Horoskop tylko dla kobiet! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w 2023 roku?

Karty tarota są potężnym narzędziem wróżenia. Wystarczy jedna karta z talii, aby dowiedzieć się, co przyniesie nadchodzący rok 2023.

Na prośbę Marie Claire prognozę na rok 2023 wykonała tarolog Katya Roman.

Baran: Rydwan (Wielkie Arkana)

Baran, masz świetną kartę. Symbolizuje to, że 2023 może być doskonałą podstawą (wybiegiem) do realizacji Twoich celów i marzeń. Obudź w sobie wojownika, który dokładnie wie, czego chce, bez względu na to, kto co mówi. Głównym mottem na rok 2023 jest „Szczekają psy, karawana rusza dalej”. Ścieżka nie jest blisko, ale na pewno dojdziesz do tego, czego chcesz, jeśli podejmiesz wysiłek i zrobisz to krok po kroku.

Karta symbolizuje również przeprowadzkę i zakup samochodu. Dlatego jeśli już od dawna chciałeś, to już czas. Osiągniesz sukces.

Byk: bogactwo

Byk, głównym tematem roku będzie kwestia finansowa. Pieniądze są w drodze. Być może od dawna chciałeś zaciągnąć pożyczkę lub kredyt hipoteczny, aby spełnić swoje pragnienia. Rozumiesz, gdzie chcesz iść dalej, aby nie zwalniać na ścieżce życia. Dlatego biorąc pożyczone środki zbliżysz się do swojego marzenia. Tak, będzie to trudne emocjonalnie, a finanse spowodują niepokój i stres w 2023 roku. Dlatego przed dokonaniem drogiego zakupu zastanów się i rozważ zalety i wady. Czy tego właśnie teraz chcesz? A czy to twoja ścieżka?

W nowym roku lepiej unikać relacji pieniężnych z przyjaciółmi i znajomymi (nie pożyczać ani nie pożyczać).

Bliźnięta: przyjemność

Bliźnięta, czeka Cię wspaniały rok pełen lekkości, radości i przyjemności. Ważne jest, aby w 2023 roku nauczyć się dostrzegać „szczęście w małych rzeczach”. Z optymizmem spojrzysz w przyszłość, poczujesz satysfakcję z tego co robisz, z komunikowania się z ludźmi. Więc pozwól sobie czuć i żyć tu i teraz. W związku miłosnym jest to odnajdywanie siebie poprzez miłość (przeczytaj też: Poczucie własnej wartości wzrośnie: 8 fraz, które zdradzają pewną siebie osobę – zacznij je teraz wypowiadać).

Nie rok, ale czysta przyjemność. Dlatego pomóż sobie: wypełnij go podróżami, przyjemnymi spotkaniami, upragnionymi zakupami.

Nowotwory: praca

Rak, czas na ciężką pracę. Tak, chcemy lekkości i odwagi, ale żeby to wszystko było w przyszłości, w 2023 roku trzeba będzie dobrze „stąpnąć” i mocno się postarać.

Dlatego nos jest wyższy: „biorę i biorę, biorę i biorę”. Rok stabilności, stałości, spokoju. Może się to wydawać nudne i nieciekawe. Ale to na tym fundamencie możesz zbudować coś nowego, coś, co będzie mocne i znaczące w twoim życiu, coś, co przyniesie radość (przeczytaj też: 11 sprawdzonych sposobów pozytywnego myślenia).

READ
Jak zadowolić przedstawicieli różnych znaków zodiaku: po prostu nigdy.

Leo: Mag (Arkan Wielkich)

Leo, to twój rok. Musisz pokazać się w całej okazałości. Autoprezentacja siebie i pokazanie swoich najlepszych cech to Twoje główne zadanie na nowy rok. „Mogę zrobić wszystko, a cały świat mi w tym pomoże”. Dlatego ważne jest, aby wyjść do społeczeństwa, budować komunikację, nawiązywać nowe znajomości. Każdy zwraca się do Ciebie, każdy chce Twojej uwagi, jesteś gwiazdą imprezy. Użyj go, nie chowaj się i nie zamykaj. Powiedz sobie tak, powiedz życiu tak. Wszystko to może doprowadzić Cię do upragnionego celu. „Mag” – karta popularności, sukcesu i pieniędzy (przeczytaj też: Bloki pieniędzy: jak je usunąć na zawsze i przyciągnąć finanse do swojego życia).

Panna: Książę Dysków

Panny mają główne motto roku: „Zacznij budować nowe rzeczy”. Może to dotyczyć każdego obszaru: pracy, relacji, samorozwoju. Nowy rok, nowy ty. Odrodź się. Od dawna marzyliśmy o zmianie naszego wizerunku, spróbowaniu siebie w nowym zawodzie, przeobrażeniu się w związkach. W samą porę! Twoja wytrwałość i wielkie pragnienie to Twój silnik. Wszystko, co nowe, co pojawi się w Twoim roku, będzie miało bardzo dobre wyniki. Również korzystny rok dla budowy i naprawy (przeczytaj też: klasa mistrzowska: naprawa pierwszej klasy za niewielkie pieniądze).

Waga: Książę Różdżek

Waga, czeka na Ciebie rok dokonań. Cokolwiek podejmiesz, odniesiesz sukces. Jest w tobie dużo ognia i pasji – ważne jest, aby tę energię oszczędzać i nie wypalać się przed czasem. Dlatego pamiętając o osobliwościach tego roku, nie wyłączaj zamierzonej ścieżki. Cokolwiek się stanie, pędzę do przodu. Kiedy osiągniesz cel, zrozumiesz, że ta droga była tego warta. Będziesz chciał krzyczeć o swoim zwycięstwie i demonstrować swoje osiągnięcia. Rok zapowiada wiele przyjemnych spotkań, na których poczujesz się jak królowa imprezy. Wszystkie oczy będą zwrócone na ciebie.

Wróżbiarskie karty tarota Rider Waite Classic

Wróżbiarskie karty tarota Rider Waite Classic

Zawiera 78 kart wróżbiarskich z pionowym i odwróconym znaczeniem, a także instrukcje. Te karty wróżbiarskie zostały opracowane przez wróżbitę z tarota Kabalistę z 20-letnim doświadczeniem i wykonane w taki sposób, aby było Ci najwygodniej odczytywać znaczenia i otwierać zasłonę na nieznane.

Skorpion: Dominium (2 różdżki)

Scorpio, czas wyjść z cienia. 2023 rzuci Ci wyzwanie do walki, w której będziesz musiał pokazać całą swoją siłę woli i skupić się na wynikach. Możliwe jest wejście do otwartej rywalizacji z ludźmi lub okolicznościami życiowymi. Wstań, stań w obronie siebie, nie bój się porażki i nie poddawaj się zbyt szybko. Pomyśl o wszystkich okolicznościach jako o przygodzie i „magicznym pendelu”, który pomoże ci wzmocnić twój wewnętrzny rdzeń.

READ
8 rzeczy, których nie powinieneś kupować z drugiej ręki

Jeśli się nie poddasz, wynik będzie w twojej kieszeni. I będziesz z siebie bardzo zadowolonyprzeczytaj też: 9 rzeczy, których kobiety sukcesu nigdy nie robią

Strzelec: As dysków

Twoim głównym zadaniem na rok jest wzmocnienie pozycji materialnej. I nie chodzi tylko o finanse, chodzi o zbudowanie solidnego fundamentu pod swoje życie, na czym można polegać (ludzie, finanse, praca).

Rok stabilności, bezpieczeństwa i płodności. Ale nie powinieneś tego oczekiwać od życia, ważne jest, aby samemu je zbudować. Stabilność w działaniu, nie statyczna. Rok sprzyja również pracy fizycznej.

Koziorożec: Królowa Buław

Koziorożce, Twoim mottem na ten rok jest „Ja sam!”. Silna kobieta, która przejmuje kontrolę nad wszystkim, prowadzi i sięga szczytów – to o Tobie (przeczytaj też: Musisz iść dalej: 5 oznak, że wyrosłeś ze swojej pozycji w pracy.

Fakt, że możesz sobie ze wszystkim poradzić, jest bardzo dobry, ale istnieje ryzyko, że nie poradzisz sobie z tym emocjonalnie. Prowadź, ale bądź w stanie delegować i prosić o pomoc, a ludzie chętnie ci odpowiedzą. Dlatego głównym zadaniem na rok 2023 jest nauczenie się proszenia o pomoc i odpuszczania kontroli. Zalecenie z kart: wyślij całą swoją niepohamowaną energię do pracy, aby twoi bliscy nie wypalili się w twoich promieniach.

Wodnik: Koło fortuny (Arkan Wielkich)

Wodnik, rok 2023 to dla Ciebie bardzo ważny rok. Zwróć na to uwagę. Biegałeś w cyklicznym kole, czas z niego wyjść. Jesteś już u progu wielkich zmian, ale nadal boisz się zrobić krok w ich kierunku. Trochę wysiłku i woli, a wyjdziesz na inną drogę, która zaprowadzi cię tylko do góry. Nie będziesz już nękany powtarzającymi się scenariuszami w relacjach z ludźmi, w pracy i z finansami. Czeka na Ciebie rok rozrywki i wakacji.

Ryby: Rycerz Pucharów

Ryby, rok 2023 będzie dla Ciebie rokiem ciepłym, radosnym i przyjemnym. Zaufaj swojej intuicji i podążaj za nią. Pokaż wszystkie swoje najlepsze cechy: charyzma, umiejętność mówienia i twój urok bez trudu doprowadzą cię do tego, czego chcesz. Głównym zadaniem jest pomagać i dawać więcej innym. To cię zachwyci i podniesie emocjonalnie. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że w twoim życiu pojawi się „książę na białym koniu” – może to dotyczyć zarówno relacji osobistych, jak i biznesowych. Pojawienie się osoby, która może ci pomóc, przeniesie cię na inny poziom.

READ
Jak flirtują różne znaki zodiaku

Rok 2023 zapowiada się nie najłatwiej, ale dzięki radom astrologów i ekspertów w dziedzinie prognoz wschodnich możesz odnieść większy sukces. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak Królik wpływa na różne znaki zodiaku i czym jest obarczony.

Wcześniej rozmawialiśmy już o tym, jaki to zwierzęcy talizman i jaki ma wpływ na sferę miłości i finansów. Rok 2023 będzie czasem zmian, często spontanicznych i nieoczekiwanych. Warto wcześniej się do nich przygotować, korzystając z opisanych poniżej zaleceń.

Czarny Królik dość źle wpływa na Barana, więc ludzie tego Znaku Zodiaku mogą stać się bardziej negatywni. Aby to naprawić, astrolodzy i eksperci w dziedzinie horoskopów wschodnich doradzają Baranowi, aby radził sobie z negatywnymi emocjami – na przykład za pomocą specjalnych potężnych praktyk. Woda jest przeciwna Ogniu, więc Baran często będzie musiał walczyć z lenistwem. Jeśli ci ludzie zdołają przezwyciężyć wszelkie możliwe problemy z godnością, będą mogli stać się lepszą wersją siebie, zdobyć mądrość i zrealizować prawdziwe cele w życiu.

Ten zwierzęcy talizman może sprawić, że Byk będzie trochę bardziej emocjonalny. W 2023 roku, zwłaszcza na jego początku, warto częściej korzystać ze wskazówek na poprawę nastroju. Pozwolenie na przejęcie negatywności i negatywnych emocji może prowadzić do skrajnie negatywnych konsekwencji. Pod wieloma względami będzie to dynamiczny rok, w którym Byk będzie musiał „trzymać się mocno”. Królik pomoże tym ludziom uświadomić sobie ich błędy i znaleźć w sobie siłę, by poprosić o przebaczenie tych, których obrazili w przeszłości. W biznesie i miłości najważniejsze jest, aby się nie spieszyć.

Bliźnięta

Bliźnięta w 2023 roku będą musiały częściej zwracać się o pomoc do intuicji i wewnętrznego głosu. Czarny Królik będzie po ich stronie, dlatego ważne jest, aby podążać za znakami z góry, które ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Logika i zdrowy rozsądek znikną w tle dla Bliźniąt, ponieważ Królik tworzy chaos i niepewność na świecie. Możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie czegoś ważnego, ale w każdym razie Gemini będzie potrzebował planu zapasowego na wypadek awarii głównego. Także w tych dwunastu miesiącach nie bójcie się prosić o wsparcie. Na pewno znajdą się w pobliżu osoby chętne do pomocy.

Rak i Królik Wody bardzo dobrze do siebie pasują. Osoby spod tego znaku zodiaku w 2023 roku mogą stać się mądrzejsze. Możesz bezpiecznie angażować się w praktyki duchowe i korzystać z dziewięciu metod rozwoju duchowego. To doskonały czas na zdobywanie nowej wiedzy. W kontaktach z ludźmi wokół Raki powinny być bezstronne i uczciwe. To będzie klucz do udanej przyjaźni i współpracy biznesowej. Astrologowie radzą tym ludziom, by w jakikolwiek sposób zabiegali o szacunek, a nie bogactwo.

READ
Gdzie znaleźć miłość według znaku zodiaku

Dla Leo ten rok na pewno będzie trudny. W związku z tym eksperci zalecają, aby przedstawiciele tego Znaku spędzali więcej czasu w domu, w otoczeniu bliskich lub bratniej duszy. Ważne jest również, aby używać w domu talizmanów feng shui. Harmonizują przestrzeń i pomagają tym ludziom efektywniej odpoczywać, cieszyć się życiem i szybko zapomnieć o kłopotach w pracy i biznesie. Leos w 2023 roku powinien skupić się na ochronie swoich aktywów. Ważne jest, aby zachować to, co zostało otrzymane lub zarobione. Chciwość jest główną wadą.

Panny muszą wystrzegać się przede wszystkim zmęczenia i odpływu sił witalnych. W roku Królika Wody nie będzie tyle energii, ile byśmy chcieli, więc Panny zaczną się nieco częściej męczyć. Dlatego powinni zapomnieć o słowie „chcę”, a pamiętać o słowie „muszę”. Kwestie finansowe i zawodowe będą miały ogromne znaczenie. Rozrywka i rekreacja mają swoje miejsce, ale tylko wtedy, gdy jest na to przeznaczony specjalnie przeznaczony czas. Ponadto astrologowie nie zalecają mieszania miłości z pracą. Romanse biurowe są niezwykle niebezpieczne w 2023 roku.

Waga ma wyjątkowo nieprzewidywalne dwanaście miesięcy pod względem szczęścia. Nie da się z góry zrozumieć, w jakich przypadkach odniosą sukces. Jeśli ci ludzie zaczną przestrzegać dziesięciu zasad osoby odnoszącej sukcesy, będzie można nauczyć się częściej przyciągać fortunę. Dzięki temu życie stanie się bardziej zrozumiałe i przewidywalne. Ważne jest, aby cieszyć się każdym dniem, ponieważ Królik sprawi, że czas będzie ulotny. 2023 może przelecieć niezauważony. Zdecydowanie nie warto czekać na stabilizację z tych dwunastu miesięcy.

Skorpion

Podczas panowania Królika ważne jest, aby Skorpiony pamiętały zło niedokończonych spraw. Nie możesz odkładać rzeczy na później, a także zostawić je w stanie zawieszenia. To jest obarczone ogromnymi problemami. Astrologowie zdecydowanie radzą Scorpios w ciągu tych dwunastu miesięcy monitorować swój wygląd i tworzyć nowy obraz z roszczeniem do wyjątkowości. Pomoże ci to odnieść sukces w miłosnej sferze życia. W pierwszej połowie roku można również spodziewać się zaostrzenia konfliktów. Bardzo ważne jest, aby jak najszybciej zakopać siekierę, w przeciwnym razie sytuacja wymknie się spod kontroli.

Strzelec

Strzelec w roku Czarnego Królika Wody powinien angażować się w biznes stopniowo, bez pośpiechu. Zdecydowanie nie warto rozpoczynać roku dużymi zmianami. Lepiej zaplanować wszystkie najważniejsze i brzemienne w skutki na drugą połowę roku – lato i jesień. W życiu tych ludzi pojawi się wiele nowych rzeczy, ale znowu, dopiero jesienią będzie można zrozumieć, jaki jest plan Królika. Strzelcy muszą nauczyć się rozpoznawać kłamstwa i przestać lekceważyć ludzi. Szacunek i życzliwość będą kluczowymi czynnikami sprzyjającego rozwojowi relacji przyjaźni, biznesu i miłości.

READ
Słabe punkty mężczyzn według znaku zodiaku, które pomogą się w nim zakochać

Koziorożec

W 2023 roku będzie dużo nieprzyjemnych wiadomości i incydentów. Oznacza to tylko jedno – musisz być trochę bardziej optymistyczny. Śmiech i uśmiechy przedłużają życie i dodają energii. Z tego powodu musisz nawiązać nowe przyjemne znajomości. Ludzie, dzięki którym się uśmiechamy, zasługują na miłość, szacunek i uwagę. Dlatego w zamian za zdolność do tworzenia dobrego nastroju, Koziorożce muszą odpowiedzieć życzliwością i troską. Ważne jest również, aby Koziorożce stały się w tym roku nieco odważniejsze, zwłaszcza w dziedzinie miłości.

Wodnik

W tym trudnym czasie Wodnik powinien kierować się magicznymi prawami szczęścia. Z ich pomocą będą mogli nauczyć się kierować swoją energię we właściwym kierunku. To ważny, choć nie najłatwiejszy rok, w którym Wodnik będzie mógł wyznaczać sobie ważne cele. Najbardziej niebezpiecznym uczuciem w 2023 roku jest strach. Z jego powodu Wodniki mogą stracić sukces i chęć pójścia naprzód. Zazdrość również stanie się bardzo niebezpieczna. Musisz skupić się na własnych osiągnięciach lub błędach, nie zwracać uwagi na innych ludzi. Zaoszczędzi to Aquariusowi wielu nerwów.

Dla Ryb ten rok będzie stosunkowo pomyślny, ale to nie znaczy, że nie będzie żadnych trudności. Wręcz przeciwnie, to pokonywanie przeszkód i problemów sprawi, że Ryby będą szczęśliwsze. Konspiracje z kłopotów pomogą zminimalizować liczbę problemów na drodze, ale najprawdopodobniej nie zadziałają, aby całkowicie się ich pozbyć. W sferze miłosnej w 2023 roku ci, którzy są już w związku, powinni zachować większą ostrożność. Zaufanie do partnera zostanie zachwiane i bez powodu. Ryby muszą myśleć o dobru i mniej lęków w swoich umysłach.

W Roku Królika najmniej szczęścia będą sprzeczne i niegrzeczne Znaki Zodiaku, ale jeśli poradzą sobie ze swoją negatywną naturą, sytuacja będzie bardziej niż stabilna. Eksperci serwisu życzą miarowego i przyjemnego roku. Niech Słońce zawsze świeci jasno nad twoją głową, a kłopoty znikną ze ścieżki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: