Horoskop Vasilisy Volodiny na tydzień od 29 stycznia do 4 lutego 2023 r.

Д zła prognoza za tydzień od 31 stycznia do 6 lutego, Vasilisa Volodina nakreśliła główne dni tygodnia. Będą według astrologa: wtorek i piątek.

Królami zmian są Bliźnięta, Panna i Ryby.

Tymczasowe wytchnienie – Baran, Lew, Strzelec.

Głęboko osobiste wydarzenia – Rak, Waga, Skorpion.

Następnie astrolog przeszedł do scharakteryzowania głównych trendów lutego.

Luty z punktu widzenia astrologów wygląda bardzo optymistycznie. Dopiero pierwszy tydzień miesiąca z optymizmem i radością życia trochę mnie zawiódł. A wynika to z faktu, według Vasilisy Volodiny, że Księżyc w nowiu, który nastąpi 1 lutego, będzie pod kontrolą Saturna, a koniunkcja Słońca i Saturna dostroi się w poważny sposób. I najważniejsze jest tutaj umiejętność i chęć wzięcia odpowiedzialności za wynik, a nie chodzenie z głębokim smutkiem na twarzy, ponieważ. tydzień „obiecuje wiele pozytywnych”.

Vasilisa Volodina następnie scharakteryzowała każdy dzień tygodnia.

A na końcu filmu opowiedziała o tym, co czeka przedstawicieli każdego znaku zodiaku w tym tygodniu.
Tekst pochodzi z filmu astrologa, który publikowany jest na końcu artykułu, jest też do niego link.

Cudowny produktywny tydzień, ale aby sukces był kompletny, będziesz musiał wchodzić w interakcje z wieloma ludźmi, co będzie dość męczące. Również w ciągu tygodnia, jakbyś ponosił cło, długi, zobowiązania wobec kogoś, przygotuj się na to!
Najważniejsze dni to sobota i niedziela.

Nawet jeśli okoliczności próbują Cię ograniczać, szukaj własnego oryginalnego wyjścia – na pewno jest jedno. Jeśli coś wydaje się w tym tygodniu nieuniknione, wiedz, że tak nie jest: można tego uniknąć i znaleźć wyjście. Przyjaciele pomagają, możesz na nich polegać.
Najważniejsze dni tygodnia to wtorek i piątek.

Bliźnięta

Czeka na Ciebie bardzo ciekawy tydzień. Aby odnieść sukces w biznesie, trzeba niejako być przygotowanym na ponowne podjęcie ryzyka, być może na przeżycie osobistych lęków, być może na zmierzenie się z tym, co na pierwszy rzut oka nie będzie przyjemne. Będziesz musiał wyrosnąć z trudnej sytuacji, edukować się, ale dzięki temu na pewno nastąpi osobiste wzmocnienie. Przechodząc przez tę sytuację testową dla siebie, testując, wydaje się, że zyskujesz nową siłę, nową energię.
Najważniejsze dni to środa, czwartek i piątek.

Ten tydzień został stworzony po to, abyś uświadomił sobie kilka głębokich rzeczy w swoich relacjach z innymi. Te pytania, które wcześniej były tłumione, być może przeszkadzały ci przez wiele miesięcy i lat, teraz łatwiej i jaśniej sobie z nimi poradzić. Urażony, postaraj się zdać sobie sprawę z tego, co i kto ma nad tobą szczególną władzę, od czego jesteś zależny, jakich programów tego zależnego zachowania twojego partnera używasz, które z tych programów ci szkodzą, które są opłacalne – możesz je opuścić. Pomyśl o tym, jak sam wiążesz innych ludzi, bliskich, ukochaną osobę lub po prostu dowolnego rozmówcę, jak załatwiasz sprawy, jak używasz swojej władzy nad innymi ludźmi. Jestem nie tylko przeciwna miłości, mówię o całym kręgu Twoich kontaktów.

READ
25 gadżetów kosmetycznych, które wydają się magiczne, ale istnieją

Najważniejszymi dniami tygodnia dla raka są sobota i niedziela.

I zrezygnujmy w tym tygodniu z tych obowiązków, które są zbędne. Będzie to nie tylko szacunek dla własnych granic, ale także rozsądne podejście. Generalnie rezygnacja z czegoś na czas, a nie wyciskanie z siebie wyniku tam, gdzie nie jest to bardzo ważne i konieczne – to właściwe podejście. Teraz nazywa się to modnym słowem do delegowania. Więc deleguj!
Ważnymi dniami tygodnia są wtorek i środa.

Tego tygodnia nie można nazwać zrelaksowanym: są przypadki i procesy, w których będziesz musiał zacząć od zera, chociaż ślęczysz nad nimi od dawna. Ale teraz jesteś na prawdziwym starcie, a ten początek jest wart wysiłku.
Najważniejszymi dniami tygodnia są środa i piątek.

Pilnie pamiętaj, że inspiracja przychodzi do prawdziwego twórcy dokładnie zgodnie z harmonogramem, a nie wtedy, gdy wodze spadają pod ogon. Teraz nie wystarczy tylko uświadomić sobie, że jesteś wyjątkowy, niezwykły. Samo to nie jest wynikiem, tylko początkiem. Musisz więc ciężko pracować, aby rezultat tych twoich talentów pojawił się na horyzoncie.
Najważniejszymi dniami tygodnia są weekendy.

Skorpion

Znajdź ujście w kreatywnym podejściu do rzeczywistości, ponieważ jeśli spojrzysz na życie zbyt realistycznie, będzie ono teraz smutne. A jeśli codziennie odnajdujesz radość, tydzień będzie piękny.
Najważniejsze będą poniedziałek i środa.

Strzelec

Tutaj możesz spodziewać się spełnienia dosłownie wszystkich marzeń, które dotyczyły bardzo osobistych spraw. Cóż, to nie jest tak, że szczęście bezpośrednio spadnie na twoją głowę, jeśli coś ci nie wyszło od wielu lat, to niekoniecznie w tym tygodniu uświadomione, ale dużo tego, o czym tak naprawdę marzył Strzelec, o czym marzył tak długo poszukiwane, mogą być realizowane właśnie w dzisiejszych czasach.
Najważniejszym w tygodniu będzie środa i czwartek.

Koziorożec

Kluczowe sytuacje tygodnia dotyczą finansów, a dokładniej: jak te finanse gromadzić i swoje oszczędności. Być może właśnie teraz myślisz o tym, że musisz nie tylko umieć zarabiać, czy jakoś poprawnie wydawać, ale także wybrać odpowiednią drogę inwestycji, rodzaj oszczędności, aby to, co zarabiasz i oszczędzasz, nie poszło na marne.
W tygodniu ważne będą czwartek i piątek.

Wodnik

Musisz poważnie rozważyć swoje plany na przyszłość. Ten tydzień jest naładowany do granic możliwości ważnymi sprawami, tak poważną ciężką pracą, zwiększoną odpowiedzialnością, być może będzie potrzeba poprawienia czegoś, co wcześniej nie dotarło do rąk.
Najbardziej aktywne, takie kluczowe dni tygodnia to poniedziałek wtorek i czwartek.

Z twoim przedsięwzięciem i wyobraźnią każdy znak zodiaku może ci zazdrościć, osiągniesz wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, począwszy od tego tygodnia, będziesz w centrum uwagi przez kilka następnych miesięcy i uzyskasz niesamowite, wręcz wyjątkowe szanse. Możesz teraz przyciągnąć dowolne zasoby, a poza tym masz możliwość działania jako guru dla innych i zdobywania dodatkowych punktów w ich oczach dzięki tej wiedzy.
Ważne będzie w tygodniu – środa i czwartek.

Horoskop na tydzień 31 stycznia – 6 lutego 2022 od Vasilisy Volodiny (wideo)

Życie jest najbardziej nieprzewidywalną rzeczą na świecie, jeśli nie znasz astrologii. Horoskop tygodniowy od Vasilisy Volodiny to ekspresowa kalkulacja, która wyraźnie pokazuje, jakie wydarzenia czekają na Ciebie w tym tygodniu. Vasilisa Volodina podzieliła się w tym tygodniu swoimi obserwacjami na temat wpływu planet i konstelacji. Według prognoz słynnego astropsychologa każdy Znak Zodiaku.

READ
5 powodów, aby nie siedzieć ze skrzyżowanymi nogami

Horoskop Vasilisy Volodiny na tydzień od 29 stycznia do 4 lutego

Życie jest najbardziej nieprzewidywalną rzeczą na świecie, jeśli nie znasz astrologii. Horoskop tygodniowy od Vasilisy Volodiny to ekspresowa kalkulacja, która wyraźnie pokazuje, jakie wydarzenia czekają na Ciebie w tym tygodniu.

Vasilisa Volodina podzieliła się w tym tygodniu swoimi obserwacjami na temat wpływu planet i konstelacji. Według prognoz słynnego astropsychologa każdy znak zodiaku będzie w stanie przyciągnąć szczęście. To prawda, że ​​​​ktoś będzie musiał coś poświęcić, a ktoś będzie musiał przemyśleć swoje życie. W każdym razie w okresie od 29 stycznia do 4 lutego każda osoba powinna być przygotowana na to, że życie zmieni się dramatycznie. Luty nadejdzie sam w sobie, co oznacza, że ​​zmiana jest nieubłaganie bliska.

Baran

Baran, w tym tygodniu czekasz na pozytywne zmiany. Ponieważ szczęście nie zdarza się nam tak często, jak byśmy tego chcieli, wiele zdarzeń postrzegamy niepoprawnie. W tym tygodniu będziesz musiał walczyć ze swoim negatywnym myśleniem. Twój światopogląd zniekształca Twoją samoocenę, przez co czujesz się niepewnie. Dla ciebie ten stan będzie bardzo niebezpieczny. Okres od 29 stycznia do 4 lutego będzie niemal idealnym czasem na zmianę scenerii, najważniejsze jest rozwianie wszelkich wątpliwości.
Jeśli boisz się powiedzieć „nie”, teraz musisz stać się odważniejszy. Nie rozwiązuj problemów innych ludzi. Zostaw niespokojnych ludzi w spokoju z ich problemami: zaczniesz nowe życie, które będzie wymagało całkowitego poświęcenia. Gwiazdą przewodnią będzie Mars, umiarkowanie aktywny w Strzelcu. Twój patron będzie wymagał od ciebie szczerości przede wszystkim ze sobą.

Byk

Vasilisa Volodina zwraca uwagę Byka na Księżyc, który w tym tygodniu przyczyni się do twojego duchowego wzrostu i aktywności fizycznej. To będzie bardzo burzliwy tydzień dla wszystkich przedstawicieli tej konstelacji. Niepewność i niezdecydowanie przytłoczy wielu z Was, więc zacznijcie pracować nad sobą.
Poniedziałek i wtorek to szczęśliwe dni według horoskopu. Księżyc jest naznaczony byciem w Raku, co oznacza, że ​​problemy Cię ominą. Nie relaksuj się: już w środę cię dogonią i wytrącą ci ziemię spod nóg. Wiele z tego będzie winą księżyca. 31 stycznia spodziewana jest druga z rzędu pełnia Księżyca i, co ważne, tego samego dnia nastąpi zaćmienie Księżyca. Na chwilę siły cię opuszczą, rozpłyniesz się w problemach, ale tylko na chwilę. Ten dzień warto wytrzymać, bo pozostałe dni pomogą Ci nabrać wysokości. Efekt końcowy nie będzie zależał od tego, jak szybko rozwiążesz problemy, ale od tego, jak się z nimi czujesz. Nie pozwól, by przeciwności losu zepchnęły Cię z właściwej drogi.

READ
Larisa Guzeeva: „Mężczyźni też kochają silne kobiety”

Bliźnięta

Gemini, w pierwszej połowie tygodnia będziesz miał ekscytujące i ważne wydarzenia. Od 29 stycznia do 4 lutego zdajesz sobie sprawę z potrzeby zmian. Innowacje są teraz kluczowe dla Ciebie i na wszystkich frontach. Jeśli chodzi o pieniądze, zrozumiesz, czego dokładnie potrzebujesz, aby poprawić swoją sytuację finansową. W miłości znajdziesz przyczynę niezadowolenia ze swojego życia osobistego. W życiu publicznym otrzymasz uznanie.
Luty to czas na osiągnięcie wysokich standardów. To prawda, że ​​nie wszystko jest tak różowe, jak byśmy chcieli. Jedynym sposobem na przepisanie historii swojego życia jest duchowy wzrost. Uran będzie pełnić rolę planety patrona, co zmusi cię do porzucenia przestarzałych nawyków i zasad. Uniemożliwiają poszerzenie horyzontów i poprawę życia.

rak

Raki mają szczęście w miłości. Dotyczy to wszystkich członków tej konstelacji: samotnych, zakochanych lub będących w związku. W tym okresie nie powinieneś spodziewać się przypływu energii: twoje planety patronujące na jakiś czas pozostaną w cieniu. Z tego powodu szczęście w królestwie miłości będzie całkowicie zależeć od twojej zdolności do znalezienia kompromisowych rozwiązań. Powinieneś nauczyć się negocjować ze swoim partnerem bez uciekania się do ostrych uwag i obraźliwych słów.
Relacje nigdy nie stoją w miejscu, charakteryzują się stałą dynamiką. Odnowa uczuć to twoje główne zadanie na te siedem dni. Między tobą a ukochaną osobą powinny pojawić się poważniejsze zobowiązania, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieistotne. Uważaj na małe rzeczy i swoją bratnią duszę, w przeciwnym razie twój związek zostanie zaatakowany. Obserwuj zachowanie swojego partnera: gdy tylko stanie się nieprzewidywalne, zmień taktykę.

Lew

Dla Lwowa ten tydzień będzie miał szczególne znaczenie, jednak aby go zobaczyć, trzeba będzie spojrzeć na sytuację i swoją w niej rolę z innej perspektywy. Wszechświat mówi ci, że twoje stare spojrzenie na życie jest przestarzałe. Szczególnie odczują to ci, którzy stoją w miejscu bez powodu. Astrolog radzi, abyś przeanalizował swój stan wewnętrzny: możliwe, że jesteś przytłoczony negatywnymi postawami lub zacząłeś myśleć stereotypowo. Nie próbuj szukać przyczyn problemów wokół ciebie, z reguły wszystkie problemy rodzą się w głowie.
W okresie od 29 stycznia do 4 lutego Słońce ma dość słabą pozycję. Spadek energii pociągnie za sobą problemy z postrzeganiem świata. Trudno będzie Ci patrzeć na świat i widzieć go w pozytywnym świetle. Jednak, aby odnieść sukces, będziesz musiał się przeforsować. Gwiazdy radzą ci zacząć nie od drobiazgów, ale od ogólnego przeglądu swojego życia.

Panna

Pozytywny wpływ Merkurego, który od wtorku do środy przeniesie się z Koziorożca do Znaku Wodnika, pomoże Pannom przyciągnąć szczęście do ich życia. Merkury w Wodniku nie jest zbyt aktywny, ale będziesz miał szansę skoncentrować swoje wysiłki na zachowaniu i pomnażaniu bogactwa materialnego i duchowego. Wszechświat będzie wymagał od ciebie uwagi i ostrożności. Warto liczyć na swoje życiowe doświadczenie, mądrość i intuicję.
W życiu osobistym nie powinieneś oczekiwać przypadkowego szczęścia lub błyskawicznego sukcesu. Temat miłości będzie dla Ciebie najbardziej problematyczny. Nie skupiaj się po raz kolejny na swojej niezależności i niezależności – ryzykujesz w ten sposób utratę wsparcia bliskich, bez którego dość trudno będzie Ci poradzić sobie w tym gorączkowym okresie.

READ
Czapki jesień-zima 2023: najpopularniejsze nowości i trendy

Waga

Waga, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego stylu życia, zacznij go przerabiać dla siebie. Tak, wiele w życiu musimy znosić, ale teraz trzeba „rozwinąć skrzydła”. Trzeba będzie poprawić relacje ze Wszechświatem – Twoim zdaniem zabraknie w nich harmonii. Wszechświat po prostu przestanie cię słyszeć. Aby nawiązać to delikatne połączenie, Vasilisa Volodina radzi, aby zacząć porządkować rzeczy w życiu i harmonizować relacje w rodzinie lub poza nią.
Zacznij od małych. Musisz zmienić coś w sobie, aby stać się swobodniejszą i bardziej kreatywną osobą. Wzmocniony Saturn w Koziorożcu doprowadzi Cię do intuicyjnego zrozumienia, ale decydujący krok nadal będzie należeć do Ciebie. Nie bój się zmian, ponieważ wraz z Tobą zmienia się Twoje życie.

Skorpion

Od 29 stycznia do 4 lutego będziesz w stanie energetycznego samozniszczenia. Przyczyną wszystkich problemów będzie znaczenie negatywnej planety, Saturna. Jej obecność w konstelacji Koziorożca jest dla ciebie szczególnie niebezpieczna, ponieważ planeta zwiększy swój negatywny wpływ na wszystkie aspekty twojego życia. Ale pierwszy cios spadnie tylko na twoją energię. Nie będziesz w stanie kontrolować siebie i swoich emocji. Lejek negatywności może cię zabrać zbyt głęboko.
Praca, miłość, komunikacja pomogą poradzić sobie z problemami planu energetycznego. Innymi słowy, wszystko. Najważniejsze to nie pozwolić sobie na introspekcję. Zostaw wszystko na swoim miejscu. Teraz nie jest najlepszy czas na patrzenie w przyszłość lub szukanie odpowiedzi w przeszłości. Będziesz musiała żyć w tym tygodniu w teraźniejszości, robiąc to, co potrafisz najlepiej.

Strzelec

W okresie umiarkowanej aktywności Merkurego najlepiej jest rozwiązywać problemy materialne. Dopóki twój antagonista jest słaby, problemy cię nie zaskoczą. Astrolog informuje, że w tym tygodniu Twoje upodobania mogą się zmienić, zrozumiesz, że nadszedł czas na zmianę. Na szczęście nic Cię nie powstrzyma i będziesz mógł ułożyć sobie piękne życie, w każdym razie na pewno na tym zarobisz.
Od poniedziałku poczujesz nowe siły do ​​zarabiania pieniędzy, a co ważne szczęście poczuje, że jesteś gotowy i przyciągnie do Ciebie wiele okazji. Życzliwa uwaga Wszechświata jest odpowiedzią na twoje główne pytania. Będziesz musiał poświęcić tylko coś boleśnie znajomego. Gwiazdy pokażą Ci, czego się pozbyć i jakie wewnętrzne problemy rozwiązać. Słuchaj swojej intuicji, jeśli chcesz rozpocząć nowe życie.

READ
Znaki zodiaku, które uwielbiają się przytulać i te, które wolą chronić swoją przestrzeń osobistą przed obcymi

Koziorożec

Negatywne programy nie mają miejsca w twoim umyśle. Saturn w Koziorożcu jest pozytywny, dlatego warto rozpocząć prace nad wykluczeniem instalacji wirusowych, które przeszkadzają w budowaniu szczęśliwego życia. W połowie tygodnia poczujesz gwałtowny przypływ inspiracji. Jeśli uda ci się go zatrzymać, pomyśl, że stałeś się szczęśliwym człowiekiem. Robiąc introspekcję nie zapominaj o życiu poza domem. Teraz trzeba pozbyć się negatywności wszędzie, a nie tylko na poziomie emocji i energii.

Eksperci serwisu Dailyhoro.ru zalecają przyspieszenie i aktywne życie w tym tygodniu. Wyimaginowane sukcesy muszą stać się rzeczywistością. Szczęście będzie z tobą tylko wtedy, gdy będziesz ciężko pracował, więc nie ma czasu do stracenia. Wszystkie drzwi będą dla Ciebie otwarte, najważniejsze jest, aby nie stracić z oczu dobrych okazji. Nie zwlekaj z podejmowaniem ważnych decyzji. Podejmij działanie i idź do swoich celów bez rozglądania się.

Wodnik

Wodnikowi w tym tygodniu zaleca się odejście od zwykłego rytmu i samotne spędzanie czasu, z dala od zgiełku, gdzie nikt nie wchodzi do duszy. Możesz wziąć urlop, wyjechać na wycieczkę lub jechać na wakacje z głową. Między 29 stycznia a 4 lutego nagle otworzą się przed tobą problemy emocjonalne, o których nawet nie pomyślałeś. Powinni otrzymać wyjście. Mają ogromny wpływ na Twoje życie, wybory, cele i plany, ale teraz możesz nimi zarządzać.
Po zrzuceniu tego balastu z duszy staniesz się silniejszy, zainspirujesz. Obudzi się w tobie pasja życia, wyczynów, nowych wrażeń. Staniesz się osobą samowystarczalną. A Wenus, która jest na twoim znaku, podpowie ci, których programów wirusowych powinieneś się pozbyć, aby spełnić się bez barier.

Ryby

Jowisz w Skorpionie jest teraz umiarkowanie aktywny, co oznacza, że ​​nic nie powstrzyma cię przed przyciągnięciem szczęścia w twoim życiu. To prawda, że ​​nadal będą niebezpieczeństwa – twoje negatywne myślenie. Twoja niepewność jest jedynym problemem, który nie pozwala ci żyć pełnią życia. Trzeba z nią walczyć. Vasilisa Volodina radzi pracować nad poczuciem własnej wartości. Stań się bardziej pewny siebie i przestań czepiać się opinii publicznej jako koła ratunkowego.
Powinieneś przestać zwracać uwagę na publiczną krytykę – jest subiektywna i w żaden sposób nie może wpłynąć na Twoje życie, jeśli nie wyrazisz na nią zgody. Ludzie mogą tak po prostu krytykować, nie odpowiadaj na to. Ignorowanie to najlepsza taktyka rozwiązywania problemów. Nie martw się o to, rób swoje życie.

Na świecie jest wiele rzeczy, które uniemożliwiają ci osiągnięcie szczęścia, ale to nie ma znaczenia. Liczy się to, jak reagujesz na świat. Vasilisa Volodina radzi wszystkim, aby odsunęli się od problemów, w przeciwnym razie, niezależnie od znaku zodiaku, możesz być zagrożony, a to już jest obarczone problemami. Niech nadchodzący tydzień będzie dla Was czymś wyjątkowym. Doceniaj każdy dzień, szczęście jest blisko.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: