Horoskop Wasylisy Wołodiny na luty 2023 r.

Vasilisa Volodina jest znaną rosyjską astrolożką, bada gwiazdy, robi horoskopy dla różnych znaków zodiaku i przepowiada przyszłość z gwiazd. Wiele jej przewidywań jest zbieżnych, wszystkie wydarzenia, które przewiduje, często się sprawdzają, więc jej usługi są poszukiwane daleko poza Rosją i krajami WNP. I wielu będzie zainteresowanych poznaniem przepowiedni Vasilisy Volodiny na 2023 rok i przeczytaniem horoskopu dla wszystkich znaków zodiaku.

Ogólna prognoza Vasilisy Volodiny na 2023 r.

Vasilisa Volodina przygotowała astrologiczną prognozę na przyszły rok i jest ona wypełniona różnymi wydarzeniami, zarówno dobrymi, jak i złymi. A jeśli na to spojrzysz, to nie różni się zbytnio od obecnego. Według astrologa, w 2023 roku świat nadal będzie pod wpływem wydarzeń roku Wółu Metalu.

Początek roku będzie pełen trudności, trudności, które trzeba będzie przezwyciężyć.

Pomoże to wyjść z kryzysu z mniejszymi stratami. Już bliżej wiosny życie się poprawi, dla wielu znaków zodiaku nadchodzi biała smuga. Będzie oczekiwał sukcesów w karierze, biznesie, poprawią się relacje z partnerami.

Vasilisa Volodina opracowała kompletny horoskop na rok 2023, który odzwierciedla wydarzenia i prognozy w różnych obszarach. Astrolog zauważa, że ​​należy się spodziewać szczególnego sukcesu finansowego. W tym okresie w gospodarce będą obserwowane pozytywne zmiany, firmy zwiększą produkcję, zyski, różne obszary będą mogły wrócić do poprzedniego poziomu.

Poniższa tabela przedstawia ogólną prognozę dla różnych znaków zodiaku:

Znak zodiaku Prognoza
Baran Rok 2023 będzie pełen pozytywnych wydarzeń, ale nie należy spodziewać się żadnych specjalnych zmian w życiu. Ludzie, którzy ciężko pracują bez odpoczynku, mogą doświadczać złego stanu zdrowia. Ważne jest, aby w pełni się zrelaksować i nie zapominać, że wszelkie trudności można rozwiązać. Najważniejsze jest, aby więcej myśleć o zdrowiu
Byk W początkowym okresie Byk odczuje pozytywne zmiany w swojej karierze, będzie oczekiwał awansu w pracy, podwyżki wynagrodzenia. Byk zostanie naładowany energią, która pomoże im dokończyć wszystkie rzeczy. W lecie możesz rozpocząć związek miłosny
Bliźnięta 2023 będzie dla Gemini świetnym czasem na kreatywność. W tym okresie możesz szukać żywych wrażeń, a także możesz ukończyć wszystkie stare projekty. Rok będzie udany dla osób zajmujących się sztuką lub biznesem w tej dziedzinie. Ludzie powinni być szczególnie ostrożni w związkach, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo popadnięcia w oszustwo.
rak Zimą będą problemy w sektorze finansowym, ale na wiosnę nastąpią pozytywne zmiany. A ta sytuacja może stać się głównym impulsem do znalezienia dodatkowego dochodu. Latem warto zabezpieczyć się przed różnymi chorobami przewlekłymi. W tym okresie lepiej zrobić sobie krótki odpoczynek. A najkorzystniejszą opcją na poprawę zdrowia są wakacje na morzu
Lew W tym okresie Lwy odniosą szczególny sukces w swojej pracy. Przedstawiciele tego znaku pójdą po szczeblach kariery, będą mieli dobre nagrody, nowe projekty. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ wraz z sukcesem często pojawiają się zazdrosni ludzie, którzy nieustannie będą ingerować, stwarzać kłopoty. Astrolog radzi traktować nowych znajomych z maksymalną odpowiedzialnością, lepiej ponownie rozważyć krąg środowiska
Panna W życiu dla tego znaku będą obserwowane romantyczne relacje, zmiany w życiu miłosnym. Nie trać jednak głowy od nowych uczuć. I lepiej zwrócić szczególną uwagę na inne dziedziny życia. W przeciwnym razie możesz stracić pracę, przyjaciół, zaufanie innych, krewnych. Bądź czujny, nie pozwól, aby wszystko potoczyło się dalej
Waga Rok będzie pełen prób. Wagi będą musiały podjąć ważne decyzje, które mogą wpłynąć na ich dalsze życie. Wybór nie będzie łatwy i lepiej go przemyśleć przed dokonaniem.
Skorpion Mogą pojawić się problemy zdrowotne. Dlatego musisz być odpowiedzialny za nawet najmniejsze pogorszenie samopoczucia. I ważne jest, aby nie zwlekać, lepiej rozpocząć leczenie od razu. Konieczne jest przeprowadzenie badania i wykrycie chorób na początkowych etapach
Strzelec Dla Strzelców rok 2023 będzie udany we wszystkich obszarach. Sukces w pracy przyniesie dobre nagrody pieniężne. Pozytywne zmiany zapewnią pomyślne zakończenie wszystkich projektów. W drugiej połowie roku możesz zacząć tworzyć poważny związek
Koziorożec Gwiazdy przewidują sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Jednak osiągnięcie dobrobytu nie będzie takie łatwe. Powodzenia będzie towarzyszyć ludziom pracowitym, a także reprezentatywnym znakom, które kochają ryzyko. Wszystko to będzie zachętą do ciężkiej pracy. Nie zapominaj jednak o reszcie. To właśnie druga połowa roku będzie idealnym czasem na relaks.
Wodnik Na początku roku nastąpią zmiany w życiu miłosnym. Wolni ludzie będą mieli drugą połowę. Rodzinny Wodnik powinien spędzać więcej czasu razem. To zwiększy siłę związku
Ryby W pierwszej połowie możesz zacząć opracowywać nowe projekty. Możesz też odpocząć, zrobić sobie przerwę w pracy. Lato uważane jest za idealny czas na relaks. W tym okresie można wybrać się nad morze

Horoskop miłosny Vasilisy Volodiny na 2023 rok

Na początku 2023 roku różne znaki zodiaku będą miały problemy w życiu osobistym. Pierwsze miesiące będą niesprzyjającym okresem na rozpoczęcie nowego związku, poszukiwanie bratniej duszy. Tym razem nie ma mowy o małżeństwie, bo w przyszłości nie będzie ono już tak silne.

Osoby, które są już w związku, mogą doświadczyć ciemnej passy.

Mogą mieć nieporozumienia, stare pretensje, sytuacja stanie się bardzo napięta. Jeśli wszystkie błędy nie zostaną przemyślane na czas, może dojść do całkowitej niezgody lub rozwodu. Ta sytuacja nauczy Cię radzić sobie z trudnościami, zatrzymywać się w czasie, myśleć o swoich działaniach, czynach. A co najważniejsze, w tym okresie zauważony zostanie silny wpływ elementu wody, który w każdy możliwy sposób przyczyni się do rozwiązania sytuacji konfliktowych.

READ
Dżinsy tunika: 12 stylowych stylizacji w 2023 roku

Samotni ludzie mogą odczuwać brak uwagi, będą potrzebować bliskiej osoby. Rok Królika w końcu pomoże ci spotkać swoją bratnią duszę, kochanie. Ale w tym celu będą musieli być aktywni, zauważyć swoją osobę na czas i nie tęsknić za nią. Czasami trzeba nawet przekroczyć dumę, często to ona prowadzi do tego, że człowiek tęskni za swoim szczęściem.

Nawet przelotna znajomość z drugą osobą może radykalnie zmienić twoje życie.

A zwykła komunikacja może stopniowo stać się czymś więcej. Rozwinie się w poważny związek, który ostatecznie zakończy się ślubem.

Ale większość przedstawicieli rodziny o różnych znakach będzie miała poczucie, że partner nie okazuje należytej uwagi, nie docenia, nie ceni związków. A do rozwiązania sytuacji może być wymagana szczera rozmowa. Horoskop od Vasilisy Volodiny zaleca, aby pamiętać, co dokładnie skłoniło cię do wyboru na korzyść partnera, jakie cechy i cnoty przyciągnąłeś.

Horoskop zdrowia 2023 Vasilisa Volodina

Astrolog radzi, aby w 2023 roku pod przewodnictwem Królika zwrócić szczególną uwagę na zdrowie. I powinni to robić wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Oczywiście osoby, które mają pewne przewlekłe patologie, powinny wykazać się maksymalną odpowiedzialnością.

W pierwszej połowie choroby układu oddechowego mogą się pogorszyć.

W tym czasie nastąpi szczególny szczyt chorób takich jak SARS, grypa, a także przeziębienia i patologie autoimmunologiczne. W strefie zagrożenia znajdą się osoby z cukrzycą oraz problemami z sercem i naczyniami krwionośnymi.

Aby się ostrzec, powinieneś zwrócić uwagę na zalecenia Vasilisy Volodiny:

 • Musisz słuchać swojego ciała, nie przeciążać go węglowodanami i słodyczami. Ważne jest, aby jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Jeśli nie jest to możliwe w twoim regionie, możesz zastąpić je złożonymi witaminami, ale najpierw skonsultuj się z lekarzem;
 • Ważne jest, aby zużywać jak najwięcej energii, nie przepracowywać się i nie zmniejszać wydajności. Królik Czarnej Wody zmusi wielu do ciężkiej pracy, ale jeśli nie odpoczywają odpowiednio, ich lekkomyślność może zostać opłacona;
 • Osoby o złych nawykach zwiększą ryzyko chorób żołądka, jelit, a także płuc i nerek. Jeśli od dawna marzyłeś o rzuceniu palenia, to 2023 będzie do tego korzystnym okresem.

Ważne jest, aby dostosować swoją dietę, musi być odpowiednio zbilansowana. I powinieneś porzucić złe nawyki.

Lepiej całkowicie zrezygnować z alkoholu i palenia.

Horoskop miesięczny

Horoskop na rok 2023 od Vasilisy Volodiny pomoże ci dowiedzieć się, czego się spodziewać i na co się przygotować. Astrolog ma ogromne doświadczenie, odczytuje gwiazdy i dokonuje dokładnych, wiarygodnych prognoz dla wielu znaków zodiaku. Dlatego nie wątp w jej przewidywania, prawie zawsze się sprawdzają.

A jeśli chcesz poznać szczegółowy horoskop z Wołodyny na 2023 rok, możesz rozważyć prognozę według miesięcy.

Wskazuje główne wydarzenia, które będą miały miejsce w roku Czarnego Królika Wodnego.

styczeń

Początek roku będzie spokojny i cichy, w tym okresie nie należy spodziewać się jasnych wydarzeń, one i tak się nie zdarzą. Jeśli chodzi o pracę, będzie stagnacja, zyski nie będą tak wysokie, jak byśmy chcieli. Ale gwiazdy wskazują, że ten okres to tylko nagromadzenie przed rozpoczęciem szybkiego wznoszenia się kariery, a także pomoże stworzyć doskonałą platformę dla udanego biznesu.

W miłości wszystko będzie również spokojne, nie powinieneś liczyć na poważny związek.

W tej chwili lepiej się nie poznawać, zresztą znajomość nie przerodzi się w coś poważnego. Astrolog radzi dbać o zdrowie, bo niebezpieczne choroby mogą się nasilić na początku roku.

Drugi miesiąc zimy dla wielu znaków zodiaku będzie dobrym czasem na realizację ich projektów. Jeśli lubisz tańczyć, rysować na płótnie, zbierać bukiety, ale wszystkie te hobby są stale odkładane na bok, możesz się na nie przełączyć, a z czasem staną się główną działalnością, która przyniesie zysk

Nastąpią zmiany i ulepszenia w związkach miłosnych.

W tym okresie możesz poprawić sytuację w rodzinie, urozmaicić, żywe wrażenia, aby związek nie był monotonny i nudny. A jeśli jesteś singlem, możesz zacząć szukać drugiej połowy.

Pierwszy miesiąc wiosny może negatywnie wpłynąć na Twoją karierę i biznes. W pracy mogą pojawić się nieporozumienia z przełożonymi, współpracownikami, pojawi się też napięta sytuacja w relacjach z partnerami. Aby to wszystko nie przerodziło się w poważne konflikty, należy z czasem wykazać się zimnym umysłem i lepiej odłożyć na chwilę dumę, w tym przypadku będzie to zbyteczne.

W życiu osobistym wręcz przeciwnie, oczekuje się pozytywnych zmian.

Marzec będzie idealnym czasem na nowe znajomości, które mogą przerodzić się w romantyczny i namiętny związek. Pary małżeńskie również będą miały białą smugę, wszelkie nieporozumienia i konflikty znikną na dalszy plan.

READ
9 oznak, że twój dom jest nawiedzony

kwiecień

Relacje można budować w miejscu pracy. Jeśli wcześniej były konflikty i problemy z kolegami, to kwiecień będzie świetnym czasem na przywrócenie przyjaznych stosunków.

W miłości nie będzie specjalnych zmian, zapanuje pokój na tym obszarze.

Kwiecień to sprzyjający okres na nowe znajomości, nawiązanie poważnego związku.

Ten czas będzie idealnym okresem na przegląd stosunku do pracy i biznesu. Ważne jest, aby wykazać się wytrwałością, wytrwałością i konieczne jest pokazanie przełożonym wszystkich swoich cnót. W przyszłości pomoże ci to wspiąć się po szczeblach kariery, uzyskać wysoko płatną pozycję.

Życie miłosne ulegnie poważnym zmianom.

Może być końcem długiego związku. Pojawią się też problemy zdrowotne, pogorszą się choroby przewlekłe.

W czerwcu praca pójdzie w górę, można spodziewać się dobrych premii, premii i podziwu ze strony władz. Ale to zależy od chęci i jakości wykonywanych obowiązków. Nie ma co siedzieć z założonymi rękami, lepiej ciężko pracować, wykazać się pracowitością, determinacją i presją, wtedy w przyszłości będzie można osiągnąć sukces.

Będą problemy w związku, niezgoda.

Konflikty mogą prowadzić do rozwodu, ale jeśli partnerzy wykażą powściągliwość, rozważ ich działania, możesz uratować związek i poprawić relacje rodzinne.

Praca pójdzie pod górę, będzie można uzyskać poważniejszą i lepiej płatną pozycję. Przedsiębiorcy będą mogli rozwijać swój biznes, znaleźć dochodowych partnerów.

W tym miesiącu nastąpi poprawa w Twoim życiu osobistym.

Samotni mężczyźni lub kobiety będą mogli znaleźć bratnią duszę.

A znajomość może być przypadkowa – na ulicy, w kawiarni lub w dowolnym innym miejscu. Na początku może się wydawać, że wszystko nie jest poważne, ale z czasem związek się zacieśni.

Augustus

W tym okresie musisz pomyśleć o swoich działaniach i działaniach, ponownie rozważyć swój stosunek do innych. Być może musisz się zmienić, stać się bardziej protekcjonalny i wyrozumiały. I powinieneś starać się być lepszy.

Jeśli wykażesz się wytrwałością, wytrwałością, pokażesz swoje zasługi swoim przełożonym, w rezultacie możesz otrzymać dobrą nagrodę.

Wrzesień

W tym miesiącu musisz dołożyć wszelkich starań, aby przyciągnąć uwagę ukochanej osoby. Może być konieczne stłumienie dumy, nadepnięcie na swoje ego i zrobienie pierwszego kroku.

Ważne jest, aby pomyśleć o swoich działaniach i słowach, czasami prowadzą one do poważnych konfliktów i kłótni.

Październik

Wiele znaków zodiaku poczuje się dobrze, poprawi się ich zdrowie, a tło emocjonalne ulegnie normalizacji. Ciało będzie wypełnione energią fizyczną, nastrój będzie na najwyższym poziomie. Wszystko to będzie świetną zachętą do nowych osiągnięć.

W pracy warto wykazać się pracowitością, wytrzymałością i wytrwałością.

W październiku możesz zacząć wdrażać nowe projekty i pomysły.

A na pewno będą się dalej rozwijać i przynosić dobre efekty.

listopad

W listopadzie nastąpi wielki sukces w sektorze finansowym, zyski wzrosną. Pomoże to twojej własnej inspiracji, a także rodzinie, przyjaciołom i bliskim. Będzie sukces w związku miłosnym, będzie można znaleźć drugą połówkę

grudzień

Pod koniec roku wszystko się uspokoi. Życie stanie się spokojne i wyważone, będzie tylko lepiej. Wszystkie problemy i kłopoty znikną w tle.

Horoskop Vasilisy Volodiny na 2023 rok zapowiada wiele pozytywnych wydarzeń, w tym okresie w wielu znakach zodiaku w życiu nastąpią kardynalne zmiany.

Astrolog radzi, aby podchodzić do każdej dziedziny życia ze szczególną ostrożnością, a nawet czasami trzeba wykazać się powściągliwością i cierpliwością, a to pomoże ci odnieść sukces w przyszłości.

W naszych czasach astrologia jest uznaną nauką, która może podnieść zasłonę przyszłości, badając położenie i stan planet. Horoskop Vasilisa Volodina na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku zadowoli każdego, dla kogo takie prognozy są swoistym przewodnikiem po życiu, zwłaszcza że prognozy na rok królika są naprawdę optymistyczne dla każdej osoby.

Horoskop od Vasilisy Volodiny na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Nowy etap będzie wymagał wysiłku fizycznego i psychicznego od każdego znaku, aby ich życie było pełniejsze i harmonijniejsze. Dzisiaj darmowy horoskop na rok 2023 według znaku zodiaku nie tylko przewiduje prawdopodobne wydarzenia, ale także dostarcza ważnych zaleceń, jak przejść tę ścieżkę z większym powodzeniem i przy jak najmniejszych stratach.

Ludzie tego znaku są przyzwyczajeni do załatwiania swoich spraw, wykorzystując swoją determinację, asertywność i przelewającą się energię. Ale początek roku nie nadaje się do aktywnych działań i dokonywania znaczących zmian w stylu aktywności zawodowej. Pomimo tego, że Baran poczuje w sobie siłę do rozwiązywania ważnych problemów, nie powinien ulegać temu zwodniczemu uczuciu. Realizacja wspaniałych planów w minionym roku sprawiła, że ​​wydali dużo zasobów wewnętrznych, więc potrzebują odpoczynku.

Osobisty horoskop na rok 2023 od słynnego astrologa Volodiny wskazuje, że przedstawiciele tego znaku muszą poświęcić czas na inne rzeczy:

 • uporać się ze sprawami rodzinnymi, dziećmi i swoją drugą połówką;
 • prawidłowo budować relacje z przełożonymi, przestrzegając granic wyznaczonych przez podporządkowanie;
 • przywrócić zdrowie fizyczne i wewnętrzny potencjał;
 • zacznij planować przyszłe projekty.
READ
Prognozy najsilniejszych psychików na 2023 rok

Cokolwiek dzieje się w życiu Barana, muszą zachować spokój i równowagę, nawet jeśli jest to romans, a w nowym roku możesz spodziewać się wielu nowych znajomości i znajomości.

Wolni przedstawiciele znaku wiosny mogą wpaść w prawdziwy wir relacji miłosnych, ale muszą zachować ostrożność w kontaktach z nieznanymi partnerami, a wtedy jest okazja, aby spotkać się z wybranym lub wybranym. Rodzina czeka na odnowienie uczuć, a niektórzy – pojawienie się dziecka, takie przyjemne wydarzenia mają miejsce pod koniec lata – na początku jesieni.

Wszystkim przyzwyczajonym do uczciwej pracy gwiazdy obiecują stabilność finansową, ale czas pracy i odpoczynku musi być ściśle rozłożony, aby nie było problemów zdrowotnych.

Szybki temperament Byka może sprawić im wiele kłopotów w kręgu bliskich osób, szczególnie w środku wiosny. A negatywny wpływ Plutona doda do tego zdradę sprawdzonych najlepszych przyjaciół.

Pozytywne zmiany, na które czekamy:

 • ogromny przypływ witalności, pozwalający osiągnąć wyżyny, zarówno w działalności biznesowej, jak i twórczej;
 • wysokie prawdopodobieństwo otwarcia własnej firmy, wzrost dochodów, duże zakupy;
 • długo oczekiwana ciąża i poród;
 • możliwość znalezienia partnera życiowego
 • za darmo Taurus – stworzenie silnego niezawodnego związku.

Ale aktywną i udaną działalność zauważą nie tylko wysokie autorytety, ale także zazdrosne osoby, które potrafią budować wszelkie intrygi. Dlatego lepiej zostawić w swoich partnerach tylko najbardziej uczciwych i wiernych ludzi.

Ważne jest, aby Byk nie tracił dobrej formy fizycznej, ponieważ czekają na niego wielkie osiągnięcia. Najlepszym rozwiązaniem byłoby porzucenie złych nawyków, zdrowe i zbilansowane odżywianie oraz regularne przebywanie na świeżym powietrzu.

Bliźnięta

W ubiegłym roku Bliźnięta miały sporo niedokończonych spraw, na które trzeba będzie zwrócić uwagę, jednak najważniejsze decyzje należy podejmować dopiero w maju, kiedy nadejdzie na to odpowiedni moment. Horoskop Wasylisy Wołodyny na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje na Plutona i Jowisza, które wchodzą w życie pod koniec wiosny, kiedy można podjąć poważne projekty i przejąć inicjatywę.

Gwiazdy zadbały o miłe niespodzianki dla ludzi tego znaku:

 • szansa na poznanie prawdziwego przyjaciela i podobnie myślącej osoby;
 • możliwość osiągnięcia osobistego szczęścia, jeśli nie przywiązujesz wagi do ulotnych spotkań;
 • stabilność finansowa – wzrost dochodów jest możliwy tylko wtedy, gdy zanurzysz się w pracy z głową, ale może na tym ucierpieć Twoje środowisko osobiste i zdrowie.

W nowym roku pożądane jest wyeliminowanie złych nawyków i nie oddawanie się ekscesom. Trzymaj się złotego środka, a będziesz w stanie uniknąć nawrotów związanych z chorobami przewlekłymi. W razie potrzeby zasięgnij pomocy medycznej, ponieważ konsekwencje mogą być nieprzewidywalne.

Ogólnie rzecz biorąc, czeka nas pracowity i jasny okres życia, mile widziane jest przejście do innego zawodu. Gwiazdy nagrodzą szczególnie zdecydowane i aktywne osoby sukcesem i zwiększonym samopoczuciem.

Nadchodzący rok dla Nowotworów można podzielić na dwa ważne okresy – pierwszy należy poświęcić na samodoskonalenie, edukację i działalność zawodową, drugi na relacje osobiste, rodzinne i kochanków.

Ostrożne i wiecznie wycofujące się Nowotwory mogą nie bać się niebezpieczeństw na drodze do osiągnięcia swoich celów – jedyne, czego się od nich wymaga, to nie zbaczanie z wyznaczonej ścieżki. Patronka Księżyca obdarzy ich wszystkimi niezbędnymi cechami, które przyczynią się do nawiązania niezbędnych znajomości i zwiększonej intuicji.

Prezenty, na które czekamy:

 • stabilność materiału;
 • możliwość otwarcia własnej firmy;
 • spotkanie z narzeczoną i zaręczoną.

Nowotwory rodzinne powinny pomyśleć o odświeżeniu swojego domu, zwłaszcza jeśli zbliżają się narodziny dziecka. Lepiej wcześniej przygotować się na radosne wydarzenie.

Mimo dobrej kondycji finansowej Raki nie powinny wydawać pieniędzy na drobne zakupy, wszystkie wydatki muszą być starannie zaplanowane – zależy to od tego, jak dobrze można odpocząć pod koniec roku. Nawiasem mówiąc, to najkorzystniejszy okres na znak.

W zakresie zdrowia astrolog zaleca dbanie o układ nerwowy, prowadzenie aktywnego trybu życia i spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Korzystny wpływ będą miały masaże okresowe, autotrening, zajęcia jogi, wizyty w saunie. To uchroni raka przed stresem i ich negatywnym wpływem na organizm.

W pierwszej połowie roku Lwy będą żyć jak zwykle i nic nie zakłóci ich miarowego życia. Ten czas należy wykorzystać z korzyścią dla swojego organizmu i nagromadzenia wewnętrznych rezerw, gdyż w okresie letnim mogą spodziewać się drastycznych zmian w sprawach osobistych, a także w działalności zawodowej.

Oznacza to, że będą zarówno wzloty, jak i upadki, na które trzeba być przygotowanym. Nie powinieneś liczyć na to, że problemy same znikną – jeśli rozwiążesz je w odpowiednim czasie, możesz wyjść z tego pojedynku z losem z godnością i bez strat.

 • rejestracja oficjalnych stosunków z wolnym Lwowem;
 • zdobycie drugiego zawodu lub dodatkowego wykształcenia;
 • nowy rok daje szansę na rozwój różnych talentów i ucieleśnienie kreatywnych pomysłów, które mogą hojnie procentować w przyszłości;
 • pod koniec roku pojawi się możliwość wyjazdu na wakacje i skorzystanie z niej będzie słuszną decyzją.
READ
5 tajnych funkcji telefonu, o których musisz wiedzieć

Astrolog Vasilisa Volodina radzi przedstawicielom królewskiego znaku, aby prowadzili działalność charytatywną, a zwłaszcza decydując się na małżeństwo, ostrożnie podchodzą do wyboru kandydatury małżonka. Drogie i duże zakupy lepiej odłożyć na lepsze czasy – w tej chwili mogą one pogorszyć Twoją sytuację finansową.

Nie zapominaj o zdrowiu – aktywność w ciągu roku wpłynie na silne zmęczenie, jeśli nie będziesz zwracać uwagi na swoje ciało. Lwy nie powinny się przejadać, wskazane jest pływanie lub uprawianie innych sportów, nawet proste chodzenie i bieganie pomogą zachować dobrą kondycję i zapobiec rozwojowi chorób.

Być może w nadchodzącym roku Virgo odniesie większy sukces niż inne znaki, ponieważ będą w stanie zrealizować większość swoich pomysłów i planów. Dzięki znajomości z podobnie myślącymi ludźmi i wpływowymi patronami będą mogli znacznie poprawić swój status społeczny, zbudować zawrotną karierę, o której wielu marzy, a jednocześnie praktycznie nie napotkać intryg zazdrosnych ludzi. W środowisku zawodowym nikt nie może się równać z jakością swojej pracy, co zostanie wysoko ocenione przez władze. Nawet jeśli pojawią się problemy, mają zagwarantowaną bezpłatną pomoc kolegów i przyjaciół.

Gwiazdy wskazują, że w tym ważnym okresie Panny potrzebują:

 • nie zapominaj o swojej rodzinie w swoich sprawach;
 • kupować drogie rzeczy, planować budżet i mądrze wydawać pieniądze;
 • wolne Panny często odwiedzają zatłoczone miejsca – teatry, muzea, wystawy, gdzie mogą spotkać swoją drugą połówkę.

Mimo, że nie planuje się żadnych problemów zdrowotnych, warto wspomagać układ odpornościowy zdrową żywnością, przyjmowaniem kompleksów witaminowych, codziennymi zabiegami wodnymi, szczególnie w okresie sezonowych infekcji. Szczególną uwagę należy zwrócić na swoją dietę i wykluczyć z niej przypadkowe przekąski, fast foody, pokarmy niskiej jakości, które mogą powodować złe trawienie.

Dla Wagi rok Szczura, według Vasilisy Volodiny, może stać się fatalny. Będą musieli ponownie przemyśleć swoje priorytety, znaleźć dla siebie nowe sposoby realizacji ważnych planów. Mają rzadką okazję, by zmienić swoje życie na lepsze, zachowując harmonię wewnętrznego świata. Ale będziesz musiał działać konsekwentnie i zdecydowanie, nie cofając się ani o krok od zamierzonego celu. Gwiazdy będą po ich stronie, więc wynik zależy tylko od siły pragnienia i wytrwałości.

Musisz zwrócić uwagę na następujące punkty:

 1. Począwszy od pierwszych miesięcy aż do połowy roku musisz ciężko pracować – to pozwoli Ci pomyślnie rozwinąć karierę. Ponieważ w okresie letnim spodziewany jest pewien zastój w pracy, zarówno na początku, jak iw drugiej połowie roku, należy zadbać o to, aby uzupełnić budżet i nie wydawać pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Jednak do jesieni sytuacja finansowa wyraźnie się poprawi.
 2. Test zaklęć miłosnych odbędzie się wiosną i wczesnym latem, a Waga będzie musiała obiektywnie oceniać swoich potencjalnych partnerów. Ale aby spełnić swoje przeznaczenie, będziesz musiał częściej przebywać wśród ludzi i więcej się komunikować.
 3. Wątpiąc we wszystko i wszystkich, Waga musi zająć bardziej aktywną pozycję życiową, zachowywać się odważnie i otwarcie. Wyjątkiem jest każde oszustwo, w które lepiej się nie angażować.

Jeśli chodzi o zdrowie, warto zrewidować swój jadłospis, dodać do codziennej rutyny spacery, aby wzmocnić odporność, postawić sobie za cel codzienne wykonywanie ćwiczeń. Jeśli zlekceważysz potrzeby swojego organizmu, mogą pojawić się nieprzyjemne dolegliwości związane z nerkami i plecami.

Skorpion

Osobisty horoskop na rok 2023 dla Skorpionów obiecuje fantastyczny sukces na polu zawodowym, ale do tego trzeba wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zdolności. Tylko w pełni ujawniając swoje talenty, jest szansa na zdobycie uznania i zwiększenie dochodów.

 1. W nowym roku Scorpio otrzymają ciekawe i dochodowe projekty, ale lepiej nie spieszyć się z odpowiedzią – istnieje ryzyko popełnienia błędu. Niezbędne jest dalsze jakościowe wykonywanie ich obowiązków i zwiększanie ich autorytetu.
 2. W sprawach miłosnych również zauważalne jest ożywienie, a romantyczne randki następują jedna po drugiej. Astrolog przestrzega, aby osoby spod tego znaku nie rozpraszały się na krótkotrwałe związki, wtedy jest szansa na spotkanie wymarzonej osoby. Już latem Scorpio będzie mógł rozwiać swoje wątpliwości co do obiektu namiętności i odciąć niepotrzebne połączenia, co znacznie uprości mu życie. Ci, którym udało się już założyć gniazdo miłości, jesienią mogą mieć dzieci.
 3. Aby skorzystać ze wszystkiego, co zostało zrobione, Skorpiony muszą nauczyć się zarządzać swoimi emocjami, zachować spokój umysłu i patrzeć na sprawy z optymizmem, nie pozwalając sobie na bluesa i depresję.

Sądząc po położeniu gwiazd, zdrowie również wymaga uwagi. Zasadniczo musisz zmienić swoje menu, rezygnując ze szkodliwych potraw. Jeśli podejrzewasz progresję chorób przewlekłych, natychmiast skonsultuj się z lekarzem, aby uniknąć powikłań.

Strzelec

Najszczęśliwszym w roku Szczura może być Strzelec, któremu gwiazdy przepowiadają zwycięstwa we wszystkich dziedzinach życia. Bez względu na to, co robią ludzie tego znaku, odniosą sukces i będą naznaczone sukcesem.

READ
Top 8 najgorszych prezentów na 23 lutego według mężczyzn

Taka szansa to prawdziwy prezent od gwiazd, z którego trzeba w pełni skorzystać:

 • korzystna współpraca będzie oferowana w kilku kierunkach, a zadaniem Strzelca jest właściwy wybór – zacząć lepiej od swoich umiejętności i kreatywności;
 • możesz wzmocnić swój autorytet ciężką pracą, która stanie się podstawą awansu zawodowego;
 • relacje miłosne są harmonijne i podlegają absolutnej wierności, przez długi czas pozostaną tym samym ideałem, nie należy „drażnić gęsi” i poświęcać czasu na drobne hobby – mogą sprowokować przerwę;
 • gwiazdki wskazują, że Strzelec, którego życie jest obciążone szkodliwymi nałogami, z łatwością pozbędzie się ich w nowym roku, a tym samym zapobiegnie poważnym chorobom, które mogą zburzyć wiele planów;
 • najlepszy czas na aktywną aktywność zawodową to wiosna i lato, nie zapomnij o samokształceniu i doskonaleniu osobistych pozytywnych cech.

Brak codziennych problemów przyczyni się do pełnego wypoczynku, z drugiej strony na wiosnę w pracy planowane są wyjazdy służbowe, które pozwolą odmienić zwykłe otoczenie i wnieść do życia strumień świeżego powietrza.

Vasilisa Volodina zaleca, aby Strzelcy zadbali o swoje zdrowie i zaczęli ćwiczyć lub uprawiać jakikolwiek dopuszczalny sport.

Koziorożec

Aby osiągnąć sukces na polu zawodowym, Koziorożce będą musiały ciężko pracować. Przede wszystkim doceniona zostanie ich uczciwość i determinacja w dążeniu do zamierzonych celów. Otrzymując dużą nagrodę pieniężną, a jest to możliwe, lepiej nie mówić o swoim szczęściu przed nieznajomymi. W środowisku zawsze będą nieżyczliwi, którzy mogą skrzywdzić swoimi intrygami i umniejszyć prawdziwą godność osoby.

Rozpoczyna się korzystny okres w Twoim życiu osobistym, kiedy radość komunikacji i nienaganne relacje nie będą przyćmione codziennymi sprawami i wszelkimi problemami. Należy jednak uważać na przypadkowych znajomych, którzy mogą zniszczyć istniejącą sielankę.

Wpływ planet na losy znaku jest taki, że powinieneś wystrzegać się:

 • przetwarzanie pożyczek i pożyczonych pieniędzy – trudno będzie je oddać;
 • pomimo tego, że w pierwszej połowie roku mogą pojawić się pewne niepowodzenia w karierze, należy spokojnie przystąpić do takich testów i po prostu uzbroić się w cierpliwość do lata, kiedy sytuacja się ustabilizuje;
 • nowe znajomości – biznesowe i romantyczne mogą wprowadzić zamieszanie w życie Koziorożca, bądź ostrożny i czujny, niektóre nowe znajomości mogą całkowicie zmienić twoje życie.

W ciągu roku mogą wystąpić problemy z układem pokarmowym, jeśli pilnie nie zrewidujesz swojej diety. Pomimo kipiącej energii Koziorożce muszą zachować wigor i odporność, dlatego trzeba stopniowo przechodzić na zdrowy tryb życia.

Wodnik

Głównym celem znaku nowego przełomu w życiu jest przejęcie inicjatywy i aktywna realizacja planów. Przyjmuj wszelkie wydarzenia pozytywnie i nie wątp w sukces – tylko takie optymistyczne stanowisko pomoże rozwiązać problemy związane z życiem, pracą, relacjami miłosnymi.

Lokalizacja planet w horoskopie Wodnika doprowadzi do pewnych zmian:

 • ludzie spod znaku będą mogli spłacić swoje długi i dokonać udanych depozytów, które umożliwią zakup nieruchomości;
 • zwiększona kreatywność wygeneruje genialne pomysły, które będą stanowić podstawę udanych i dochodowych przedsięwzięć;
 • w roku królika pojawi się szczęśliwa okazja do spotkania osoby pokrewnej duchem, ale pod tym względem gwiazdy nie radzą od razu wchodzić w związki prawne – niech poprawność wyboru potwierdzi czas.

Aby utrzymać dobrą kondycję fizyczną, będziesz musiał zrezygnować z niezdrowej żywności i unikać przejadania się. Wskazane jest, aby się wyspać, aktywnie spędzać godziny na odpoczynek i spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. To doda żywotności i dobrego nastroju.

Gwiazdy nie będą przeszkadzać Rybom w realizacji ich planów twórczych i projektów biznesowych, o ile pilnują własnego biznesu. Patron znaku Neptun pozwoli swoim podopiecznym osiągnąć swoje cele bez zamieszania i niepotrzebnego stresu, ale nie będzie tolerował bierności.

Astrolog Volodina podaje swoje zalecenia:

 1. Problemy pojawiające się w różnych obszarach będą wynikiem złego kierunku i takie błędy będą musiały zostać poprawione.
 2. Fatalny rok będzie dla ludzi, którzy są w wolnym poszukiwaniu swojego wybranego. Mogą radykalnie zmienić swoje życie, jeśli przestaną przywiązywać wagę do ulotnych relacji, które niosą ze sobą jedynie rozczarowanie.
 3. Aktywność pomoże poprawić twoją sytuację finansową, ale ogólnie rok przewiduje stworzenie bazy dla przyszłych osiągnięć.
 4. Jesienią rodzina Ryby zmierzą się z dość dużymi wydatkami związanymi z dziećmi.

Aby energicznie działać, ludzie tego znaku powinni zachować zdrowie, nie tylko fizyczne, ale także psycho-emocjonalne. Sport, ruch i dobre odżywianie pomogą im poradzić sobie z każdym zadaniem.

Patrząc na horoskop Wasylisy Wołodyny na rok 2023 pod kątem wszystkich znaków zodiaku, można zauważyć ogólny trend w przewidywaniach – uczciwa owocna praca, aktywność i determinacja dla wielu staną się kluczem do poprawy dobrobytu materialnego. Ale w pracy nie należy zapominać o tych, którzy są w pobliżu, a wtedy nowy etap życia będzie harmonijny pod każdym względem.

Czy podobał Ci się Horoskop Vasilisy Volodina na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku? Zapisz w zakładkach i udostępniaj znajomym za pomocą przycisków mediów społecznościowych

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: