Horoskop miłości na rok 2023

Królik zachwyci Barana nowymi odkryciami miłosnymi i przyjemnymi, serdecznymi przeżyciami. Małżeństwa będą musiały znosić zmienność relacji. Fale miłości i czułości zostaną zastąpione uczuciem irytacji i kłótni. Dla Barana ważne jest, aby nie dopuścić do tego, aby wszystko potoczyło się dalej, ale aby pokojowo rozwiązywać problemy rodzinne.

Na tych przedstawicieli znaku, którzy są jeszcze na początku związku, czekają burzliwe romanse. Kobiety będą kąpać się w romansie i czułości, mężczyźni Barana powinni wziąć sytuację w swoje silne ręce. Miłość będzie wymagała prawdziwych uczynków, nie będzie miejsca na przymus i bezczynność.

Dla samotnego Barana horoskop na 2023 rok przygotuje niespodzianki. Wiosną i jesienią prawdopodobne są romantyczne spotkania, które przerodzą się w poważny związek. Prawdziwe uczucia mogą powstać spontanicznie, dla wielu będzie to czysty przypadek – najważniejsze jest, aby nie przegapić chwili, ponieważ jest prawdopodobne, że to spotkanie może okazać się miłością na całe życie.

Patronka Wenus z 2023 roku zapewni Bykowi ocean romansu i niesamowitych emocji. Przedstawiciele znaku odniosą sukces z płcią przeciwną. Samotny Byk ma wszelkie szanse na spotkanie swojej bratniej duszy.

Ale pary małżeńskie powinny mieć się na baczności, Byk nie powinien pozwalać sobie na zbyt wiele, nie prowokować zazdrości, aby nie zepsuć relacji z małżonkami. Całą energię romantyczną i miłosną lepiej skierować na wzmocnienie więzi rodzinnych.

Wenus silnie wpłynie na sferę zmysłowości, otworzy niesamowite aspekty związków i uczuć. Życie Byka będzie wypełnione jasnymi kolorami, niesamowitymi spotkaniami i niezapomnianymi znajomościami, które mogą całkowicie zmienić światopogląd.

Najkorzystniejszy czas to druga połowa roku. W tym czasie single mogą liczyć na fatalne spotkanie z osobą, która uczyni ich szczęśliwymi. Żonaci przedstawiciele znaku rozpalą w swoich małżonkach nowe uczucia, będą mogli ożywić namiętności i zacieśnić więź. Rok Królika to sprzyjający okres dla małżeństw, rodziny urodzone w tym roku będą szczęśliwe i silne.

Bliźnięta

Dla Gemini rok 2023 w sprawach miłości charakteryzuje się jako bardzo urozmaicony, choć paradoksalnie, merkantylny etap. Dokładna kalkulacja i niekończąca się analiza przenikną tam, gdzie wcześniej szalały wulkany emocji i gotowały się „meksykańskie namiętności”.

To dość dziwny prezent otrzymany od aktywatora twojego znaku, planety Merkury, który nie pozwoli Bliźniakom poczuć się romantycznie. Merkantylizm objawi się w pierwszej połowie 2023 roku, gdy tylko samotni przedstawiciele Twojego znaku zodiaku będą starali się wszelkimi sposobami budować miłość opartą na kalkulacji lub własnym interesie.

Bliźnięta mają szczęście w sprawach miłosnych, co oznacza, że ​​można założyć, że romans handlowy jest dla ciebie całkiem możliwy. Ale jak to jest istotne – tylko czas pokaże. Paradoksalne jest to, że interes własny i kalkulacja przenikną również istniejące relacje.

Niektóre zamężne Bliźnięta zdecydują się w pierwszych miesiącach 2023 roku na prowadzenie oddzielnego budżetu ze swoją bratnią duszą. Zaimek „my” nie będzie już brzmiał. Coraz częściej w ścianach Twojego domu zabrzmi „tak zdecydowałem”.

Nieco bardziej namiętne będą Bliźnięta, które są o krok od romantycznego związku. Osoba, która wzbudziła zainteresowanie przeszłością, na pewno Cię nie zawiedzie. Problem może pojawić się gdzie indziej. Gdy tylko ty i ta osoba spróbujecie współżyć, stanie się jasne, że macie różne poglądy na codzienne problemy.

To oczywiście nie jest powód do zerwania związku miłosnego, który ledwo powstał. Bądź cierpliwy. Mniej więcej w drugiej połowie lipca Venus zwróci uwagę na Gemini, która nadzoruje ten sam aspekt miłosny. W tej chwili wiele się zmieni w stosunku do uczuć.

READ
Horoskop na grudzień 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Wpływ Wenus przyczynia się do rozwoju sfery romantycznej. Wrażliwe i delikatne z natury Raki poczują się na własnej fali. Podobnie jak w innych dziedzinach życia, w sferze miłości rok zapowiada się pomyślnie i ekscytująco.

Single będą mogli spotkać swoją bratnią duszę, najlepszy czas na nowe znajomości to połowa wiosny i koniec roku. Relacje rozwiną się bardzo szybko, możliwe, że do Nowego Roku wielu przedstawicieli znaku stworzy stabilną i szczęśliwą parę.

Już nawiązane pary mogą liczyć na nową falę uczuć i emocji, wzmocnienie relacji, przejście na nowy poziom. Rok Królika Wody to sprzyjający okres dla małżeństwa, dla tych, którzy są pewni swojego wyboru, nadszedł czas, aby przypieczętować związek.

Oczekuje się przyjemnego roku dla Raków rodzinnych. Gwiazdy mówią o ciepłych i łatwych relacjach między małżonkami, w których znajdzie się miejsce na romans, namiętność i nowe doznania. Ważne jest, aby przedstawiciele znaku poświęcili więcej czasu swoim bliskim, na 2023 r. Zaleca się zaplanowanie wspólnych wakacji na morzu lub podróży rozrywkowej poświęconej znaczącej dacie.

W 2023 roku Leos przyciągnie osoby płci przeciwnej. Single będą mieli idealną okazję do wyboru partnera dla siebie, ale gwiazdy nie polecają pośpiechu – lepiej przyjrzeć się najbliższemu otoczeniu, być może druga połowa jest już w pobliżu.

Przedstawiciele znaku, którzy są w związku od dłuższego czasu, powinni postarać się wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Rok Wodnego Królika będzie dobrym okresem na podjęcie ważnych decyzji – małżeństwa czy narodzin dziecka.

Rok jest dobry dla małżeństw – dla par, które zawarły sojusz, gwiazdy obiecują zgodę i miłość. Wyścig kariery może zepsuć związek Lwa z bratnią duszą. Przedstawiciele tego znaku będą musieli poświęcić większość swojej energii na wzmocnienie relacji. W pogoni za zyskiem i przywilejami zawodowymi nie zapominaj o swoich bliskich – uważaj i poświęcaj więcej uwagi.

Mimo drobnych kłopotów w sferze miłosnej wszystko będzie dobrze. Nawet kłótnie domowe i drobne nieporozumienia nie mogą zniszczyć prawdziwych uczuć naprawdę bliskich.

Romans, stabilność, harmonia i ciepło – rok Królika Wody obiecuje Pannom wszelkie korzyści wynikające z relacji rodzinnych. Horoskop mówi o bliskości duchowej i fizycznej między małżonkami, gotowości do wzajemnego wspierania się w trudnych chwilach.

Single powinni przygotować się na ważne spotkanie, które będzie miało wszystkie przyjemne romantyczne konsekwencje. Gwiazdy radzą Pannie, aby nie bały się nowych znajomości, by były aktywne i inicjatywne podczas spotkań. Nawet lekki flirt, który przerodził się w burzliwy romans, może okazać się brzemiennym w skutki spotkaniem.

Panny, które są w długim romantycznym związku, horoskop przewiduje rozwój z kontynuacją. Pora, aby przedstawiciele znaku zastanowili się nad pójściem do ołtarza ze swoją bratnią duszą, zwłaszcza że rok Królika sprzyja takiej decyzji.

Ślub lepiej zaplanować na jesień – to najlepszy czas na tak znaczące wydarzenie. Małżeństwo zawarte w 2023 roku przyniesie silne i długotrwałe relacje.

Waga przeżyje romantyczny i zmysłowy rok. Burza emocji i uczuć ogarnie przedstawicieli znaku od samego początku roku. Nie powstrzymuj impulsów, czas działać, przejąć inicjatywę, nie czekając na odpowiedni moment.

Dla samotnej Wagi gwiazdy przygotowały wiele niespodzianek, czekają na początek nowego miłosnego związku. Przedstawiciele tego znaku muszą jedynie otworzyć swoje serca i wpuścić nowe uczucia. W okresie od początku lata do końca jesieni przedstawiciele znaku powinni szczególnie uważać, aby nie stracić z oczu potencjalnej bratniej duszy.

READ
10 podstępnych sztuczek, na które nabierają się wszyscy kupujący

Odrobiny wysiłku, aby wynieść relacje na nowy poziom, rodzina Wagi będzie potrzebować. Energia się przeleje, trzeba ją skierować we właściwym kierunku.

Wspólna rekreacja, rozrywka i zmiana zwykłego otoczenia pomogą wzmocnić relacje między małżonkami. Gwiazdy radzą jedynie łagodzić przejawy zazdrości, zwłaszcza że nie będzie ku temu powodu.

Skorpion

Pomimo faktu, że Wenus będzie planetą rządzącą w 2023 roku, Skorpiony nie powinny oczekiwać jej hojności. W sferze miłosnej spodziewane jest napięcie, które będzie wymagało od przedstawicieli znaku sporej cierpliwości.

Samotnicy będą szukać swojej drugiej połówki i już zaczną rozpaczać. Jednak czeka ich jeszcze niespodzianka – jesienią odbędzie się romantyczne spotkanie. Gwiazdy mówią, że ta przygoda będzie ulotna i niepoważna, ale Skorpiony będą z tego powodu szczęśliwe.

Ale zimą powinni przygotować się na brzemienne w skutki spotkanie, prawdopodobnie wraz z noworocznym zamieszaniem będą mogli spotkać prawdziwą miłość. Skorpiony rodzinne powinny przygotować się do prób. Z walki o przywództwo mogą powstać zaniedbania i kłótnie.

Aby uniknąć poważnych konfliktów rodzinnych, przedstawiciele znaku powinni być milsi i łagodniejsi w stosunku do małżonków. Relacje poprawią się w drugiej połowie roku, namiętność i zrozumienie powrócą do związku, roztropność i zdrowy rozsądek pomogą ustanowić ciszę i spokój w rodzinie.

Strzelec

Strzelec w roku Królika Wody nie zostanie pozostawiony sam sobie, chociaż płeć przeciwna nie będzie im poświęcać nadmiernej uwagi. Istniejące więzi pozostaną silne, przedstawiciele rodziny znaku powinni panować nad emocjami, zachować rozsądek i spokój, aby nie prowokować kłótni.

Ogólnie rok nie zapowiada żadnych miłosnych dramatów i wstrząsów, życie osobiste Strzelca będzie raczej rutynowe i nudne. Okres sprzyja zacieśnianiu relacji między małżonkami, ale tutaj ważne jest, aby mieć wszystko pod kontrolą.

Horoskop zaleca przejście z pracy do życia osobistego, więcej komunikacji z partnerem. Bliscy ludzie będą potrzebować uwagi, więc miłe niespodzianki, prezenty zawsze będą odpowiednie i pożądane, a relacje staną się silne i ufne.

Jeśli samotnym Strzelcom uda się zrobić sobie przerwę w pracy i pozwolić sobie na dobry odpoczynek, to gwiazdy są gotowe dać im szansę na zbudowanie życia osobistego. Fatalne spotkanie może odbyć się latem, najważniejsze jest, aby nie przegapić odpowiedniego momentu i właściwej osoby. Gwiazdy mówią, że najlepszym miejscem na spotkanie z płcią przeciwną będą miejsca rekreacji publicznej.

Koziorożec

Romantyczne związki przechodzą okres stagnacji. Samotnicy będą pochłonięci pracą, będą zbyt zajęci, by myśleć o swoim życiu osobistym. Tymczasem horoskop na 2023 r. Nie radzi zapomnieć o sobie, Koziorożce należy rozpraszać, relaksować się z przyjaciółmi, chodzić do miejsc publicznych. Królik obiecuje przedstawicielom znaku miłą znajomość, która w przyszłości przerodzi się w szczere uczucia. Gwiazdy dadzą taką szansę w okresie od maja do czerwca.

Koziorożce, które są już w związku, powinny rozważyć przeniesienie go na wyższy poziom. Przedstawiciele znaku będą musieli wymyślić sposoby na ożywienie dawnej pasji i ożywienie romansu. Królik radzi spędzać więcej czasu razem – odpoczywać, chodzić na imprezy, wspólne wycieczki czy wspólne uprawianie sportu.

Rodzinnym Koziorożcom poleca się w 2023 roku znaleźć czas na komunikację z bliskimi, ustalić w końcu priorytety, co jest dla nich ważniejsze – ukochani czy praca. Szczerość w związku jest gwarancją wzmocnienia więzi między dwojgiem kochających się serc.

READ
Bardzo ZŁE prezenty! Nie dawaj ich nikomu!

Wodnik

Rok Królika Wody nie wniesie romansu i pasji do życia osobistego Wodnika. W powietrzu czuć będzie napięcie i nudę. Single mogą liczyć na romantyczne spotkanie późnym latem lub jesienią. Jednak horoskop mówi, że ten związek nie zakończy się niczym poważnym.

Ważne jest, aby Wodnicy ufali osobie, nie będą w stanie otworzyć się na swojego potencjalnego partnera, co oznacza, że ​​​​bez zaufania nie zbudują relacji. Gwiazdy radzą przedstawicielom znaku, aby otworzyli swoje serca, zaufali mu i spróbowali cieszyć się samą chwilą. Być może wtedy Wodnik będzie miał szansę na romantyczny związek ze wszystkimi przyjemnymi konsekwencjami.

Przedstawiciele rodziny znaku i ci, którzy są w związku od dawna, będą w tym roku żyć nudni i zwyczajni. Nadmierne zaangażowanie w proces pracy spowoduje ochłodzenie między partnerami, ustąpi pasja i atrakcyjność.

W związku będzie napięcie, prawdopodobne są kłótnie, które mogą zakończyć się rozstaniem. Wodniki są w stanie zapobiec takiemu skutkowi wydarzeń, gwiazdy radzą im, aby nie oddalali się od swoich bliskich, ufali i zwracali większą uwagę.

Ryby są uważane za jeden z najbardziej zmysłowych i romantycznych znaków. Jednak obciążenie pracą zawodową w Roku Królika nie pozostawi im ani czasu, ani energii na romans. Pojedyncze gwiazdy nie obiecują miłosnych wzlotów i upadków, ale przygotowały kilka przyjemnych spotkań późną wiosną, latem i w połowie jesieni.

Szansa na romantyczną znajomość przypadnie Rybom pod koniec kwietnia, więc przedstawiciele znaku powinni często wychodzić na łono natury, do miasta. Prawdopodobnie podczas spaceru będziesz mógł spotkać osobę, z którą ciekawie będzie spędzić czas.

Ryby, które mają już związek, muszą przejść testy sił. Druga połowa wyrazi niezadowolenie z powodu braku uwagi. Gwiazdy radzą Rybom, aby były bardziej aktywne w związkach, zwracały uwagę na bliskich, aby nie pogorszyć sytuacji.

Pary również będą cierpieć z powodu braku uwagi. Horoskop mówi o możliwym zerwaniu relacji, ale nie spiesz się, aby odciąć końce – związek musi otrzymać drugą szansę. Dopiero tutaj inicjatywę przywrócenia dawnych emocji i uczuć Ryby będą musiały wziąć w swoje ręce.

Nadchodzący rok Królika Czarnej Wody to dobry czas zarówno na nawiązywanie nowych długotrwałych relacji, jak i scementowanie istniejącego sojuszu. Tematem naszego materiału jest horoskop miłosny na rok 2023 dla kobiet i mężczyzn według znaku zodiaku i roku urodzenia. Pozycja Wenus w tym roku będzie wyjątkowo korzystna, z wyjątkiem krótkiego okresu wstecznego od 23 lipca do 4 września. Szczególnie Królik będzie patronował tym, którzy są już w związku i marzą o posiadaniu dzieci.

Horoskop miłosny 2023

Miłosny horoskop 2023 dla kobiet i mężczyzn według znaków zodiaku, dla singli i rodzin.

Krótkie podsumowanie. Bardzo kochająca natura symbolu roku, a także żywioł wody sprawiają, że ten rok jest wyjątkowo udany dla tych, którzy szukają miłości, chcą stworzyć silną rodzinę i mieć dzieci. Na miłosnym froncie czeka Cię wiele wydarzeń: spotkania i rozstania, sceny zazdrości i niesamowite randki. Czytaj osobiste prognozy w horoskopach według znaków zodiaku .

horoskop miłości według znaku zodiaku 2023

Horoskop miłości według znaków zodiaku

kocham astrologiczną prognozę 2023

Astrologiczny horoskop miłosny na rok 2023

W przeddzień przyszłego roku wielu martwi się pytaniem, kiedy miłość wejdzie w ich życie, jakie życie rodzinne czeka, gdzie spotkać kochanka, co zrobić, gdy miłość przeminie. Astrologowie tradycyjnie dają różne prognozy dla kobiet i mężczyzn, tych, którzy szukają lub już założyli rodzinę.

READ
8 prostych wskazówek, jak uzyskać nieskazitelny wygląd

Horoskop miłości dla kobiet na rok 2023

Czarny Królik będzie sprzyjał zamężnym kobietom przez cały rok. Symbol roku ceni sobie swojskość, praktyczność i troskę o bliskich, dlatego w każdy możliwy sposób przyczynia się do ustanowienia harmonii w domu i relacjach między małżonkami i dziećmi. Również patron roku zwraca uwagę na bystre i przedsiębiorcze dziewczyny. Dlatego jeśli twój mężczyzna ciągnie z propozycją małżeństwa, dlaczego nie wziąć sprawy w swoje ręce? Nie zwracaj uwagi na stereotypy, Twoim celem jest znalezienie szczęścia z ukochaną osobą, jakie mogą być wątpliwości. Jeśli nadal jesteś singlem, warto być trochę bardziej asertywnym i nie bać się zrobić pierwszego kroku.

Horoskop miłości żywiołów dla kobiet:

 • Ogień Piękności zrodzonej z żywiołu ognia Baran, Lew, Strzelec, w 2023 roku będziesz musiał upokorzyć swój charakter. Twoja nieprzewidywalność i impulsywność mogą kosztować zbyt wiele. Lepiej jest pokazać swój charakter gdzie indziej, a nie machać szablą w związku. Zamężne kobiety powinny być mniej wymagające i kategoryczne wobec współmałżonka, nauczyć się akceptować jego wady i nie próbować przerabiać dorosłego. Nie ma sensu zamieniać związku w trening.
 • Woda. Kobiety żywiołu wody: Rak, Skorpion, Ryby, w 2023 będziesz musiał walczyć z pokusami. Jeśli jesteś już w związku, nie niszcz tego, na co tak ciężko pracowałeś. Przelotny romans może położyć kres twojej relacji z mężczyzną, ponieważ nie każdy mężczyzna może wybaczyć zdradę. Staraj się unikać pokus, a zanim to zrobisz, pomyśl głową.
 • Powietrze. Przedstawiciele żywiołu powietrza: Bliźnięta, Waga, Wodnik, w 2023 roku czeka wir nowych relacji, pasji i emocji. Czarny Królik na pewno nie pozwoli Ci się nudzić. Ale zbyt duża nadzieja na przychylność symbolu roku też nie jest tego warta. Masz szansę, wykorzystaj ją lub nie – Ty decydujesz.
 • Ziemia Urodzony pod znakiem żywiołu ziemi: Panna, Byk, Koziorożec, Nie musisz się martwić o przyszłość swojego związku. Szukasz nowej miłości i chcesz założyć rodzinę? Wtedy Królik z pewnością ci pomoże. Ale niespokojni kochankowie flirtują na prawo i lewo bez poważnych intencji, będą mieli trudności. Szczególnie nie zaleca się angażowania w relacje innych ludzi.

Horoskop miłości dla mężczyzn na rok 2023

Mężczyźni roku Królika Wody muszą kontrolować swoje instynkty i często zwracają się do głosu rozsądku. W pewnym momencie bardzo trudno będzie oprzeć się chęci rozpoczęcia nowego romansu z pięknem z siłowni pracy. Aby nie stawiać na równi swoich pragnień i potrzeby bycia wiernym partnerowi, dodaj trochę więcej ognia do swojego życia intymnego, a zmysłowości do relacji. Od połowy roku pokusy same opadną i wielu mężczyzn obudzi się jak z zapomnienia. Czy ci się to podoba, czy nie, musisz skoncentrować się na swojej rodzinie. Życie i obowiązki domowe zajmą wszystkie twoje myśli.

Horoskop miłości żywiołów dla mężczyzn:

 • Ogień Znaki ognia: Lew, Strzelec, Baran muszą dosłownie walczyć z kobietami. Nawet ci, którzy wcześniej nie okazywali żadnych oznak uwagi w twoim kierunku, nagle uznają cię za godnego zajęcia honorowego miejsca ich małżonka, chłopaka, kochanka itp. Ponieważ los zwraca się ku tobie, wykorzystaj tę szansę w pełni. Ale nie po to, by „chodzić”, ale by znaleźć stałego partnera.
 • Woda. Przedstawiciele żywiołu wody: Rak, Ryby, Skorpion, w 2023 roku nie można bać się pułapek i trochę odpocząć. Relacje przyniosą oczywiście radość tylko wtedy, gdy nauczysz się nie zwracać uwagi na drobiazgi i nie nadymać ich do rozmiarów słonia. Jednak bogaci mężczyźni będą musieli mieć oczy otwarte. Niektóre szczególnie najemne młode damy będą chciały wziąć ciebie w posiadanie, a także twoje pieniądze.
 • Ziemia Do tych ludzi, którzy urodzili się pod znakami ziemi: Panna, Byk, Koziorożec, Nadchodzący rok zapowiada się dużo romantyzmu i pasji. Jeśli jesteś raczej znudzony długotrwałym związkiem, nie spiesz się z szukaniem emocji na boku. Twoja połowa otworzy się z nowej strony. Cóż mogę powiedzieć, ale doda to wiele nowości do związku. Ciesz się tym, co się dzieje i nie zapomnij się odwzajemnić.
 • Powietrze. Mężczyźni urodzeni pod znakami powietrza: Bliźnięta, Wodnik, Waga, Przed nami niezapomniany rok, pełen żywych wrażeń i nowych uczuć. Nawet ci, którzy byli w związku przez długi czas, ponownie poczują zainteresowanie, które spowodowało rozpoczęcie związku. Jednak zawsze należy pracować nad sobą. To nie jest czas, aby spocząć na laurach, zastanawiając się nad twoją nieodpartą siłą. W takim tempie łatwo zostaniesz bez ukochanej, nie każdy będzie tolerował takiego narcyza.
READ
28 niezwykle łatwych sposobów na naprawę uszkodzonych rzeczy

Jeśli szukasz

Pryncypialny Królik nie pobłaża tym, którzy zmieniają partnerów jak rękawiczki. W każdy możliwy sposób przyczynia się do kształtowania stabilności w życiu i miłości, więc nie będzie specjalnej okazji do „chodzenia”. Szczególnie zdesperowani poszukiwacze mocnych wrażeń będą mieli trudności w 2023 roku.

 • Rozpocznij i rozwijaj. Rok będzie sprzyjał zarówno nawiązywaniu nowych relacji, jak i umacnianiu tych, które dopiero zaczynają. Nie bój się wprowadzać, zawierać sojuszy małżeńskich, kupować majątku wspólnego i mieć dzieci. Królik Wody zaspokoi Twoje osobiste szczęście w każdy możliwy sposób.
 • Wiosna i lato to czas na randki. Idealny czas na szukanie nowego partnera to koniec lipca. Wtedy różowe okulary będą musiały zostać usunięte nawet dla tych, którzy dopiero weszli w okres bukietu cukierków, ale może tak jest najlepiej.
 • Poważny związek. Tylko takie relacje będą się rozwijać w nadchodzącym roku. Oczywiście spotkasz wielu ludzi, ale sukces odniosą tylko naprawdę poważni.
 • Wszelkie zmiany zostaną ujawnione. Wszystko, co sekretne, obiecuje zostać ujawnione, więc jeśli nie jesteś całkowicie szczery ze swoim kochankiem, porozmawiaj szczerze teraz, nie czekając, aż prawda wyjdzie na jaw. Jeśli związek ma się zakończyć, lepiej, aby stało się to tak szybko, jak to możliwe. Po co marnować czas na próżno, jeśli gdzieś idzie osoba przeznaczona dla ciebie?
 • Będzie mniej kłótni. Niewiele będzie powodów do szczególnie wyrazistej reakcji lub kłótni. Po tym, jak Królik dojdzie do siebie, będzie znacznie mniej przykrych niespodzianek. Jednak w każdym razie uważaj na słowa, ponieważ, jak wiesz, nie uda się ich złapać.
 • Nie wszystkie pary zdadzą test wytrzymałościowy. Te związki, które opierały się na własnym interesie lub złudnych wyobrażeniach na temat partnera, bardzo szybko pękną. Wkrótce okaże się, że nie wszystkie uczucia mają szansę stać się długotrwałym związkiem.

Jeśli masz już ukochaną osobę

Wyjątkowo pomyślny rok będzie dla par, które są ze sobą od dłuższego czasu. Horoskop na rok 2023 obiecuje, że Królik Wodny ułatwi wesela, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego. Relacje to codzienna praca nad sobą i swoim zachowaniem, dlatego nie polegaj tylko na patronie roku, naucz się równowagi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: