnych partnerów. Jedną z głównych cech przedstawicieli tego znaku zodiaku jest zanurzenie w pracy i zewnętrzny chłód. Więc jeśli jesteś romantyczną osobą, która potrzebuje ciągłej uwagi, z Panną będzie ci dość trudno. Wynika to z faktu, że Panny nie są przyzwyczajone do skupiania się na sferze zmysłowej i całkowitego oddawania się drugiej osobie. Nie próbuj reedukować Panny – to niemożliwe. Idealnym partnerem dla przedstawicieli tego znaku zodiaku jest osoba, która ma jakiś stały biznes, ważną pracę lub hobby, w którym może nurkować, podczas gdy jego bratnia dusza z entuzjazmem robi coś własnego.

Waga ma za zadanie przynieść harmonię temu światu. Nie zakładaj jednak, że będzie szukał osoby, która będzie musiała stale balansować i ciągnąć. Wręcz przeciwnie, miłośnicy harmonii, przedstawiciele tego znaku zodiaku, doceniają to u innych. Oczywiście potrzebują w pobliżu dojrzałej duchowo i świadomej osoby, która może podzielać ideały Wagi i do nich dążyć. Jeśli potrafisz zachować rozsądek w trudnych sytuacjach, zaprowadzić porządek w otaczającym chaosie, racjonalnie podchodzić do problemów i ważyć swoje decyzje, jesteś nienagannym partnerem dla Wagi. W przypadku braku tych cech należy uważać, aby nie wprowadzać dysharmonii do uporządkowanego świata Wagi.

Skorpion

Skorpion to jeden z najtrudniejszych do analizy znaków zodiaku. Dlatego w życiu jest mu trudno. Trudno wyobrazić sobie idealnego partnera Scorpio. Z jednej strony przedstawiciele tego znaku zodiaku potrzebują odważnych, zdecydowanych, nawet zdesperowanych osób, które mogą podzielić się swoim szaleństwem, ale jednocześnie mają też inną potrzebę. Skorpiony dążą do duchowego, wzniosłego, harmonijnego, dlatego potrzebują kobiety, która jest w stanie nie tylko nasycić ich spojrzeniem na świat, ale także wprowadzić je w inny, bardziej uduchowiony, tym samym pociągając za sobą Skorpiona. Wszystkie te sprzeczności stawiają partnerowi Skorpiona szczególne wymagania: jest silną i wszechstronną osobą, która go nie stłumi, ale dzięki własnym cechom będzie w stanie wnieść coś dobrego w życie przedstawiciela tego znaku zodiaku.

READ
Główny święty według znaku zodiaku

Strzelec

Każda kobieta może oczarować Strzelca, ale nie powstrzymuje jej. Zbyt szybko się denerwuje i stygnie. Minie trochę czasu – a teraz cechy jego wyglądu już go mają dość, a ciało partnera nie wydaje się tak idealne, tak samo jak inni, a tematy do rozmowy się skończyły. Perswazja, siła czy próby wywierania nacisku na litość tu nie pomogą – Strzelec nie będzie szczęśliwy, jeśli na siłę wybierze partnera. Ale to nie znaczy, że nie będzie zadowolony z żadnej kobiety. Potrzebuje takiego, który może łączyć wiele różnych obrazów, które go zachwycą. Studiuj dobrze jego gusta, naucz się być inny, mile zaskakuj, a od czasu do czasu szokuje. Strzelec zawsze będzie patrzył na innych, ale jeśli za każdym razem odkryje w tobie nowe atrakcyjne cechy, te spojrzenia na boki pozostaną tylko spojrzeniami.

Koziorożec

Koziorożec jest pedantem na wiele sposobów. Podchodzi do różnych elementów swojego życia ze ścisłą analizą. Jego romantyczne zainteresowania nie są wyjątkiem. Koziorożec dokładnie wie, czego chce od swojego partnera i zawsze będzie w stanie określić swoje wymagania, co będzie dla jego serca jak instrukcja krok po kroku. Jeśli cenisz sobie improwizację i nudzi Cię takie ustrukturyzowane podejście, dobrze się zastanów, zanim połączysz życie z Koziorożcem. Potrzebuje cierpliwej kobiety, która potrafi znieść wszystkie jego stoły i plany szczęśliwego życia rodzinnego, a nawet złożyć własne propozycje. Oczywiście romans również nie jest obcy Koziorożcom, ale pojawia się tylko wtedy, gdy przedstawiciele tego znaku zodiaku nadają na tych samych falach co ich bratnia dusza. I nie zawsze łatwo jest się do tego dostosować.

Wodnik

Wodnik w wielu swoich wymaganiach przypomina Bliźnięta: oba znaki żywiołu Powietrza szukają u swoich partnerów przede wszystkim przyjaciół zdolnych do wspólnych wygłupów i chcących dzielić z Wodnikiem zainteresowania. Charakterystyczną cechą Wodnika jest to, że stara się zaimponować partnerowi, nawet jeśli same metody nie zawsze przynoszą sukces. Jego idealny partner jest cierpliwy, dowcipny, umiarkowanie erudycyjny. Powinieneś dać mu możliwość zaimponowania sobie i szczerze podziwiać poczynania swojej drugiej wycieraczki. Wdzięczny Wodnik nie pozostanie w długach.

READ
Ważne rzeczy, które właściwa kobieta robi dla swojego mężczyzny

Ryby to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych znaków zodiaku. Ich idealna kobieta powinna być wystarczająco cierpliwa na wszelkie niespodzianki, które Ryby mogą pokazać w swojej postaci. Ponadto należy pamiętać, że Ryby naprawdę cenią opiekę i dlatego często potrzebują uwagi, ale nie należy z tym przesadzać, ponieważ nadmierna natrętność może znudzić Ryby. Poczucie proporcji jest głównym wymogiem drugiej połowy Ryb. Jeśli uda ci się to rozpracować, wszystko w twoim związku będzie bezpieczne.

20170501_KR_KOOPLES_02_638-1-1280x720

Wszyscy ludzie są różni i nic dziwnego, że każdy przedstawia swoją bratnią duszę na swój własny sposób. Ale astrologia postanowiła nam w tej sprawie pomóc: dziś dowiesz się, jakie kobiety lubią mężczyźni każdego znaku zodiaku!

O jakiej kobiecie marzą mężczyźni każdego znaku zodiaku?

Ten artykuł pomoże ci lepiej zrozumieć ukochaną osobę lub dowiedzieć się, jak odpowiedni jesteś dla potencjalnego chłopaka!

Czytamy i potrząsamy wąsami.

Para

1. Fatalna kobieta dla Barana

Szczególnie ważne jest, aby Baran zdobył kobietę, zdobył jej uwagę i miłość. Dlatego na pewno nie zainteresują się tymi, którzy zawisną im na szyi i pozbawią przyjemności smaku zwycięstwa. Poczucie własnej wartości, duma i buntownicze usposobienie – to właśnie rozpali w jego sercu ogień namiętności i miłości. Więc nie poddawaj się tak długo, jak to możliwe, a będziesz szczęśliwy.

2. Ziemska kobieta dla Byka

Zmysłowy i miły Byk szuka w kobiecie miękkości, dobroci i spokoju. Lubi, żeby wszystko było tak, jak powiedział, a jeśli kobieta się nie kłóci, to dla niego prawdziwe szczęście. Uwielbia intymne rozmowy i czułość. Byk nie lubi kapryśnej, nadmiernie emocjonalnej damy: jeśli tak, lepiej zachowaj swój zapał dla Barana.

3. Intelektualny dla Bliźniąt

Oczywiście, człowiek Bliźniąt jest estetą, który potrafi docenić piękno w jego prawdziwej wartości. Ale jeśli nie ma o czym rozmawiać z tym pięknem, taki związek nie potrwa długo. Dla niego ważna jest rozmowa, poczucie humoru, dowcip i kreatywne myślenie. Zaskocz go, nie bój się być autoironicznym, a nawet sarkastycznym, pochwal się swoim intelektem – a Gemini na zawsze się podda!

4. Kobieta-matka na raka

Mężczyźni z rakiem są bardzo wrażliwi i bezbronni, potrzebują kobiety, która otoczy ich miłością i troską. Mężczyzna z rakiem będzie ci niesamowicie wdzięczny, jeśli poprowadzisz go przez życie i udzielisz cennych rad. Do rozwoju potrzebuje po prostu krytyki i jasnych instrukcji, więc jeśli podoba Ci się taki związek, idealnie pasujesz do mężczyzny tego znaku zodiaku.

READ
Rzeczy, które Cię postarzają: 11 najczęstszych błędów

Uściski

5. All-inclusive kobieta dla Leo

Leo jest królem nawet wśród znaków zodiaku, dlatego jego idealna kobieta powinna być w pełni „obsadzana”: piękna, wesoła, mądra i co najważniejsze, potrafiąca się zaprezentować! Wygląd jest ważny dla przedstawicieli tego znaku zodiaku, ale ważne jest również okazywanie szacunku swojemu Lwu.

Nawet nie myśl o dominacji – Leo akceptuje tylko partnerstwa. Dlatego, jeśli wpadniesz w notatkę nauczyciela lub reżysera, nie wytrzymasz z nim długo.

6. Konserwatywna dama dla mężczyzny z Panny

Krytyczne Panny dokładnie wiedzą, czego chcą od kobiety. Więc przygotuj się: możesz nawet otrzymać listę swoich obowiązków do przeczytania. Pomimo tak suchego i praktycznego podejścia do miłości, lubią, gdy kobieta jest dumna, z jasnym poczuciem własnej wartości. Trzeba umieć walczyć, bo w swoim perfekcjonizmie Panny potrafią być po prostu nie do zniesienia. Takie zachowanie sprawi, że będzie cię jeszcze bardziej szanował i kochał, ponieważ same Panny nie są entuzjastycznie nastawione do swojego charakteru i będą Ci jedynie wdzięczne za wstrząs.

7. Równowaga kobiety dla mężczyzn Wagi

Waga potrzebuje zrównoważonej bratniej duszy, ponieważ sami cierpią na niestabilną psychikę. Ważne jest dla nich, aby kobieta była spokojna, a nie stwarzała niespodziewane konflikty. Jeśli nie będziesz kategoryczny w swoich osądach, będzie to kolejny bonus, ponieważ opinia o Wadze może się diametralnie zmienić. Tak więc elastyczność, życzliwość i tolerancja to cechy, które naprawdę cenią u partnera.

8. Niezależna dama – dla Skorpiona

Nie jest tajemnicą, że Skorpiony to namiętne natury, więc od związków oczekują burzliwych emocji i gorących uścisków. Kobieta samowystarczalna, która zna swoją wartość, potrafi o siebie zadbać, kocha seks i nie boi się pokazać charakteru – o takim marzy Scorpio. Okresowo będzie urządzał sceny zazdrości i przesłuchań na temat tego pierwszego: nie powinieneś brać tego na poważnie, to po prostu oznacza, że ​​nie jesteś mu obojętny.

Dziewczyna na kanapie

9. Kobieta-wakacje dla Strzelca

Człowiek Strzelca jest wiecznym poszukiwaczem przygód. Jeśli chcesz zdobyć jego serce, musisz być taki sam: pragnienie nowości, nieustanny ruch naprzód, zamiłowanie do podróży, poznawania nowych ludzi i poczucie humoru. To sprawi, że zwróci na ciebie uwagę. Jeśli zaskoczysz go również w łóżku, staniesz się prawdziwą kobietą marzeń!

READ
13 najważniejszych rzeczy, które podświadomie podniecają mężczyzn

10. Koziorożec zalotna kobieta

Koziorożce nie okazują zbyt wielu emocji, zazwyczaj są ciche i spokojne. Szukają w kobiecie wesołości, delikatności i prostoty, lekkości, kokieterii i artyzmu. Te cechy zachwycają i zaskakują powściągliwego Koziorożca tak bardzo, że po prostu nie może się oprzeć! Jednak Koziorożec nie zostanie z frywolną i niepoważną damą. Szukają dziewczyny na całe życie, więc jeśli jesteś wystarczająco solidny, a do tego przyjazny i słodki – jesteś prawdziwym marzeniem odpowiedzialnego i poważnego Koziorożca.

para w łóżku

11. Kreatywna kobieta dla Wodnika

Wodnik to osoba kreatywna, która nie akceptuje codzienności. Jeśli jesteś kreatywny, pełen entuzjazmu i nietuzinkowych pomysłów, na pewno zainteresujesz ekscentrycznego Wodnika. Nie możesz też obejść się bez poczucia humoru. Wodniki uwielbiają odważne, dowcipne, erudycyjne kobiety, które nie boją się wyróżnić z tłumu. Nie jest taka jak wszyscy inni, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie – na nią przede wszystkim zwróci uwagę.

12. Kochająca kobieta dla mężczyzn Ryb

Człowiek Ryb żyje w swoich snach: lot kreatywności, fale inspiracji – to jego żywioł. Ale absolutnie nie tego oczekuje od swojego towarzysza. Potrzebują partnera, który sprowadzi ich z powrotem „z nieba na ziemię”, bo czasami tracą kontakt z rzeczywistością. Praktyczna, ziemska, ale kochająca i opiekuńcza kobieta idealnie pasuje do romantycznych Ryb.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: