Horoskop zazdrosny: główny właściciel według znaku zodiaku

Dziś nasza magiczna kula powiedziała nam, jak bardzo jesteś zazdrosny o swoją ukochaną. A jednocześnie – kto jest najbardziej zazdrosnym znakiem zodiaku. Może to ty?

„Woda dała – woda zabrała”, jak mówili mało mądrzy ludzie z północy, i to jest główne motto życiowe Wodnika. Dlatego Wodniki nie tylko nie są podatne na zazdrość – potrafią zignorować zdradę, która dzieje się pod ich nosem. Ponieważ na świecie jest naprawdę więcej interesujących rzeczy. Spoiler: lista „ciekawszych rzeczy” czasami zawiera również oszustwa. Tak więc tym, którym Wodnik nie jest zazdrosny, zalecamy, aby się nie relaksować: Wodnik też nie rozumie zazdrości o siebie i nie uważa jej za istotny czynnik. Czy podpowiedź jest jasna?

Panny nie wiedzą, jak być zazdrosnym, ponieważ zazdrość zawsze zaczyna się od podejrzeń, a Panna nie ma żadnych podejrzeń. Panna widzi swojego ukochanego na wskroś i „pali” nadchodzącą zdradę na długo przed tym, zanim zda sobie sprawę, że swędzi go Organ Męstwa. Ale to wcale nie znaczy, że Dziewica zapobiegnie tej zdradzie, o nie! Z prawdziwą rozkoszą będzie obserwować młodego patologa: chodź, chodź, co się dzieje w naszych sercach? A jeśli rzeczywiście dojdzie do zdrady, Dziewica z matczyną czułością pocałuje niewiernego w czoło i wyśle ​​go na wszystkie cztery strony. Ale on tego nie cofnie, nie. Jesteś słabym ogniwem. Pożegnanie.

Waga chce od tego życia tylko dwóch, ale bardzo ważnych rzeczy: po pierwsze, by być kochanym, a po drugie, aby wszystko w ich życiu było ciche, spokojne i piękne. A zazdrość jest strasznie brzydka: inwigilacja, czytanie prywatnych listów, skandale, łzy, smarki, plamy śliny – fu niech tak będzie! Waga jest więc jedyną kobietą w horoskopie, która jest w stanie zaprosić rywalkę na herbatę i odbyć z nią miłą pogawędkę. Ale wydaje nam się oczywiście, że jest to podstępny zamiar: cóż, w rzeczywistości, kto może poważnie konkurować z Wagą?! Śmiech sam.

Zarozumiałość na poziomie osiemdziesiątym. Zazdrość w życiowym paradygmacie Byka w zasadzie nie istnieje, bo co za idiota patrzyłby na inne kobiety, gdy ona jest obok niego? Kochanka od Boga, genialna gospodyni, mądra kobieta i niesamowita uroda. A nawet jeśli – no, nagle, choć jest to prawie niemożliwe – mężczyzna zdecyduje się spojrzeć na drugiego, Byk wcale nie będzie zagubiony: co? Czy ona ma dłuższe nogi? Ha, ja też! Ale Byk, z drugiej strony, ma narkotyczny barszcz, stojącą klatkę piersiową i kota. Jedli?!

READ
10 rzeczy do zrobienia w mieszkaniu dla wygodniejszego życia

Ósme miejsce zajmują Bliźnięta, które, jak mówi nam mapa gwiazd, są niezwykle zazdrosne i skłonne do zaborczości. I będziemy musieli wierzyć nam na słowo, bo nikt nigdy nie widział zazdrosnych Bliźniąt. Nie chodzi o to, że Gemini tak dobrze ukrywa swoje prawdziwe uczucia – po prostu nie mają czasu, aby zacząć być zazdrosnymi, bo już są o nie zazdrosne. Cóż, to właśnie zamierzasz zrobić, znowu nie pozwolili kochanie się odwrócić!

Raki są bardzo zazdrosne, ale nigdy tego nie okazują, ponieważ od wczesnego dzieciństwa nauczyli się głównej zasady życia: bez względu na to, co się stanie, zachowaj kobiecą dumę! Więc Raku w zasadzie można nawet zmienić, nawet nie uniesie brwi. Oznacza to, że po prostu uniesie brew, nabierze pogardliwego wyrazu twarzy i przesłoni barszcz – ale to chyba wszystko. Na razie, na razie. Ponieważ druga zasada życia Raka: to, co dostało się w szpony, zniknęło. Więc ty, bracie, jesteś jej własnością, a kiedy uzna, że ​​ta własność przysparza więcej kłopotów niż pożytku, zacznie klak-klak. Co więcej, w momencie, gdy będziesz mieć pewność, że udało ci się wszystko ukryć i ogólnie dobrze. Ha ha.

Koziorożec szczerze nie rozumie, gdzie jest – dla mądrego czy pięknego. Z jednej strony jest inteligentną i dobrze wychowaną kobietą: zazdrość jest tak podstawowa, że ​​jest wyższa! Z drugiej strony, kim jest ta suka piękna, co?! Nie do zniesienia nie wiedzieć! Dlatego Koziorożec stara się ukryć swoją zaciekłą, wściekłą zazdrość gdzieś głębiej i jest pewien, że jej się to udaje. W rzeczywistości Koziorożec nadyma się jak ryba batalion, wytrzeszcza oczy z oburzeniem i obnaża zęby, wyobrażając sobie, że słodko się uśmiecha. Ogólnie jest niewiele osób, które chcą odeprzeć mężczyznę z Koziorożca.

Uwaga, niebezpieczna chwila! Strzelcy są dziko, szaleńczo zazdrośni, ale nigdy nie mówią o tym wprost. Dąsają się, kłócą, czepiają się drobiazgów i denerwują. A najgorsze, co można w tym przypadku zrobić, to zapytać: „Czy jesteś zazdrosny, mój głupcze?” Bo tak, Strzelec jest zazdrosny i naprawdę chce wlać potłuczone szkło do swojego przeciwnika w latte. Ale nigdy, pod żadnym pozorem, tego nie zrobi. Bo rywalka nie złożyła żadnych przysięgi, ale mężczyzna – bardzo. Nie dałeś tego też? Nawiasem mówiąc, jest to opcja wbudowana. A jeśli skazujesz Strzelca za zazdrość, to piętno jest w twojej armacie, bracie. Teraz ten puch zostanie dla ciebie usunięty. Wraz ze skórą.

READ
8 genialnych lifehacków, które pomogą Ci posprzątać dom

Prawie nie dotarli do pierwszej trójki liderów Barana, którzy są zazdrośni o swoją ukochaną dosłownie o każdą przechodzącą kobietę. I zapobiegawczo, nie czekając na sam fakt zdrady, wywołują skandal niewiernym i wkraczają na skórę głowy podstępnej nierozłączki. Jednocześnie Baran wcale nie interesuje, czy ten mop ma zamiar odwzajemnić jej mężczyznę. Z drugiej strony Baran uspokaja się tak szybko, jak wpada w świętą wściekłość. A potem bardzo namiętnie proszą o przebaczenie niesłusznie oskarżonego kochanego. Niestety historia milczy na temat tego, co dzieje się z tym mopem.

Brązowy medal trafia do Lwiczek, które są szczerze przekonane, że mężczyzna, któremu pozwolono zbliżyć się do jej królewskiej osoby, oddaje się dobrowolnej niewoli do końca czasów. Tak więc spojrzenie rzucone na zewnętrzną kobietę nie jest tylko obrazą kobiecej dumy lwa, o nie! To jest właściwie zdrada! Co, jak pamiętamy, zawsze było karane egzekucją na miejscu. Ale Lwice nadal są szlachetne i miłosierne, więc kara śmierci prawdopodobnie zostanie zastąpiona. Za publiczne lanie.

Srebrny medal trafia do Scorpios, które nie tylko stają się zazdrosne, o nie: Scorpios rozkoszują się zazdrością. Zazdrość to taka rozgrzewka między poranną kawą a sesją deptania czyjejś nieistotnej duszy, po prostu rozgrzewką. Lub sposób na rozrywkę, gdy się nudzisz. Albo sposób, by nie stracić kształtu (och, to najgorsza rzecz dla Skorpiona!). I można by jakoś żyć, gdyby Skorpiony były zawsze tak zazdrosne, ale nie: Skorpiony są tak zazdrosne bez powodu. A jeśli jest jakiś powód, wyrwie ci serce, przeżuje, wypluwa i wkłada z powrotem, a potem idzie zabić rywala. A twój żałosny świszczący oddech nikogo nie zbawi.

Ta-damm! Honorowe miejsce i tytuł głównego zazdrosnego zodiaku przypada Rybce. I pamiętaj o najważniejszym: ryba milczy. Ryby nie robią sceny. Ryba nie daje do zrozumienia słowem ani sugestią, że jest zazdrosna. Ale ona MYŚLI. Tak więc sporadyczny uśmiech do sprzedawczyni wina i wódki, zauważony przez Rybkę, zamienia się w jej fantazjach w nieokiełznaną orgię z bimbrowymi rzekami i lateksowymi brzegami. I nie oczekuj, że skoro Ryba milczy i tylko wymownie wygląda, to zawsze tak będzie. Ona nie tylko milczy. Wykluwa Straszliwą Zemstę. Szczerze mówiąc, byłoby lepiej, gdyby była orgia – i tak nie przeżyjesz, więc przynajmniej byłoby za co umrzeć.

READ
5 sposobów na przywrócenie uszkodzonym przedmiotom ich pierwotnego wyglądu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: