Horoskop na maj 2023 od Vasilisy Volodina

Straszna prognoza rosyjskiej astrologa Vasilisy Volodiny na 2023 rok zszokowała Rosjan

Czas leci bardzo szybko, nie zdążymy mrugnąć, bo Nowy Rok się skrada. Wielu już martwi się, co nas czeka wraz z nadejściem 2023 roku? Wszystkie karty zostały ujawnione przez Vasilisa Volodina, znanego astrologa w Rosji.

Straszna prognoza Vasilisy Volodiny na 2023 rok

Nie wszyscy wierzą w wpływ ciał niebieskich na człowieka, jego życie osobiste, splot okoliczności i poważne katastrofy. Wręcz przeciwnie, astrolog i prezenterka telewizyjna Vasilisa Volodina jest przekonana, że ​​takie prognozy należy wziąć pod uwagę.

„Zegarki nie powodują senności, po prostu odmierzają czas, jest to sposób na odmierzanie pewnego rytmu życia. W ten sam sposób planety mierzą chronologię czasu ludzkości ”- powiedziała Wołodina.

Ruch planet determinuje nie tylko stan wewnętrzny każdego z nas, ale także bieg historii. Astrolog opowiada o wzorcach, które pozwalają przewidywać kataklizmy i wstrząsy. Vasilisa Volodina wierzy, że co 14 lat cykle planet w taki czy inny sposób powtarzają się. W astrologii przez cykl rozumie się okresy przejścia całego Zodiaku przez planetę lub okres od jednej koniunkcji dwóch planet do następnej.

„Na początku XX wieku koniunkcje Jowisza i Urana wypadły w ważnych momentach gospodarczych. Jedna z koniunkcji była w znaku Wodnika w 1914 roku, w przededniu I wojny światowej.

Jeden z tych cykli miał miejsce w 1941 roku, połączenie było w Byku, co mówi nam o pragmatyzmie. Ostatni cykl miał miejsce w latach 2010-2011, kolejny spodziewany jest w 2023 roku.

„To będzie Znak Byka, więc pamiętamy rok 1941”.

Co następne sześć miesięcy przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Słynna astrolog Vasilisa Volodina opowiedziała, jakie próby czekają każdy znak zodiaku w październiku 2022 r. – marcu 2023 r.

Pole działania tych przedstawicieli żywiołu Ognia w najbliższych miesiącach zawęzi się do niewielkiej łatki dookoła. Co więcej, w tej przestrzeni Baran będzie musiał uporządkować i dość ciężko: jeździć, budować, usuwać gruzy, przepowiada Wołodyna. Wszystko nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Prawdopodobieństwo utknięcia w drobiazgach i zirytowania się drobiazgami jest znacznie wyższe, niż się wydaje. Baranie, nie zapomnij o wielkim, nawet jeśli teraz bardzo wolno zmierzasz w tym kierunku.

READ
5 gorących trendów w wystroju kuchni na 2023 rok

Ci przedstawiciele ziemskich żywiołów będą musieli walczyć o pieniądze przez najbliższe pół roku – w każdej sytuacji, z dowolnego powodu i każdego dnia. Byk, dawno tak nie walczyłeś . Będziesz musiał chronić zarówno majątek, jak i pensję: w przeciwnym razie nie będziesz miał czasu na oglądanie się za siebie, ponieważ ktoś znacznie mniej godny zacznie deptać twoją polanę

Wiele osób wie, że droga do gwiazd wiedzie przez ciernie. Teraz Bliźniacy są tego świadomi. Nadszedł czas, aby ci ludzie z żywiołów Powietrza przymierzyli maskę złoczyńców, ale nie powinna ona mocno wyrastać na twarz. Maska przydaje się tylko do wiosny 2023 roku, kiedy Bliźniacy eksplorują nowe terytoria i odpierają przestępców.

Ci przedstawiciele żywiołu Wody w okresie październik 2022 – marzec 2023 odrodzą się jako wojownicy niewidzialnego frontu, czyli opuścią ekrany i wysunięte pozycje w cień. Nowotwory w najbliższych miesiącach nie dzielą się z nikim swoimi planami, ukrywają swoje intencje. Nawet jeśli chcesz wybuchnąć gniewem lub niesprawiedliwością, nie okazuj tego. „Tylko ty sam, wiedząc, jakie burze szaleją w środku, jesteś w stanie poradzić sobie ze swoimi doświadczeniami” – pisze Vasilisa Volodina.

Dla Lwowa najbliższe sześć miesięcy będzie okresem natchnionego udziału w jakiejś wspólnej sprawie. Na przykład możesz łatwo zebrać podobnie myślących ludzi wokół pomysłu. Jednocześnie trzeba pamiętać, że prawda rodzi się w przyjacielskim sporze i takich debat wystarczy. Ale najważniejsza jest możliwość otrzymania wsparcia i siły od ludzi, którym zależy na twojej opinii.

Nosiciele znaku zodiaku Panna czekają miesiące ciężkiej walki o własne cele (najprawdopodobniej zawodowe). Teraz sukces będzie musiał przejść przez fizyczną wytrwałość i stres. Niektórzy przedstawiciele żywiołów Ziemi mogą w niedalekiej przyszłości doświadczyć cofnięcia się, pod koniec 2022 roku będzie poczucie porażki. Dobrą wiadomością jest to, że w styczniu 2023 r. wszystkie karty zmartwychwstania z popiołów będą pod ręką.

Waga w październiku 2022 – marcu 2023 odczuje pilną potrzebę obrony osobistych przekonań. Ci przedstawiciele żywiołu powietrza są gotowi wszelkimi sposobami bronić swoich zasad i punktu widzenia, które uważają za jedyne prawdziwe. „Kto powiedział, że Waga jest znakiem pojednania? Konieczność zrobienia kolejnego kroku do przodu będzie Cię nieustannie podniecać, nie pozwalając się zrelaksować.

READ
Urządzanie werandy w domu: 7 kreatywnych pomysłów

Skorpiony będą w stanie całkowitej wewnętrznej mobilizacji do wiosny 2023 roku, więc następne sześć miesięcy może być bardzo wyczerpujące dla ich psychiki. Fajnie, że do tej pory pojawiła się świetna okazja do korzystania nie tylko z własnych zasobów, ale także „sąsiedzkich”. Przedstawiciele żywiołów Wody muszą kontrolować się bardziej niż kiedykolwiek: gotowość do wygrania za wszelką cenę często przeradza się w całkowitą utratę nie tylko już zgromadzonych korzyści, ale także przyszłych.

Łucznicy stracili ostatnio chęć do działania, ponieważ ich ruch może równie dobrze zostać przeniesiony na innych uczestników gry. Należy pamiętać, że zawsze jest wybór: przedstawiciele żywiołu Ognia mogą albo chłodno patrzeć z boku, jak ktoś ich popycha, naciągając na siebie koc, albo wyjść z zawieszonej animacji i połączyć się z grą.

Koziorożce potrafią wiele, a najbliższe miesiące będą poświęcone udowodnieniu tego innym. Przedstawiciele żywiołów Ziemi powinni teraz trzymać się ścisłego planu, działać szybko i bez przerw urlopowych. „W ten sam sposób ustanowisz solidny porządek w swoim świecie i zachęcisz tych, którzy pozostają w tyle”.

Najbliższe miesiące dadzą posiadaczom znaku zodiaku Wodnik okazję do entuzjastycznego zaangażowania się w to, co przynosi prawdziwą radość. „Żyj zgodnie z zasadą „Kochać to tak kochać, chodzić to tak chodzić!”. Mama cię urodziła na pewno nie po to, żebyś był jednym z wielu!

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Ryby odczują ciężar rodzinnych nieporozumień w ciągu tych sześciu miesięcy. Co więcej, sami przedstawiciele żywiołów Wody mogą z łatwością działać jako inicjatorzy sprzeczek. Ryby, jeśli chcesz uniknąć kłótni, pozbądź się dowodzącego tonu. Możliwe jest angażowanie się w przekształcenia w domu, ale tylko spokojne – czas rozpocząć naprawy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: