Horoskop na rok 2023 od Pavla Globy: szczyt kryzysu i wielkie zmiany

Horoskop na 2023 rok pomoże Ci zaplanować przyszłość i nie dać się zwieść losowi. Kto musi ciężko pracować? W jakiej dziedzinie życia masz duże osiągnięcia? W którym momencie lepiej nie spieszyć się w drodze do celu lub zachować ostrożność? Na te pytania odpowie horoskop na 2023 rok według znaków zodiaku.

  Przewodnik » Horoskopy 2023

Co czeka znaki zodiaku w 2023 roku

Szukasz prawdziwego horoskopu na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku według miesiąca? Astrolog Pavel Globa sporządził dokładną prognozę dla zakochanych mężczyzn i kobiet, relacji rodzinnych, przyjaźni, pieniędzy i kariery. Przeczytaj bezpłatne prognozy i rekomendacje poniżej.

Zalecenia na rok 2023 od astrologa Pavla Globy

Rok 2023 będzie przygotowaniem do kolejnych wydarzeń, które dotkną wszystkich ludzi. Czekają nas trudne decyzje i próby wytrzymałości. Musisz nauczyć się odróżniać prawdę od spekulacji. Ważne jest, aby nie tracić czujności, być oddanym moralności i swoim przekonaniom. Pojawią się nowe projekty eksploracji kosmosu i poprawy ekologii planety.

Horoskop na rok 2023 według znaków zodiaku: mężczyzna i kobieta

Horoskop na rok 2023: Baran

Jowisz do lata daje Baranowi możliwość poszerzenia granic swoich możliwości. Planeta nie skąpi na przyjemnych wydarzeniach, więc jest to świetny czas na zakup lub budowę domu, zdobycie wykształcenia i doskonalenie umiejętności. Istnieje możliwość spełnienia fantazji z dzieciństwa. Tym, którzy już chcą i są gotowi na dziecko, horoskop na 2023 r. radzi, aby zacząć dążyć do tego celu. Ten czas będzie najkorzystniejszy.

 • Mężczyźni i kobiety
 • Horoskop miłosny
 • Finanse i praca
 • Zdrowie

Horoskop na 2023 rok: Byk

Kto jest zmęczony ciągłą zmianą pracy – nie martw się, wkrótce znajdziesz swoją stabilność. Aby to zrobić, musisz nauczyć się nowych umiejętności. Byk będzie musiał zdobyć nową edukację w 2023 roku. Można to zrobić latem.

 • Mężczyźni i kobiety
 • Horoskop miłosny
 • Finanse i praca
 • Zdrowie

Horoskop na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

 • Bliźnięta (21.05 maja – 21.06 czerwca). Horoskop na rok 2023 radzi, abyś cieszył się intensywnym życiem i starał się zrobić wszystko, co możliwe, aby spełnić swoje pragnienia. Nie zapomnij jednak o dłuższej perspektywie. Planuj, nabieraj dobrych nawyków i pracuj nad swoją dietą.
 • Rak (22.06 – 22.07). Marzenia spełnią się dość łatwo, aż do pierwszego miesiąca lata. Jeśli pracujesz szybko i odpowiedzialnie, pieniądze trafią w Twoje ręce. To świetny czas na wakacje, ale bądź czujny wobec nieznajomych.
 • Lew (23.07 – 23.08). Słuchaj swojego ciała. Jak się czujesz? Nie czekaj, aż wewnętrzne sygnały uruchomią alarm. Odpowiedz natychmiast, idź na badanie i zadbaj o siebie. Dla kobiet Leo udany okres ciąży zaczyna się w sierpniu.
 • Panna (24.08 – 23.09). Ponieważ musisz zapłacić, aby dostać to, czego chcesz, możesz znaleźć się w niekomfortowej sytuacji finansowej. Staraj się nie brać pożyczek ani nie pożyczać pieniędzy. Długi będą rosły bardzo szybko. Popraw swoją wiedzę finansową i nie marnuj pieniędzy.
 • Waga (24.09 – 23.10). Od połowy zimy do początku lata fortuna uśmiechnie się do Ciebie i zapewni wspaniałe podróże, udane inwestycje, duże zakupy i wiele więcej. Nie próbuj ograniczać swoich ambicji. Jednocześnie nie bądź chciwy, to może odbić się na niczym.
 • Skorpion (24.10 – 22.11). Przez pierwsze 6 miesięcy będziesz musiał rozwiązywać różne problemy domowe, zawodowe i rodzinne. Bądź szczodry: odpoczynkiem, prezentami dla siebie i bliskich, nieruchomościami, zdrowiem. Jeśli członkowie twojej rodziny stają się zbyt nieodpowiedzialni w kwestii zasobów, weź sprawy w swoje ręce.
 • Strzelec (23.11 – 21.12). Na początku roku odbędą się długie wyjazdy do pracy lub na wakacje. Problemy z inną biurokracją zostaną rozwiązane po prostu. Wiosna to czas zmian. Dlatego być może będziesz musiał poszukać nowej pracy. Lub nawet załóż własną firmę. Jeśli jesteś już samozatrudniony, zacznij powiększać swój personel i deleguj część swoich zadań.
 • Koziorożec (22.12 grudnia – 20.01 stycznia). Kobiety Koziorożca w okresie od kwietnia do czerwca będą wolne od nadmiaru pracy, pośpiechu i wypełniania cudzych obowiązków. Może to wynikać z tego, że Twój partner rozwiąże swoje problemy i będzie mógł Ci bardziej pomóc. Tak czy inaczej, potrzebujesz dobrego odpoczynku.
 • Wodnik (21.01 – 19.02). Twoja przeszłość przypomni ci o sobie, ale nie buduj naiwnych oczekiwań, to może być rozczarowujące. Dla Wodników lepiej jest poświęcić się samorozwojowi, nawet jeśli jesteś już profesjonalistą w swojej dziedzinie. Latem przyjdzie do Ciebie muza i inspiracja, które dadzą Ci impuls do rozwoju. Będzie też szansa na współpracę z najważniejszymi autorytetami.
 • Ryby (20.02 – 20.03). Według prognozy rolniczej na 2023 r. każdy dostanie z powrotem to, na co zasłużył. Ci, którzy ciężko pracowali i przestrzegali praw, będą mogli rosnąć w siłę i pomagać innym odnaleźć się w tym życiu. Dalsze wydarzenia zależą od tego, jak dokładnie dana osoba wykorzysta te możliwości.
READ
17 zdjęć, na których problem został rozwiązany łatwo i prosto

Jakich zmian spodziewać się w 2023 roku

Horoskop na 2023 rok przewiduje zmiany w związkach miłosnych, przyjaźniach i finansach dla wszystkich znaków zodiaku. Powinieneś zwracać uwagę na swoje zdrowie. Gwiazdy polecają Ryby, aby w nowym roku gościły ze swoimi kolegami. Astrolog Pavel Globa zaleca Wadze dużo odpoczynku, szczególnie zimą.

Zawodowa astrologia pomaga przewidzieć największe prawdopodobieństwo pewnych znaczących wydarzeń w przyszłości. Dlatego dokładna horoskop od Pawła Globy do roku 2023 studiuję szczególnie uważnie.

Słynny astrolog Pavel Globa zasłużenie cieszy się dużym szacunkiem czytelników, ponieważ od dawna udowadnia w praktyce, że jego przewidywania się sprawdzają. Przypomnijmy, że to on przewidział upadek ZSRR i wypadek w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, a także zniszczenie bliźniaczych wież w Nowym Jorku. A to nie jest pełna lista jego wizji i astrologicznych błędnych obliczeń!

Dokładny horoskop od Pawła Globy

Redakcja Dziś „Tak łatwo!” podzielą się nowym szokującym, ale jednocześnie inspirującym prognoza na rok 2023 od Pawła Globy. Teraz wiem, komu przeznaczone są szczęśliwe dni!

W 2009 roku astrolog powiedział, że dolara czeka los nie do pozazdroszczenia. Pewnego dnia będzie zupełnie bezwartościowe. I stanie się to w następnej dekadzie. Przez długi czas ta prognoza się nie sprawdziła, a wielu twierdziło, że Pavel Globa mylił się w tej sprawie.

Jednak teraz widzimy, że istnieją już przesłanki, aby dolar zamienił się w zwykły papier. Choć wciąż trudno uwierzyć, że do tego dojdzie.

Na planecie wkrótce pojawią się silne konflikty zbrojne. Gwiazdki wskazują strefę ryzyka, w której znajdują się Azja i Afryka. Konflikty te potrwają do 2024, a może do 2025.

W Europie nadejdą trudne czasy. Gwiazdki wskazują na fatalność sytuacji w zakresie ekonomii i zarządzania politycznego. Tak jak kiedyś w Europie, na pewno nie będzie. A to wpłynie zarówno na bogatych, jak i biednych. Każdy będzie mógł doświadczyć konsekwencji niepiśmiennego zarządzania. Ludzie będą musieli naruszyć samych siebie na wiele sposobów, bogaci stracą fortuny.

W Europie będą prawdziwe zamieszki. Od dawna nie widzieliśmy takich protestów. Nawet dzieci i starcy wyjdą na ulice domagając się podstawowych udogodnień. Zaczną się takie trudy, które wywołają słuszny gniew wśród obywateli Europy. Podczas gdy duże zasoby i finanse rozłożą się na wyższe warstwy ludności.

READ
Jak kochać mężczyznę: 10 przekonujących rad mądrych kobiet

Nie ma prognoz poprawy sytuacji finansowej na arenie międzynarodowej. Wręcz przeciwnie, będzie tylko gorzej. Wynika to z globalnej restrukturyzacji świata i zniszczeń na dużą skalę w wyniku konfliktów zbrojnych. Nie obejdzie się bez kataklizmów, które nie dodadzą wiary w lepszą przyszłość.

Globa mówi, że być może rok 2023 będzie szczytowym rokiem rozwoju najgorszego sytuacja ekonomiczna dla krajów na całym świecie. Światowe elity zaczną szukać rozwiązań tych problemów iw rezultacie w przyszłości świat wyjdzie z ekonomicznego dołka.

Świat czeka na gwałtowne przejście do całkowitej cyfryzacji. To będą bardzo szybkie kroki. Przede wszystkim będzie dotyczyć systemu finansowego. Świat praktycznie zrezygnuje z gotówki.

Może też pojawić się nowa dolegliwość, znacznie silniejsza i potężniejsza niż ta, która spowodowała pandemię. Z powodu tej choroby populacja planety Ziemia zostanie znacznie zmniejszona.

Rada redakcyjna

Proponuję również zapoznać się z prognozami dla wszystkich znaków zodiaku na październik 2022 roku od Angeli Pearl. Wydarzenia, na które trzeba się przygotować!

Dokładny horoskop od Pawła Globy w roku 2023 mówi o trudnościach i trudnościach. Jednak na dłuższą metę świat będzie w stanie poradzić sobie z zaistniałymi problemami.

Co możesz powiedzieć o tych przepowiedniach od doświadczonego astrologa? Wierzysz w nie czy nie?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: