Horoskop rejsowy na rok 2023: gdzie jest najlepsze miejsce na odpoczynek dla każdego znaku zodiaku

Z reguły każdy stara się zaplanować urlop i podróż na ten rok z wyprzedzeniem. Dzisiaj, aby wiedzieć, jak ogólnie potrwają wakacje i dokąd najlepiej pojechać, horoskopy mogą powiedzieć. Astrologowie dokładnie czytają wszystkie informacje i znaki, które wysyłają gwiazdy i na tej podstawie sporządzają swoje ekspertyzy, z którymi można się potem bardzo szybko zapoznać i po prostu siedząc przy porannej filiżance aromatycznej kawy.

Horoskop podróży na rok 2023 Baran.

Horoskop podróżniczy

Astrologowie zwracają uwagę Barana na to, że w lutym lepiej podróżować przez kilka dni i najlepiej wybrać do tego ciekawe miejsca w swoim ojczystym kraju. Taka wycieczka może przynieść tylko wiele emocji. Po tak krótkim odpoczynku kolejną przerwę można zrobić dopiero w maju. Eksperci podkreślają, że w tym przypadku lepiej wybrać wycieczkę zagraniczną, nauczyć się języka i po prostu dobrze odpocząć. W czerwcu, w weekendy, można wybrać się w znane miejsca, zaczerpnąć powietrza i po prostu cieszyć się spokojem. Lipiec jest idealny na wyjazd za granicę, jeśli nie odbył się w maju, w tym okresie najlepiej będzie studiować architekturę i kuchnię innych krajów. Astrologowie ostrzegają, że z wszelkich wyjazdów trzeba będzie wstrzymać się w listopadzie, ponieważ jest to niekorzystny okres dla Barana. Warto zostać w domu i odmówić nawet bardzo kuszących ofert zanurzenia się w romantycznej atmosferze z bratnią duszą, będzie to możliwe tuż przed Nowym Rokiem, okres jest bardzo sprzyjający i najprawdopodobniej będzie okazja.

Horoskop podróżniczy na rok 2023 Byk

Byk od stycznia będzie pełen optymizmu, więc właśnie w tym okresie najlepiej podróżować i poznawać nowe miejsca, jeśli oczywiście pozwalają na to czas i finanse. Luty będzie miesiącem, w którym najlepiej zapomnieć o podróżach i ciężkiej pracy. Powinieneś wybrać się w podróż służbową lub na wakacje w drugiej połowie maja, wtedy gwiazdy będą więcej niż wspierające i na pewno wszystko się ułoży. Następnym miesiącem, który dobrze nadaje się na wakacje, będzie lipiec. W tej chwili lepiej robić interesy na wsi, łącząc odpoczynek i pożyteczną pracę. Jeśli w sierpniu obudzi się chęć podniesienia swojego poziomu kulturowego i zobaczenia zabytków, to zdecydowanie nie powinieneś sobie zaprzeczać, to pozwoli Ci znaleźć wewnętrzną harmonię. Potem będziesz musiał ciężko pracować i pozwolić sobie na odpoczynek w spokoju dopiero w grudniu, najlepiej może być na emeryturze z myślami.

Horoskop Podróży na rok 2023 Bliźnięta

Gemini nie pomyśli o podróży do wiosny. Wraz z nadejściem kwietnia będzie można wysłać się gdzieś na południe lub na wschód, poprawić swój poziom kulturowy i po prostu odpocząć. Lepiej zaplanować wakacje na lipiec, do tego czasu witalność będzie prawie na granicy i będziesz musiał po prostu dobrze spać i nie myśleć o niczym. Pod koniec sierpnia te Bliźnięta, które nie mogły wcześniej odpocząć, powinny spojrzeć na południe lub zachód. Ciekawą wycieczką turystyczną będzie właśnie lekarstwo, które jest w tej chwili potrzebne. Następnym odpowiednim miesiącem na wakacje może być dopiero grudzień. W tym okresie najlepiej zaangażować się w praktykę językową i znaleźć sobie bilet gdzieś do spokojnych i wyważonych miast, aby przywrócić duchowy komfort i nabrać sił na kolejny rok.

READ
Główny święty według znaku zodiaku

Horoskop podróżny dla Raka 2023.

Raki na samym początku roku nie powinny nawet myśleć o wakacjach. Maksymalny odpoczynek, na jaki mogą sobie pozwolić, to spotkania z przyjaciółmi. Pierwszy weekend w spokoju i harmonii może być dopiero w kwietniu. Nie będzie trzeba jechać daleko, najprawdopodobniej do najbliższego lasu lub ośrodka wypoczynkowego z przyjaciółmi i grillem. Już w maju można zacząć oglądać zagraniczne wycieczki. W tym okresie nie trzeba nigdzie jechać, bo gwiazdy wciąż są temu przeciwne, ale nikt nie zabronił planowania podróży. Wszystkie plany, które powstały w maju, powinny ruszyć dopiero w sierpniu. Jednocześnie astrolodzy radzą uważnie przyglądać się tylko aktywnościom na świeżym powietrzu. Być może nurkowanie jest dokładnie tym, do czego dusza dąży przez cały ten czas. Września nie należy nawet traktować jako opcji na relaks, wzrok należy od razu skierować na listopad. Wszystkie plany należy natychmiast przenieść na koniec miesiąca, będzie to idealny czas na rodzinną rozrywkę.

Horoskop podróżny dla Lwa 2023.

Leos powinien zacząć planować wakacje już w styczniu, ale takie pomysły zaczynają realizować dopiero w kwietniu. Ten czas jest po prostu idealny na podróżowanie, zarówno dalekie, jak i bliskie, więc musisz wybrać to, co sprawia przyjemność. Niektórzy na wakacjach wolą zupełną samotność i wybierają się w góry na ryby lub po prostu patrzą na przyrodę. Świetnym pomysłem dla Lwowa jest również spędzenie majowych wakacji gdzieś w podróży lub na łonie natury. Każda opcja, którą wybierzesz, odniesie sukces. W drugiej połowie sierpnia można wyjechać na zasłużony urlop i cieszyć się relaksem w kurortach. Astrologowie doradzają, aby na wakacje wybrać kurorty lub domy wakacyjne, które znajdują się w kraju, a nie wyjeżdżać gdzieś za granicę dla szczęścia. Astrologowie radzą spędzić resztę roku w pracy i pracach domowych, wtedy wszystko na pewno się ułoży.

Horoskop podróżny na rok 2023 Panna

Panny mogą zacząć odpoczywać już w pierwszym miesiącu nowego roku. Astrologowie radzą w weekendy jeździć na nartach lub uprawiać inne zajęcia na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Następnym miesiącem odpowiednim na krótkie wakacje jest marzec. Eksperci radzą, aby priorytetowo potraktować kierunek północno-zachodni. Być może pomysł wyjazdu pojawi się dość nieoczekiwanie. Maj może być również dobrym czasem na relaks, ale w tym okresie możliwe są nieprzyjemne konflikty z nieznanymi osobami na wyjazdach, dlatego należy je porzucić. Lipiec to miesiąc, w którym można wyjechać na wakacje do zagranicznego kurortu, wszystko pójdzie więcej niż spokojnie i gładko. Jesienią będziesz musiał pracować, ale w grudniu możesz trochę odpocząć i wybrać się na sportowe wakacje z przyjaciółmi lub rodziną, dziś jest na to aż nadto okazji.

READ
15 sztuczek, które ułatwią latanie

Horoskop podróży na rok 2023 Wagi

W styczniu i lutym tego roku Libra powinna poświęcić się głównie ich rozwojowi wewnętrznemu. Powinieneś aktywnie angażować się w pracę, starać się budować udaną karierę i osiągnąć swój cel. Aby poświęcić kilka dni na zainteresowania i relaks, odpowiedni jest tylko marzec. W tym okresie można spokojnie wybrać się na wystawy czy inne wydarzenia kulturalne, wszystko na pewno sprawi przyjemność i dostarczy wielu pozytywnych emocji. Majowe wakacje najlepiej spędzić nad wodą. Astrologowie twierdzą, że taki odpoczynek będzie najkorzystniejszy dla tego znaku. W czerwcu powinieneś spróbować spędzić cały swój wolny czas w znajomym otoczeniu z bliskimi i bliskimi. W sierpniu możesz pojechać na południe. W tej chwili musisz zaplanować swoje główne wakacje w pracy. Podróżując, trzeba zapoznać się z nowymi tradycjami, krajem i architekturą. Takie wakacje mogą dać nową miłość, a nie tylko żywe wspomnienia i zdjęcia.
Resztę czasu do końca roku Libra najprawdopodobniej spędzi w zwykłych pracach domowych, które zapewnią spokój, harmonię i radość. Powinieneś spróbować poświęcić więcej czasu swoim hobby, a pod koniec grudnia być może znaleźć kilka dni i odpocząć w ciekawym i nowym miejscu.

Horoskop podróżny dla Skorpiona 2023 r

Początek roku, zdaniem renomowanych astrologów, nie nadaje się do podróży Skorpionem, więc wszystkie oferty należy odrzucić i na razie pozostać w domu. Luty minie spokojnie i płynnie, ale już w marcu trzeba zacząć zwracać uwagę na swój poziom kulturowy i kolejny weekend spędzić nie na kanapie, ale w muzeum lub galerii sztuki. Skorpiony mogą spędzić kwiecień na krótkich wyprawach, a dokładniej na drodze do natury. Niektórzy pojadą na wieś, a ktoś po prostu zdecyduje się usiąść nad brzegiem stawu i cieszyć się pierwszymi ciepłymi dniami prawdziwej wiosny. Jeśli w tym okresie wyjedzie na wakacje, istnieje możliwość utraty części majątku finansowego, wydając więcej niż planowano. Niektóre Skorpiony będą aktywnie działać w maju, a ci, którzy zdecydują się na odpoczynek nawet w weekendy w najbliższym sanatorium lub ośrodku wypoczynkowym, mogą spotkać swoją bratnią duszę. W sierpniu musisz wyjechać na pełne wakacje – to najlepszy czas. Kolejne wakacje, choć krótkie, ale zabawne, mogą być dopiero w listopadzie. Wiejskie centrum rekreacji będzie do tego po prostu wspaniałym miejscem. Resztę czasu do końca roku należy wykonać tylko pracę.

Horoskop podróżny na rok 2023 Strzelca.

Strzelcy na początku roku mogą dobrze wypocząć w swoich rodzimych murach, jeśli znajdą sposób, by zostać tam samotnie. Taki spokój pozwoli Ci odnaleźć spokój ducha, którego człowiek tak bardzo potrzebuje. Kwiecień będzie miesiącem, w którym trzeba zacząć oszczędzać pieniądze na przyszłe wakacje. To wydarzenie nastąpi już wkrótce, dosłownie w maju będzie okazja odwiedzić morze, odpocząć i wreszcie się wyciszyć, nabrać sił i naładować akumulatory.

READ
Skóra węża: jak nosić najdzikszy trend jesieni

Czerwiec powinien być przeznaczony na pracę, ale w lipcu spójrz na swoją pasję innymi oczami, być może dokonaj wyboru na korzyść sportów ekstremalnych. Więc możesz się zrelaksować i robić to, co kochasz. Sierpień będzie dość pracowity, bez miejsca na nocleg. Dobra okazja na relaks i regenerację sił będzie w listopadzie. Warto dokładnie ocenić swoje szanse i zrezygnować na kilka dni z pracy, zgiełku i nałogowych kłopotów. Listopadowe wakacje pozwolą Ci naładować baterie i energię.

Horoskop podróżny na rok 2023 Koziorożec

Koziorożce spędzą większość stycznia na relaksie i zabawie. W tym miesiącu możesz zaplanować wakacje i najlepiej preferować północno-zachodni kierunek swojego ruchu. Potem będziesz musiał pracować i myśleć o podróżowaniu dopiero w kwietniu. W tym miesiącu najlepszą wycieczką będzie droga do najbliższego lasu lub jeziora. Komunikacja z naturą z pewnością pomoże przywrócić spokój ducha. Niektórzy mogą wybrać się na krótkie wycieczki i naładować się tam pozytywem. Wtedy będzie można odpocząć dopiero w lipcu, a nawet wtedy najprawdopodobniej reszta będzie tylko kilka dni, więc musisz starać się jak najwięcej zrelaksować. Powinieneś poprawić swoje zdrowie w październiku i wybierać do tych celów tylko uzdrowiska.

Horoskop podróżny dla Wodnika 2023 r.

Lepiej spędzać święta noworoczne i wakacje z krewnymi i myśleć o dobrym wypoczynku nie wcześniej niż w marcu. W tym okresie możesz z powodzeniem zmienić sytuację, naładować się pozytywnymi i nowymi emocjami. Pełnoprawne wakacje najlepiej zaplanować tylko na lipiec, a najlepiej spędzić je za granicą. Tam możesz się zakochać, a nawet znaleźć prawdziwe szczęście. Przez resztę czasu do końca roku musisz starać się jak najwięcej pracować i rozwijać się pod względem kreatywności, nie odrzucając swoich wzrostów i hobby.

Horoskop podróżny na rok 2023 Ryby

Astrologowie radzą Rybom, aby nigdzie nie wyjeżdżały na początku roku, ale pamiętaj, aby zacząć planować przyszłe wakacje. Koniec wiosny będzie czasem dość poważnych kłopotów finansowych, dlatego też wszelkie podróże należy odłożyć na później. Wakacje lepiej zaplanować na połowę lipca, to świetny czas na relaks i harmonizację. Następnym razem możesz dobrze odpocząć dopiero w październiku, a potem najprawdopodobniej niedaleko domu, ale w towarzystwie twoich znanych przyjaciół i znajomych. Grudzień będzie dość pracowitym miesiącem, ale jeśli są wolne weekendy, to zdecydowanie należy udać się na naturę i spróbować przywrócić równowagę psychiczną.

Aby wakacje były udane, pozostały z nich tylko pozytywne wspomnienia, wszystko trzeba zaplanować bardzo dokładnie i starannie. Pomogą w tym porady profesjonalnych astrologów.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Czy wierzysz w horoskopy? Czy zgadzasz się, że skorpionom nie zależy, gdzie odpocząć, a lwom potrzebują tylko najlepszych hoteli i kurortów?

Astrologowie i miłośnicy zodiaku są pewni, że wszystkie nasze życiowe decyzje zależą od przynależności do tego czy innego znaku. Ale czy planety i gwiazdy wpływają na wybór osoby? Z jednej strony nawet najbardziej zagorzali sceptycy obserwują u ludzi tego samego znaku zodiaku ciekawe schematy i zbiegi okoliczności, a z drugiej strony wszystkich ludzi na Ziemi nie da się podzielić na 12 gatunków i mają takie same preferencje. Postanowiliśmy przetestować tę teorię i opowiedzieć o idealnej podróży dla każdego znaku zodiaku, zgodnie z opiniami znanych astrologów.

READ
Horoskop miesięczny na nowy rok 2023: dowiedz się, co zwiastują ci gwiazdy

Dla ludzi tego znaku najważniejszy jest ciekawy program rozrywkowy. Może to być festiwal w sąsiednim mieście lub piknik na łonie natury z przyjaciółmi. Barany, choć cenią sobie wygodę, są całkowicie bezpretensjonalne i bez problemu potrafią odnieść się do spartańskich warunków w postaci namiotu czy zarezerwowanego fotelika. Ale jest ważny warunek każdej podróży: Baran musi wiedzieć, że dostanie „schronienie i stół”, ponieważ nie zniesie głodu i braku snu.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Choć cielęta uwielbiają przyrodę, naładowane jej energią, nie mogą zostać wyciągnięte do lasu z noclegiem. Tych ludzi nie pociąga spanie w namiotach na wilgotnej ziemi i toaleta pod najbliższym krzakiem – tylko wygoda i przytulność. Ośrodek all inclusive ze spokojną rozrywką w postaci spotkań przy kominku lub wycieczek po ruinach będzie idealnym urlopem. Byk również cenią rzeczy, dlatego z przyjemnością odwiedzają pchle targi, gdzie można wykopać cenne gadżety w niskiej cenie, ale jednocześnie tacy ludzie nie skąpią na wysokiej jakości ubraniach i pysznych przysmakach gastronomicznych.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Bliźnięta

Czy znasz ludzi, którzy naćpają się najdziwniejszymi przygodami i dzikimi wyprawami na arktyczny lód lub do amazońskiej dżungli? To są bliźniaki. Nie mogą się doczekać każdej przygody i najbardziej niesamowitych miejsc, w których wiele osób nie widzi nic poza szansą zarażenia się grypą lub malarią. Ale jest warunek: bliźniacy nie mogą wytrzymać strajku głodowego, dlatego planują podróże, zaopatrując się w prowiant.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Chociaż uważa się je za domowników, których nie można wyciągnąć z mieszkania dalej niż na 50 km, raki uwielbiają podróżować, ale mają swój własny, wyjątkowy styl. Ci ludzie cenią swoje korzenie i pochodzenie, dlatego czerpią energię ze starożytnych miast, majestatycznych zamków i starożytnej historii. Idealną wycieczką byłaby wycieczka liniowcem po starożytnych miastach Europy, gdzie łączą się jednocześnie dwie pasje rakowe – historia i bliskość wody. O tym, dlaczego najlepiej podróżować na liniowcach, pisaliśmy w tym materiał.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Wykwintne posiłki, jedwabne prześcieradła na miękkich łóżkach, podgrzewane podłogi i telewizja satelitarna – gdyby to wszystko było w lesie, lwy wybrałyby się na wędrówki. Ale chociaż nie jest to możliwe, przedstawiciele tego znaku zodiaku wybierają tylko pięciogwiazdkowe hotele na idealne wakacje. Ważna jest dla nich również rozrywka, najlepiej różnorodna, dlatego planują swój dzień, naprzemiennie wycieczki, sport, czytanie i kreatywność.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Tak, uwielbiają podróżować do obcych krajów i miast, ale tylko wtedy, gdy „bankiet” jest opłacany z cudzej kieszeni. W przeciwnym razie albo szukają opcji tanich wakacji, albo nawet spędzają wakacje w swojej daczy, kopiąc w łóżkach i zbierając grzyby w sąsiednim lesie. Jeśli chcesz zadowolić swoją Pannę, kup jej bilet do morza, gdzie możesz poleżeć na plaży i cieszyć się niedrogim, ale soczystym grillem.

READ
5 stereotypów na temat życia po 40

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Dla nich budżet, wygoda czy zabawa nie są ważne. Najważniejsze jest to, dokąd idzie Waga. A miejsce powinno być niezwykłe, niedostępne, z wieloma rzadkimi i różnorodnymi lokacjami, na które inni ludzie nie zwrócą uwagi. Czasami przedstawiciele tego znaku mogą udać się do klasycznych kurortów, ale tylko wtedy, gdy istnieje konkretny cel: romans, leczyć ciało lub odwiedzić pobliskie atrakcje.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Skorpion

Dla nich nie ma znaczenia, gdzie i jak jechać, najważniejsze jest zabranie wszystkiego z nowego miejsca! Muszą zasmakować lokalnej kuchni, kupić autentyczne rękodzieło, obserwować tradycyjne rytuały i oczywiście chłonąć energię, którą spędzą na najbardziej ekstremalnych przygodach. Skorpiony nie szukają komfortu, o wiele ważniejsze jest uzyskanie żywych i niezapomnianych wrażeń.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Strzelec

Cztery ściany i kanapa to główni wrogowie łuczników, którzy wysysają siły witalne, dlatego tacy ludzie nie przegapią szansy na choćby krótką podróż. Jednocześnie miejsce i jakość wypoczynku nie są szczególnie ważne, ważniejsze jest towarzystwo: łucznicy nie lubią samotności, dlatego starają się otaczać tymi samymi miłośnikami podróży, aby dzielić się nowymi wrażeniami.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Koziorożec

Góry, jaskinie, rzeki i ruiny antycznych miast – to właśnie lubią koziorożce. Takie podróże, przepełnione naturalnym pięknem, motywują do nowych osiągnięć i dają siłę do monotonnej pracy, potrzebnej tylko po to, by zaoszczędzić pieniądze na nową trasę. To prawda, że ​​czasami Koziorożce są atakowane przez pragnienie komfortu i luksusu i udają się do modnych kurortów. Ale idealne wakacje dla Koziorożców to takie, na których jest niewiele osób i będzie szansa na emeryturę ze swoimi myślami i naturą.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Wodnik

Wodniki często marzą o podróżach i trochę zazdroszczą znajomym, którzy dzielą się zdjęciami z następnych wakacji, ale rzadko kiedy rzeczy wykraczają poza marzenia. Wodnicy zwykle oszczędzają pieniądze, czas i wysiłek na podróże, wchodząc w myśl, że w domu, w pończochach, pieniądze będą lepiej zachowane, a lepiej można odpocząć na kanapie oglądając telewizję niż błąkać się po cudzych miejscach. To prawda, że ​​nawet dla Wodnika możesz zorganizować idealne wakacje – ośrodek ze wszystkimi udogodnieniami na cudzy koszt i najlepiej z procedurami zdrowotnymi.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Nowe miejsca dla tych ludzi zagrażają adaptacji psychicznej i trochę czasu zajmuje rybom przyzwyczajenie się do nowych warunków. Ale jeśli im się to miejsce spodobało, okazało się, że jest bezpiecznie i spokojnie, wtedy wrócą tam nie raz, a z każdą wizytą będą czerpać więcej przyjemności, bo poczują się „u siebie”. Nowe miejsce nigdy nie stanie się „idealne” dla ryb, ale po raz drugi ich opinia zmieni się na lepsze.

Podróżowanie według znaków zodiaku: Koziorożce – góry, Raki – woda, Byk – wygoda

Jaką rację mają astrolodzy, czy trafili w sedno twoim znakiem? W tym samym Artykuł rozmawialiśmy o różnych typach turystów.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: