Horoskop Pawła Globy na luty 2023 r.

Nowy rok 2023 będzie początkiem „białej smugi” dla trzech przedstawicieli znaków zodiaku – będą mieli wielkie szczęście w pracy i życiu osobistym. Będą mogli zwiększyć swoje dochody i spełnić ukochane marzenia. Według astrologów szczególnie szczęśliwe będą trzy znaki zodiaku. W ich życiu mogą zdarzyć się wydarzenia, które zmuszą ich do opuszczenia swojej strefy komfortu, ale dadzą im nowe możliwości.

Szczęśliwy horoskop na rok 2023

Przedstawiciele znaku będą mieli we wszystkich sprawach dużo szczęścia, szczególnie udany będzie marzec. Nowotwory mogą zdecydować się na zmianę pola swojej działalności i odniosą sukces. Gwiazdy obiecują im podwyżki wynagrodzeń, premie i premie. Pojawią się również nowe źródła dochodów. Nowotwory poczują się bardzo szczęśliwe, ponieważ wszystkie przedsięwzięcia przyniosą pożądany rezultat, a wkrótce mogą uzyskać promocję. W życiu osobistym zapanuje wzajemne zrozumienie i harmonia.

W nowym roku Libra wyznaczy sobie cele, do osiągnięcia których będą dążyć etapami. Będą mogli osiągnąć nowy poziom dochodów i zacząć inwestować pieniądze nie tylko w materiał, ale także w swój rozwój. Będą też mogli zrealizować odwieczne marzenie związane z podróżami: czeka na nich wiele przygód i niezapomnianych chwil. Ponadto osoby samotne mogą spotkać osobę, z którą chcą spędzić całe życie.

Wodnik

Wodniki przejdą wiele zmian w 2023 roku, ale wszystkie będą korzystne. Przedstawiciele znaku jasno określą, czego chcą od życia i jak to osiągnąć. Pójdą krok po kroku w kierunku realizacji swoich marzeń i wszystko się ułoży. Niektórzy mogą zdecydować się na otwarcie własnego biznesu, inni rzucą nudną pracę i wybiorą się w podróż. Bez względu na decyzję gwiazdy ostrzegają, że Wodniki będą bardzo szczęśliwe. W ich życiu rozpocznie się nowy etap.

Rozszerzony horoskop od astrologa Pawła Globy na wszystkie miesiące 2023 r.

Szczęśliwy horoskop na rok 2023

styczeń

Według horoskopu Pavla Globy w pierwszym miesiącu 2023 roku Baran powinien przemyśleć swój stosunek do życia, określić znaczące cele. Skupienie się na pracy polecane jest nie tylko im, ale także Bykowi, Pannie, Rakowi. Ci ostatni muszą najpierw trzymać się ambicji i uspokoić nerwy. Skorpiony swobodnie pójdą do zamierzonego celu, zrealizują swoje plany.

Bliźnięta mogą dostać podwyżkę w styczniowy dzień, Lwy dostaną w tym okresie drogie prezenty, będą miały okazję dobrze odpocząć. Waga wkroczy w nową „erę” mając pod ręką szczęście.

READ
Prawdziwe oblicze dziewczynek według znaków zodiaku

Gwiazdy zalecają Strzelcowi, aby zwracał uwagę na drobiazgi, które decydują o powodzeniu 12 miesięcy.

Uparty Koziorożec, jeden z nielicznych w styczniu, będzie miał trudności: może brak pieniędzy, utrata pracy. Ale fundusze odłożone na „deszczowy” dzień przydadzą się i pomogą „wynurzyć się”. Symbol Wodnika-Królik obiecuje sukces zawodowy od stycznia do wiosny. Astrolog radzi Rybom, aby skupiły się na obszarze roboczym, gwarantowana jest stabilność finansowa.

Szczęśliwe chwile mogą poczekać na Lwa i Barana – są one ulubieńcami Czarnego Królika. Ale jest warunek, wszystko musi być w porządku, wtedy nie będzie zamieszania, zamieszania, a wszystko, co zaplanowane, spełni się i spełni. Virgos może mieć zmiany na polu zawodowym. Wytrwałość Waga pomoże osiągnąć rozwój kariery.

Jeśli Byk nie jest zadowolony z miejsca pracy, można to zmienić nie tylko teraz, ale także w kolejnych miesiącach – gwiazdy to mają.

Biznesmeni Bliźniąt oczekują korzystnych transakcji lub napływu środków finansowych, premii lub ekspansji biznesowej.

Ze względu na obciążenie pracą w sferze zawodowej Rak może mieć konflikty w rodzinie, należy z czasem poprawić „pogodę w domu”, zwrócić uwagę na bliskich. Wytrwałość i koncentracja na wyniku swojej pracy pomogą Scorpio osiągnąć awans.

Pożądane jest, aby Strzelec przeszedł zaawansowane szkolenie, aby nauczyć się czegoś nowego, co później przyda się w rozwoju zawodowym. Koziorożec ma trudną passę, którą należy przeczekać wraz z nadejściem wiosny, wszystko się ułoży. Aby się nie zniechęcić, ćwicz fitness, jogę, oglądaj komedie lub jedź na wakacje na łonie natury z bliskimi. Aquarius kontynuuje szybki rozwój kariery, jest szansa na poprowadzenie dochodowego projektu.

Pracowitość, równowaga pomagają uważnym Rybom w stosunku do bliskich, w sferze pracy.

Wraz z nadejściem wiosny samotny Byk zwiększa szanse na ustanowienie życia osobistego – randki, flirtowanie i dobrą zabawę. Czas, aby Baran otworzył własny biznes lub zrobił „roszadę” w pracy (na ich korzyść), dla Bliźniąt w miejscu pracy wszystko jest płynne, spokojnie pozytywne.

Astrologia zaleca Rakom opanowanie dodatkowych umiejętności, naukę języka obcego, zapoznanie się z programem „trend”. Lwy ze względu na swoje „królewskie” nietrzymanie moczu mogą otrzymać coś mniej. Oczekuje się, że Panny się zmienią, trzeba trochę zaoszczędzić. Czas, aby kobiety z Wagi zastanowiły się nad prokreacją.

Rada dla skorpionów – nie powinieneś przechodzić do nowego biznesu bez ukończenia poprzedniego.

Dla Strzelców ważne jest utrzymanie atmosfery i zrozumienia w rodzinie. Od marca do maja Koziorożce poprawią swoje środowisko pracy. Wodnik jest zajęty biznesem. Ryby silniejszej płci mają szansę na sukces zawodowy, czego nie można powiedzieć o kobietach – wszystko u nich jest stabilne, bez zmian lepiej zwrócić uwagę na rodzinę lub bliskich.

READ
10 pomysłów na kompaktowe przechowywanie akcesoriów prysznicowych

kwiecień

Ciekawe prognozy daje horoskop Pavla Globa na kwiecień 2023 r. Baran powinien być jak najbardziej ambitny i gotowy na zmiany, dla samotnych przedstawicieli znaku przygotowywane jest fatalne spotkanie. Gwiazdy wysyłają do Byka liczne prace poboczne, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na beztroską przyszłość.

Rodzina Gemini będzie miała pewne spory, nieporozumienia. Mężczyźni z rakiem powinni angażować się w pracę, kobiety powinny poświęcać czas dzieciom.

Dla Lwów przygotowano wiele nowych spotkań, znajomości nie tylko w sferze osobistej, ale także biznesowej.

W kwietniu zaleca się, aby kobiety z Panny monitorowały swój stan zdrowia, aby uniknąć alergii lub przybierania na wadze. Waga, strzeż się oszustów i przygód, nie podpisuj umów bez uprzedniego ich przestudiowania.

Byłoby dobrze, gdyby kobiety Scorpio dokonały samodoskonalenia, wymaga to przyszłości. Nawyk „wywierania presji” na innych będzie okrutnym żartem ze Strzelca, bez lokalizacji kolegów w pracy jest to trudne.

Koziorożec, Ryby mają stabilność w pracy, w finansach.

Wodnik powinien unikać rodzinnych kłótni – kompromis to najlepsze rozwiązanie w sytuacjach konfliktowych.

Horoskop na maj 2023 od Pavla Globa gwarantuje Baranowi, Wadze, Skorpionowi i Koziorożcowi dobre zmiany w obszarze pracy – otwarcie firmy, nowy krok na drabinie kariery. Byk będzie mógł oszczędzać niewielkie kwoty (ale regularnie) na „trudne dni”, Panna również powinna oszczędzać.

Bliźnięta będą miały „tarki” w związkach, które można rozwiązać pokojowo bez kłótni.

W maju Raki, Strzelec, poświęcają więcej czasu dzieciom, współmałżonek, Lwów może zwiększyć członków rodziny. Wodnik i Ryby będą ciężko pracować.

Baran w czerwcu może dostać stresu, nerwowego przepracowania, jeśli nie odpocznie w pełni. Pora, by Byk zaczął szukać partnera życiowego, a rodziny pomyślały o prokreacji. Dla Bliźniąt, kojarzonych z kreatywnością, nadszedł najlepszy czas. Nadszedł czas, aby Raki wyjechały na wakacje, aby nie nabawić się problemów zdrowotnych w nadchodzących miesiącach.

Ktoś zazdrości lwom, Dev zakręci wir romantycznych znajomości.

Czerwiec może przygotować jakiś test na Wagę, Skorpiony muszą przejść badania lekarskie. Strzelec, Koziorożec i Ryby będą zajęci pracą, Wodnik – życiem osobistym.

W tym miesiącu ambitny Baran i wybredne Skorpiony powinny być gotowe na zmianę na dobre – chodzi o pracę. Dokładna prognoza dla Byka wskazuje na świetny czas na małżeństwo. Najlepszy czas lipca na święta Bliźniąt, Raka i Koziorożca. Lwy powinny przeliczyć finanse, coś zaplanować, Panny stać na zakup nieruchomości. Waga ma solidne dochody finansowe, Strzelec dużo wyda, co doprowadzi do kłótni w rodzinie.

READ
Horoskop dla Barana na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Wodnik powinien unikać konfliktów w rodzinie, a Ryby czas na wakacje.

Augustus

Fatalne spotkanie w samotnym Baranie według horoskopu Pawła Globy „zaplanowano” na sierpień 2023 r. Samotny Byk zapozna się i flirtuje. Mężczyźni z Bliźniąt będą mieli szansę na łatwe zarobienie pieniędzy, Raki po prostu działają. Leo, czas spłacić długi, Panno i Waga, idź do ośrodka. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest odłożenie pewnej kwoty na ostatnie dni listopada.

Kobiety Scorpio powinny poświęcać więcej czasu rodzinie, zwłaszcza dzieciom.

Strzelcy powinni wystrzegać się zajęć na świeżym powietrzu, możliwe są kontuzje. Radzi się gwiazdom Koziorożca pomyśleć o prokreacji. Wodnik, Ryby muszą dbać o zdrowie.

Wrzesień

Wraz z nadejściem września wiele znaków (Ryby, Wodnik, Skorpion i Panna) będzie miało możliwości osiągnięcia tego, co zaplanowali – poprawy materialnej, społecznej sfery.

Bliźnięta będą zajęte zdrowiem rodziny, wolny Byk i Baran ustanowią życie osobiste. Raki i Lwy powinny zwracać uwagę na zdrowie, chodzić na siłownię, chodzić do sanatorium. Waga ma dobre chwile na poczęcie dzieci.

Kobiety Strzelca będą chciały schować się za silnymi męskimi plecami, a dla mężczyzn jest to najlepszy czas na ślub.

Koziorożce mają silną tylną rodzinę, która pomoże przetrwać pewne trudności.

Październik

Pierwsze tygodnie miesiąca nie są najlepszym czasem na wszystkie znaki zodiaku na raz, zwłaszcza od 5 do 10 października. Istnieje możliwość kataklizmów finansowych, nie należy podejmować w tym okresie poważnych (bratkowych) decyzji, zawierać układów, zawierać kontraktów, rozpoczynać nowych ważnych projektów.

Wskazane jest „bierne” przeczekanie tego okresu.

listopad

Listopadowa prognoza dla naukowców spod znaku Barana – Dzięki odkryciu zostaniesz powszechnie rozpoznany. Byk ma wielu przydatnych znajomych, a Bliźnięta nie powinny odrywać się od zespołu w pracy. Dla Raków, Lwów, Wagi i Skorpionów czas zadbać o siebie, doskonalić się, chodzić na kursy.

Panny radzą sobie dobrze gospodarczo i społecznie.

Strzelcy otrzymają przepływy finansowe, które są uzasadnione ciężką pracą, ale czas zwrócić uwagę na serce, aby zapobiec poważnym problemom. Dla Koziorożca i Wodnika spokojny miesiąc, Ryby potrzebują pozytywnych emocji, aby oderwać się od smutku.

grudzień

Pod koniec Nowego Roku, według horoskopu na 2023 r., Pavel Globa widzi, że Byk będzie miał najlepszy czas na małżeństwo, Baran spotka miłość. Bliźnięta i Rak, Wodnik zrobią postępy w swoich karierach i nadszedł czas, aby Lew, Waga i Koziorożec mieli dzieci. Panna spocznie teraz na laurach, sława i dobrobyt są gwarantowane.

READ
10 projektów komód w różnych stylach, które wpasują się w Twoje wnętrze

Skorpiony przeznaczone są na spotkania z partnerami biznesowymi, Strzelec musi dbać o swoje zdrowie, zwracać uwagę na serce. Ryby, które nie odważyły ​​się wcześniej, od razu zaczną kupować nieruchomość.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: