Horoskop wschodni na rok 2023 od astrologa Very Khubelashvili

2022 odbędzie się pod okiem majestatycznego Tygrysa. Jest szorstki i prążkowany, dlatego w życiu pojawiają się naprzemiennie jasne chwile z okresami, w których musisz się wysilać. Tygrys nie przyjmuje bierności. Dogoni i pokaże kły – ostrzega astrolog Vera Khubelashvili.

Są cuda, tam wędruje tygrys: wielki horoskop wschodni na rok 2022

1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Szczur Larisa z bajki o Cheburashce nieustannie przerażały głównych bohaterów. Nie zalecamy brania od niej przykładu. Uważaj na Tygrysa – to poważna, nieustraszona i wymagająca bestia.

Unikaj wszelkich przedsięwzięć. W nich sukces jest mało prawdopodobny, ale łatwo będzie się potknąć. Nie musisz też zmieniać pracy. Ale ugruntowany biznes rozkwitnie. Najważniejsze, aby nie słuchać żadnego Shapoklyaka, który popchnie cię do ryzykownych działań. Słuchaj tylko sprawdzonych osób, które są zainteresowane Twoim sukcesem.

Ogólnie rzecz biorąc, Szczur lepiej nie wychodzić z torby, ale uporządkować w niej rzeczy. Zadbaj o rzeczy, których nie miałeś czasu dokończyć. Tygrys pomoże im położyć kres. I uważaj na finanse jesienią, wtedy wszystko ułoży się dobrze.

Od przyjemnego. Tygrys przyniesie ci nowe znajomości, które,
być może stać się fatalnym. Udane pary czekają na nową rundę w związku – twój związek stanie się silniejszy, a miłość jeszcze silniejsza. Kontroluj swoje emocje – nie bądź zazdrosny, nie doszukuj się winy i unikaj daleko idących konfliktów.

Pracowite Szczury mogą łatwo złapać przypływ szczęścia. Tygrys, chociaż z niezadowoleniem zezuje na Szczura, nadal będzie potajemnie grał po jej stronie. Najważniejsze, żeby nie zepsuć relacji z nim. Tak, a od tego roku można spodziewać się nagłych cudów. W ten sposób manifestuje się prążkowanie Tygrysa.
Uwierz w magię, a to się stanie.

1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

„Byk idzie, huśta się. Wzdycha w ruchu: „No cóż, deska się kończy, teraz upadnę”. Pamiętasz tego słynnego bohatera wiersza Agni Barto? W tym roku wielu Bullów poczuje się, jakby byli na jego miejscu. Będzie dużo do zrobienia i będziesz musiał manewrować.

Życie Bulls-biznesmenów dosłownie zagotuje się – wiele propozycji, projektów, pomysłów, partnerów. To sprawi, że zakręci ci się głowa i naprawdę może się wydawać, że zaraz upadniesz. Ale to mylące wrażenie. W rzeczywistości wystarczy właściwie rozdzielić rzeczy – poprawnie zorganizować czas i ustalić priorytety. Zadaniem na bieżący rok jest otwarcie przed Tobą nowych horyzontów, przede wszystkim zawodowych. Weź, jak mówią, byka za rogi i działaj w najciekawszych dla siebie kierunkach.

Bądź ostrożny do intuicji. Tygrys w tym roku okaże ci lojalność i obdarzy twoje serce szczególną wrażliwością. Łatwo będzie ci poruszać się po rzeczywistości, jakbyś miał niewidzialny wewnętrzny kompas, który może poprowadzić cię przez życie w kierunku sukcesu. Ogólnie rzecz biorąc, w sektorze finansowym nie oczekuje się wstrząsów, ale do końca roku możliwe są duże wydatki.

Rok Tygrysa będzie pełen romantyzmu. Single spotkają swoją bratnią duszę, pary pomyślą o małżeństwie. To wspaniały rok na wesela.

Tygrys szanuje pracę intelektualną i stwarza dla niej idealne warunki dla Byków. Ale nadmierna aktywność fizyczna w tym roku nie jest dla ciebie. Właścicielka roku chroni Twoje zdrowie i radzi, aby nie przemęczać się.

1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Rosyjskie opowieści nie dali nam narodowych bohaterów tygrysów, ale wszyscy dobrze wiedzą o tygrysie Sher Khan, który od dawna stał się „ich”. Jest majestatyczny, potężny, celowy. Tak pojawią się Tygrysy w 2022 roku. Cóż innego mogą się spodziewać w swoim własnym roku?

READ
Przeczytaj” dłonie i dowiedz się wiele o człowieku

Tygrys jest bogatym radża, silnym, pewnym siebie, dobrze świadomym tego, jak zarządzać swoimi ogromnymi zasobami. Ten rok otwiera przed Tobą wiele możliwości. To czas triumfów, zwycięstw i szczęścia. Teraz własnymi rękami kładziesz podwaliny pod swoją przyszłość. Jakie to będzie? To zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze, na 12 lat z góry określasz swój los
Naprzód. Zapomnij o złoczyńcach! W twojej dżungli jest tylko jedna postać i to ty sam. Czy wszystko wydaje się zbyt różowe?
Cóż, jesteś w bajce. I w jego historii.

Bądź ostrożny z finansami. Im lepsze samopoczucie, tym więcej pokus. Stosunek jakości do ceny to Twoja droga do sukcesu finansowego.

Przygotuj się na nowe znajomości. Tygrysy, których związek jest już nawiązany, będą musiały warczeć więcej niż raz. Sytuacji konfliktowych w tym roku nie da się uniknąć. Ale można je rozwiązać, jeśli na czas włączysz dyplomację. Ale ogólnie rzecz biorąc, emocje pomogą wnieść do związku odrobinę pasji, co znacznie ich ożywi.

Kot (królik)

1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Cat Bayun – postać z bajki, która ma zaspany głos i potrafi złapać rozdziawioną osobę. Można słusznie powiedzieć o nim, że jest mistrzem reinkarnacji, zdolnym do działania w zależności od okoliczności.

Ta jakość zostanie pokazana wszystkim kotom w nadchodzącym 2022 roku. Faktem jest, że twój znak ma niejednoznaczny związek z Tygrysem. Jako kot jesteście pokrewnymi duchami. Ale jednocześnie Królik jest dobrą zdobyczą dla Tygrysa. A ponieważ rok zamieni się w pasek. Fala szczęścia może zakończyć się niefortunną pomyłką, a seria kłopotów może nagle doprowadzić do sukcesu. Ważne jest, aby pozostać świadomym i zawsze działać w oparciu o zmieniające się okoliczności.

Opierając się na doświadczeniu Cat Bayun, używaj elokwencji. Umiejętność przekonywania i prostego mówienia zębami jest Twoim kluczem do sukcesu. Jeśli nie masz umiejętności oratorskich, postaraj się je rozwinąć.

Będziesz miał wiele szans jak się wzbogacić i stracić znaczną część kapitału. Dlatego postępuj ostrożnie. Możesz podejmować ryzyko, ale tylko po dokładnym rozważeniu zalet i wad.

Być może będziesz musiał zerwać stare więzy, ale samotność ci nie zagraża – szybko powstają nowe.

Należy pamiętać, że Kot Bayun jest magicznym zwierzęciem. Bez wątpienia w nadchodzącym roku poczujesz w sobie magiczne zdolności. Rzeczywistość zagra razem z tobą. Ci, którzy zdecydują się Cię zaintrygować, z pewnością zostaną ukarani, a Ty będziesz mógł zrealizować marzenie, które pielęgnowałeś od dawna. Najważniejsze to działać.

Draco

1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

sytuacja który czeka na Smoki w 2022 roku najlepiej ilustruje Wąż Gorynych. Ma trzy głowy – ma czas wszędzie i na raz. Niestety, nie masz takiego supermocarstwa, chociaż bardzo by to pomogło.

2022 to czas aktywnych postaci. Zbyt leniwy, by coś zrobić — rzeczy same wkroczą do twojego życia, jak epicki bohater, który chce zmierzyć siłę ze Smokiem. Lepiej samemu przejąć inicjatywę. Zadaj sobie pytanie: co chciałbyś osiągnąć w nadchodzącym roku? Określ swoje cele tak szczegółowo, jak to tylko możliwe. W twojej mocy jest osiągnięcie tego, co chcesz. Najważniejsze, żeby nie siedzieć w jaskini, ale działać od pierwszych dni roku.

Nie spryskuj! Wiele rzeczy może próbować odwrócić twoją uwagę. Jak każdy smok otrzymasz swoje złoto. Tygrys od pierwszego miesiąca da ci sporo surowców. Ale nie po to, abyś się odprężył, ale po to, by odpowiednio się nimi pozbyć. Może teraz nadszedł czas na rozpoczęcie nowego biznesu. Zmiana rodzaju działalności to jedna ze ścieżek rozwoju Smoków w 2022 roku. Nie bój się zmian! Są na wyciągnięcie ręki.

READ
Prezenty przynoszące pecha

W życiu prywatnym mogą pojawić się trudności – będziesz bardzo zajęty pracą. A przecież single mają szansę spotkać miłość. A jesienią w twoim życiu nastąpią cudowne zmiany. Bez względu na to, z czym będą się kojarzyć, ta pora roku będzie punktem zwrotnym, co pociągnie za sobą falę pozytywów, a życie zabłyśnie nowymi kolorami.

1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

W rosyjskich bajkach nie ma pamiętnego wizerunku węża, ale w folklorze naszego ludu wciąż istnieje archetyp jakiegoś potężnego bajkowego węża, który był czczony i szanowany przez przodków. Tygrys traktuje ją z takim samym szacunkiem. Obserwuje uważnie z boku, nieufnie przed podjęciem jakichkolwiek śmiałych działań. Dlatego Węże mogą samodzielnie nadać ton na nadchodzący rok. Jeśli chcesz sukcesu, podejmij działanie. Pokaż Tygrysowi, że nie jesteś leniwym boa dusicielem z indyjskiej bajki, ale osobą aktywną i przedsiębiorczą, która jest w stanie osiągnąć własne.

Ale nie daj się złapać w drobiazgi. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze. Ustal swoje priorytety. Poświęć rok na osiągnięcie sukcesu w tym, co jest dla Ciebie naprawdę wartościowe, komunikuj się z ludźmi, którzy są Ci naprawdę bliscy. Kilka razy Tygrys da ci testy. Ale wszystko wskazuje na to, że można sobie z nimi łatwo poradzić, a nawet uzyskać w ten sposób dodatkową motywację, by iść dalej i osiągać więcej.

O finansachnie musisz się martwić. Jednak pod koniec roku prawdopodobnie rozstaniesz się z dużą sumą. Kup coś, złóż depozyt lub spłać dług.

Kilka razy w roku zaskoczy Cię magiczny zbieg okoliczności. Może to być nagła oferta pracy, wygrana w konkursie, ważne odkrycie, kreatywny wgląd lub po prostu coś pozytywnego. Ten hojny Tygrys nagradza cię za twoje wysiłki.

A co najważniejsze – zwracaj większą uwagę na bliskich. Od tego zależy harmonia w twoim związku.

1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Konie będą więcej niż raz wcielić się w rolę bajecznego garbatego konia. Przypomnij sobie, jak musiał starać się osiągnąć jak najkorzystniejszy rozwój wydarzeń, bo cały czas ktoś mu przeszkadzał. Rok 2022 dla Koni będzie przebiegał dokładnie według tego scenariusza. Będziesz ciężko i sumiennie pracować, ale wyniki nigdy nie będą nazywane idealnymi. Ktoś na pewno popełni błąd, coś zepsuje, a wszystko to wpłynie na wynik.

Nie poddawaj się. Po prostu obniż trochę swoje oczekiwania. Masz dość wysoką poprzeczkę, ale niestety nie wszystkie cele można osiągnąć.

Skoncentruj się na samorozwoju. Tutaj przynajmniej nikt ci nie będzie przeszkadzał. Konie mają szczególnie wielkie perspektywy w sferze duchowej. Tygrys zobaczy twoje wysiłki na polu twórczym i dlatego na pewno wyczaruje ci wspaniałe epizody życiowe.

Sukces finansowy nie będzie imponujący. Ale ogólnie twój dochód będzie równy zainwestowanej pracy.

W sferze romantycznej będzie wiele pokus. Poddać się im, czy nie, każdy sam decyduje. Ale jeśli postępujesz zgodnie z zasadami właściciela roku Tygrysa, powinieneś pozostać wierny swojemu sercu, a nie chwilowym kaprysom. Single czekają na nowe znajomości i relacje z intrygującym zakończeniem.

READ
Grzeczna dziewczyna”: 8 oznak, że wyglądasz na znudzoną

Koza owca)

1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Koza Dereza zasłynęła absurdalnym charakterem, który zaprowadził ją nie do najlepszego zakończenia. Ta historia Kozła powinna być traktowana jako ostrzeżenie. Emocje mogą być Twoją największą przeszkodą na drodze do sukcesu w tym roku.

Możesz być zbyt impulsywny, niezrównoważony, pesymistyczny. Najwyraźniej bliskość drapieżnika, Tygrysa, który rządzi 2022 r., Wprawia Kozę w taki nieład. Dlatego twoim głównym zadaniem na ten rok jest zajęcie się swoim wewnętrznym światem. Książki o samowiedzy będą dobrymi pomocnikami w tym względzie.

Z zewnątrz nie będzie przeszkód w spełnieniu wszystkich Twoich pragnień. Innym wyda się, że twoje życie toczy się według najlepszego możliwego scenariusza.

Perspektywy zostaną narysowane w pracy – istnieje duże prawdopodobieństwo awansu. Pozycja finansowa zostanie wzmocniona. Kapitał będzie rósł. Większość inicjatyw, które podejmiesz w tym roku, okaże się całkiem udane i opłacalne.

Również w sferze romantycznej wszystko będzie dobrze. Z jednym zastrzeżeniem. Będziesz musiał zmienić się na swojego partnera.

Innymi słowy, ogólnie cały rok 2022 dla Kozła będzie czystą magią, pełną szczęścia, zwycięstw i brzemiennych w skutki spotkań. To czas obfitości, luksusu, miłości i podejmowania ważnych życiowych decyzji.

I tylko twoja wewnętrzna postawa może zepsuć sytuację. Pracować nad sobą. Pesymizm, cynizm i postrzeganie wszystkiego w negatywie to w tym roku Twoi główni wrogowie. Zachęcamy do kontaktu z bliskimi w celu uzyskania wsparcia. Pomogą ci dostroić się do właściwej fali, a świat zmieni się z czarno-białego w kolorowy.

Małpa

1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Jako takie małpy nie są prezentowane w starych rosyjskich bajkach. Ale wszyscy znamy bohaterkę słynnej bajki I.A. Kryłow „Małpa i okulary” Jak pamiętamy, problem tej małpy polegał na tym, że nie potrafiła właściwie wykorzystać posiadanych zasobów. Małpy będą w podobnej sytuacji w 2022 roku.

Ogólnie rzecz biorąc, rok 2022 otwiera przed Małpą wielkie możliwości. Przede wszystkim mówimy o sukcesie finansowym. Ale to, czy przepływy pieniężne trafią do twojej skarbonki, czy przepłyną, zależy od tego, czy potrafisz właściwie wykorzystać okoliczności. Aby odnieść sukces, potrzebujesz strategii. Czujesz, że planowanie nie jest Twoją mocną stroną, szukaj pomocy.

Zmiana pracy możliwy. Ale i tutaj należy zachować ostrożność. Od razu poznaj wszystkie niuanse współpracy.

W sferze romantycznej, podobnie jak w relacjach z bliskimi, wszystko będzie harmonijne, pod warunkiem, że nie okażesz nadmiernej emocjonalności. Zachowaj kontrolę, a prawie wszystkie Twoje życzenia spełnią się jak magia. Tak więc Tygrys zachęca tych, którzy zachowują pozytywne nastawienie w każdej sytuacji. I nie spiesz się. Świat porusza się w najbardziej optymalnym tempie. Nadmierna impulsywność i wymagalność to te cechy, które w tym roku zdecydowanie należy pominąć w Twoim życiu.

Kogut

1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Kogucik – Złoty Przegrzebek – częsty bohater rosyjskich bajek. Przypomnij sobie historię o tym, jak zakrztusił się ziarnem fasoli i jak jego wierni przyjaciele traktowali go z troską.

Dobrą wiadomością dla Kogutów jest to, że w 2022 roku na pewno będą mieli takiego przyjaciela. To właściciel roku – Tygrys. Dołoży wszelkich starań, aby Kogut cieszył się życiem w pełni i wszędzie odniósł sukces. Zauważysz, że musisz tylko czegoś sobie życzyć, a to materializuje się w twoim życiu niemal natychmiast.

READ
10 osób o najbardziej niesamowitych kolorach skóry na świecie

Ale wszystkie te cuda przepłyną ci przez palce, jeśli nie ruszysz w ich kierunku i nie podejmiesz inicjatywy. Tygrys dał ci prezenty, ale musisz z nich korzystać mądrze.

Rok jest szczególnie dobry dla przedsiębiorców, ponieważ sprawy pójdą w górę. Być może odkryjesz w sobie nowe cechy biznesmena lub businesswoman, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać dostępnym kapitałem. Ale jednocześnie nigdy nie zapomnij o poduszce powietrznej. Adrenalina od sukcesu zniknie ze skali, ale nie zapomnij odpocząć, aby zrekompensować siły, które poświęcasz na realizację swoich planów.

Życie romantyczne zapowiada się pełne jasnych i przyjemnych wydarzeń. W życiu wielu kogutów będzie wielu miłych ludzi, którzy są gotowi zaoferować relacje. Ale bądź ostrożny – wśród nich są podstępne lisy! Ogólnie rzecz biorąc, lepiej pozostać lojalnym wobec jednego partnera i nie spieszyć się z boku na bok. Trójkąty miłosne nie są dla Ciebie, nawet jeśli wyglądają kusząco.

Astrolog Vera Khubelashvili przedstawił astrologiczną prognozę Królika na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Dziennikarze FTimes dowiedzieli się, kto czeka na kardynalne zmiany, a dla kogo dwanaście miesięcy minie spokojnie i płynnie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Nadchodzący rok zapowiada się bardzo pomyślnie dla Barana. Każdy z twoich pomysłów ma prawo istnieć i może zostać przełożony na rzeczywistość. Pokaż więcej pewności siebie i ambicji, zacznij działać – odniesiesz sukces. Będą trudności, ale pokonasz je i pójdziesz dalej. Będziesz miał wiele nowych możliwości wzbogacenia się, uczynienia swojego życia wygodnym. W życiu osobistym wszystko jest gładkie i romantyczne. Ale nie dawaj upustu negatywnym emocjom.

Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Rok 2023 będzie dla Byka bogaty w emocje i przyjemne prace domowe, w tym te związane z remontami domu, remontami itp. Ważne jest, aby zharmonizować relacje z bliskimi i bliskimi – od nich będzie zależał Twój sukces we wszystkich innych dziedzinach życia . Będą chwile, kiedy będziesz chciał sprowadzić kogoś z przeszłości z powrotem do swojego życia. Nie powinienem tego robić. Ludzie się nie zmieniają. Przyjrzyj się jednak bliżej swoim najbliższym przyjaciołom – jeden z nich może zostać Twoim partnerem życiowym. W życiu zawodowym wszystko idzie gładko, a sukces gwarantowany.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Aby osiągnąć sukces, Gemini musi być bardziej aktywny i proaktywny. Nie bój się trudności: po ich pokonaniu przejdziesz na jakościowo nowy poziom. Najważniejsze jest prawidłowe ustawienie priorytetów, a także nie bujanie się przez długi czas, ale rozpoczęcie pracy od pierwszych dni stycznia. Twój sukces będzie również leżeć w komunikacji, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zastanów się nad znalezieniem interesującego klubu – to tutaj samotni przedstawiciele znaku spotkają swój los.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Udany rok będzie również dla Raków, ale pod warunkiem, że będziesz słuchał własnej intuicji. W ten sposób unikniesz kłopotów. Rozsądne podejście w połączeniu z głosem serca pomoże ci stać się naprawdę szczęśliwym. W Twoim życiu osobistym czeka na Ciebie jasny okres i niezapomniane wydarzenia. Pozytywny lub negatywny – zależy tylko od Ciebie i ludzi, którzy Cię otaczają.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

2023 przyniesie lwom jasne wydarzenia i drastyczne zmiany. Zwróć szczególną uwagę na znaki Wszechświata i wszystko, co dzieje się w Twoim życiu. Ważne jest podejmowanie odpowiedzialnych decyzji – od nich w dłuższej perspektywie zależeć będzie Twoja przyszłość.

READ
13 rzeczy, które możesz zrobić z kawą oprócz jej picia

W życiu osobistym okres burzliwy. Będziesz musiał ciężko pracować, aby zrobić dobre wrażenie na wybranym i wzmocnić relacje.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Virgos w 2023 roku skieruje wszystkie swoje wysiłki na zdobycie nowej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jeśli spróbujesz wykazać się odpowiedzialnością, osiągniesz sukces w każdej dziedzinie. Świetny rok na naukę i doskonalenie swoich umiejętności. Jednak w pracy nie zapominaj o swoim życiu osobistym, aby ukochana osoba nie obrażała się na ciebie.

Waga (23 września – 22 października)

Waga będzie ważniejsza niż kiedykolwiek, podobnie myślący ludzie i ci, na których możesz polegać. To Twoje otoczenie pomoże Ci przezwyciężyć wszystkie problemy i przeszkody. Zaufaj rodzinie i przyjaciołom – staną się Twoją najbardziej niezawodną pomocą. Nie próbuj robić wszystkiego sam. W swoim życiu osobistym będziesz musiał zadowolić się niewielką ilością. Nie szukaj złudzeń – one się nie spełnią. Bądź bardziej realistyczny i spójny.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dla Scorpios rok 2023 będzie okresem dramatycznej transformacji. Zwróć uwagę przede wszystkim na swoją kondycję fizyczną i zdrowie. Ważne jest, aby zrozumieć dla siebie, czego chcesz od życia, co się zmienia. Wszystkie reformy przejdą bez problemów. Najważniejsze, aby nie przegapić szans i możliwości tego czasu. Przyda się również praca nad wyglądem i światopoglądem. W swoim życiu osobistym wzmocnisz relacje, a pojedyncze Skorpiony będą mogły stworzyć nowy szczęśliwy związek.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Cokolwiek Strzelec podejmie w 2023 roku, wszystko się ułoży. Ale nie spiesz się z radością. W końcu ważne jest, aby nie wycofywać się z wyprzedzeniem i iść naprzód w kierunku swoich celów. Jasno formułuj swoje priorytety i nie marnuj czasu na drobiazgi. W swoim życiu osobistym bądź też bardziej stabilny i stały. Nie spiesz się między wieloma partnerami – zdecyduj się na jednego i zbuduj pełną i harmonijną relację. Dla samotnych przedstawicieli znaku rok przygotowuje fatalną znajomość.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce w Roku Królika Wody zadbają o własny rozwój duchowy. Ważne jest, aby wypracować swoje połączenia ze światem zewnętrznym i to na najbardziej subtelnym poziomie. Bądź bardziej uważny na własną intuicję, wgląd i przeczucia. W twoim życiu osobistym czekają na ciebie kardynalne zmiany. Jesteś otwarty na związki i dostaniesz każdą okazję, by stać się szczęśliwym.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnikom zupełnie nie spodoba się ich obecna pozycja i poziom w różnych sferach życia. Dążysz do zmian, nowych znajomości, pracy i relacji. Ważne jest jednak, aby nie działać bezcelowo, ale decydować o planach i priorytetach. Szczęście w twoim życiu osobistym zależy od tego, jak dokładnie określisz swoje preferencje i życzenia dotyczące partnera. Gdy tylko przestaniesz pędzić od jednej sympatii do drugiej, dostaniesz szansę na długi i szczęśliwy związek.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby dostaną nowe możliwości i sposoby na osiągnięcie nowych horyzontów od 2023 roku. Bądź odważny i nie trzymaj się starego, a wtedy możesz pozwolić na zmianę i odnowę w swoim życiu. To będzie czas zmian i od Ciebie zależy, jakie będą. W swoim życiu osobistym musisz być czujny i rozsądny. Nie daj się skusić pięknym obrazom, pamiętaj: liczą się tylko realne działania. Zwróć uwagę na kogoś, kto jest z Tobą od dłuższego czasu, kto Ci pomaga i dba o Ciebie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: