Horoskop na 2023 rok od Tamary Globy

Rok 2023 będzie charakteryzował się spokojnym i harmonijnym charakterem. Globalnym zadaniem w nadchodzącym roku jest skupienie się na interesach Twojej rodziny i dbałość o bliskich. Dla wielu znaków okres ten będzie sprzyjał tworzeniu rodziny i posiadaniu dzieci.

Baran powinien zacząć aktywnie poszerzać swoje horyzonty. Jeśli pojawiły się myśli, które mogłyby zmienić twoje życie, nadszedł czas. Dotyczy to absolutnie wszystkich sfer życia: kariery, przyjaźni, miłości, zdrowia czy hobby. Wszystkie zmiany przyniosą korzystny wynik, bez względu na to, w którą stronę pójdzie Baran.

Ale jest jeden warunek – nie zatrzymuj się w połowie. Przedstawiciele znaku powinni zwrócić szczególną uwagę na dziedzinę kariery – 2023 będzie sprzyjał zdecydowanym krokom.

Na przykład w celu dokształcenia się, podniesienia kwalifikacji, podjęcia pracy nad nowym projektem lub radykalnych zmian zawodowych. Bez względu na to, jaki kierunek wybierze Baran, pomoże im energia Czarnego Królika.

Osoby urodzone w tej konstelacji otrzymają hojne owoce wykonanej pracy. Co więcej, wyniki będą miały różne formy – pieniądze, przydatne kontakty, ciekawe oferty.

Na froncie osobistym Barany czekają na miłosne odkrycia i przyjemne, szczere przeżycia. Ale pary małżeńskie będą musiały znosić zmienność relacji. Przypływy miłości i czułości zostaną zastąpione uczuciem irytacji i kłótni.

Tutaj ważne jest, aby Baran nie pozwolił, by wszystko potoczyło się swoim torem, ale nauczył się, jak pokojowo rozwiązywać problemy rodzinne. Szczególnie konieczne jest skupienie się na tych zadaniach w pierwszej połowie roku – w tym czasie przedstawiciele znaku będą najbardziej wrażliwi emocjonalnie. Ponadto rok obiecuje uzupełnienie Barana w rodzinie.

Byk w 2023 roku będzie mógł wnieść wszystkie swoje pomysły do ​​finału i będzie zadowolony z wyników. Co więcej, odniesie sukces w przypadkach, które nie były pierwotnie ujęte w planach. I bez większego wysiłku. Przedstawiciele znaku będą zarabiać więcej.

Ułatwią to opłacalne prace dorywcze lub hobby, na których można zarabiać. Dla tych, którzy pracują najemnie, praca będzie dobra – będzie okazja na awans, z którego skorzystają.

Jeśli ktoś pożyczył pieniądze, a Taurus już się z tą kwotą pożegnał, 2023 zaskoczy go zwrotem pożyczek. Ale pomimo dobrej sytuacji finansowej ludzie tego znaku nadal nie powinni rozrzucać pieniędzy.

W tym nie robienie drogich zakupów, które nie są potrzebne. Pożądane jest również unikanie ryzykownych inwestycji i innych wątpliwych przygód finansowych.

READ
Numerologiczna zgodność par

Jeśli chodzi o życie osobiste, w pierwszej połowie roku będzie szczególnie spokojnie. W tym czasie nawet najbardziej przekonani kawalerzy zrozumieją, że samotność nie jest najlepszym pomysłem – i rozpoczną poszukiwania prawdziwej miłości.

Samotny Byk w aktywnym poszukiwaniu dość szybko rozwiąże swoje zadanie. Przedstawiciele rodziny znaku w pierwszej połowie roku będą cieszyć się sielanką w rodzinie. To państwo wzmocnią wspólne interesy i podróże.

Bliźnięta

Rok Czarnego Królika otworzy finansowe krany obfitości dla jeszcze niczego niepodejrzewających Bliźniąt. Nawet ci przedstawiciele znaku, którzy teraz siedzą bez pracy, wzbogacą się. Pieniądze przyjdą do nich przez krewnych, przyjaciół, a nawet kochanków.

Bliźnięta z aktywną pozycją życiową czekają na stabilność i ekscytujące podróże służbowe. Szczyt szczęścia przypada na sierpień-wrzesień 2023 roku. W grudniu jest szansa, że ​​Gemini otrzyma spadek lub dużą wygraną.

W aspekcie miłości nasienne Bliźnięta będą miały dość trudny okres. Problemy pojawiają się z powodu problemów krajowych. Zniewolą romans w związku – będzie poczucie rutyny i poczucie, że małżonek się wyprowadził. Aby nie rozpuścić się w negatywnych emocjach, będziesz musiał zmienić swój światopogląd i postrzeganie.

Na przykład nie traktuj napraw jako kary, ale spróbuj zamienić to w ekscytującą grę dla dwóch osób, którą możesz wygrać tylko wtedy, gdy tworzysz zgrany zespół. Takie podejście wzmocni związek.

Bliźnięta bez związków w 2023 roku będą miały namiętny romans, który pozostawi miłe wspomnienia na całe życie. Jest też szansa na przeniesienie ulotnych relacji na wyższy poziom.

W przypadku Raka nadchodzący rok przyniesie lekcje, które sprawią, że będziesz starannie wybierać swoje otoczenie. Przedstawiciele znaku w końcu przekonają się, że to zły nawyk – otwierać swoją duszę na pierwszą napotkaną osobę i zdradzać swoje sekrety nawet najbliższym przyjaciołom.

Taki rozczarowujący wniosek pojawi się, gdy zwróci się przeciwko nim kolejna nieostrożna rewelacja. W sprawach finansowych Raka będziesz również musiał być bardzo ostrożny. W 2023 roku ich energia będzie nadal przyciągać oszustów i oszustów.

Zakochani przedstawiciele znaku czekają na bardziej radosne prognozy. Pojedyncze Raki spotkają swoją bratnią duszę. Jest bardzo prawdopodobne, że stanie się to w połowie wiosny lub pod koniec roku. Relacje rozwiną się szybko – możliwe, że do Nowego Roku wiele Raków utworzy stabilną i szczęśliwą parę.

READ
11 genialnych pomysłów na organizację Twojej kuchni

Raki, które są w związku od dłuższego czasu, mogą liczyć na nową falę uczuć i emocji oraz wzmocnienie relacji. Rok Królika Wody to sprzyjający okres dla małżeństw, dla tych, którzy są pewni swojego wyboru – czas przypieczętować związek. Dla zamężnych przedstawicieli znaku rok przyniesie wiele romansów i odnowienia uczuć.

Gwiazdy radzą Leo poświęcić ten rok na rozwój duchowy. Bez pełni energii trudno będzie osiągnąć nowe wyżyny i realizować od dawna zaplanowane plany.

Klucz do sukcesu można znaleźć poprzez medytację, jogę, kontemplację piękna i inne praktyki, które będą w stanie „ugruntować” kreatywne Lwy i odciągnąć je od nieustannego wyścigu.

Kariera w tym roku nie rozwinie się zbytnio, ponieważ ogólny nastrój Czarnego Królika do Lwów jest spokojny i rodzinny. Dlatego przedstawiciele znaku będą przyjemniej dawać energię tym, których kochają. W zamian otrzymają niesamowitą ciepłą odpowiedź.

Niespokojne lwy, które chcą nadal żyć we własnym tempie, będą musiały ciężko pracować. Dotyczy to zarówno pracy, jak i nauki. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie uzyskać tego, czego chcesz. Aby nie marnować energii na próżno na początku roku Lwa, musisz zrozumieć, czy robią to, co robią teraz? Czy podoba im się wybrany wektor.

W globalnych zmianach w życiu 2023 również nie jest asystentem Lwa. Odważne impulsy zawiodą i pozostawią nieprzyjemne wspomnienia. Ale w życiu osobistym wszystko będzie dobrze. Kłótnie domowe i drobne nieporozumienia nie będą w stanie zniszczyć prawdziwych uczuć Lwa.

Relacje będą się pomyślnie rozwijać, zwłaszcza jeśli przedstawiciele znaku skupią się na ich jakości – zaczną np. rozwiązywać zaległe problemy. Lonely Lions może liczyć na ciekawą, a nawet niecodzienną znajomość w marcu-kwietniu.

Romans, stabilność, harmonia – oto, co Rok Wodnego Królika obiecuje Pannie. Jeśli przedstawiciele znaku mają ukochaną osobę, to w 2023 roku ich duchowa intymność stanie się silniejsza, a seks będzie lepszy.

Panny utwierdzą się w przekonaniu, że zarówno one, jak i partner są gotowe udzielić sobie wsparcia w każdej sytuacji – że stanowią jeden zespół. Dlatego Panny, które myślą o małżeństwie, nie powinny się wahać i śmiało udać się do urzędu stanu cywilnego. Najkorzystniejszym czasem na to jest wrzesień-październik.

Wolne Panny muszą przygotować się na nieplanowane spotkanie, które zaowocuje przyjemnym romantycznym związkiem. Gwiazdy radzą przedstawicielom znaku, aby nie bali się nowych znajomości, byli aktywni i inicjatywni. Nawet lekki flirt, który przerodził się w burzliwy romans, może okazać się tym bardzo brzemiennym w skutki spotkaniem.

READ
Który typ osobowości jest dla Ciebie odpowiedni, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku

Nie zapomnij też o rodzinie i przyjaciołach. Komunikacja z nimi będzie bardziej delikatna – najmniejszy chłód i nieuwaga może doprowadzić do poważnej kłótni. Aby tego uniknąć, ważne jest, aby spróbować połączyć życie osobiste i komunikację z rodziną.

Sukces finansowy w 2023 roku dla Virgos będzie okresem od kwietnia do września. Przez resztę czasu lepiej nie podejmować poważnych decyzji – zmieniać pracę, inwestować dużo pieniędzy w projekty, pożyczać pieniądze i wydawać pieniądze na duże zakupy. Istnieje ryzyko, że stanie się negatywny.

Rok dla Wagi upłynie w pełnej energii atmosferze – wydarzenia szybko następują po sobie. Przedstawiciele znaku, którzy potrafią dostosować się do takiej dynamiki, odniosą sukces – z zainteresowaniem przejmą inicjatywę i wykorzystają przedstawione szanse.

Gwiazdy doradzają inwestowanie w ciekawe projekty, inwestowanie w nieruchomości, zakładanie lokat bankowych w przeddzień i dzień zaćmienia Księżyca.

Wagi muszą trzeźwo ocenić swoje szczęście – nie podejmować na próżno ryzyka, w tym nie zmieniać pracy nagle, nawet jeśli nowa oferta wydaje się bardzo opłacalna. Takie zmiany nie przyniosą satysfakcji, co więcej, może zniknąć chęć rozwoju i doskonalenia.

Na początku lata pojawi się dodatkowe źródło dochodu, które pozwoli zgromadzić sporą kwotę. Wzrost dochodów może prowadzić do zazdrości ze strony krewnych lub bliskiego kręgu. Dlatego lepiej nie chwalić się osiągnięciami i nie pożyczać dużych sum.

W romansach Waga musi być ostrożna – patrz na działania ukochanej osoby, a nie na jego słowa. To samo dotyczy przedstawicieli znaku, którzy jeszcze nie spotkali swojej bratniej duszy. Ważne jest, aby zachować ostrożność podczas randek, jeśli chcesz zbudować poważny związek.

Skorpion

Skorpiony w 2023 roku będą mogły polegać tylko na sobie. Ale to tylko ich wzmocni – wydarzenia wzmocnią ich intuicję, opanowanie i umiejętność szybkiego podejmowania właściwych decyzji.

Gwiazdy radzą przedstawicielom znaku, aby nie błądzili, ostrożnie nawiązywali nowe znajomości i powstrzymywali negatywne impulsy. Obszar roboczy będzie produktywny, ale gorączkowy.

Od czasu do czasu Skorpiony będą musiały rozwiązywać nieprzyjemne sytuacje związane z pieniędzmi. Zrobienie tego bezboleśnie, a nawet z wygraną dla siebie, pomoże w koncentracji i nie wyciąganiu pochopnych wniosków. Ogólnie rzecz biorąc, pod względem materiału rok będzie korzystny.

READ
Jakie znaki zodiaku przyniosą szczęście w 2023 roku Świni

We wrześniu-październiku wskazane jest, aby Skorpiony zrobiły sobie przerwę w pracy, aby uniknąć wypalenia i depresji.

Sfera miłości przeżyje ciężkie chwile w roku Królika. Dlatego będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość – gdzieś, aby stać się bardziej miękkim, gdzieś, aby okazać współczucie swojemu partnerowi. Dla singli rok zapowiada nowe znajomości, ale te ulotne romanse nie przerodzą się w prawdziwe uczucia.

Strzelec

Dobrobyt finansowy Strzelca pozostanie niezmieniony, co nie jest złe. Dochody będą stabilne i pozwolą inwestować w samorozwój. Na przykład w rozwoju nowej dziedziny działalności.

Następnie ta wiedza pomoże ci awansować w karierze lub znaleźć bardziej dochodową pracę. W kwietniu-maju nie należy zakładać lokat, inwestować dużych sum w biznes i różne pomysły – może to negatywnie wpłynąć na budżet.

W przypadku depozytów w walucie obcej zaleca się, aby gwiazdy zwracały szczególną uwagę na wahania kursów i podejmowały decyzje na czas. Nie jest również wskazane, aby Strzelec pożyczał duże sumy w 2023 r., Nawet bliskim przyjaciołom i krewnym.

Najprawdopodobniej nie będziesz w stanie zwrócić pieniędzy, a jednocześnie relacje z dłużnikiem ulegną pogorszeniu.

W aspekcie miłosnym pod koniec zimy Strzelec w związku może się nudzić i chcieć iskry, która ich zdaniem wygasła. Również pożądanie może prowadzić do kłótni, a nawet rozstania.

Dlatego nie powinieneś podejmować impulsywnych decyzji i kontynuować swoich pożądliwych pragnień. Dla samotnego Strzelca rok obiecuje wiele jasnych i pełnych pasji powieści.

Koziorożec

Relacje Koziorożców z pieniędzmi w 2023 roku będą w dobry sposób przewidywalne – wystarczą, aby spełnić wszystkie ich pragnienia i spełnić stare marzenia.

Takie szczęście to świetny znak, aby wykorzystać je do zwiększenia zysków. Koziorożce w Roku Czarnego Królika mogą inwestować w nieruchomości, otwierać lokaty i dokonywać dużych inwestycji.

Wiosna sprzyja wzmocnieniu aktywności zawodowej – możesz podjąć dodatkowy projekt w swojej głównej pracy lub zgodzić się na współpracę w innym obszarze. Niewykluczone, że nowy teren okaże się na tyle ciekawy, że do końca roku Koziorożce zmienią pracę.

W relacjach rodzinnych Koziorożce mają kłótnie. Na początku roku partner często będzie wywoływał negatywne emocje i wprawiał cię w złość. Aby uratować związek, będziesz musiał wykorzystać całą swoją samokontrolę i nauczyć się spokojnie reagować na subiektywną opinię ukochanej osoby.

READ
Jak zorganizować przechowywanie w małym przedpokoju: ponad 20 skutecznych pomysłów

W lutym-marcu gwiazdy radzą przedstawicielom rodziny znaku, aby udali się w długą podróż – bez przyjaciół i krewnych. Taka podróż znacznie wzmocni związek. Darmowe Koziorożce mogą liczyć na miłą znajomość pod koniec sierpnia. Najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się gdzieś w naturze.

Wodnik

Przedstawiciele znaku Czarnego Królika przyniosą jasne wydarzenia, znajomości i niesamowite podróże, a także dobrobyt finansowy. Będzie dobra perspektywa zarobku w pracy.

Wodnik będzie mógł zwiększyć budżet, który nie będzie się bał trudnych zadań i aktywności. Krąg społeczny w 2023 roku zostanie uzupełniony o nowych interesujących znajomych. Ale nie łudźcie się, niektóre z nich z czasem nie otworzą się od najlepszej strony.

W styczniu gwiazdom radzi się przygotować na nieprzyjemny zwrot w związku – mogą pojawić się wątpliwości co do wierności partnera i chcesz to sprawdzić. Odkrycie prawdy doprowadzi do poważnego konfliktu.

Uczciwa rozmowa tete-a-tete, bez pośredników, pomoże uniknąć kłopotów i skandali. Samotny Wodnik pozna nowego znajomego w maju, powinieneś spojrzeć na niego jako na potencjalnego partnera.

Ogólnie rzecz biorąc, Ryby będą miały pomyślny rok. Ale małe problemy wciąż psują ogólny obraz. Aby je zminimalizować, musisz skupić się na nadchodzących rzeczach i robić je na bieżąco, a nie odkładać na później.

W marcu Ryby mogą spotkać się w otoczeniu biznesowym z osobą, w której kiedyś byli rozczarowani. W takim przypadku musisz dać mu drugą szansę. Najprawdopodobniej doprowadzi to do nieoczekiwanie przyjemnych rezultatów.

Z pieniędzmi od przedstawicieli znaku w 2023 roku wszystko będzie dobrze. Dochody będą regularne i duże – więcej niż teraz. Ryby, którym udaje się znacznie poprawić zysk finansowy, nie mogą się zrelaksować – znacznie ważniejsze jest skoncentrowanie się na ugruntowaniu sukcesu.

Początek roku dla Ryb będących w związku nie będzie łatwy, ale ukochana osoba pomoże uporać się ze wszystkimi problemami – trzeba tylko zaufać i spróbować poradzić sobie z lękiem. Również rodzina Ryb powinna ograniczyć odpoczynek w hałaśliwych firmach, w przeciwnym razie doprowadzi to do nieporozumień z partnerem.

W przeciwnym razie relacje ludzi tego znaku będą stabilne, bez większych zmian. Gwiazdy Lonely Pisces doradzają w październiku gwiazdy, aby podjęły swoje ulubione hobby, doprowadzi to do znajomości i zbliżenia z osobą, która od dawna jest wśród przyjaciół.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: