Horoskop na rok 2023 według znaków zodiaku

Rozpoczęło się odliczanie do Nowego Roku, który odbędzie się pod znakiem życzliwego i rodzinnego Czarnego Królika Wodnego. Kilka wskazówek od gwiazd – w horoskopie na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Responsywność to cecha, która pomoże Baranowi przez cały rok 2023. Czy bliscy proszą o pomoc? Koledzy kontakt? Dzwonią znajomi? Wszyscy muszą wyciągnąć rękę i udzielić wsparcia. Ale pamiętaj: podejmij decyzję o możliwości wsparcia osoby biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania i wartości, inaczej taka pomoc nie sprawdzi się na przyszłość.

Niektórym przedstawicielom tego znaku zodiaku wszechświat da szansę na awans po szczeblach kariery. Otrzymają ją tylko ci, którzy będą pracować szczególnie sumiennie, pogłębiać wiedzę i doskonalić umiejętności.

Zaplanuj profilaktyczną kontrolę stanu zdrowia przez cały rok. Zastanów się nad zmianą stylu życia, na przykład z umiarkowaną, ale regularną aktywnością fizyczną.

Byk (20.04 – 20.05)

Czas zacząć harmonizować swoją przestrzeń. Posprzątaj swój dom i miejsce pracy. Pozbądź się wszystkiego, czego nie używałeś od dawna, ale z jakiegoś powodu nadal to przechowujesz.

Porządek wokół promuje porządek w głowie. Pozbądź się trującej urazy i zazdrości. Pielęgnuj dobroć. Bądź cierpliwy – umiejętność czekania i uwierzenia sowicie się opłaci.

Rok Królika jest świetnym sposobem na spełnienie najskrytszych pragnień. Nie bój się pisać marzeń, zamieniać je w plany i wcielać w życie. Pamiętaj: szczęście sprzyja odważnym.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Rezygnacja ze złych nawyków zmieni Twoje życie jakościowo. Należą do nich nie tylko palenie, nadmierne picie czy niezdrowa dieta, ale także lenistwo, ignorancja, chamstwo. Nie spóźnij się do pracy lub spotkań, wyklucz ze słownika wszystkie nieprzyzwoite słowa, dbaj o kondycję, spędzaj więcej czasu z książką w rękach.

Pomyśl o rodzinnej wycieczce i koniecznie tam pojedź. Ciesz się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi. Doceń ich troskę i bądź wzajemny. Rób prezenty nie tylko z okazji, ale i bez.

Spróbuj ustalić harmonogram snu, przestrzegaj go, także w weekendy. Zdziwisz się, jak jakościowy wypoczynek poprawi Twoje samopoczucie, zwiększy wydajność w pracy lub w szkole.

Rak (22.06 – 22.07)

Wszechświat radzi Rakom podążać za znakami losu. Nie bój się wysyłać swoich pragnień w kosmos, najważniejsze jest sformułowanie ich tak wyraźnie, jak to możliwe.

READ
20 wskazówek dotyczących makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać jak modelka

Nowa aktywność dla duszy pomoże ci się otworzyć, ocenić swój potencjał i uzyskać dodatkowe źródła dochodu.

Związek Raków rodzinnych stanie się silniejszy. Kawalerowie spotkają swoją bratnią duszę; przyjrzyj się bliżej – twoja miłość może być bardzo blisko.

Lew (23.07 – 23.08)

Lwów ma na horyzoncie duże zakupy, takie jak mieszkanie, dom, samochód. Być może niespodziewanie dla siebie staniesz się właścicielem firmy. Pomimo wzrostu dochodów, nadal kontroluj wydatki.

Główną radą roku jest sprawdzenie dokumentów, zwracanie uwagi na szczegóły. Pomyśl dwa razy, zanim podpiszesz się pod swoim nazwiskiem.

Czekają na Ciebie jasne, pełne odkryć i pozytywnych podróży. Ale najważniejszy dzień w roku spędzisz w rodzinnym otoczeniu z ukochaną osobą.

Panna (24.08 – 23.09)

Głównym zadaniem 2023 roku jest pełna harmonia z samym sobą. Osiągnięcie celu będzie możliwe dzięki dobrym nawykom, takim jak prawidłowe odżywianie i uprawianie sportu.

Zostaw wszystkie negatywności za drzwiami, przynieś pozytywne emocje do domu. Uważaj na problemy członków rodziny, słuchaj, w razie potrzeby udzielaj rad. Jednocześnie daj wolność swoim bliskim, wyzbądź się potrzeby kontrolowania wszystkiego i na zawsze.

Staraj się nie reagować przesadnie na komentarze innych. Bądź przygotowany na konstruktywne działania i sam działaj w tym duchu.

Waga (24.09 – 23.10)

W 2023 r. może być konieczne znalezienie nowego punktu równowagi. Może to być wszystko: rodzina, praca, hobby, zdrowie.

Będzie tak wiele do zrobienia, że ​​konieczne może być przejście do bardziej szczegółowego planowania. Nie bierz za dużo, rozłóż siły. Aby się nie wypalić, weekendy przeznaczaj wyłącznie na odpoczynek i prace domowe.

Bądź wrażliwy na problemy innych, częściej okazuj troskę o bliskich. Niespodzianka czeka na Ciebie przez cały rok.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Skorpiony czekają być może na najlepszy rok swojego życia. Okaże się dosłownie wszystko, czego się podejmiesz.

W 2023 roku odbędzie się kilka spotkań, które zdeterminują przyszły przebieg. Mimo to nadal nie będziesz w stanie uniknąć podejmowania decyzji, także tych bardzo trudnych.

Nie jest wykluczone zdarzenie, na podstawie którego będziesz mógł przeanalizować, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto nie jest tym, za kogo się podaje. Wyciągnij właściwe wnioski.

READ
Zamieszania i bójki prezenterów na żywo

Strzelec (23.11 – 21.12)

W roku Czarnego Królika Wodnego Strzelec nawiąże przydatne znajomości. Nowi ludzie staną się częścią twojego życia.

Przeprowadzki i przyjemne obowiązki domowe nie są wykluczone. Mogą kojarzyć się ze ślubem, narodzinami dzieci, aranżacją nowej nieruchomości.

Nowa wiedza poprowadzi Cię do wymarzonej pracy.

Koziorożec (22.12 grudnia – 20.01 stycznia)

2023 będzie rokiem komfortu dla Koziorożców. Będziesz chciał uczynić swój dom bardziej komfortowym i praktycznym, unowocześnić swoją garderobę wygodnymi ubraniami i butami, a nie przejmować się dodatkowym obciążeniem pracą, które nie jest częścią Twoich obowiązków zawodowych.

Będziesz musiał opuścić swoją strefę komfortu – na przykład przemówisz do dużej publiczności, opanujesz szeroką gamę nowej wiedzy lub udasz się w daleką podróż. Możesz zrobić wszystko, najważniejsze jest zacząć.

Jeśli masz choroby przewlekłe, nie przestawaj ich monitorować. W razie potrzeby zastosuj leczenie wspomagające lub kurację witaminową przepisaną przez lekarza.

Wodnik (21.01 – 19.02)

Oderwanie się od zgiełku, całkowite połączenie się z naturą to trudne cele. Jeśli je osiągniesz, zrobisz duży krok w kierunku szczęścia. Rok 2023 będzie wypełniony radosnymi chwilami, które pozostaną w Twojej pamięci na długie lata.

Przez cały rok przestrzegaj zasad ruchu drogowego, obsługuj sprzęt zgodnie z instrukcją, nie zaniedbuj zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Bądź mądry i, co najważniejsze, kontroluj swój zapał. Zimny ​​umysł to twój najlepszy przyjaciel, do którego można się zwrócić przy podejmowaniu decyzji.

Ryby (20.02 – 20.03)

Ucieczka od problemów nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie odkładaj ani nie akumuluj złożoności, pozbądź się jej w miarę jej powstawania.

Rok będzie udany zarówno dla pieniędzy, jak i dla miłości. Dobre wieści nagle nadejdą z miejsca, którego się nie spodziewałeś.

Odmowa komunikowania się z toksycznymi ludźmi, którzy wydają się kraść twoją energię, pomoże ci prawidłowo ustawić swój wektor życia. Nie jesteś z nimi w drodze.

Nowy rok 2023 według horoskopu to rok puszystej pary – Kota i Królika. W końcu, według horoskopów wschodnich, obaj w równym stopniu roszczą sobie tytuł patronów roku. Jakich niespodzianek możemy się spodziewać po tych zwierzętach? Czy będziesz musiał wystawiać pazury przez cały rok, jak to jest w zwyczaju w kociej rodzinie? A może będzie można wreszcie odpocząć i dobrze się bawić?

READ
Ocena najmilszych znaków zodiaku

Z jednej strony w 2023 roku nie będzie wstrząsów. Na pewno nie oczekuje się kryzysów podobnych do tych, które miały miejsce w ostatnich latach. Już dobrze. Z drugiej strony rok nie obiecuje nikomu pełnego spokoju i spokoju. Według horoskopu wschodniego rok 2023 jest 40 rokiem w cyklu sześćdziesięcioletnim. W Chinach już dawno zauważyli: taki rok wyróżnia się niejednoznacznością i niejednorodnością. Na początku nic nie wydaje się niepokojące, ale po bliższym przyjrzeniu się stanie się jasne: za pozorną niedbalstwem i niedbalstwem kryje się niepokój, oczekiwanie kłopotów.

Porozmawiajmy bardziej szczegółowo. Rok Czarnego Królika Wodnego przyniesie ze sobą poważne zmiany na całym świecie i na poziomie państwowym. Co prawda zmiany nie będą tak szybkie, ale będą pozytywne. Wpływ planet w horoskopie z 2023 r. położy podwaliny pod nowy cykl i da nam nadzieję i pewność siebie na najbliższą przyszłość. Czego jeszcze potrzebujesz, aby zacząć rok od najbardziej pozytywnej nuty?

W marcu 2023 Saturn wejdzie w konstelację Ryb. Kiedy Saturn przenosi się do Ryb, następuje okres pasji i bogatej wyobraźni, wrażliwości i współczucia, rozczarowania i urazy. Nie jest tajemnicą, że Ryby są właścicielami głębokiego wewnętrznego świata. A ich wrodzona wrażliwość i wrażliwość, w połączeniu z powściągliwością i ograniczeniami Saturna, niosą ze sobą nadmierną powściągliwość, niezdecydowanie, strach i imponującą listę kompleksów. Nic dziwnego, że podczas tego tranzytu będziemy mieli tendencję do wyolbrzymiania problemów i paniki, nawet przy niewielkich przeszkodach po drodze.

Wiosna 2023 to nie najlepszy czas na rozpoczęcie. Gwiazdy zaczną wykazywać skrajny niepokój, możliwe są konflikty militarne i narodowe, bankructwa firm, spadające waluty. Ci, którzy zaczynają coś nowego, mogą napotkać problemy organizacyjne.

Uran w 2023 roku będzie kontynuował swój marsz przez ziemski znak Byka. Uran to planeta rewolucji, zmian, innowacji, nowych możliwości, Byk to znak Ziemi, odpowiedzialny zarówno za terytoria, jak i za dobrobyt. To wybuchowe „sąsiedztwo” zapowiada wzrost aktywności politycznej, zmiany granic państwowych i kryzysy finansowe. Niespodziewane wstrząsy zmuszą wielu do innego spojrzenia na swoje życie – niezależnie od tego, co się wokół nich dzieje.

A ponieważ wiosna to czas odnowy i zmartwychwstania, wielu z nas również będzie chciało wielkich zmian w swoim życiu.W kwietniu i maju 2023 roku agresywny i skonfliktowany Mars przejdzie przez znak Raka, który odpowiada za relacje rodzinne. Niestety nie ma napięcia. Trzymaj swoje uczucia w ryzach, bądź cierpliwy wobec innych, staraj się promieniować dobrocią i radością.

READ
Pozbądź się zmarszczek łatwo i szybko: 3 sposoby na wygładzenie zmarszczek

Lato 2023 roku może przynieść niemiłe niespodzianki, takie jak klęski żywiołowe, związane przede wszystkim z wodą. Neptun jest w całości w znaku Ryb, a ten tranzyt może spowodować powodzie, zalanie wielu regionów położonych w potencjalnie niebezpiecznych miejscach na planecie. Ponadto tranzyt Neptuna często powoduje obfitość religijnych fanatyków, sekciarzy, narkomanów, alkoholików, schizofreników i wprowadza chaos do gospodarki.

Retrogradacja Merkurego w 2023 roku również dobrze wróży na niepokój. W ciągu roku wykona kopie zapasowe aż 4 razy: od 1 stycznia do 18 stycznia, od 21 kwietnia do 15 maja, od 23 sierpnia do 15 września i od 13 grudnia do końca roku! W tej chwili musisz być bardzo ostrożny, zwłaszcza w drodze, podczas przetwarzania dokumentów i zawierania transakcji.

Latem główny wpływ na nasze życie będzie miała retrogradacja Wenus. 23 lipca 2023 rozpocznie swój ruch odwrotny, który potrwa do początku jesieni. A ponieważ jest to najbliższa Ziemi planeta, wpływ tego zjawiska astrologicznego na nas jest bardzo wyraźny. Jeśli Merkury w takim stanie „szkodzi” komunikacji, technologii i porozumieniom oraz rzadko dotyka naszego życia osobistego, to Wenus uderzy w najbardziej intymny obszar: relacje, uczucia i przyjemności.

Jesień 2023 roku ma być pełna i spokojna dzięki Jowiszowi, który w tym czasie mocno zadomowi się w znaku Byka. To wspaniały czas na cieszenie się ziemskimi przyjemnościami, wygodą i podróżą. Ta pozycja planety, nazywana przez astrologów Wielkim Szczęściem, zapewni nam na to wszystko środki – przygotujcie się na to, że będzie to okres niesamowitego szczęścia we wszystkich dziedzinach życia.

W listopadzie świat odczuje pragnienie równowagi: od 8 listopada Wenus wejdzie pod znak Wagi. A Waga rządzi takimi obszarami jak małżeństwo, przyjaźnie, biznes. Większość będzie musiała zastanowić się, jak dobieramy partnerów, jak zachowujemy się w związku małżeńskim. Ten okres może być sprawdzianem sił dla wielu par.

Ostatni miesiąc 2023 roku to czas radykalnych zmian. Wszystko stare, przestarzałe zniknie, zastąpi je pragnienie aktywności. Przedsiębiorcy wszystkich szczebli podniosą głowy. Wielu będzie musiało ponownie przemyśleć swoje poglądy, porzucić stare nawyki. Kto poradzi sobie z tym „gwiazdowym zadaniem” – będzie na koniu.

READ
Kim chcą, żebyśmy byli

To, co czeka każdego z nas w 2023 roku, zobacz poniżej w szczegółowym horoskopie dla każdego znaku zodiaku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: