Horoskop Pawła Globy na kwiecień 2023

To prawda, że ​​do połowy maja, podczas gdy Jowisz harmonijnie będzie kształtował twój znak zodiaku, od czasu do czasu będziesz otrzymywać zaproszenia na różne wydarzenia. Będziesz więc musiał połączyć studia z niekończącymi się przyjacielskimi spotkaniami i imprezami, ponieważ oczywiście nie możesz wybrać jednej rzeczy.

Od czerwca staniesz się bardziej skupiony, uważny i spokojny. A nawet rutynowe, codzienne obowiązki nie będą już powodować irytacji. A w okresie od 27 lipca do 5 października, kiedy planety aktywują 10. pole twojego horoskopu, możesz zaimponować innym swoimi filozoficznymi refleksjami i ciekawymi pomysłami. Twój autorytet dramatycznie wzrośnie, a nawet nieznani ludzie zwrócą się do Ciebie o radę.

W ostatnim miesiącu roku będziesz chciał zmienić swój krąg znajomych. Nie spiesz się jednak z niszczeniem sprawdzonych przez lata połączeń, aby nie żałować tego, co zrobiłeś później. Lepiej przyjrzyj się ludziom i posłuchaj swojej intuicji. Ci, którzy ciągną cię na dno, usuwają chwasty.

Zdrowie

Królik Wody zachęca Strzelców do poświęcenia większej ilości czasu swojemu zdrowiu. W 2023 roku nie ma co ignorować nieprzyjemnych objawów, oczekując, że same ustąpią. Taka nieostrożność, wynikająca z wrodzonego optymizmu Strzelca, może cię drogo kosztować. Co więcej, prawdopodobieństwo niespodziewanych i poważnych konsekwencji, w szczególności przejścia choroby w postać przewlekłą, jest szczególnie wysokie w kwietniu i maju, kiedy znajdujesz się pod negatywnym wpływem Urana.

Latem wahania nastroju mogą być trudne do opanowania. Będziesz kołysany w przód iw tył. Aby mieć harmonię w duszy, zaleca się uprawianie jogi lub innej podobnej praktyki duchowej i poprawiającej zdrowie.

We wrześniu przyda się badanie lekarskie, zwłaszcza jeśli odczuwasz dyskomfort w jakiejś części ciała. Prawdopodobnie twojemu organizmowi brakuje witamin lub innych pierwiastków śladowych.

Jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia, cierpisz na szkodliwe uzależnienie, to w okresie od 1 października do 3 listopada powinieneś spróbować się go pozbyć. Co więcej, w towarzystwie podobnie myślących ludzi, czy to prawdziwych, czy wirtualnych, będzie ci łatwiej to zrobić, jak mówią planety, które aktywują 11. pole twojego horoskopu.

W okresie od 10 do 31 grudnia możliwa jest awaria. W takim przypadku nie musisz być heroiczny i przeciążać się pracą. Pozwól sobie na więcej odpoczynku!

Kariera i pieniądze

Osiągniesz to, czego chcesz, jeśli w 2023 r. będziesz otoczony ludźmi, którzy szczerze wierzą w Twój sukces. Czując ich wsparcie, staniesz się bardziej odważny. Dlatego bardzo ważne jest, abyś wybrał odpowiednie środowisko i unikał komunikacji z toksycznymi ludźmi przez cały rok: pesymistami i tymi, którzy nieustannie wątpią w twoje umiejętności. W pierwszym kwartale roku bądź kreatywny i szukaj niestandardowych sposobów wyjścia z trudnych sytuacji. Jeśli twoja praca jest twórcza, spodziewaj się przypływu inspiracji w tych miesiącach. Poważne wydatki są możliwe w kwietniu i maju 2023 roku, jak ostrzega Saturn. Pieniądze będą potrzebne na remont mieszkania, zakup mebli, sprzętu AGD lub innych drogich rzeczy do domu. Również jeden ze starszych krewnych może ubiegać się o pomoc finansową. Ale nie martw się, już w lipcu będziesz miał szansę poprawić swoją sytuację finansową.

Późnym latem – wczesną jesienią możesz otrzymać propozycję pracy w innej firmie lub przeniesienia na inne stanowisko. Zanim się zgodzisz, zastanów się, czy tak bardzo nie lubisz aktualnego miejsca. Bez względu na to, jak kusząca może być na pierwszy rzut oka oferta, w rzeczywistości nie będzie tak opłacalna. Będziesz musiał wykonać wiele nowych funkcji, które szczerze cię denerwują.

READ
Niepoprawne znaki zodiaku: komu nie należy dawać drugiej szansy

Więcej literatury fachowej należy czytać od 17 listopada do 6 grudnia, kiedy Merkury aktywuje twój znak zodiaku. Dzięki niemu szybko poznasz nawet najnudniejsze informacje.

Miłość i relacje (zgodność znaków)

Strzelec-Baran: w waszym związku zapanuje kompletna sielanka. Zaczniesz rozumieć Barana dosłownie na pierwszy rzut oka, tak jak oni to robią. Jeśli spotykasz się od dłuższego czasu, czas pomyśleć o ślubie. Jeśli jesteś już żonaty z Baranem, w 2023 r. będziesz w stanie rozwiązać powstałe wcześniej sprzeczności. Z przyjaciółmi i współpracownikami Barana będziesz również miło komunikować się przez 12 miesięcy.
Strzelec-Byk: pomimo tego, że Byk jest dość uparty, uda Ci się znaleźć z nimi wspólny język, a między Wami szybko nawiążą się ciepłe, przyjazne stosunki. Jeśli od dawna i bezskutecznie próbujesz podbić serce Byka, to poczekaj do drugiej połowy maja, kiedy patronujący Ci Jowisz przejdzie we wskazany znak Zodiaku. A potem spróbuj ponownie.
Strzelec Bliźnięta: Z Gemini będziesz zabawny i łatwy. Jednak prawdopodobnie nie będziesz w stanie być razem przez długi czas. Zarówno ty, jak i twój partner będziecie wciągani w przygodę. Uratujesz swój związek, jeśli zgodzisz się na bardziej swobodny format związku: na przykład małżeństwo gości itp.
Rak Strzelca: Rak będzie Ci odpowiadał jako partner biznesowy, ponieważ jest praktyczny, oddany i ma dobrą intuicję. Ale miłość i przyjaźń z Rakiem nie przyniosą ci moralnej satysfakcji. Rak to stały, domowy znak, podczas gdy ty masz duszę prawdziwego podróżnika i poszukiwacza przygód. Z powodu różnych wartości i pragnień czekają Cię liczne konflikty.
Strzelec Lew: dla wielu Lwów będziesz miał poczucie głębokiego szacunku. Jest prawdopodobne, że jeden z przedstawicieli tego znaku zostanie twoim nauczycielem, być może nieformalnie, tj. Osoba, która w trakcie przyjaznej komunikacji udzieli Ci wielu przydatnych informacji. Jako partner miłosny Leo mile zaskoczy cię swoją walecznością, hojnością i uprzejmością. Ale jeśli ci się to nie podoba, nie trać czasu, tylko od razu powiedz gorzką prawdę. W przeciwnym razie Leo będzie cierpieć jeszcze bardziej.
Strzelec-Panna: z osobami urodzonymi pod znakiem Panny będzie ci trudno w 2023 roku. Panna szybko zmęczy Cię swoimi moralizatorskimi i krytycznymi uwagami. I nie będziesz po cichu znosić tak lekceważącego stosunku do siebie. Więc prawdopodobnie będą między wami poważne kłótnie. Będziesz potrzebować trzeciej osoby, która uspokoi was oboje.
Strzelec-Waga: będziesz zainteresowany Wagą, ale nie na tyle, aby wejść z nimi w romantyczny związek. Najprawdopodobniej w 2023 roku po prostu pozostaniecie dobrymi kumplami. Z kolegami i szefami urodzonymi pod tym znakiem zawsze możesz się zgodzić. Pamiętaj jednak, że Libra nie będzie tolerować żadnej niesprawiedliwości, więc jeśli otrzymasz skargę od innego pracownika lub klienta, lider Libra, mimo że cię lubi, stanie po stronie ofiary.
Strzelec-Skorpion: z zazdrosnym Skorpionem będziesz ciasny i duszny. Więc będziesz chciał być wolny bardzo szybko. Ale jeśli zdecydujesz się odejść, nie obrażaj Skorpiona i spróbuj pozostać z byłym kochankiem w przyjaznym związku. W przeciwnym razie ryzykujesz pozyskanie bardzo podstępnego i niebezpiecznego wroga.
Strzelec-Strzelec: razem można przenosić góry, osiągać ogromne sukcesy i realizować najcenniejsze marzenia. Więc Strzelec jest dla ciebie idealny jako podobnie myślący i współpracownik. Ale jeśli zaczniesz budować związek miłosny, okres szlifowania może zostać opóźniony na długi czas.
Strzelec-Koziorożec: będziecie wobec siebie obojętni. A związek zacznie być czysto formalny. Jeśli spotykasz się lub jesteś żonaty przez długi czas, rok 2023 może być rokiem krytycznym. Aby utrzymać związek, zarówno ty, jak i twój partner Koziorożca będziecie musieli podjąć wiele wysiłków. Ale przede wszystkim musicie się słyszeć, żeby zrozumieć, czego każdemu z was brakuje.
Strzelec Wodnik: Wodnik przyciągnie cię i jednocześnie odstraszy swoimi dziwnymi pomysłami. Nie powinieneś rozpoczynać wspólnych projektów, ponieważ będziesz ciągle wątpić w wykonalność planów partnera. Miłość między wami będzie bardziej przypominać przyjaźń, ale taki stan rzeczy będzie odpowiadał wam obojgu.
Strzelec Ryby: Ryby będą dla ciebie niewiarygodnym partnerem, nieustannie wymykającym się i dezorientującym. Dlatego obok Ryb możesz stać się nerwowy i podejrzliwy. Jeśli twoje komórki nerwowe są ci bliskie, nie wchodź w żadne relacje z Rybami. Jeśli nie możesz przezwyciężyć pociągu do przedstawiciela tego znaku, opowiadaj mu częściej o swoich przeżyciach emocjonalnych. Jest szansa, że ​​trafisz do serca współczującego partnera, a on dla twojego dobra postanowi się poprawić. Wtedy nadejdzie harmonia.

READ
Kim chcą, żebyśmy byli

prognoza feng shui

Strzelec to znak ognia, natomiast 2023 będzie rokiem Królika Wody. Pożądane jest, aby element wody był obecny w twoim mieszkaniu: na przykład możesz kupić akwarium lub szemrzącą fontannę. Najlepiej umieścić go w centralnym pomieszczeniu. To będzie twój talizman na 2023 rok.

Wczesną wiosną pozbądź się wszystkich starych i zepsutych rzeczy. Nie musisz ich przechowywać, bo w ten sposób zapychasz energię własnego domu i ściągasz kłopoty do swojego życia. Jeśli relacje z domownikami pozostawiają wiele do życzenia, zorganizuj mały remont kosmetyczny między 10 maja a 24 czerwca. Zmień tapetę na coś bardziej neutralnego, tj. Dowolny matowy kolor. A następnie udekoruj ściany obrazami przedstawiającymi krajobrazy wiejskie lub miejskie.

Będziesz w stanie przyciągnąć odpowiedniego partnera do swojego życia, jeśli w lipcu lub sierpniu sporządzisz mapę życzeń. Znajdź i wydrukuj zdjęcia szczęśliwych par, a następnie przyklej je na kartce papieru rysunkowego i umieść w sektorze miłości, tj. W południowo-zachodniej części twojego mieszkania.

W ostatnim kwartale roku mogą wystąpić okresowe trudności z zasypianiem, co będzie spowodowane niekorzystnym wpływem Neptuna na Twój znak zodiaku. W związku z tym radzimy powiesić łapacz snów w sypialni, tuż nad łóżkiem. Ponadto pożądane jest, aby wezgłowie łóżka było skierowane na wschód, co powinno sprawić, że sen będzie spokojniejszy i zdrowszy.

Wypoczynek i podróże

Podróżowanie za granicę jest odradzane w 2023 roku, ponieważ Czarny Księżyc aktywuje 9. pole twojego horoskopu związane z podróżami na duże odległości. A to oznacza, że ​​w obcym kraju możesz mieć nieprzewidziane trudności: na przykład stracisz cenne rzeczy lub dokumenty, które przez długi czas trzeba będzie odrestaurować.

Podróżowanie w wesołym towarzystwie przyjaciół powinno odbywać się od 1 stycznia do drugiej połowy marca, jak wzywa Jupiter. Pożądane jest jednak, aby wszystkie Twoje podróże były krótkie i krótkie: na przykład możesz odwiedzić sąsiednie miasta lub zwiedzić nieznane, ciekawe miejsca w okolicy, w której mieszkasz.

Maj i czerwiec będą korzystnymi miesiącami na wyjazdy służbowe i inne wyjazdy służbowe.

Rodzinom Strzelców, które mają już dzieci, zaleca się odpoczynek przynajmniej raz w tygodniu tylko ze swoją drugą połową w lipcu. Nie musicie gdzieś iść ani wyjeżdżać razem. Możecie umawiać się na wspólne seanse filmowe siedząc na kanapie itp. Najważniejsze, że możecie być sami i rozmawiać od serca. W przypadku dzieci w takich godzinach poproś krewnych, aby poszli za nimi. A jeśli chcesz odpocząć z całą rodziną, lepiej zaplanować wakacje na sierpień lub początek jesieni. I radzimy udać się w rejon, w którym znajdują się góry. Górskie powietrze pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie, zwłaszcza jeśli cierpisz na przewlekłe choroby układu oddechowego.

READ
Ile dzieci potrzebujesz według swojego znaku zodiaku

Okres od 23 października do 10 listopada będzie traumatyczny ze względu na intensywny wpływ Marsa, dlatego warto spędzić te dni w rodzinnym mieście. Jeśli musisz jechać w trasę i nie możesz opóźnić podróży, nie korzystaj z transportu osobistego.

Chęć zmiany scenerii będzie silna w ostatnim miesiącu roku. Nie musi się opierać, bo jeśli zostaniesz w domu, ryzykujesz popadnięciem w depresję. Zapraszam do drogi!

Czasopismo: Daria Horoskop nr 10/C na 2023 rok
Kategoria: Astro prognoza
Autor: Redakcja

Horoskop od astrologa Pavla Globy na wszystkie miesiące 2023 r.

Słynny rosyjski astrolog Pavel Globa przygotował swoją prognozę dla wszystkich znaków zodiaku na 2022 rok, pisze Qostanay.TV w odniesieniu do Rusute.Ru.

To, czy wysłuchasz zaleceń mistrza, zależy od Ciebie!

styczeń

Zgodnie z horoskopem Pavla Globa 2023, w pierwszym miesiącu Baran powinien przemyśleć swój stosunek do życia, określić znaczące cele. Skupienie się na pracy polecane jest nie tylko im, ale także Bykowi, Pannie, Rakowi. Ci ostatni muszą najpierw trzymać się ambicji i uspokoić nerwy. Skorpiony swobodnie pójdą do zamierzonego celu, zrealizują swoje plany.

Bliźnięta mogą dostać awans w styczniowy dzień, Lwy przyjmą w tym okresie drogie prezenty, będą miały okazję dobrze wypocząć. Waga wejdzie w nową „erę” ze szczęściem pod ręką.

Gwiazdy polecają Strzelcowi zwracać uwagę na drobiazgi, od których dalej zależy, czy 12 miesięcy zakończy się sukcesem, czy nie.

Uparty Koziorożec, jeden z nielicznych w styczniu, będzie miał ciężko – być może brak pieniędzy, utrata pracy. Ale fundusze odłożone na „deszczowy” dzień pomogą, nawiasem mówiąc, „wypłynąć na powierzchnię”. Symbol Wodnika-Królik obiecuje sukces zawodowy od stycznia do wiosny. Astrolog radzi Rybom, aby skupiły się na obszarze roboczym, a w sprawach finansowych zapanuje stabilizacja.

Szczęśliwe chwile mogą poczekać na Lwa i Barana – są one ulubieńcami Czarnego Królika. Ale jest warunek, wszystko musi być w porządku, wtedy nie będzie zamieszania, zamieszania, a wszystko, co zaplanowane, spełni się i spełni. Virgos może mieć zmiany na polu zawodowym. Wytrwałość Waga pomoże osiągnąć rozwój kariery.

Jeśli Byk nie jest zadowolony z miejsca pracy, można to zmienić nie tylko teraz, ale także w kolejnych miesiącach – gwiazdy to mają.

Biznesmeni Bliźniąt oczekują korzystnych transakcji lub napływu środków finansowych, premii lub ekspansji biznesowej.

Ze względu na obciążenie pracą w sferze zawodowej Rak może mieć konflikty w rodzinie, należy z czasem poprawić „pogodę w domu”, zwrócić uwagę na bliskich. Wytrwałość i koncentracja na wyniku swojej pracy pomogą Scorpio osiągnąć awans.

Pożądane jest, aby Strzelec przeszedł zaawansowane szkolenie, aby nauczyć się czegoś nowego, co później przyda się w rozwoju zawodowym. Koziorożec ma trudną passę, którą należy przeczekać wraz z nadejściem wiosny, wszystko się ułoży. Aby się nie zniechęcić, ćwicz fitness, jogę, oglądaj komedie lub jedź na wakacje na łonie natury z bliskimi. Aquarius kontynuuje szybki rozwój kariery, jest szansa na poprowadzenie dochodowego projektu.

READ
Jak ubrać się na czarno i nie wyglądać nudno

Pracowitość, równowaga pomagają uważnym Rybom w stosunku do bliskich, w sferze pracy.

Wraz z nadejściem wiosny samotny Byk zwiększa szanse na ustanowienie życia osobistego – randki, flirtowanie i dobrą zabawę. Czas, aby Baran otworzył własny biznes lub zrobił „roszadę” w pracy (na ich korzyść), dla Bliźniąt w miejscu pracy wszystko jest płynne, spokojnie pozytywne.

Astrologia zaleca Rakom opanowanie dodatkowych umiejętności, naukę języka obcego, zapoznanie się z programem „trend”. Lwy ze względu na swoje „królewskie” nietrzymanie moczu mogą otrzymać coś mniej. Oczekuje się, że Panny się zmienią, trzeba trochę zaoszczędzić. Czas, aby kobiety z Wagi zastanowiły się nad prokreacją.

Rada dla skorpionów – nie powinieneś przechodzić do nowego biznesu bez ukończenia poprzedniego.

Dla Strzelców ważne jest utrzymanie atmosfery i zrozumienia w rodzinie. Od marca do maja Koziorożce poprawią swoje środowisko pracy. Wodnik jest zajęty biznesem. Ryby silniejszej płci mają szansę na sukces zawodowy, czego nie można powiedzieć o kobietach – wszystko u nich jest stabilne, bez zmian lepiej zwrócić uwagę na rodzinę lub bliskich.

kwiecień

Ciekawe prognozy daje horoskop Pavla Globa na kwiecień 2023 r. Baran powinien być jak najbardziej ambitny i gotowy na zmiany, dla samotnych przedstawicieli znaku przygotowywane jest fatalne spotkanie. Gwiazdy wysyłają do Byka liczne prace poboczne, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na beztroską przyszłość.

Rodzina Gemini będzie miała pewne spory, nieporozumienia. Mężczyźni z rakiem powinni angażować się w pracę, kobiety powinny poświęcać czas dzieciom.

Dla Lwów przygotowano wiele nowych spotkań, znajomości nie tylko w sferze osobistej, ale także biznesowej.

W kwietniu zaleca się, aby kobiety z Panny monitorowały swój stan zdrowia, aby uniknąć alergii lub przybierania na wadze. Waga, strzeż się oszustów i przygód, nie podpisuj umów bez uprzedniego ich przestudiowania.

Byłoby dobrze, gdyby kobiety Scorpio dokonały samodoskonalenia, wymaga to przyszłości. Nawyk „wywierania presji” na innych będzie okrutnym żartem ze Strzelca, bez lokalizacji kolegów w pracy jest to trudne.

Koziorożec, Ryby mają stabilność w pracy, w finansach.

Wodnik powinien unikać rodzinnych kłótni – kompromis to najlepsze rozwiązanie w sytuacjach konfliktowych.

Horoskop na maj 2023 od Pavla Globa gwarantuje Baranowi, Wadze, Skorpionowi i Koziorożcowi dobre zmiany w obszarze pracy – otwarcie firmy, nowy krok na drabinie kariery. Byk będzie mógł oszczędzać niewielkie kwoty (ale regularnie) na „trudne dni”, Panna również powinna oszczędzać.

Bliźnięta będą miały „tarki” w związkach, które można rozwiązać pokojowo bez kłótni.

W maju Raki, Strzelec, poświęcają więcej czasu dzieciom, współmałżonek, Lwów może zwiększyć członków rodziny. Wodnik i Ryby będą ciężko pracować.

Baran w czerwcu może dostać stresu, nerwowego przepracowania, jeśli nie odpocznie w pełni. Pora, by Byk zaczął szukać partnera życiowego, a rodziny pomyślały o prokreacji. Dla Bliźniąt, kojarzonych z kreatywnością, nadszedł najlepszy czas. Nadszedł czas, aby Raki wyjechały na wakacje, aby nie nabawić się problemów zdrowotnych w nadchodzących miesiącach.

Ktoś zazdrości lwom, Dev zakręci wir romantycznych znajomości.

READ
Poważny związek… lub jeszcze raz powód do myślenia

Czerwiec może przygotować jakiś test na Wagę, Skorpiony muszą przejść badania lekarskie. Strzelec, Koziorożec i Ryby będą zajęci pracą, Wodnik – życiem osobistym.

W tym miesiącu ambitny Baran i wybredne Skorpiony powinny być gotowe na zmianę na dobre – chodzi o pracę. Dokładna prognoza dla Byka wskazuje na świetny czas na małżeństwo. Najlepszy czas lipca na święta Bliźniąt, Raka i Koziorożca. Lwy powinny przeliczyć finanse, coś zaplanować, Panny stać na zakup nieruchomości. Waga ma solidne dochody finansowe, Strzelec dużo wyda, co doprowadzi do kłótni w rodzinie.

Wodnik powinien unikać konfliktów w rodzinie, a Ryby czas na wakacje.

Augustus

Fatalne spotkanie w samotnym Baranie według horoskopu Pawła Globy „zaplanowano” na sierpień 2023 r. Samotny Byk zapozna się i flirtuje. Mężczyźni z Bliźniąt będą mieli szansę na łatwe zarobienie pieniędzy, Raki po prostu działają. Leo, czas spłacić długi, Panno i Waga, idź do ośrodka. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest odłożenie pewnej kwoty na ostatnie dni listopada.

Kobiety Scorpio powinny poświęcać więcej czasu rodzinie, zwłaszcza dzieciom.

Strzelcy powinni wystrzegać się zajęć na świeżym powietrzu, możliwe są kontuzje. Radzi się gwiazdom Koziorożca pomyśleć o prokreacji. Wodnik, Ryby muszą dbać o zdrowie.

Wrzesień

Wraz z nadejściem września wiele znaków (Ryby, Wodnik, Skorpion i Panna) będzie miało możliwości osiągnięcia tego, co zaplanowali – poprawy materialnej, społecznej sfery.

Bliźnięta będą zajęte zdrowiem rodziny, wolny Byk i Baran ustanowią życie osobiste. Raki i Lwy powinny zwracać uwagę na zdrowie, chodzić na siłownię, chodzić do sanatorium. Waga ma dobre chwile na poczęcie dzieci.

Kobiety Strzelca będą chciały schować się za silnymi męskimi plecami, a dla mężczyzn jest to najlepszy czas na ślub.

Koziorożce mają silną tylną rodzinę, która pomoże przetrwać pewne trudności.

Październik

Pierwsze tygodnie miesiąca nie są najlepszym czasem na wszystkie znaki zodiaku na raz, zwłaszcza od 5 do 10 października. Istnieje możliwość kataklizmów finansowych, nie należy podejmować w tym okresie poważnych (bratkowych) decyzji, zawierać układów, zawierać kontraktów, rozpoczynać nowych ważnych projektów.

Wskazane jest „bierne” przeczekanie tego okresu.

listopad

Listopadowa prognoza dla naukowców spod znaku Barana – Dzięki odkryciu zostaniesz powszechnie rozpoznany. Byk ma wielu przydatnych znajomych, a Bliźnięta nie powinny odrywać się od zespołu w pracy. Dla Raków, Lwów, Wagi i Skorpionów czas zadbać o siebie, doskonalić się, chodzić na kursy.

Panny radzą sobie dobrze gospodarczo i społecznie.

Strzelcy otrzymają przepływy finansowe, które są uzasadnione ciężką pracą, ale czas zwrócić uwagę na serce, aby zapobiec poważnym problemom. Dla Koziorożca i Wodnika spokojny miesiąc, Ryby potrzebują pozytywnych emocji, aby oderwać się od smutku.

grudzień

Pod koniec Nowego Roku, według horoskopu na 2023 r., Pavel Globa widzi, że Byk będzie miał najlepszy czas na małżeństwo, Baran spotka miłość. Bliźnięta i Rak, Wodnik zrobią postępy w swoich karierach i nadszedł czas, aby Lew, Waga i Koziorożec mieli dzieci. Panna spocznie teraz na laurach, sława i dobrobyt są gwarantowane.

Skorpiony przeznaczone są na spotkania z partnerami biznesowymi, Strzelec musi dbać o swoje zdrowie, zwracać uwagę na serce. Ryby, które nie odważyły ​​się wcześniej, od razu zaczną kupować nieruchomość.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: