Horoskop tabu: czego nigdy nie zrobią znaki zodiaku

Każdy z nas kiedykolwiek zetknął się w życiu z sytuacją, w której musimy iść na kompromis. Ale są rzeczy, na które nigdy nie jesteśmy gotowi, na nic iw żadnych okolicznościach.

Czego różne znaki zodiaku NIGDY nie zrobią?

Ten horoskop pomoże ci dowiedzieć się, czego nigdy nie zrobią różne znaki zodiaku.

Baran

Przedstawiciele tego znaku ognia są urodzeni przywódcami. Robią, co chcą i kontrolują sytuację. Baran nigdy nie poprosi cię o pozwolenie na zrobienie czegoś.

Byk

pryncypialny i odpowiedzialny Z kolei Byk nie zniesie tych, którzy najpierw to zrobią, a potem poproszą o pozwolenie. Ponadto nigdy nie zrobią niczego ze szkodą dla swoich interesów, nawet jeśli od tego zależy komfort innych.

Bliźnięta

Bliźniacy są pewni, że w pracy otaczają ich „jedyni idioci”, którzy stawiają im wymagania nie do zniesienia i nie do zniesienia. Dlatego przedstawiciele tego znaku nigdy nie będą działać, jeśli można tego uniknąć.

rak

Nowotwory są bardzo oddane rodzinie i przyjaciołom. Dlatego ostatnią rzeczą, jakiej można oczekiwać od tych ludzi, jest nóż w plecy.

Lew

Pomimo faktu, że Leos są bardzo porywczy i mogą wywołać skandal z dowolnego powodu., szybko się uspokajają i nigdy nie będę miał do ciebie urazy w tajemnicy.

Panna

Dziewica so pewni swojej słuszności i nieomylnościże nigdy nie przyznają się do błędu, nawet jeśli jest to oczywiste. Ponadto przedstawiciele tego znaku uwielbiają otaczać się uwagą i troską, ale sami bardzo rzadko są zdolni do wzajemnego gestu.

Waga

Przedstawiciele tego znaku nigdy nie będą tolerować toksycznych ludzi wokół nich. Nie lubią skandali i bezpośrednich konfliktów, ale są dobrzy w unikaniu nieprzyjemnego towarzystwa.

Skorpion

Skorpiony nie wiedzą, jak wybaczać. Są bardzo mściwe i żrące, a jeśli masz „szczęście”, aby zostać wrogiem Skorpiona, naprawdę powinieneś bać się jego zemsty.

Czego różne znaki zodiaku NIGDY nie zrobią?

Strzelec

Impulsywny Strzelec często coś robi i dopiero wtedy myśli o konsekwencjach. Często nie mogą trzymać gęby na kłódkę, a z ich „żartów” inni często płaczą.

Koziorożec

Konserwatywne Koziorożce nigdy nie zgodzą się na innowację lub innowację, dopóki nie będzie to rozkaz ich przełożonych. W sumie jeśli chodzi o pracę – Koziorożec to najbardziej odpowiedzialny i pracowity znak.

READ
30 lifehacków, które ułatwią życie każdemu

Wodnik

Maksymaliści Wodniki są czasami tak kategoryczne, że nawet nie da szansy usprawiedliwienia tego, który wpadł im w oczy. Ponadto przedstawiciele tego znaku nigdy nie wpuszczą nikogo w głąb swojej duszy i nie ujawnią wszystkich tajemnic.

Ryby

Ryby nie lubią płynąć pod prąd. Ich negatywną cechą jest konformizm, więc wolą zostawić wszystko tak, jak jest i nie będą próbować naprawiać ani poprawiać swojego życia, dopóki nie stanie się dla nich całkowicie oczywiste, że po prostu nie może tak dalej być. Oczywiście wszyscy jesteśmy bardzo różni i nie ma dwóch osób o identycznym charakterze, ale gwiazdy nie kłamią, a niektóre wzorce w zachowaniu znaków zodiaku są oczywiste.opublikowano econet.ru

PS I pamiętaj, zmieniając konsumpcję, razem zmieniamy świat! © econet

Horoskop tabu: czego nigdy nie zrobią znaki zodiaku

Nie można żądać od ognia, aby stał się wodą, tak jak nie można żądać od człowieka, aby sprzeciwiał się swoim zasadom nałożonym przez naturę. Data urodzenia bardzo dużo determinuje: charakter, czyny, sposób myślenia, a nawet dalszy los.

Tabu horoskopu według znaków zodiaku

Przedstawiciele żywiołów Ognia, którzy prowadzą astrologiczny krąg, są przywódcami w najszerszym tego słowa znaczeniu. Baran jest podziwiany, naśladowany, zazdroszczony i podąża w jego ślady. Tak, ten Znak Zodiaku determinuje zachowanie innych ludzi, manipulując i kierując we właściwym kierunku. Astrologiczni buntownicy robią, co chcą. Szczerze wierząc, że wszystko jest pod kontrolą. Nawet w przypadku całkowitego załamania Baran nigdy nie zapyta, co robić, co jest możliwe, a co nie. Dowiedz się wreszcie, Baran może zrobić wszystko!

Byk nie posiada uczciwości i odpowiedzialności. Wszystko w ich życiu ma określoną wagę i zawsze trzeba zapłacić za wynik. Typowi przedstawiciele tego Znaku ze złością w oczach patrzą na ludzi, których działania rujnują ich całościowy obraz świata. „Cóż, czy naprawdę nie można najpierw zapytać, a potem to zrobić?” Tych, którzy są pełni entuzjazmu i impulsywności, proszę nie przeszkadzaj Bykowi żyć zgodnie ze wszystkimi prawami Wszechświata i podążać w wybranym kierunku. W przeciwnym razie zdepczą cię, jeśli twoje aspiracje zagrożą ich interesom i wygodzie. Byk nigdy nie zrezygnuje ze swoich marzeń i celów.

Bliźnięta

Gemini jest naprawdę bardzo trudne do życia w tym świecie pełnym „idiotów”. Wszyscy ciągle czegoś od nich chcą, czegoś domagają się, ale sami nawet nie kiwnęli palcem na palec. Cóż, czy to nie zabawne? Dotyczy to wszystkich znaków zodiaku. Może wystarczy postawić biednym Bliźniętam niemożliwe i denerwujące żądania. Dać życie. Gemini ma tysiąc jeden powodów do wszystkiego, bo nie ma pracy, której nie da się uniknąć. A jeśli okoliczności je uzasadniają, przedstawiciele tego Znaku nigdy nie przegapią okazji, aby odpocząć z dala od wszystkich tych ram społecznych i ciężkiej pracy.

READ
5 prawdziwych przypadków ludzi poruszających się w czasie i przestrzeni

Raki to domowa, przytulna i cudowna rodzina. O cokolwiek poprosisz, zrobią wszystko dla dobrego samopoczucia i harmonii w domu. Wydawałoby się, że po prostu nie mają wad i sztywnych zasad. Jednak w spokojnym basenie – znajdują się diabły. Jeśli zaczniesz śledzić Raka, możesz zobaczyć, jak chodzi po domu, zbierając wszystkie noże do jednego dużego kosza, oczywiście w przenośni. Chodzi o to, że przedstawiciele tego Znaku nigdy nie zdradzą twojego zaufania i lojalności. Dlatego wszystkie noże, które mogą znajdować się w ich plecach, należy natychmiast wyrzucić.

Wszyscy przedstawiciele żywiołu ognia to ludzie impulsywni i wybuchowi. Oczywiście ten fakt dotyczy również Lwowa. Wiele rzeczy dosłownie ich wkurza. A w momencie burzy emocji i huraganu skandali (nie musisz się martwić, Lwy same to wszystko zwiną) bierzesz i przypadkowo uderzasz w najbardziej chorą osobę – na dumę tych wrażliwi przedstawiciele kręgu zodiakalnego. Oczywiście ból upokorzenia przeszyje ich całe życie. Ale tylko na kilka minut, potem Leo odejdzie, po królewsku wybacz i nigdy więcej nie pamiętaj o swoim bezmyślnym przeoczeniu.

Panna – Znak porządku, dobrze skoordynowany reżim i jasna specyfika. Przedstawiciele tego znaku zodiaku po prostu nie mają awarii w systemie, wszystko jest harmonijne i działa jako jeden duży i nierozerwalny mechanizm. Nie, nie ma błędów, wydaje ci się, że to wszystko. Typowe Panny nigdy nie przyznają się, że teoretycznie mogą popełnić błąd, nawet jeśli jest to oczywiste. Oczywiste dla wszystkich z wyjątkiem Panny i wystarczy, że rozmowa jest zamknięta.

Waga to harmonijny i spokojny znak zodiaku. Kiedy na nie patrzysz, myślisz: „co na tym świecie może być piękniejsze i czystsze?”. Jednak czysta aura przedstawicieli tego Znaku Zodiaku jest wynikiem dobrze skoordynowanej pracy i ścisłej selekcji. Wagi nie mają szacunku dla ludzi, którzy są toksyczni i zatkani negatywnymi programami. Dlatego mogą bez wyrzutów sumienia zakończyć opresyjny związek, pożegnając się z ukochaną osobą raz na zawsze. Dla nich samotny port jest lepszy niż hałaśliwa horda niegodnych.

Skorpiony

Tajemniczy, urzekający i enigmatyczny Scorpio skrywa w swojej duszy wielką tajemnicę. Nie staraj się uzyskać szczerości i otwartości od przedstawicieli tego znaku zodiaku – to niemożliwe. Jeśli Scorpio uzna to za stosowne, sam wszystko powie. Na co więc po 10 latach na zaufanie trzeba sobie zapracować. Jednak astrologom Dailyhoro.ru udało się dostać do duszy najbardziej tajemniczych przedstawicieli kręgu zodiaku. Okazało się, że Skorpiony nigdy nie wybaczają i tylko oni znają najstraszniejsze, podstępne i kuszące plany zemsty.

READ
8 bezużytecznych zakupów, które są niczym innym jak stratą pieniędzy

Strzelec

Strzelce mogą sobie pozwolić na rzeczy, na które inni by nie mogli. Są nieostrożni, bezwstydni i zbyt surowi. Impulsywność i gorący temperament sprawiają, że przedstawiciele tego Znaku są zbyt ostrzy na języku. W przypływie wściekłości, co zdarza się dość często w ich życiu, Strzelce po prostu nie będą w stanie wykazać się delikatnością. Ich ataki są jednocześnie przerażające i bolesne. Możesz jednak płakać z żartów Strzelca. I dlaczego nikt nie lubi prawdy.

Koziorożec

Pracowity Koziorożec jest zawsze prosty i dumny. Nawet w jego gestach widać płonącą odpowiedzialność. Wszystko rozłożone na półkach, perfekcjonizm jak zawsze na poziomie. Świat Koziorożca idzie do piekła, gdy tylko dojdzie do jakichś innowacji i innowacji. Po co zmieniać fundamenty i porządki, tak żyliśmy przez stulecie i będziemy żyć kolejny. Oczywiście konserwatyzmu w Koziorożcach nie da się odebrać. Nigdy nie zmienią swojej ideologii poglądów i zasad, chyba że jest to rozkaz ich przełożonych. Wtedy tak, możesz wymyślić coś nowego.

Wodnik

Pod jarzmem tajemnicy Wodniki żyją szczęśliwie i dynamicznie. Możesz myśleć, że wiesz o nich wszystko. Chociaż tak naprawdę nie wiesz absolutnie nic o ich życiu. To tajemniczy znak zodiaku, który jest zdeterminowany, aby zachować swoje tajemnice. Podczas gdy wszyscy pozostali przedstawiciele kręgu zodiakalnego wychodzą z epoki kategoryczności, Wodnik potępia się nimi. I broń Boże, potkniesz się gdzieś i wpadniesz im w oczy. W takim przypadku nigdy nie będziesz czekać na szansę na wymówkę.

Ten wodny znak zodiaku absolutnie nie lubi pływać pod prąd. Cóż, Ryby lubią, gdy są zawsze podchwytywane przez pozytywne fale i wpędzane w ramiona szczęścia. Jednak kotwica zwana konformizmem uniemożliwia im osiągnięcie tego szczęścia. Ryby zawsze będą spoglądać wstecz na opinię społeczeństwa, bezmyślnie podążając za stereotypami i trendami w modzie, a ponadto we wszystkim biernie biorąc udział. Oczywiście można z tym walczyć, ale wtedy trzeba płynąć pod prąd, żeby wytrzymali trochę więcej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: