Horoskop tajemnic: jakie ukrywają się różne znaki zodiaku?

Wiele osób woli ukrywać swoje uczucia i emocje przed innymi. Astrolodzy są pewni, że każdy znak zodiaku ukrywa pewne rzeczy.

Bez względu na to, jak blisko jesteś z nimi, jak zdobyłeś ich zaufanie i udowodniłeś swoją miłość, są pewne rzeczy, które wszyscy znak zodiaku nigdy nie ujawni się nawet najbliższym. Co więc ukrywają wszyscy przedstawiciele horoskopu, dowiedział się Joinfo.com.

W rzeczywistości przedstawiciele tego znaku są bardzo delikatni w środku. Baran nie zawsze wie, co robi i co z tego wyniknie, pomimo ogromnej pewności w swoich działaniach, ale nigdy się do tego nie przyzna. Ponadto nienawidzą skandali, ale gniew jest jedynym sposobem, który wydaje im się właściwy dla ich własnej ochrony.

Byk jest bardzo powolny, ponieważ wszystko myśli i kalkuluje. Przedstawiciele tego znaku boją się niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji. Często gromadzą emocje, ale nie pokazują ich innym, starannie je ukrywając.

Bliźnięta

Zawsze otaczają ich przyjaciele, koledzy i znajomi. Pomimo tego, że Geminis nigdy nie przestają mówić, śmiać się i żartować, prawie zawsze ukrywają swoje prawdziwe emocje. Czują się samotni, ale nigdy się do tego nie przyznają.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nigdy nie przyznają, że prawie wszystkie jego działania, zarówno pozytywne, jak i negatywne, spowodowane są strachem przed nieznanym. Raki szukają bezpieczeństwa za wszelką cenę.

Lwy są tak wrażliwe, że często chowają się za maską dumnej i narcystycznej osoby. W rzeczywistości chcą być bezwarunkowo kochane, rozpieszczane i słuchane.

Panny nigdy nie przyznają, że są niesamowicie namiętnymi naturami. Mogą wyglądać na bardzo powściągliwych i skrytych, ale w rzeczywistości są gotowi na różne szaleństwa.

Wesołość i dobre intencje to zazwyczaj metody Wagi na ukrywanie swojego największego strachu – pokazanie, że są prawdziwe. Dlatego tak skrupulatnie unikają konfliktów, bo będą musieli zachowywać się w sposób, który innym się nie spodoba.

Skorpion

Skorpiony tracą panowanie nad sytuacją, gdy tracą kontrolę nad sytuacją. Dlatego zawsze starają się zrozumieć, co dzieje się w umysłach innych, aby ich kontrolować. Ale on sam nigdy nie pokazuje swojego prawdziwego ja, więc nikt nie może go kontrolować.

READ
8 testów zdrowotnych, które możesz wykonać bez wychodzenia z domu

Strzelec

Strzelcy mogą wydawać się bardzo otwarci i otwarci. Przedstawiciele tego znaku często stają się sławni. Ale w rzeczywistości czują się samotni, chociaż nigdy nie przyznają się do tego innym.

Koziorożec

Zimne, pragmatyczne, a czasem okrutne Koziorożce mogą zniechęcić ludzi. Ale naprawdę chcą okazać miłość i przywiązanie, po prostu nie wiedzą jak. Jego delikatne słowa często brzmią nieadekwatnie, co wywołuje u ludzi mieszane uczucia. Ale Koziorożce starają się okazywać prawdziwe uczucia, chociaż nigdy głośno nie przyznają, że nie wiedzą, jak to zrobić.

Wodnik

To, co Wodnicy chcą ukryć przed innymi, to fakt, że boją się własnych uczuć. Przedstawiciele tego znaku starają się je ignorować. Bardzo często, gdy zaczynają odczuwać romantyczny pociąg, stają się po prostu nie do zniesienia. Ale jeśli ktoś udowodni Wodnikowi swoją miłość i troskę, wtedy pokaże całą wrażliwość, do jakiej jest zdolny.

Ryby nigdy nie ujawnią swojej tajemnicy, ponieważ dla innych może to zabrzmieć dziwnie. Ale przedstawiciele tego znaku od czasu do czasu widzą przyszłość. Czasem na dużą skalę, czasem w konkretnej sytuacji. Ale oni po prostu wiedzą, co się wydarzy. To ich trochę przeraża, więc starają się znaleźć logiczne wytłumaczenie, ukrywając swoje umiejętności.

Proponujemy również dowiedzieć się, skąd pochodzi strach przed miłością zgodnie ze znakiem zodiaku. Eliminując te przyczyny, możesz stać się szczęśliwy.

Każda grzeczna dziewczynka ma w szafie kilka szkieletów, garść sekretów i jeden Bardzo Straszny Sekret. Tak straszne, że dziewczyna nawet przed sobą nie zawsze mówi, co dokładnie ukrywa. Gotowy, aby dowiedzieć się, co ukrywasz? Przeczytaj nasz piątkowy horoskop!

Horoskop tajemnic. Jakie są znaki ukrywania się zodiaku?

Koziorożec

Koziorożce ukrywają przesądy. Wszyscy wiedzą, że Koziorożce mają jasny i logiczny umysł i ogólnie całe życie układa się na półkach. To jest fakt. Nikt jednak nie wie, że Koziorożec ma półkę, na której ukryty jest plan B. Na wszelki wypadek, gdyby Koziorożec został uszkodzony lub podstępnie zaczarowany.

Wodnik

Wodnik ukrywa syndrom oszusta. Wodnicy są jakoś pewni, że w rzeczywistości są bezwartościowi – bezużyteczni pracownicy, bezużyteczni przyjaciele i członkowie rodziny też są tacy sobie. A Wodnicy zawsze czekają na ujawnienie ich tajemnicy. A potem mnie wyrzucą, oczywiście, i dzięki, jeśli nie wyleją żywicy i piór.

READ
8 niezwykłych usług lotniczych, o których nie słyszałeś, ale prawdopodobnie marzyłeś

Ryby ukrywają swoje niesamowite lenistwo. Wszyscy wiedzą, że Ryby to ponoć chude, wrażliwe natury, słabe kobiety, delikatne kwiaty i wróżki. Które, oczywiście, chorują na choroby nerwowe od jakiejkolwiek pracy i „Ach, niech mi ktoś da sole trzeźwiące!”. Ogólnie rzecz biorąc, jedyną rzeczą, której Ryby nie są zbyt leniwe, jest udawanie. Cóż, i nadal przyjmuj prezenty. Wszystko inne to lenistwo.

Baran ukrywa kompleksy. W rzeczywistości Baran w każdej niezrozumiałej sytuacji przebija się nie dlatego, że jest tak odważny, ale dlatego, że bardzo się boi. Cokolwiek się stanie, prawda? Ale jeszcze straszniejsza jest myśl, że ktoś może odgadnąć, jak przerażający jest Baran. W przybliżeniu jak kot, obok którego umieszczono ogórek.

Byk ukrywa swoje przygody. I chytrze się ukrywa: młode damy-Byki gadają na wszystkie kąty, jak właśnie się upiły i płatały figle, a także obniżyły całą pensję na sukienki. Co za piękność, mi-mi-mi! Nawiasem mówiąc, to prawda, ale Taurusowi udało się również żarliwie uwieść pięknego nieznajomego. Lub odwiedź kochanka.

Bliźnięta

Bliźnięta ukrywają swoje prawdziwe pasje. Nie dlatego, że są uzależnieni od czegoś złego, ale dlatego, że oszukiwanie sąsiadów to ich ulubiona rozrywka. Oznacza to, że Bliźnięta mogą na przykład starannie ukryć, że uwielbiają szydełkować. Czysto dla fanów.

Nowotwory ukrywają wszystko. Każdy rak pielęgnuje i pielęgnuje swoją paranoję i przy każdej okazji chowa się z głową w swojej wyimaginowanej skorupie. A stamtąd nieśmiało pokazuje ciekawskim sam czubek pazura. I to wszystko. Reszta to straszna tajemnica!

Lwy ukrywają, że ich piękne ramiona tak naprawdę wyrastają z nie mniej pięknych pośladków. Dlatego lwice wolą przenieść całą pracę na swoich wiernych wasali. Bo jeśli Lwica sama zacznie coś robić, jej reputacja jako królowej całego wszechświata oczywiście natychmiast się zawali. A z rękami wyrastającymi z tego właśnie miejsca jest mało prawdopodobne, aby został przywrócony.

Panna ukrywa swoje prawdziwe myśli. Każda Panna jest w stanie prowadzić werbalną zamieć na kilometry, zawsze do rzeczy i do rzeczy. Dlatego wszyscy uważają, że Panna jest świetnym rozmówcą i wyrozumiałym przyjacielem. W rzeczywistości Panna, cierpliwie i delikatnie ucząc swoich sąsiadów życia, myśli sobie, że wszyscy wokół są głupcami i nie są traktowani. Tylko ona jest mądra w białym płaszczu jest piękna.

READ
Jak zadowolić przedstawicieli różnych znaków zodiaku: po prostu nigdy.

Łuski ukrywają się obrzydliwie. Wszyscy wiedzą, że Wagi to szlachetni esteci, którzy nigdy nie robią nic złego, bo to jest strasznie brzydkie. W końcu wszystko, co brzydkie, uderza w ich wyostrzone poczucie piękna. Ale w rzeczywistości Waga czasami naprawdę chce zepsuć wszystko wokół siebie. I żeby ktoś w duszy zesrał się na kupę.

Skorpion

Skorpiony ukrywają uczucia. Nie wszystkie z rzędu, ale tylko miłosne właściwości. Jeśli dama Scorpio jest smutna lub szczęśliwa, wszyscy o tym będą wiedzieć. Ale jeśli się zakochała, nigdy, za nic, nie zostanie rozpoznana. Nawet jeśli wbije rozpalone do czerwoności igły pod paznokcie.

Strzelec

Strzelcy ukrywają obojętność. Oznacza to, że Strzelec jest zawsze za sprawiedliwością i pokojem na świecie, Strzelec zawsze poda pomocną dłoń pokrzywdzonym i niesprawiedliwie obrażonym, Strzelec jest tą samą osobą, która zbierze międzygalaktyczną armię i poprowadzi ją do walki o wszystko, co dobre, przeciwko wszystkiemu złemu . Ale w rzeczywistości problemy innych ludzi Strzelec w jednym miejscu. Aż do tego, z którego wyrastają ręce Leo.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: