Horoskop Tamary Globy na grudzień 2023 r.

Koniec roku to szczególny okres w życiu człowieka. Pragnienie każdego, aby wiedzieć, co stanie się w tym czasie, jest zrozumiałe i logicznie uzasadnione. Horoskop Tamary Globy na grudzień 2022 został opracowany z uwzględnieniem dawnego bogatego doświadczenia astrologa. Otrzymane informacje pozwolą Ci przygotować się na niespodziewane niespodzianki i w razie potrzeby uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami.

12 znaków zodiaku, przyjętych w starożytnym świecie, pozwala zadecydować o losie każdego. Astrologia bada położenie planet, ich ruch i wpływ na wydarzenia na świecie i życie każdego człowieka, w tym w zależności od znaku zodiaku, pod którym się urodził.

Baran 21 marca – 20 kwietnia

 • W sprawach miłości wszystko nie jest takie proste – musisz uważać na dobór słów, które mogą zranić lub pośrednio urazić. Pomocna będzie cierpliwość i umiejętność słuchania. Możliwość zwrócenia uwagi na partnera uchroni Cię przed niepotrzebnymi problemami.
 • Pod względem finansowym otwierają się nowe możliwości zarobkowania. Warto zwrócić uwagę na branże nadawania programów telewizyjnych, energetyki, komunikacji oraz Internetu. Ale z finansami w tym przypadku, w niektórych miejscach okaże się to skuteczne, a czasem niekorzystnie. Wybierz pojawiające się możliwości w oparciu o swoje umiejętności i prawidłowo oceń konsekwencje. Nie zaniedbuj wyjazdów i podróży służbowych – częściej obiecuje to pozytywne zmiany w dziedzinie zawodowej.
 • Zwracaj większą uwagę na zdrowie niż wcześniej. Nie powinieneś ślepo ufać swojej sile i wytrzymałości – w przypadku objawów choroby skonsultuj się z lekarzem. Możliwe obrażenia głowy, uważaj na potencjalnie niebezpieczne czynności.
 • Okres zapowiada zmiany i nowe możliwości. Najważniejsze jest, aby zachować ostrożność w dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Zbyt wiele wysiłku zostanie włożone w robienie rzeczy, które nie są tego warte. Mogą być problemy z przyjaciółmi – niektórzy z nich mogą nie być tymi, o których myślałeś.

Byk 21 kwietnia – 21 maja

 • Skoncentruj się na wartościach rodzinnych. Romans, troska, oznaki uwagi wzmocnią relacje. Dla niezamężnych będzie możliwość otrzymania oświadczyn. Czas pomyśleć o dzieciach.
 • Korzystny okres dla relacji Możliwości finansowe różnią się od możliwości każdego z nich, ale nie należy w pełni ufać towarzyszącemu poczuciu pewności siebie. Możliwość podróżowania i zarobienia dodatkowych pieniędzy. Chęć działania i zmiany siebie w pozytywny sposób, wykonywanie dobrej pracy to właściwa droga, która zaprowadzi Cię do sukcesu. Możliwych jest szereg nieplanowanych strat finansowych.
 • Chęć zrobienia wszystkiego na raz, bez wydawania pieniędzy na przerwę, może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie. Naprzemienne chwile pracy z odpoczynkiem, co pozwala na odzyskanie zużytych sił.
 • Pośpiech to duży problem, który należy zaniedbać. Lepiej podejmować decyzje w oparciu o logikę – nadmierna manifestacja emocji spowalnia. Zaplanowane wydarzenia mogą się nie spełnić. Ale nie powinieneś tracić ducha – prognoza astrologiczna Tamary Globy na grudzień 2022 roku jest określana jako korzystna.

Bliźnięta 22 maja – 21 czerwca

 • Bliskie Ci osoby mogą znaleźć się w sytuacji, w której będą potrzebować Twojej pomocy. Imprezy rodzinne poprawią Twój wewnętrzny dobrobyt i sprawią, że będziesz szczęśliwszy. Nie trzeba ulegać romantycznym nastrojom – bardziej przyda się umiejętność wsparcia i udzielenia niezbędnej pomocy.
 • Finansowo mogą wystąpić drobne problemy. Przy działaniach mających na celu odrobienie strat czekają trudności, ale nie ma powodów do rozpaczy. Wysiłek, który włożysz, opłaci się. Najważniejsze to mądrze podejść do sprawy i traktować wszystko racjonalnie, nie ulegając chwilowym impulsom emocjonalnym.
 • Zwracaj większą uwagę na zdrowie – w pogoni za bogactwem materialnym może się pogorszyć. Właściwy czas na ćwiczenia, jeśli wcześniej odłożyłeś to na później. Miej oko na dobre samopoczucie swojej bratniej duszy – uciszenie niektórych problemów zdrowotnych przyniesie nieprzyjemne konsekwencje.
 • Czas uczyć się nowych rzeczy, uczyć się i czytać przydatną literaturę. Aktywność fizyczna i miłość do życia pomogą Ci pokonać przeszkody. Nowa wiedza, którą zdobędziesz, przyniesie korzyści na dłuższą metę.

Bliźnięta

Rak 22 czerwca – 22 lipca

 • Oczekuje się dodatku do rodziny, otrzymasz pomoc i wsparcie. Nie zapomnij zadowolić swojej miłości prezentami – oznaki uwagi wzmocnią relacje. Umiejętność słuchania jest błogosławieństwem, rozumienia punktu widzenia innej osoby i wspierania bratniej duszy w twoich wysiłkach. Nie trać energii na kłótnie i spróbuj zrobić pierwszy krok w kierunku pojednania.
 • Możliwości zarabiania otworzą się niespodziewanie – nawet jeśli nie przyniosą od razu dużo pieniędzy, ale w perspektywie długoterminowej jest to niezawodna opcja. Los zaoferuje Ci skuteczne sposoby zarabiania pieniędzy, ale działaj ostrożnie – istnieje duże ryzyko nieoczekiwanych wydatków.
 • Pod względem psychologicznym można zamanifestować nieumotywowaną agresję skierowaną przeciwko sobie i osobom bliskim. Nie ma potrzeby niepotrzebnego obciążania organizmu – dobre zdrowie wymaga również odpoczynku.
 • Na początku wydarzenia nie będą tak udane, po chwili otrzymasz odszkodowanie, a życie się poprawi. Prawdopodobne są ataki ze strony starych wrogów, powinieneś być bardziej ostrożny z przyjaciółmi – nadmierne zaufanie zagra przeciwko tobie. Astroprognoza Tamary Globy jest korzystna, koniec miesiąca będzie udany.

Lew 23 lipca – 22 sierpnia

 • Trudności w relacjach z partnerem: kłótnie o drobiazgi, ogólne niezadowolenie ze sobą. Najważniejsze jest, aby określić przyczyny i móc ustąpić. Ważne jest wsparcie i ciepłe słowa wypowiedziane na czas. Zdane testy wzmocnią twoją miłość.
 • Na horyzoncie pojawiają się nowe możliwości. Przed nami droga trudna, ale produktywna. Sukces finansowy nadejdzie niespodziewanie i nastąpi na czas. Wcześniejsze inicjatywy zaczną przynosić owoce. Nowe znajomości i perspektywy będą na czasie. Będziesz musiał ciężko pracować, ale wynik będzie tego wart.
 • Na podstawie nerwowych doświadczeń, wcześniej silne zdrowie zacznie podupadać. Wspierając organizm w formie fizycznej, zajęcia sportowe pomogą stać się lepszym zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Delikatna równowaga między aktywnością fizyczną a odpoczynkiem nie będzie łatwa do znalezienia.
 • Dobrobyt nadejdzie w drugiej połowie miesiąca. Wyniki w początkowych liczbach będą miały wpływ na kolejne wydarzenia życiowe. Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków przyda się i przyniesie szczęście. Cechy przywódcze znacznie upraszczają ścieżkę życia.
READ
Jak uzyskać idealny uśmiech w miarę starzenia się

Panna 23 sierpnia – 22 września

 • Nowi ludzie, nowe znajomości – ten okres jest otwarty na tworzenie nowych lub wzmacnianie starych relacji. Utrzymuj kontakt z przyjaciółmi i współpracownikami, ale nie zapomnij o swoim partnerze – prezenty na czas zbudują zaufanie. Lepiej zaoszczędzić pieniądze i odłożyć podróż na później – ten okres czasu temu nie sprzyja.
 • Twórcze podejście do życia przyniesie dobre samopoczucie finansowe i psychiczne. Ważne jest, aby otaczać się aktywnymi ludźmi – razem z nimi osiągniesz sukces. Lepiej jest preferować starą pracę – poszukiwanie nowego miejsca będzie opóźnione, a straty finansowe będą nieodwracalne.
 • Zdrowie nie będzie miało dużego wpływu na planowane wydarzenia. Umiejętność kompetentnego fizycznego wzmocnienia ciała będzie przydatną umiejętnością. Zwróć uwagę na prawidłowe odżywianie – to uchroni Cię przed możliwymi problemami. Dieta powinna być pożywna i zbilansowana. Sprzyja bieganiu rano i rozgrzewce.
 • Dobry czas na zakupy. Oczekuje się zmian w życiu, częściej o charakterze pozytywnym. Konieczne jest uwzględnienie zmian i nawiązanie nowych znajomości, które pomogą w przyszłości. Spotkanie z dobrym otoczeniem sprawi, że staniesz się lepszą osobą. Chęć doskonalenia się to droga do wczesnego sukcesu.

Panna

Waga 23 września – 22 października

 • Otrzymasz wsparcie i opiekę. Ważne jest, aby na czas zauważyć wskazówki partnera i okazywać oznaki uwagi. Wspólne wyjścia do kina, spacery przydadzą się do zacieśniania relacji. Nadaj spacerom i randkom romantycznego akcentu.
 • Czas na realizację planów, które wymyśliłeś od dawna. Cierpliwość, wytrwałość i umiejętność szybkiego uczenia się doprowadzą do sukcesu. Początek i koniec miesiąca będą trudne finansowo. Ale przy odpowiednim wsparciu przyjaciół i krewnych poradzisz sobie z tymi tymczasowymi trudnościami. Najważniejsze to wierzyć w siebie.
 • Trudności z układem nerwowym – niepokój i brak snu niekorzystnie wpłyną na zdrowie. Zadbaj o siebie i spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi, oddając się aktywności fizycznej. Dobry okres na czytanie literatury i rozpoczęcie praktyk medytacyjnych. Złożone ćwiczenia nie tylko poprawią Twoje zdrowie, ale także pomogą Ci w późniejszym życiu.
 • Horoskop grudniowy jest pozytywny. Trudności są nieuniknione, ale łatwo je przezwyciężyć. Należy poczekać na odpowiedni moment i zacząć aktywnie działać – to dobra taktyka na osiągnięcie celu. Ważne jest, aby rekrutować do zespołu odpowiednie osoby i działać bez opóźnień.

Skorpion 23 października – 21 listopada

 • Ciepły, romantyczny związek z partnerem doda pewności siebie w przyszłości. Nie zapomnij o drobiazgach i nieoczekiwanych prezentach – Twój partner będzie lubił miłe niespodzianki. Budowanie wzajemnego szacunku i akceptacji ciebie jako jednostki zaczyna się od małych rzeczy.
 • Warto rozważyć projekty finansowe związane z Twoją pracą. Ciężka praca i wytrwałość przyniosą dobrobyt i pomogą osiągnąć sukces. Zwracaj uwagę na rywali – odpowiedni moment, aby usunąć ich z drogi.
 • Nie oczekuje się niespodzianek ze strony zdrowia ciała. Twoje ciało będzie wdzięczne, jeśli zwrócisz uwagę na zdrową żywność i sport. Stań się silny zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Na dłuższą metę jest to korzystne.
 • Oczekuje spokojnego i beztroskiego życia. Nie powinieneś zbytnio się relaksować, ale w tym okresie nie będzie dużych problemów. Zwróć uwagę na bliskich i przyjaciół – zasługują na to. Popraw się, uprawiaj sport, czytaj przydatną literaturę.

Strzelec 22 listopada – 21 grudnia

 • Czas na wyjazd za granicę z partnerem. Czekają na Ciebie nowe doświadczenia i umacniające się relacje. Czas na romans, nowe życie i niezapomniane przeżycia, które pozwolą Ci stać się lepszym. Uczenie się nowych rzeczy pomoże w przyszłości.
 • Niedokończone sprawy muszą zostać zakończone przed końcem tego roku. Chęć zmiany scenerii jest wskazana, ale weź pod uwagę finanse. Lepiej zwrócić szczególną uwagę na oszczędzanie pieniędzy – pieniądze mogą nie być dostępne we właściwym czasie. Ciągłe poczucie ograniczonej pojemności jest fałszywe.
 • Dobre zdrowie musi być chronione. Zwłaszcza w tym okresie – każde Twoje działanie musi być zaplanowane i uwzględniać możliwości organizmu. Nie ma potrzeby bawić się w wyścigi – powolne postępy ułatwią Ci życie. Ale Ty też nie wahaj się – każdy Twój krok powinien być przemyślany pod kątem maksymalnej efektywności.
 • Okres jest korzystny, ale trzeba oszczędzać. Umiejętność dobrego planowania przyniesie pożądane rezultaty. Nie przegap szansy na zrealizowanie siebie. Poszerzanie wiedzy pomoże Ci wygrywać na dłuższą metę. Rozważ ryzyko sytuacyjne i dobrze się zastanów przed podjęciem decyzji, rozważ wszystkie za i przeciw.
READ
Horoskop dla kobiet na 2023 rok

Strzelec

Koziorożec 22 grudnia – 20 stycznia

 • Trudny okres na nawiązanie lub wzmocnienie relacji. Każdy naciągnie się na siebie kocem – ważne jest, aby zrozumieć myśli partnera i w razie potrzeby umieć się poddać. Egocentryzm doprowadzi do negatywnych konsekwencji.
 • Straty finansowe na początku iw połowie miesiąca mocno uderzą w portfel. Musisz zaplanować swoje wydatki w taki sposób, aby uchronić się przed stratami finansowymi. Krewni zapewnią wsparcie, jeśli się z nimi skontaktujesz. Dobre zarobki są możliwe tylko przy dużej staranności i staranności.
 • W pogoni za zyskiem nie należy zapominać o zdrowiu – koszty finansowe będą wiązały się z leczeniem. Zwróć uwagę na układ sercowo-naczyniowy – słaby punkt w tym okresie. Wzmocnienie wychowania fizycznego pomoże uchronić się przed niespodziankami.
 • Przed nami życie pełne zmian. Trudny okres czasu, stabilności i spokoju Koziorożce odnajdą pod koniec miesiąca. Najważniejsze to nie zatrzymywać się i pokonywać przeszkód. Dzięki staranności osiągniesz wspaniałe wyniki, pozyskaj wsparcie przyjaciół i krewnych – każda pomoc będzie na czas.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

 • Zdolność do podtrzymywania rozmowy i słuchania partnera pomoże twojej bratniej duszy stać się lepszą. Właściwy czas, aby rozpocząć związek i wziąć ślub (małżeństwo). Okres obiecuje wiele romantycznych wieczorów.
 • Czas na wdrożenie zaplanowanych wcześniej zmian. Zmień pracę, jeśli nie podoba Ci się obecny stan rzeczy. Zdobycie pieniędzy nie jest dużym problemem – wszystko jest zaskakująco łatwe. Wsparcie w postaci zespołu roboczego wesprze Państwa przedsięwzięcia i udzieli wsparcia. Możliwe są awarie w sprawach osobistych.
 • Sukces odbywa się kosztem twojego zdrowia. Zły stan zdrowia będzie również obserwowany u Twoich bliskich. Wszystko to wiąże się z próżnością i biurokracją. Należy zwrócić uwagę na przeżycia emocjonalne – medytacja i słuchanie spokojnej muzyki pomogą sobie z tym poradzić.
 • Okres nowych znajomości – przyjaciół i znajomych pomoże w twoich staraniach. Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych pozwoli ci stać się lepszym, wznieść się na wyżyny i osiągnąć więcej. Umiejętność dogadywania się z ludźmi i znajdowania wspólnych zainteresowań jest tylko na twoją korzyść.

Ryby 19 lutego – 20 marca

 • Początkowy etap związku będzie przebiegał biernie. Nie najlepszy czas na randki i znajomości. Okres wzmacniania relacji, jeśli nie jesteś sam. Nieoczekiwane prezenty, romantyczne podejście i miłe niespodzianki pomogą uzyskać wzajemne zrozumienie i harmonię.
 • Oczekuje się sukcesu finansowego i nowej pracy. Pozostań na starym lub przejdź do nowego – to zależy od Ciebie. Najważniejsze jest umiejętne planowanie, które pomaga ustalić najkrótszą drogę do sukcesu. Finanse zostaną znacznie uzupełnione, ale zwróć uwagę na tryb oszczędzania – przed nami niesprzyjające czasy. Jeśli to możliwe, staraj się pomnażać swoje bogactwo. Rozwój kariery będzie korzystny i pozwoli Ci osiągnąć nowe wyżyny.
 • W pogoni za pieniędzmi ludzie często zapominają o zdrowiu – nie bądź jednym z nich. Dobre zdrowie nadal będzie Ci przydatne i będzie Ci służyć przez długi czas. Idź na sport, najlepszy czas na pływanie. Aktywność fizyczna zapewni Ci kondycję i uchroni Cię przed wieloma chorobami.
 • Korzystny okres – czeka na Ciebie sukces finansowy i twórczy. Zdolność do kontrolowania siebie będzie odgrywać decydującą rolę i stanie się głównym czynnikiem wpływania na innych ludzi. Musisz być pilny i odniesiesz sukces. Nie zapomnij o rodzinie i przyjaciołach, dzięki nim stajesz się lepszym człowiekiem.

Horoskop na grudzień 2022 r. Tamary Globy jest opracowywany z uwzględnieniem czynników lokalizacji planet. Indywidualne obliczenia pomogły w sporządzeniu przewidywanego losu każdego z 12 znaków zodiaku. Przeplatanie się wątków losu umożliwiło uwzględnienie najczęstszych parametrów horoskopu: linii miłosnej, finansów i sukcesu materialnego, stanu zdrowia i ogólnego wniosku.

Linia miłosna opisuje relacje między partnerami, możliwość nawiązania nowych lub wzmocnienia starych relacji. Każdy przechodzi trudną ścieżkę poszukiwań i romantyczny okres, ale nie każdy jest w stanie utrzymać i stworzyć silne sojusze.

Finanse i sukces materialny – czy wskazany w horoskopie okres czasu przyczynia się do wzrostu perspektyw, czy oznacza spadek. Czy nadszedł czas, aby poszukać nowej pracy, czy lepiej pozostać przy starej i nie ryzykować bezcelowo. Jakie są szanse na pomyślne zakończenie projektów komercyjnych? Trudne pytania, które wymagają precyzyjnych odpowiedzi.

Od czasów starożytnych do współczesności wiara w horoskopy jest charakterystyczna dla większości ludzi. Podobnie jak w starożytności, gwiazdy nadal przepowiadają przyszłość, określają cechy charakteru i wpływają na los. Przedstawił taki horoskop i Tamara Globa. Kluczowe obszary, na które wróżka radzi zwrócić uwagę, dotyczą kariery i rodziny – koncentrują się one głównie na horoskopie Tamary Globy na grudzień 2022 r.

Jedna z najsłynniejszych astrologek XX wieku. – Tamara Globa – przedstawiła prognozę na koniec 2022 roku. Już teraz można dowiedzieć się, co czeka różne znaki zodiaku w finale roku. Nacisk kładziony jest nie tylko na przewidywanie, ale także na psychologiczne znaczenie horoskopu.

READ
Która kobieta jest Królową, w zależności od miesiąca urodzenia

Baran, 21 marca – 20 kwietnia

 1. Horoskop miłosny: Krytyka z drugiej połowy, nawet nagle zintensyfikowana, nie powinna niepokoić Barana. Warto posłuchać komentarzy – jest duża szansa, że ​​pomogą w prawidłowym ustaleniu priorytetów. Barany są nie do zniesienia jako dyskutanty, przekonywanie ich będzie kosztować wiele pracy. Ale nie spiesz się, spróbuj znaleźć zdrowe ziarno na stanowisku innych.
 2. Finanse i kariera: Sytuacja finansowa Barana pozostanie stabilna – wie, jak zarabiać i wydawać. Kryzys z grudnia 2022 roku nie zagraża przedstawicielom tego znaku. Ale w pracy należy uważać na powieści – mieszanie tych obszarów dla Barana może być fatalne w skutkach i kosztować go karierę.
 3. Zdrowie: Gwiazdy ostrzegają, że w grudniu 2022 Barany powinny zadbać o swoje nerwy. Załamania nerwowe i stres mogą powodować choroby układu sercowo-naczyniowego.
 4. Prognoza ogólna: Upór to słaba strona Barana. A w grudniu warto co najmniej ustąpić. Baran może skoncentrować swoją uwagę na rzeczach, które nie są warte uwagi, tracąc przy tym to, co ważne. Ale gwiazdy ostrzegają, że grudzień 2022 to nie najlepszy czas na realizację szalonych pomysłów. Działaj sprawdzonymi metodami, nie spiesz się. Wykonane wymierzone i metodyczne działania będą kluczem do pomyślnej realizacji zaplanowanych osiągnięć.

Byk, 21 kwietnia – 21 maja

 1. Horoskop miłosny: Byk w tym miesiącu nie powinien kierować się własną nieuzasadnioną zazdrością. Gwiazdy obiecują dobrobyt i stabilność. Nie musisz się męczyć i bez końca sprawdzać swojego partnera. Zaufaj swojej bratniej duszy, harmonia bez zaufania jest nie do pomyślenia. W tym miesiącu Wenus – planeta miłości – sprzyja Bykowi, a ten znak nie ma powodu do zmartwień.
 2. Finanse i kariera: Pod koniec roku stara praca może wydawać się Bykowi nudna i mało obiecująca. Szukając nowego, warto zastanowić się nad opcjami, które nie są uwiązane sztywnym harmonogramem. Ale nie należy zapominać, że nawet nieregularny dzień nie staje się okazją do samozaparcia w imię pracy, do której często skłania się ten znak.
 3. Zdrowie: Przepracowanie jest obarczone problemami zdrowotnymi, staraj się równomiernie rozłożyć czas na pracę i odpoczynek.
 4. Ogólna prognoza: Nie bądź zbyt wytrwały w wyrażaniu swojej opinii innym, nawet jeśli uważasz, że jest to jedyna prawdziwa. Możesz być postrzegany z ostrożnością, biorąc pod uwagę przekonanie i presję za przejaw agresji, a wynik w tym przypadku będzie daleki od oczekiwań. Opłaca się być delikatnym i dyplomatycznym.

Bliźnięta 22 maja – 21 czerwca

 • Horoskop miłosny: Obecne relacje będą wydawać się nijakie i pozbawione romansu dla Bliźniąt. Uważaj, za wewnętrzną pustkę uważasz stabilność. Nie powinieneś próbować dodawać „pieprzu” do obecnej sytuacji, prowokując partnera do emocji i zazdrości, w przeciwnym razie los związku będzie smutny.

Dla tych z Bliźniąt, które jeszcze nie spotkały bratniej duszy, gwiazdy obiecują w tym szczęście. Nie poddawaj się jednak lekkomyślnie narastającym uczuciom. Doceniając u partnera przede wszystkim inteligencję, nie należy wyłączać własnej.

 • Finanse i kariera: Nie bój się zmian – twoja planeta patrona – Merkury – zrobi wszystko, aby była pomyślna. Ten trend zostanie odpowiednio odzwierciedlony w pracy. Niestandardowe rozwiązania pomogą poprawić Twoją pozycję w kręgach zawodowych jako pracownika, a żywy i dociekliwy Merkury podpowie Ci tymi rozwiązaniami.
 • Zdrowie: W tym miesiącu gwiazdy doradzają bliźniakom zapobieganie ich przewlekłym chorobom.
 • Ogólna prognoza: Łatwość, z jaką Bliźnięta przechodzą przez życie, znów będzie skuteczna. Nowe wrażenia mogą przekreślić wydarzenia ostatnich lat, kierując bieg twojego życia w nieznanym dotąd kierunku.

Rak 22 czerwca – 22 lipca

 1. Horoskop miłosny: horoskop Tamary Globy radzi przedstawicielom tego znaku, aby zwracali uwagę na swoją rodzinę. Okazuj więcej troski o bliskich, staraj się spędzać z nimi więcej czasu, znajdź czas na telefon do bliskich, którzy są daleko od ciebie.
 2. Finanse i kariera: W grudniu coś zrzuci na Twoje barki dużą odpowiedzialność. To najprawdopodobniej duży projekt w pracy. W grudniu może zaskoczyć Raka nieplanowaną, ale dochodową podróżą służbową, której nie należy rezygnować. Relacje z kolegami będą korzystne, będą w większości spokojne i wyrównane.
 3. Zdrowie: W dzisiejszych czasach gwiazdy nie zachęcają do refleksji, typowej dla raka. Radzą wystrzegać się depresji i depresji. Staraj się więcej komunikować z bliskimi, dawać energię i nie gromadzić jej w sobie – to cię wzmocni.
 4. Ogólna prognoza: Księżyc, patronujący temu znakowi, może sprawić, że staniesz się znacznie bardziej marzycielem niż to konieczne. Ale jego wpływ będzie korzystny w samorozwoju i przyczyni się do twórczego sukcesu. Jeśli lubisz nauki okultystyczne lub wróżby, to w grudniu wszystkie przedsięwzięcia w dziedzinie tajemnicy i mistyki będą również produktywne.

Lew, 23 lipca – 22 sierpnia

 1. Horoskop miłosny: Dla genialnych Leosa w grudniu nadszedł czas, aby olśnić otoczenie swoim blaskiem. Nie musisz obawiać się nadmiernej uwagi dla swojej osoby – zmiany w relacjach z innymi będą na Twoją korzyść. Nie zapominaj jednak o hojności w stosunku do bliskich. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, że popadniesz w obsesję na punkcie własnych, często naciąganych skarg, jako drobnego domowego tyrana. Pamiętaj też o znaczeniu poczucia humoru.
 2. Finanse i kariera: W biznesie przenikliwość i niezłomne pragnienie wysokości przyniosą lwom dobre rezultaty. Ale z finansami powinieneś być ostrożny. Wydawanie pieniędzy w przeddzień nowego roku będzie łatwiejsze niż ich zarobienie. W grudniu nie daj się wciągnąć w przekręty związane z kwestiami finansowymi – nawet nieoczywiste ryzyko jest zbyt duże.
 3. Zdrowie: Lwy powinny zwracać szczególną uwagę na wszystko, co dotyczy chorób przewodu pokarmowego. Nie przewiduje się poważnych problemów, ale to właśnie ten obszar w grudniu powoduje namacalny dyskomfort bardziej niż inne.
 4. Ogólna prognoza: Lwy muszą zwracać mniejszą uwagę na swoją karierę, a więcej na swoją przestrzeń osobistą. W biznesie i przyjaznej komunikacji stawiaj na swój talent dyplomatyczny, nie idź na całość.
READ
Te znaki zodiaku to najzdolniejsi kłamcy!

Panna, 23 sierpnia – 22 września

 1. Horoskop miłosny: W życiu osobistym możliwe jest nieporozumienie z partnerem. Nieostrożne decyzje mogą mieć negatywny wpływ na wydarzenia miesiąca. Dlatego, jak mówi przysłowie, po siedmiu pomiarach „tnij” tylko wtedy, gdy jesteś tego pewien. Grudniowy wpływ wietrznej Wenus może popchnąć cię do pochopnych działań, które nie są charakterystyczne dla rozważnych Pann.
 2. Finanse i kariera: Dziedzina biznesu jest bezpośrednio związana z finansami. Gwiazdy rekomendują Pannie dokładne podejście do planowania budżetu. Nie polegaj na szczęściu, upewnij się, że finansowa poduszka powietrzna stała się bardziej solidna. Władze w tym miesiącu zwrócą uwagę na twój sukces, ale nie mogą chcieć za nie dodatkowo płacić. Nie krępuj się przypominać swoim przełożonym, że Twój wysiłek i czas są warte więcej.
 3. Zdrowie: Staraj się poświęcać więcej czasu na zajęcia na świeżym powietrzu. Bez odpowiedniego obciążenia układ mięśniowo-szkieletowy może zadeklarować się w bardzo nieprzyjemny sposób. angażować się w umiarkowaną, ale regularną aktywność fizyczną.
 4. Ogólna prognoza: Panna w tym mroźnym zimowym miesiącu powinna pamiętać o swoich hobby. Panny są uparte i skupione na wszystkim, co robią, ale teraz zaleca się, aby swoją pasję realizować nie tylko na polu zawodowym.

Waga, 23 września – 22 października

 • Horoskop miłosny: Na zboczu roku w życiu tego znaku pojawi się osoba, która dosłownie wywróci wszystko do góry nogami. Spowoduje to u Wagi sprzeczne emocje – z jednej strony będą ze wszystkich sił dążyć do zachowania spokoju ducha, z drugiej żądza awanturnictwa może przeważyć nad pragnieniem porządku.

W już istniejącym partnerze Libras w związku nieoczekiwanie odkryje nieznany im do tej pory aspekt. Będzie to okazja do ponownego dokładnego rozważenia zalet i wad.

 • Finanse i kariera: Sfera biznesowa również przygotowuje niespodzianki. W tym miesiącu Libra otrzyma propozycję współpracy z nieoczekiwanej strony. Być może potrzebny jest ruch, aby rozpocząć karierę – i znowu potrzeba odwrócenia wszystkiego do góry nogami może być ogromną przeszkodą dla tego znaku, którą trzeba będzie pokonać.
 • Zdrowie: Trawienie w grudniu to słaba strona Wagi. Daj pierwszeństwo owocom, nabiałom, ogranicz do minimum tłuste i smażone potrawy, koncentrując się na menu warzywnym.
 • Ogólna prognoza: Nie bój się zmian i odkładaj ważne decyzje na nowy rok. Wszystkie śmiałe przedsięwzięcia Wagi, zgodnie z gwiezdną prognozą, zakończą się sukcesem.

Skorpion, 23 października – 21 listopada

 • Horoskop miłosny: Zmienność w romansach może źle odbić się na twojej reputacji. Powinieneś wystrzegać się ataków byłego kochanka lub kochanka. Dlatego warto dla własnego spokoju utrzymywać równe relacje nawet z byłymi partnerami.

Kłótnie są możliwe w obecnych związkach. Drażliwość i buntowniczość Skorpionów – wpływ młodego Plutona – sprawią, że ich bratnia dusza wyleje wiele łez w poduszkę, więc ten znak powinien być bardziej ostrożny niż kiedykolwiek z ukochaną osobą. Przy tych prostych warunkach szansa na kryzys w stosunkach zostanie kilkakrotnie zmniejszona.

 • Finanse i kariera: bądź czujny, w grudniu przyszłego roku Twoje awanturnictwo w biznesie może nie doprowadzić do niczego dobrego. Wpływ Marsa aktywuje wszelkiego rodzaju oszustów i intrygantów, co zwiększa ryzyko przy zawieraniu transakcji. Należy unikać lekkomyślnych działań i zwracać większą uwagę na wypadki. Gwiazdy ostrzegają, żebyś nie wymykał się spod kontroli.
 • Zdrowie: Mars daje Skorpionom nieustraszoność w tym miesiącu. Ale nie nadużywaj tej jakości. Traumatyczne sporty i rekreację ekstremalną lepiej odłożyć na później, gwiazdy ostrzegają przed dużym ryzykiem stłuczeń, złamań i wstrząsów mózgu.
 • Ogólna prognoza: Do końca miesiąca możliwe są duże postępy w biznesie – zyskowna transakcja lub pomyślnie zakończony projekt. Pod koniec roku mogą być możliwe straty na tym znaku, zarówno finansowe – na przykład nieplanowane zakupy, jak i zerwanie relacji z partnerem. Ale do końca roku sukcesy nadal przeważają nad porażkami.

Strzelec, 22 listopada – 21 grudnia

 1. Horoskop miłosny: na froncie osobistym przeszłość da ci znać o sobie – nieoczekiwany telefon, nieplanowana wizyta. Przeszłe uczucia mogą się natychmiast obudzić, ale bądź ostrożny. Próba przekształcenia marzeń w rzeczywistość może być kosztowna i kosztowna, aby powtórzyć te same błędy. Mądrzej byłoby porzucić sytuację bez próby ponownego rozpalenia zgaszonego płomienia.
 2. Finanse i kariera: Jupiter, odpowiedzialny za dobrobyt materialny, będzie miał swój głos w prognozie astrologicznej Strzelca na grudzień. Wszystko, co związane z drogą, zostanie rozwinięte w tym miesiącu. Mogą to być podróże służbowe, transport ładunków, systemy transportowe. W dziedzinach kreatywnych wpływ ten rozprzestrzeni się na tłumaczenia, kontrakty z partnerami zagranicznymi.
 3. Zdrowie: Strzelcy są w tym miesiącu najbardziej podatni na przeziębienia. Szczególnym zagrożeniem są dusznica bolesna i grypa, a ich profilaktyce należy poświęcić więcej uwagi.
 4. Ogólna prognoza: Koniec roku dla Strzelców obfituje w przygody. Jeden wypadek może zmienić zwykły bieg wydarzeń. Ale bez względu na to, co robią Strzelcy, należy zwrócić szczególną uwagę na szczegóły, ponieważ druga planeta, która wpływa na ten znak zodiaku – Neptun – zaciera granice i może „zamęczyć falami” poszczególne warunki partnerstwa lub umowy.
READ
Jak ci się podoba ten los?

Koziorożec, 22 grudnia – 20 stycznia

 • Horoskop miłosny: Zakochane Koziorożce odnajdą stabilność i spokój, gdy tylko zapamiętają swój naturalny urok i nie zawahają się go użyć. Tam, gdzie zimna logika jest bezsilna w sprawach sercowych, naturalny urok pozwoli ci rozwiązać pojawiające się trudności przy minimalnych stratach.

Twój partner podświadomie szuka w Tobie wiarygodności. Daj mu znać, że trzymasz rękę na pulsie swojego związku. W grudniu, pod wpływem twojej konstelacji, niepowodzenia miłosne są mniej prawdopodobne niż wszystkie inne znaki.

 • Finanse i kariera: Koziorożec musi być szczególnie ostrożny we wszystkim, co dotyczy biznesu. Możliwe są nieoczekiwane zwroty w relacjach z partnerami biznesowymi. Aktywny wpływ Saturna zwiększa zewnętrzną agresję skierowaną na ten znak. Negocjacje mogą się przeciągać, a ich wyniki stają się nieprzewidywalne. Ale z należytą wytrwałością tę przeszkodę można pokonać.
 • Zdrowie: Pod koniec roku Koziorożce powinny pomyśleć o zapomnieniu o stresie i relaksie. Odpowiednia joga, fitness – ale bez przeciążeń, masażu czy basenu.
 • Ogólna prognoza: Gwiazdy przepowiadają pojawienie się nowych ludzi i znajomych, drogę związaną z pokonywaniem przeszkód. Ale to z góry przesądza o korzyściach – zdobywaniu pieniędzy, szerokich możliwościach finansowych.

Wodnik, 21 stycznia – 18 lutego

 • Horoskop miłosny: Życie osobiste Wodnika będzie w tym okresie stabilne. Wigilia świąt noworocznych to doskonała okazja do zacieśnienia więzi rodzinnych: odwiedź dalekich krewnych lub oświadcz się swojej dziewczynie.

Nie powinieneś idealizować partnera, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się związać z nim więzami Hymen. Oddając się ukochanemu pamiętaj, że jest osobą i może mieć słabości. Pośredni wpływ Saturna może sprawić, że Wodnik będzie podatny na rozczarowania – nie poddawaj się destrukcyjnym odczuciom.

 • Finanse i kariera: Grudzień to dobry czas na odważne projekty. Bądź pewny siebie, gwiazdy obiecują, że szczęście się do ciebie uśmiechnie. Wysokie prawdopodobieństwo awansu, dynamiczny rozwój kariery.
 • Zdrowie: Wodniki mają skłonność do niekontrolowanych skoków masy ciała, dlatego dieta w grudniu jest dla nich szczególnie ważna. Horoskop grudniowy zaleca przejście na lekkie jedzenie, upewniając się, że jedzenie jest regularne, a organizm nie doświadcza żadnego stresu ani przeciążenia.
 • Ogólna prognoza: Warto wsłuchiwać się w swoją intuicję – w tym czasie związek z wibracjami kosmicznymi będzie szczególnie silny. W każdej działalności ważna jest nie tylko wytrwałość, ale także wiara we własne siły.

Ryby, 19 lutego – 20 marca

 1. Horoskop miłosny: W rodzinie Ryb trzeba będzie osiągnąć harmonię w związkach, ale nie pojawi się ona od razu. W połowie miesiąca możliwe są rodzinne burze, ale należy wykazać się cierpliwością, a wkrótce ustąpią. Naucz się poświęcać czas dla siebie, abstrahować od sytuacji – a widząc brak jakichkolwiek negatywnych uczuć z Twojej strony, Twoi krewni przestaną nieświadomie testować Twoją samokontrolę i staną się bardziej uważni.
 2. Finanse i kariera: Relacje w pracy również będą niespokojne, możliwy jest konflikt z przełożonymi. Jest mało prawdopodobne, że uda się go ostrzec, ale są duże szanse na wygraną i obronę swojego punktu widzenia. Flegmatyczne i ciche Ryby nie powinny bać się nalegać na siebie. W grudniu gwiazdy i Kodeks Pracy staną po ich stronie.
 3. Zdrowie: Wakacje nad brzegiem morza podczas świąt noworocznych przyniosą szczególne korzyści tym z tych znaków, których lista chorób przewlekłych obejmuje alergie.
 4. Ogólna prognoza: Ten rok nie był łatwy dla Ryb, dlatego gwiazdy zalecają zwrócenie pełnej uwagi na świąteczny odpoczynek podczas świąt noworocznych. Wszystko ma znaczenie – od wyboru stroju świątecznego po kolor zastawy stołowej. Warto dać pierwszeństwo spokojnym, być może zimnym tonom. Należy unikać hałaśliwych uroczystości, wakacje spędzone przy tym samym stole z najbliższymi będą miały korzystniejszy wpływ na stan ducha.

Jak przewidują gwiazdy, dla wielu symboli zodiaku koniec bieżącego roku nie będzie łatwy. Ale niesie ze sobą również wiele pozytywnych aspektów. Niektóre znaki mają duże szanse na osiągnięcie sukcesu zawodowego, inne spotkają swoją miłość lub osiągną nowy poziom w istniejącym związku.

Należy jednak pamiętać, że każda przepowiednia jest tylko ostrzeżeniem, „szkicem” wydarzeń, które Wszechświat pisze dla człowieka. Ale ostateczna wersja zawsze będzie zależeć od osobistego wyboru, od wolnej woli każdego, kto decyduje o własnym losie. Gwiazdy mogą jedynie ostrzegać lub dawać wskazówki. Wybór zawsze należy do jednostki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: