Horoskop Vasilisy Volodina na 2023 rok

Horoskop na styczeń 2023 roku informuje, że kobiety Lwa będą całkowicie skupione na pracy. Na tym tle otwierają się ogromne możliwości realizacji obowiązków zawodowych i różnych problemów z tym związanych.

Główne wydarzenia we Lwowie w styczniu

Na początku 2023 roku Słońce zajmie 6. dom horoskopu Lwa. Sektor ten odpowiada za codzienną pracę, wykonywanie obowiązków zawodowych oraz opiekę zdrowotną. Pod potężnym wpływem ciała niebieskiego kobiety Lwa będą snuć wielkie plany. Astrologowie zalecają zamiast tego skupienie się na istniejących zadaniach. Głównymi sprzymierzeńcami pań powinna być pracowitość, pracowitość i uważność.

Ponadto w styczniu 2023 roku kobiety Lwów będą borykać się z problemami zdrowotnymi. Dolegliwości mogą nie dotyczyć ich osobiście, ale bliskich krewnych lub przyjaciół. Warto zadbać o swoje samopoczucie i nie odkładać wizyty u lekarza, gdy pojawią się pierwsze oznaki złego samopoczucia.

Szczegółowy horoskop od dziesięcioleci mówi, co czeka kobietę Lwa w styczniu 2023 r.:

  • Pierwsza dekada (1-10 stycznia). Początek miesiąca będzie okresem małych, ale ważnych problemów. Ich decyzja będzie priorytetem. Astrologowie zalecają rozdzielanie sił i ustalanie priorytetów. Jeśli robisz wszystko na raz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdążysz nic zrobić.
  • Druga dekada (11-20 stycznia). Korzystny okres dla kobiet Leo mających problemy finansowe. Energia pieniężna wzrośnie wielokrotnie, dając możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Warto mądrze zarządzać otrzymanymi pieniędzmi i wydawać je wyłącznie na rzeczy niezbędne.
  • Trzecia dekada (21-31 stycznia). Ze względu na osłabienie potencjału energetycznego niektórzy przedstawiciele znaku Lwa mogą mieć problemy zdrowotne. Być może zaostrzenie przewlekłych i pojawienie się sezonowych dolegliwości. Problemy zdrowotne mogą pojawić się również u bliskich.

Pomyślnymi dniami na rozwiązywanie spraw biznesowych, ważne spotkania i podejmowanie brzemiennych w skutki decyzji będą 4, 14, 19, 23 i 27 stycznia. Terminy te będą również odpowiednie dla planowanych operacji i dużych zakupów. Gwiazdy pomogą w realizacji wszelkich wymyślonych pomysłów.

Najbardziej niekorzystne dni miesiąca to 2, 12, 16 i 25 stycznia. Na ten czas nie należy planować niczego ważnego, z dużym prawdopodobieństwem wszystkie przedsięwzięcia okażą się porażkami. Lepiej ograniczyć się do prostych, rutynowych czynności lub dobrze odpocząć.

READ
8 geniuszy, którzy znaleźli rozwiązania w najbardziej niezręcznych sytuacjach

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny na styczeń 2023 r. mówi, że w pierwszej połowie miesiąca kobiety Lwa będą całkowicie pochłonięte obowiązkami domowymi i rutynowymi zadaniami. W takich warunkach praktycznie nie ma miejsca na romans. Sytuacja zmieni się na lepsze bliżej trzeciej dekady. Ten okres będzie udany na rodzinne wakacje, wesela i przyjęcia towarzyskie. Wspólne spędzanie czasu z partnerem wzmocni uczucia i pomoże wyeliminować nieporozumienia.

Darmowe dziewczyny mogą dać się ponieść nowemu partnerowi. Astrologowie radzą ci przyjrzeć się bliżej swojemu kochankowi. Trzeba zwracać uwagę nie tylko na słowa, ale także na działania i plany na przyszłość. Być może partner nie potrzebuje długotrwałego związku i używa powieści do własnych celów.

kalendarz zdrowia

Głównym tematem miesiąca będzie stan zdrowia. Szczególną uwagę należy zwrócić na dolegliwości sezonowe i przewlekłe. Kiedy pojawią się objawy, nie odkładaj wizyty u lekarza na później. Specjalista będzie w stanie zidentyfikować problem i rozwiązać go na wczesnym etapie. Zimą należy przestrzegać środków zapobiegawczych i nie zapominać o przyjmowaniu witamin. Właściwa dieta i regularne ćwiczenia wpłyną pozytywnie na ogólne samopoczucie i sylwetkę.

Na uwagę zasługuje nie tylko zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Ciągły stres, przepracowanie i konflikty negatywnie wpływają na ludzki układ nerwowy, który jest najeżony załamaniami. Aby szybko przywrócić równowagę emocjonalną, należy robić rzeczy, które przynoszą przyjemność. Odwiedź salon kosmetyczny, idź na zakupy lub idź na imprezę. Pozytywne emocje szybko przywrócą optymizm i pewność siebie.

Prognoza finansowa

Środowisko pracy w styczniu 2023 r. będzie stosunkowo spokojne i stabilne. Mogą wystąpić drobne problemy, ale nie będzie trudności w ich rozwiązaniu. Astrologowie zalecają spokojną karierę bez okazywania wielkiego entuzjazmu. To nadal nie daje wspaniałych rezultatów. Właściciele firm powinni skupić się na znalezieniu partnerów biznesowych. Najlepszym na to momentem jest początek roku.

Według horoskopu finansowego na styczeń 2023 r. kobiety Lwa w drugiej dekadzie otrzymają nieoczekiwane zyski. Może to być zapłata za wcześniej wykonaną pracę, premia za jakościowe wykonywanie obowiązków służbowych lub pomoc materialna ze strony bliskich. Warto ostrożnie zarządzać tymi finansami, aby nie marnować pieniędzy na energię.

READ
Dlaczego LIBRA jest najwierniejszym partnerem spośród wszystkich znaków zodiaku?

Który ze słynnych astrologów Twoim zdaniem tworzy najbardziej wiarygodne horoskopy?
Pavel Globa Tamara Globa Wasilisa Wołodyna Swietłana Dragan Michaił Levin Żadne z powyższych (zostaw swoje opcje w komentarzach) Głosuj

Horoskop od znanych astrologów

Z pewnością wiele osób chce spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, z czym będą musieli się zmierzyć. Dokładne prognozy znanych astrologów dają taką możliwość. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie niespodzianki przygotowały gwiazdy w styczniu 2023 roku.

Pavel Globa

Początek Roku Królika może być trudny i stresujący dla kobiet Lwa. Nawet proste rzeczy zostaną podane z wielkim trudem. Horoskop Pavla Globy zaleca, aby się nie poddawać, nawet jeśli wydaje się, że cały świat jest przeciwko. Celowość i wytrwałość pomogą przezwyciężyć wszelkie trudności życiowe.

Rozwiązywanie problemów jest łatwiejsze, gdy wokół są ludzie, którzy podzielają te same zainteresowania i wartości. Nie zapomnij o swoich bliskich, przyjaciołach i ludziach o podobnych poglądach. Ich wsparcie da wiarę w ich możliwości i pomoże rozwiązać każdy problem.

Tamara Globa

Astrolog jest pewien, że w życiu kobiet Lwa zajdą duże zmiany. Przede wszystkim dotyczy życia osobistego. W stosunkach pań spodziewane są kłótnie i rozstania. Ale ostateczny wynik zależy wyłącznie od umiejętności negocjacji i znalezienia kompromisowych rozwiązań.

Horoskop Tamary Globy zaleca, abyś zwracał uwagę na swoje zdrowie i nie zaniedbywał sygnałów ciała. Być może próbuje ostrzec przed poważnymi dolegliwościami, które należy pilnie zająć. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli wystąpią nieprzyjemne objawy.

Wasylisa Wołodynań

Vasilisa Volodina uważa również, że wiele kobiet Lwa czeka bardzo pracowity miesiąc. Będziesz musiał walczyć o swoje szczęście i sukces. Los nie chce wynagrodzić bez walki. Nie będzie problemów z finansami, ale w życiu osobistym wystąpi kilka nieprzyjemnych sytuacji. Nie powinieneś mówić o emocjach i wylewać negatywności na członków rodziny.

Horoskop z Vasilisa Volodina zachęca przedstawicieli elementu ognia do monitorowania ich zdrowia. Pogorszenie samopoczucia będzie pierwszym sygnałem do wizyty u lekarza prowadzącego.

Podsumowując

Horoskop na styczeń 2023 r. obiecuje Lwom wielkie możliwości i szereg kłopotów we wszystkich dziedzinach działalności. Zalecenia astrologów pomogą uniknąć największych problemów.

Vasilisa Volodina sporządziła prognozę na jesień 2022 r.

Astrologowie twierdzą, że ta jesień będzie jednocześnie kilkoma trudnymi momentami. Astrolog Vasilisa Volodina transmitowała na żywo z prognozami i wskazówkami, jak przetrwać tę jesień – pełną wersję można obejrzeć tutaj.

READ
9 rzeczy, na które nie ma miejsca w życiu kobiety po 30

Wysłuchaliśmy rad i prognoz słynnego astrologa: wyróżniliśmy i krótko powtórzyliśmy ważne punkty. Jesień 2022 r., zdaniem gwiezdnego astrologa Wołodiny, charakteryzuje się: przeciążeniem informacyjnym; konflikt; pragnienie jednych, by wszystko zmienić, a innych, by zachować stare; ostatecznego finału znaczących procesów społeczno-politycznych ostatnich miesięcy nie będzie, ale ich rozstrzygnięcie poznamy wiosną 2023 roku.

Jesień według astrologa Vasilisy Volodiny:

Wymiana – na wiosnę

Ostatnie dziesięć dni października i pierwsze dziesięć dni listopada to czas największych zmian w światowej agendzie. Niektóre procesy w tym czasie prawdopodobnie mogą zacząć wydawać się powracać do okresu, który można było zaobserwować jakiś czas temu. Dotyczy to zarówno sytuacji globalnej, jak i Państwa osobiście. Ten czas kładzie podwaliny pod wielkie przyszłe cykle i zmiany. Ale zobaczyć wynik; dopiero wiosną 2023 roku będziemy w stanie zrozumieć, co tak naprawdę wydarzyło się w tym okresie. Wiosna 2023 zmienia program w ostrzejszym kierunku. Wiosna 2023 roku przynosi wydarzenia będące prologiem do jeszcze ważniejszych zmian na świecie w latach 2025-2026. Znajomy świat wokół się zmienia – o pokoju możemy tylko pomarzyć.

Mars w Bliźniętach – Konsekwencje

„Mars wszedł do Gemini na siedem i pół miesiąca. To jest niezwykle długie. To czas aktywnego procesu negocjacyjnego, ale nie spokojnego, ale twardego. Słowa mówią jedno, ale w rzeczywistości może się to okazać zupełnie inne. Nawet jeśli zmiażdżyłeś rozmówcę i wydaje ci się, że wszystko doszło do punktu, w którym chciałeś, sytuacja może nadal nie być w twoich rękach: ponieważ dyskutowałeś o jednej rzeczy, ale wyszło coś innego. Inną cechą Marsa w Bliźniętach jest zbyt dużo gadania i mało działania. Wokół ciebie będzie mnóstwo pustych gadaczy: ludzi, którzy coś obiecują, ale potem nie są gotowi tego spełnić. Proszę wziąć pod uwagę to tło przez następne 7 miesięcy.

– Mars w Bliźniętach to też zbyt aktywny wulgarny język. Ze zdumieniem obserwuję, jak ostro odzywają się teraz politycy różnych szczebli różnych krajów. Mars w Gemini podkręca śmiałą retorykę. Ludzie będą mieli mniejszą kontrolę nad przepływem werbalnym: dlatego kontrolujesz siebie i swoją reakcję na tę sytuację.

– Zbyt wiele informacji spadnie na nas. Mars w Bliźniętach powoduje przeciążenie układu nerwowego. Nadmiar wiadomości dodatkowo podsyca to przeciążenie. Dawkuj informacje, które otrzymujesz. Kontroluj swój czas przed ekranem – na przykład zostaw tylko te kanały Telegramu, które nie powielają informacji. Chcę robić wszystko: nie gonić za wszystkim naraz – stąd przemęczenie.

READ
Wychowaj prawdziwego mężczyznę! 24 zasady dla mam chłopców

– Mars w Bliźniętach może przynieść nerwice, oparzenia, urazy rąk, nóg, złamania. Brzmi przerażająco – mam nadzieję, że nikogo to nie dotknie.

– W biznesie stawiaj na smart branże: praca po staremu się nie sprawdzi, trzeba wyjść poza zwykłą strefę komfortu i opanować nowe rzeczy – dobrze się sprawdzi.

– Mars w Bliźniętach to okazja do „głosu”. Jeśli chciałeś zająć się wokalem, zrób to teraz. Sporty takie jak siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, bieganie są łatwe – wszystko na świeżym powietrzu.

Retrogradacja rtęci

Od 10 września Merkury znajduje się w retrogradacji przez trzy tygodnie. To czas konfliktów i agresji. Postaraj się przeżyć go spokojnie, nie ulegając prowokacjom.

– Wszystkie procesy są spowolnione: nie ma znaczenia, czy się zgodziliśmy, czy nie – wszystko jest wdrażane powoli.

zaćmienia

– Będą dwa zaćmienia: 25 października (słoneczne) i 8 listopada (księżycowe). W korytarzu zaćmienia (od 23 października do 11 listopada) musisz zachować ostrożność, zmniejszyć ryzyko fizyczne. Na przykład nie uprawiaj sportów ekstremalnych. Lepiej odmówić podejmowania strategicznie ważnych decyzji. Jeśli chcesz mieć sytuację pod kontrolą, nie planuj na te dni przedsięwzięć ani wydarzeń: skoro nie będziesz w stanie zapanować nad sytuacją, zarządzaj nią. Aby zaplanowane się spełniło – nie planuj niczego na dni bliskie zaćmienia.

– Ale jeśli dręczyła cię przeszłość, nie możesz uciec od jakiejś sytuacji, wtedy zaćmienia (zwłaszcza październikowe) pomogą rozwiązać węzły przeszłości. W takim przypadku, gdy jesteś gotowy na zmiany „niech będzie tak, jak jest” – wtedy możesz poddać się woli losu.

„Zdecydowanie nie polecam ślubów w dzisiejszych czasach. Ryzyko rozwodu jest 3,5 razy większe. Pomyślne dni dla rozwoju osobistych relacji i ślubów – od 29 września do 22 października.

Kwadratura Saturna i Urana

– Saturn i Uran do kwadratu ścierają się od wiosny 21, a ostatni pasaż będziemy obserwować w nadchodzącym miesiącu. Poważnie zmieniają program gospodarczy na świecie. Te dwa czynniki spowodowały utrudnienia na rynkach i podniosły ceny, w tym cen surowców energetycznych. Bardzo trudna partia. Symbolicznie reprezentują zderzenie starego konserwatywnego (Saturn) i innowacyjnego (Uran) – nowe czynniki finansowe, nowa rzeczywistość. Tych dwóch początków nie da się ze sobą pogodzić przez prawie dwa lata. Osoba jest skłonna, dobrowolnie lub mimowolnie, wpasować się w „niebiański scenariusz” i odzyskać jedną z pozycji. Zachęcam tych, którzy marzą o przeszłości, aby przestali się jej trzymać: nowe nie zawsze jest złe; jeśli przylgniesz do starego, nowe cię zniszczy, ponieważ życie nie może się nie rozwijać. Ale nie można też odmówić wszystkiego, co stare – w przeszłości jest też dobro, człowiek w naturalny sposób skłania się ku stabilności. Nie stawaj się uczestnikiem gier planetarnych: staraj się zachować zrównoważoną pozycję.

READ
Vasilisa Volodina: horoskop na rok 2023

– Saturnowi i Uranowi grozi zniszczenie struktury: w związku z tym we wrześniu i październiku nastąpią redukcje zatrudnienia. Znane zespoły robocze mogą zmieniać swoją funkcjonalność, personel.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: