Horoskop tajemnych pragnień: o czym marzą znaki zodiaku

Każdy z nas ma sekretne pragnienia i marzenia, o których nikomu nie mówimy. Ale nie możesz ukryć prawdy przed naszą magiczną kulą! Dlatego teraz powiemy Ci, o czym marzysz!

Horoskop sekretnych pragnień: o czym marzą znaki zodiaku?

Koziorożec

Młode damy-Koziorożce, jak wiecie, mają pragmatyczne natury, więc nikt nie spodziewa się, że za niepokonaną pokerową twarzą roją się marzenia o jednorożcach robiących kupę jak tęcza. I ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewają się poprawnie, ponieważ młoda dama Koziorożca nie marzy o niczym takim. Młoda dama-Koziorożec marzy o tym, co w zasadzie przy pomyślnym zestawieniu okoliczności jest możliwe. Wygraj na przykład kilka milionów w twardej walucie. Cóż, ona wszystkim tak mówi. Ale w rzeczywistości marzy o czymś innym: Koziorożec pragnie potężnej opatrzności, aby zdeptać jej głównego konkurenta. Publicznie. Aby każdy mógł zobaczyć, kto jest naprawdę utalentowanym i pracowitym, a kto jeździ na cudzym garbie. Jednocześnie młoda dama-Koziorożec wcale nie jest mściwa i nie jest zła. Tyle, że zawsze są mądrzy ludzie, którzy robią karierę dla siebie jej kosztem. Gdyby tylko ubito ich namoczonymi rózgami na głównym placu miasta, ech.

Wodnik

Młode panie-Wodnik na ogół rzadko opuszczają świat swoich marzeń, w świat realny wychodzą niechętnie i tylko dlatego, że tego potrzebują. Jednocześnie ważne jest, aby zrozumieć, że jest to najbardziej „potrzebna” rzecz dla młodej damy Wodnika – zawsze jest to bardzo przyjemna rzecz: na przykład ciekawa praca. Wodnik nigdy nie wpada w jakieś paskudne „powinno”, tylko zabawne, ekscytujące lub w skrajnych przypadkach niezbyt uciążliwe. Żaden inny znak nie wie, jak tak sprytnie się ustatkować, ale to nie wystarczy dla Wodnika. Dlatego marzą, że nigdy więcej nikt od nich niczego nie potrzebuje. Aby odtąd i na zawsze życie młodej damy-Wodnika było posłuszne tylko jej własnemu „chcę”. Tak się oczywiście nie dzieje, ale Wodniki nie tracą nadziei. Plotka głosi, że niektórym się udało.

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli namiętny romans na planie „Pana i pani Smith”. Pitt znalazł się w delikatnej sytuacji – w domu czekała na niego jego żona Jennifer Aniston. Zdrada na planie doprowadziła do rozpadu ich pięcioletniego małżeństwa.

Ryby marzą tylko i wyłącznie o miłości. O wielkiej i jasnej miłości. W którym oczywiście młode panie-Ryby dużo wiedzą. Ponieważ żaden inny znak nie może tak szczerze, z oddaniem i bezwarunkowo kochać pieniędzy, diamentów, rodzinnych zamków, osobistych wysp, sukienek Diora, rasowych koni wyścigowych i oczywiście pięknych, troskliwych i silnych mężczyzn. Tak, Ryby wiedzą, jak kochać to wszystko jak nikt inny. Dlatego nie są wymieniani na marzenia o żadnych bzdurach, ale marzą, że w ich życiu będzie więcej miłości. Mam na myśli obiekty miłości. Jak dokładnie to wszystko pokochać – Ryby zrozumieją to lepiej niż ty i ja, nie martw się.

READ
Jaką jesteś żoną według swojego znaku zodiaku? Przeczytaj wkrótce!

Baran marzy o przyziemnych. Młode damy-Baran w ogóle są często przedstawiane jako takie potwory, marzące o nieograniczonej władzy nad światem. W rzeczywistości Baran ma tę moc – jak pasta do butów, a wcale o tym nie marzy. Młoda dama-Baran marzy o czymś innym: że ma wszystko, a nie ma na to nic. Abyś mógł pracować z serca, potem radośnie bawić się całą noc, a rano znów zacząć radośnie pracować, i żeby ciało w tym trybie pracowało przez następne 50 lat i nie załamało się, nie chorowało i nie nie wiek. Abyś mogła jeść ciasta i pizze i pozostać szczupłą wróżką. I jeszcze jedno, żeby tequila z szampanem, polakierowana piwem, do rana bez konsekwencji wyparowała z organizmu. To jest ważne. A Baran podbije wszystko inne dla siebie.

Taurus marzy o czarodzieju w niebieskim helikopterze. Kto przyleci i przejmie wszystko, a młoda dama-Byk nie będzie już musiała o niczym decydować. Ogólnie. W ogóle. Wszystkie zmartwienia spadną z jej ramion za pomocą magicznej różdżki i wreszcie możesz się zrelaksować. W sensie – na początek: na realizację tych wszystkich marzeń, na które zwykle nie ma siły, czasu lub obu. I jeszcze jedna sprawa: niech czarodziej wrzuci swój loda do piekła, byk powinien dostać tam nie słodycze, ale zamki ze smokami ręcznymi od razu. Ponieważ ciekawiej jest zacząć od oswojonego smoka, jest to jasne dla wszystkich.

Bliźnięta

Gemini marzy o światowym uznaniu. Co prawda jeszcze nie zdecydowali, kim chcą być: gwiazdą rocka, Angeliną Jolie, czy prezydentem świata. Oczywiście lepiej od razu. Ponieważ bliźniaczka marzy o tym, by w najwyższym stopniu podnosić swoje umiejętności lalkarza. Niech wszyscy o tym dyskutują! Ogólnie wszystko. Niech zgadną, gdzie jest, z kim jest, co zrobiła i dlaczego, i ogólnie – „co miałeś na myśli?” Prowadzenie ludzi za nos to ulubiona rozrywka Bliźniąt, ale królestwo zwykle im nie wystarcza, nie ma się gdzie zawrócić. Jednocześnie sława jako taka wcale ich nie interesuje, sama w sobie jest strasznie męcząca. Dlatego te Bliźnięta, które mimo wszystko to osiągną, marzą o pójściu do tybetańskiego klasztoru i osiągnięciu tam oświecenia. To znaczy, mówią, że idą ku oświeceniu. W rzeczywistości marzą o tym, by do swojej dyspozycji stu lub dwóch mnichów, którzy nie boją się wielkiego świata. Wow, nowe zabawki!

READ
Jesienny styl uliczny: 27 niesamowicie stylowych rozwiązań 2023

Rakowe damy marzą klasycznie, według Strugackich: szczęście dla wszystkich, za darmo, i niech nikt nie wyjdzie urażony (c). To prawda, trzeba pamiętać, że „wszystko” dla młodej damy z rakiem to wcale nie „wszyscy”, ale tylko ci, których kocha. Oczywiście nie chce nic złego dla reszty, ale w swoich snach przypisuje im tylko rolę statystów: nie kaszlą – no dobrze. Ale w swoich snach młoda dama-Rak hojnie obsypuje swoich krewnych i krewnych błogosławieństwami życia, otacza ich troską i świeci miłością prosto w jej blade, udręczone czoło. Oznacza to, że młoda dama-Rak marzy o tym, co i tak robi, tylko w swoich snach ma około miliona razy więcej możliwości. A teraz zdradźmy straszliwą tajemnicę: w krainie marzeń młodej damy-Rak, biegnie jedno małe, starannie ukryte marzenie. Młoda Dama Rak marzy o tym, by stać się sławna. Ale ta sława nie przeszkadza jej w dalszym życiu w swojej przytulnej skorupie. Najprawdopodobniej pisze już książkę, która stanie się światowym bestsellerem. Czy już mówiliśmy, że sny o raku to nieco ulepszona rzeczywistość?

Lwice marzą o wehikule czasu, który jakiś zakochany (naturalnie!) naukowiec zbuduje na ich cześć i nigdy nikomu nie pokaże. Lwica chce korzystać z zabawki sama, bo kto jeszcze doceni niesamowite zalety tej rzeczy? Tylko dama z Lwa. To ona odejdzie w przeszłość i zasiądzie na tronie jakiejś Kleopatry lub innej pięknej królowej. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma znaczenia, kto dokładnie – najważniejsze jest to, że wokół jest więcej mężczyzn z mocą. A potem Lwica wymyśli, co z nimi zrobić, i upewnij się, że nie zatruje się jadem węża. Bo jeśli Lwica otrzyma wszystko, czego chce (moc i więcej niewolników), wymyśli, jak to zwiększyć. Szkoda, że ​​już tak nie grają. Szkoda.

Z jakiegoś powodu wszyscy myślą, że Panna jest przyziemną młodą damą, która tylko marzy o tym samym idealnym porządku panującym na świecie, co w jej garderobie. W rzeczywistości coś takiego jest, ale tylko w przybliżeniu. Panna chce tworzyć duże. Dlatego Panna marzy o zostaniu demiurgiem. Tworzyć światy, w których wszystko będzie dobrze i słusznie, a nie jak w tym naszym zgiełku. Ogólnie dobrze, że sny Panny to tylko sny. Ponieważ porządek w rozumieniu Panny jest przerażający. Bardzo straszne. Ta rzecz jest silniejsza niż Faust Goethego. Nawiasem mówiąc, Goethe był Panną. I daj mu wolną rękę, zbuduje swojego Mefistofelesa w jakimś eksperymentalnym świecie – nie idź do wróżbity.

Ukryte pragnienia znaków zodiaku

Nie ma ani jednej osoby, która nie chciałaby spełnienia swoich pragnień. Każdy z nas ma inne marzenia. Ktoś chce mieszkania, a ktoś marzy o rezydencji na Karaibach, dla kogoś ważne jest bogactwo, a dla kogoś duża rodzina. Ale są takie nieodparte aspiracje, których nie możemy przyznać nawet przed samym sobą, nie mówiąc już o bliskich ludziach. Nasz horoskop podniesie zasłonę tajemnicy i pomoże Ci dowiedzieć się, o czym marzy każdy znak zodiaku.

READ
Jakie są główne wady mężczyzn o różnych znakach zodiaku

Niektórzy przedstawiciele tego Znaku nie mają codziennych snów. Marzą o tym, co wysokie i niewyobrażalne. Według horoskopu Baran to pewne siebie osoby, które kochają uwagę publiczności. I często ich pragnienia graniczą z publiczną sławą i sukcesem. Afirmacje na każdy dzień pomogą to osiągnąć szybciej. Jest jednak miejsce na takie marzenia jak „pozwól mi mieć wszystko, ale nic na to nie będę miał”. Większość ludzi z Barana lubi ciężko pracować, a potem świętować do rana, ale następnego dnia chcą, aby ciało pracowało jak w zegarku i tak dalej przez następne czterdzieści lat.

Według horoskopu Byk nie dąży do czegoś niemożliwego, są bardziej przyziemnymi osobowościami. Marzą o oszczędzaniu na dużą rezydencję, ale jeśli nie, to chcieliby zobaczyć w pobliżu swoją dużą rodzinę. Byk uwielbia otaczać się wygodą we wszystkich dziedzinach życia, więc ich marzenia to harmonia w rodzinie, stabilność materialna, dwukrotny wyjazd na wakacje i uśmiechnięte dzieci. Chcą jednak, aby to wszystko sprowadziło do nich za pomocą magii. Raz – i wszystko tam jest, a nie długa i ciężka praca. Byk może spróbować spisku na ringu, aby szybciej przyciągnąć pieniądze i sukces.

Bliźnięta

Gemini marzy o życiu pełnym szczęśliwych chwil i przygód. Tak, a ich niespokojne usposobienie, zgodnie z horoskopem, zmusza każdego dnia do pragnienia czegoś innego: albo ogromnego helikoptera, albo odwiedzenia księżyca, a nawet podróży dookoła świata. Wiele Bliźniąt dusi się rutyną i marzą o pozbyciu się jej w każdy możliwy sposób, podziwiając nowe możliwości zmiany swojego życia. Nawet marząc o światowej popularności, nie mogą się zdecydować, kim konkretnie chcieliby zostać: może sławnym reżyserem, gwiazdą futbolu, prezydentem, a może lepiej naraz.

kawałek

Raki w swoich pragnieniach są bardzo podobne do Byka. Wystarczy im, aby ich bliscy byli zdrowi, aby ich opieka wystarczyła dla wszystkich, a goście czuli się komfortowo w mieszkaniu. Z takimi podobnymi pragnieniami przedstawiciele tego Znaku Zodiaku i Byka są bardzo zgodni i mogą żyć szczęśliwie, dając sobie nawzajem miłość. Możesz dowiedzieć się, z kim jeszcze Raki są kompatybilne przez elementy. Ale nie zrezygnują z bogactwa materialnego: w swoich snach wielu z nich wyobraża sobie siebie jako magnatów, którzy ponadto podróżują wszędzie ze swoimi rodzinami i pomagają pokrzywdzonym. Ale ich głównym marzeniem jest oczywiście to, aby Raki obsypywały swoich bliskich pieniędzmi, owijały ich miłością i dręczyły ich opieką.

READ
Z czym musisz się pożegnać w 2023 r: Porady astrologa dotyczące znaków zodiaku

Lwy marzą wielkie, a do szczęścia potrzebują wszystkich ziemskich dóbr. Ale te laury powinny być tylko najlepsze: właściciele tego Znaku nie chcą być podobni do innych ludzi. Według horoskopu są one nieodłączną częścią bycia śmietanką społeczeństwa i kąpieli w uznaniu. Luksusowy samochód, wygodny dom, przyzwoita praca, piękna partnerka i utalentowane dzieci – to wszystko rozgrzewa serce Lwów. Byłoby też miło, gdyby na ich cześć zbudowano wehikuł czasu i imponująco odeszliby w przeszłość, by objąć tron ​​jakiegoś faraona. Leos może próbować osiągnąć sukces mocą słów za pomocą pewnych afirmacji.

Chociaż Panny marzą o podróżach i spokojnym życiu, szybko mogą się tym znudzić. Według horoskopu są to najbardziej dociekliwi ludzie, którzy starają się wiedzieć wszystko io wszystkim. Ich ukrytym pragnieniem jest zarobienie wielkiej fortuny na swoim hobby. A pasją większości Panny jest to, że uwielbiają uczyć ludzi na ścieżce oświecenia swoimi cudownymi radami i pomocą. Nie obchodzi ich, czy te wskazówki są potrzebne: przedstawiciele tego znaku zodiaku wierzą, że tylko oni wiedzą, czego każda osoba potrzebuje do szczęścia. Panny chcą stworzyć idealny świat, bez wojny i bez panującego chaosu.

kawałek

Wagi patrzą na życie i widzą wiele niedoskonałości, które oczywiście już dawno korygowali w swoich snach. Według horoskopu są to właściciele estetycznego gustu, dlatego dążą do wyrafinowania. Nawet wybierając partnera, większość Wag marzy o znalezieniu idealnego towarzysza, z którym spędzą całe życie z duszą. Horoskop zgodności pomoże sobie z tym poradzić. Odnalezienie duchowej harmonii popycha ich do tak ukrytego pragnienia, aby cały świat się zmienił i przyniósł tylko rozkosz. Większość Wag marzy o tworzeniu wszędzie kinowego piękna, tak że Angelina Jolie siedzi przy kasie w sklepie spożywczym, a kierowca minibusa wygląda jak Brad Pitt. I żeby było 360 słonecznych dni w roku, a deszcz można włączyć do woli.

Skorpion

Prawie każdy Skorpion chce zrozumieć, co ludzie ukrywają głęboko. Według horoskopu jest to najbardziej niewiarygodny Znak Zodiaku. Dlatego ich ukrytym marzeniem jest czytanie w myślach, aby nikt nie mógł ich skrzywdzić oszustwem. I oczywiście przy takiej zdolności możesz osiągnąć dość wysoką pozycję na świecie, co bardzo ucieszy Skorpiony. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze by było, gdyby posiadały jakieś zdolności mistyczne: ujarzmianie ludzi spojrzeniem, wzbudzanie pożądania seksualnego, czy też nieprawdopodobne szczęście.

READ
Nazwany idealnym rozmiarem kobiecej piersi

Strzelec

Według horoskopu jest to najbardziej nieprzewidywalny Znak Zodiaku, który może pocieszyć każdego lub dać błogi spokój. Wielu Strzelców marzy o prostej rzeczy: po prostu być sławnym na całym świecie i mieć dużo pieniędzy. Chcieliby widzieć wokół siebie ogromną liczbę fanów, którzy ich kochają. Jednak ich ukryte pragnienie ma ogromną wagę: chcą osiągnąć pokój i dobrobyt ludzkości, zniszczyć wszystkich złych ludzi, a tym samym zdobyć sławę i dominację, a nie tylko działać w filmach. Strzelcy widzą siebie skąpanych w aplauzie za swoje osiągnięcia i mimowolnie się uśmiechają.

kawałek

Koziorożec

Koziorożce już w dzieciństwie wiedziały, o czym marzyć. Planety obdarzyły ich pracowitością, pomysłowością i determinacją, dlatego wiedzą, jak tworzyć właściwe pragnienia, które mogą podnieść ich w społeczeństwie. Koziorożce chcą prestiżowej pracy, w której mogą osiągnąć szczyt swojej kariery, a następnie spokojnie zacząć wydawać pieniądze. W pobliżu z pewnością muszą znajdować się bliscy ludzie, którzy również nie stoją w miejscu, a także wykształcona żona i mądre dzieci. Większość właścicieli tego znaku zodiaku potajemnie chce osiągnąć wszystko samodzielnie, a także, aby ktoś spopielał konkurentów. Koziorożce doskonale nadają się do tybetańskiej techniki przyciągania sukcesu.

Wołodia

Wielu Wodników chce żyć zabawnie i beztrosko. Według horoskopu ludzie ci wyróżniają się ciekawością. Kochają wszystko, co nieznane i starają się myśleć więcej, aby nie stracić erudycji. Ich skrytym pragnieniem jest wyruszyć w podróż w dużym i przyjaznym towarzystwie, by na zawsze pozostać w cyklach życia i cieszyć się każdą chwilą. Wodnicy mają tendencję do życia w harmonii ze swoim „chcę”. Większość z nich marzy o tym, by nikt im nie przeszkadzał, nie dotykał, ale zostawiał ich samych z ich pragnieniami i możliwościami.

Ryby uważają się za godne wszystkiego i nie tylko. Według horoskopu są to natury wrażliwe i romantyczne, jednak nie są im obce marzenia o luksusowym życiu. Nie będą przeciwni przytulnemu i spokojnemu życiu, ale po co się obciążać, skoro można chcieć znacznie więcej. A ukrytym marzeniem tego znaku zodiaku jest miłość, wszechogarniająca i namiętna. Większość z nich nie ma nic przeciwko romansom na prawo i lewo, złamanym sercom i przyciąganiu uwagi tysięcy fanów. Ale Ryby doskonale zdają sobie sprawę, że oprócz uroku muszą mieć również stabilność materialną: w końcu szczęście nie tkwi w pieniądzach, ale w ich ilości.

Każdy ma sekretne pragnienia i choć niektóre z nich ukrywamy głęboko w sobie, być może nadszedł czas, aby zaufać naszym marzeniom i zacząć działać. Postaraj się spełnić swoje ukryte marzenie w ciągu tygodnia za pomocą techniki spełniania życzeń.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: