Horoskop Wasilisy Wołodiny na kwiecień 2023 r

Przerażająca prognoza Wasylisy Wołodyny na 2023 r. przeraziła Rosjan, że gwiazdy osądzą nas w ciągu najbliższych 12 miesięcy

Wszyscy wiemy, że astrologia może przewidzieć punkty zwrotne nie tylko w życiu człowieka, ale także w wydarzeniach na świecie. O tym, co czeka Rosjan w 2023 roku, powiedziała już Vasilisa Volodina, była współprowadząca i ekspertka programu Let’s Get Married.

Przerażająca prognoza Vasilisy Volodiny na 2023 rok

Ruch planet determinuje nie tylko stan wewnętrzny każdego z nas, ale także bieg historii. Astrolog opowiada o wzorcach, które pozwalają przewidywać kataklizmy i wstrząsy. Vasilisa Volodina wierzy, że co 14 lat cykle planet w taki czy inny sposób powtarzają się. Vasilisa Volodina, znana astrolog w Federacji Rosyjskiej, przygotowała prognozę na nadchodzący 2023 rok. Niestety Rosjanie i świat nie będą musieli czekać na ulgę w nowym roku kalendarzowym.

„Jeśli przyszły rok przyniesie nam ulgę, będzie bardzo dobrze. Ale nie liczyłbym na to przynajmniej przed co najmniej 2024 rokiem. Dopóki trzeba przejść przez najbliższy korytarz zaćmienia, po nim będzie można zbudować pewne prognozy ”- cytuje ekspert Teleprogtamma.pro.

Dodajemy, że rok 2023 nie jest rokiem przestępnym, według chińskiego horoskopu, przyszły rok będzie rokiem Czarnego Królika Wody.

Globa sporządził przerażającą i jednocześnie optymistyczną prognozę na 2023 rok

Żona słynnego rosyjskiego astrologa Pavla Globa Tamary przygotowała nową prognozę na nadchodzący rok 2023. Jeśli wierzysz w informacje, które dały jej gwiazdy, następne 12 miesięcy będzie trudne, ale obiecujące.

„Świat całkowicie się zmienia, ogólnie rzecz biorąc, zmieni się absolutnie wszystko – cywilizacja, ekonomia, psychologia. Ludzie, którzy mieli dużo, znów zostaną bez wszystkiego. A ludzie, którzy nic nie mieli, w odpowiednim momencie chwycą w swoje ręce to, co będzie nowe: nowe możliwości, nowe technologie, nowe przepływy finansowe, struktury oparte na systemach elektronicznych” – cytuje Tamarę Globa teleprogramma.pro.

Słynna astrolog twierdzi, że rok 2023 będzie najtrudniejszym rokiem z ostatnich trzech, ale biorąc pod uwagę jej prognozy, nawet w tym czasie można się wzbogacić.

Przerażające proroctwa Żyrinowskiego, które już się spełniły i prognoza na 2036

Władimir Żyrinowski zmarł nieco ponad pół roku temu, 6 kwietnia 2022 roku w Moskwie po długiej chorobie. Oprócz emocjonalnych wystąpień publicznych zapamiętano go również ze swoich trafnych przewidywań, z których wiele już się spełniło. Przypominamy najbardziej nieoczekiwane prognozy.

READ
Wszystko na swoim miejscu! 17 lifehacków na efektywne przechowywanie drobiazgów

„Chciałbym, żeby rok 2022 był rokiem pokoju, ale kocham prawdę. To nie będzie spokojny rok” – powiedział Żyrinowski w swoim przemówieniu pod koniec ubiegłego roku.

Trudno przecenić taki opis wydarzeń rozgrywających się na świecie. Lider Partii Liberalno-Demokratycznej podkreślił również, że wszystko, co się wydarzy, będzie miało szczególne znaczenie dla dalszego rozwoju naszego kraju. Niestety, sam Żyrinowski nie będzie już w stanie dowiedzieć się, jak bardzo miał rację.

  • Straszna tragedia malezyjskiego Boeinga

W lipcu 2014 roku miało miejsce straszne wydarzenie – rozbił się liniowiec Boeing 777-200, który należał do Malaysia Airlines. Poleciał z Amsterdamu do Kuala Lumpur. W katastrofie tej zginęło 283 pasażerów i 15 członków załogi. Wydarzenie wywołało ogromny rezonans na świecie i bardzo wpłynęło na stosunki między krajami.

„Na Krymie rozpocznie się sabotaż, zestrzelą jakiś samolot pasażerski i wszyscy przestaną latać samolotami. Jakiś następny prom zostanie wysadzony w powietrze, ludzie będą się bali korzystać z promów” – mówił polityk na miesiąc przed katastrofą.

„Libia to tylko próba. Następne w kolejce są Syria, Turcja, Arabia Saudyjska i wreszcie Iran. A w 2030 r. przygotowywany jest strajk na Chiny ”- powiedział Vladimir Volfovich w 2013 roku.

Przypomnijmy, że po działaniach wojennych w Libii podobne wydarzenia miały miejsce w Syrii. Pytany przez dziennikarzy o to, jak ekscentryczny polityk udaje się tak trafnie przewidywać wydarzenia, odpowiedział, że ma wystarczającą wiedzę i umiejętności analityczne, by ocenić, co dzieje się na świecie. Żyrinowski nie ukrywał, że zawsze mówi to, co uważa za stosowne.

„Zapłacisz tysiąc euro, tysiąc euro za benzynę, obiecuję ci. A ty nie masz takich pieniędzy, to znaczy, że zamarzniesz” – obiecywał polityk w 2006 roku, zwracając się do Zachodu.

W 2022 r. ceny gazu w krajach europejskich osiągnęły historyczne maksima. A wzrost cen paliw w Ameryce wywołał bezprecedensowy rezonans, osiągając wartość siedmiu dolarów za galon.

  • Walka z terroryzmem i nadchodzącymi kataklizmami

„Wiek walki z terroryzmem, najgorsze nastąpi w XXI wieku. Planeta już jest wyczerpana, wszystko wycisnęliśmy, wypompowaliśmy ropę, węgiel, płoną lasy, ekologia. Czekają na nas straszne choroby i kataklizmy, więc musimy być dobrze przygotowani. A Rosja jest jedynym krajem na świecie, który wygra w tej sytuacji” – powiedział Władimir Żyrinowski w 2003 roku.

READ
9 łatwych sposobów na zorganizowanie przestrzeni w domu

„Radziłbym, sam stamtąd pochodzę, moi rodacy, nie czekaj na wielkie zaostrzenie i być może jakieś starcia, przenieś się do Rosji. Wysłaliśmy pismo do Ministra Spraw Wewnętrznych, aby przyspieszyć wydawanie paszportów wszystkim Rosjanom z Azji Środkowej i Kazachstanu” – w lipcu 2021 r. lider LDPR wypowiedział prorocze słowa, które potwierdziły się w najbliższej przyszłości: w Kazachstanie naprawdę zaczęły się masowe zamieszki .

Prognozy na 2036

Żyrinowski myślał o swoich potomkach i przewidywał przyszłość. Rok 2036 nazwał brzemiennym w skutki i przełomowym momentem w historii. Jego zdaniem wizy między Rosją, Syrią, Turcją, Irakiem i Iranem zostaną do tego czasu anulowane. Te państwa tworzą potężny związek. Do tego czasu gotówka całkowicie zniknie z obiegu, a Rosjanie zapomną o czymś takim jak emerytura.

Polityk przekonywał też, że do tego czasu nastąpi powszechna komputeryzacja i chipowanie. Dokumenty papierowe odejdą w przeszłość, a wszystkie dane o obywatelach będą przechowywane na specjalnej karcie. Według Żyrinowskiego do 2036 r. ludzkość w końcu osiągnie bezprecedensowy postęp technologiczny, a odległość w końcu przestanie być problemem.

Brzmi zachęcająco, ale jak prawdziwe są te wszystkie prognozy, przekonamy się dopiero w 2036 roku, po otwarciu kapsuły z najnowszymi prognozami Vladimira Volfovicha. Jest przechowywany w Muzeum Historii Nowoczesnej Rosji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: